Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tivornya

Oldal: 123456789
Ha ott leszek, akkor megiszunk mindent, ami a kátránynál hígabb

Tartok tőle, hogy kihagyódik ez a tali és ennek egy oka van csak: nagyon nehezen megközelíthető a hely
Durva sztori volt, nem akartam vele lenullázni a közönségszámot
.
Ez komoly, hogy a Havanna közepén fogunk szereptalálkozni? Ezek szerint az orkok elleni küzdelem már elég valósághű 3D-ben fog zajlani
Dátum: 2016.09.01. 15:02:21
Köszi Rém, egyedül benned bíztam teljes mértékig és hunyászkodásmentesen Nem véletlen, hogy rajtad kívül nem ismerek még egy olyan játékost, aki a saját gondolatai megosztása pillanatában sem igyekszik kompromisszumot kötni és alkalmazkodni, nehogy kisebbségben maradjon!
Mortal! Nagyon frappáns a viszontválaszod, nem is tudnék belekötni Annyit azért hozzáteszek, hogy az ebéd mindig csúszik néhány percet és az esetek legtöbbjében ez pont elég a taktika kidolgozásához, mert nincs ellenfél, vagy épp valamelyikünk belerondított a tervbe és ezzel értelmetlenné teszi a heti munkát a többiek részéről. Nagyon minimális arányban fordul elő, hogy 5 percnél tovább kéne törni a fejecskémet, hogy mi a szart csináljunk!
Na ebbe a rendszerbe szart bele egy nagyon büdöset dikó azzal, hogy nem hagyta meg a válaszadás, hibajavítás és a további gördülékeny játék lehetőségét Baratynak
Dátum: 2016.08.31. 17:51:35
Nem magyarázkodom, de a V5 egyik agytrösztjeként van olyan nap, amikor nekem számít az a pár perc: vasárnap délben, amikor harangszóra ebédelnék a családommal, de a SZB-taktikát is gyorsan össze kéne dobni, mert lelkes csapattársaim már alig várják, hogy zúzhassanak
A hálálkodás és a köszönet között óriási különbség van, kár összemosni a kettőt értelmes válasz helyett...
Dátum: 2016.08.31. 17:28:23
Tolhatjátok itt az észt, de Baratynak és nekem köszönhetitek, hogy az elmúlt néhány hónapban nem halmozódott fel kb. 3 órás csúszás a valós időhöz képest - milyen óbégatás lenne már, ha idáig fajult volna az idő-probléma! Anno még Baraty is megköszönte, hogy időnként (2-3 perces csúszás felhalmozódásakor) írok az ÜSZ-re és figyelmeztetem a korrigálásra! Sajnos most megpróbált dikó is fontosnak tűnni, de csak az elvártat hozta...kurvából nem lesz szalonnő.
Amúgy egyetlen játékostól sem várok mást a köszöneten kívül az eddigi tevékenységemért
Dátum: 2016.08.31. 15:34:34
ugye az ilyen megoldások után egyik illetékes sem csodálkozik, hogy fogynak a játékosok és a bevételek???

tegnap, 17:13
Tivornya (95203)
Drága Baraty! Ha visszatértél szabiról, akkor légy oly kedves és korrigáld a rendszeridőt! Köszi


ma, 07:51
István
Szia.

Baraty tud a problémáról, amint időt tud erre szakitani, javitani fogja. Jelenleg fontosabb munkái vannak.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Ki a faszom szólt Dikóhoz? Szerintem elég világos volt a kérés címzettje...
Dátum: 2016.08.28. 23:42:37
.
Dátum: 2016.08.01. 14:14:35
Azt se felejtsd el nagy keserűségedben megköszönni, hogy a Törzshely nem aktív szereplő
Dátum: 2016.07.04. 12:25:18
Idézet: mist - 2016.06.27. 16:18:19
V3 SzB, friss eredmény:
Szkarabeusz 0
Szabad Mágusok 74 (1600)
A Béke Angyalai 67
A Halál Angyalai 74 (515)
A szabályok értelmében azonos pontszámnál a több győzelem döntő, ez alapján mi (Szabad Mágusok) nyertünk, a program mégis A Halál Angyalainak adta a győzelemért járó 4 pontot.
Ilyen hiba nem először fordul elő, természetesen jeleztem is az ÜSZ felé, ahol azt a választ kaptam, hogy egy hét múlva tudja megnézni Baraty, amikor visszajön a szabadságról. (???)
Arról nem beszélve, hogy a holnapi ellenfél-kiosztást is befolyásolja a hiba, és kétségeim vannak, hogyan tudja egy hét múlva Baraty megnézni és korrigálni, magával a helyzettel is komoly problémáim vannak.
Remélem, a kétségeim alaptalannak bizonyulnak, de jelen helyzetben úgy gondoltam, a szituációt meg kell osztanom a fórum olvasóival.


Ugyanez a helyzet csak más szerveren és más nevekkel! Felháborító, hogy állandó problémák vannak, amiért nekünk játékosoknak kell résen lenni! 2 hetente szólok, hogy a szerveridőt módosítsák, rendszeresen kell szólni, hogy az SZB-ben módosítsák a pontosztást! Ennyi elemi hiba mellett mi a faszért erőlködtök újításokon???
Az őrangyalaimon kívül is már napokkal korábban gyúrtam rá, hogy vállalható maradhassak Legközelebb remélem leülsz közénk egy kicsit dumálni, mert addigra már benne leszünk a pálinkaszezonban
Dátum: 2016.05.29. 08:47:18
Anyanyelvünk megerőszakolójának és a kérdés átengedőjének ezennel küldenék egy kupica ciánt:
"Kr.e. V. sz. közepén Aténban ki virágoztatta fel a gazdasági és a társadalmi életet?"

Mire kihámoztam, hogy mit is kell olvasni és hogyan is kell értelmezni, majdnem lejárt az idő, ráadásul sikerült hibás választ adnom
Dátum: 2016.05.14. 06:47:19
Friss és hibás kérdés, még zajlik a besorolása is...
Melyik században adták át a Tadzs Mahalt? A kérdés szerint a 18. század a jó válasz, holott a valóságban a 17. század a megfelelő. Menjen a picsába minden illetékes
Dátum: 2016.04.07. 19:09:49
Részemről nyugi van, lezártam a napot
Ezt az egésze gólemesdit így képzeltem el a jelenlegi helyzet tükrében:
Egy adott karakter 1. fétise aktiválna egy gólemet a fétis adta lehetőségekkel együtt. Ezt a gólemet az eddigiekhez képest lehetne hízlalni csatlóskristállyal és lehetne fejleszteni a mytokronitokkal az eddigi megszokott menetrend szerint. Minden további fétis az eddig megszokott rend szerint egy állatot igényelne, amit a gólem felzabál, vagy belegyúrunk(ez mellékes játéktecjnikailag) és természetesen a gólem megkapná ennek a fétisnek is a speckóját.
Mindez a játékban annyi változást eredményezne a játékosoknak, hogy nem egy baszott hosszú csatlósoldal rengetegében kéne bűvészkedni az alap 1000 kattintás mellett, hanem a csatlósok adta mindenféle csillivilli bizbasz szép szerepjátékos formát öltene 1 darab gólem formájában
Dátum: 2016.04.07. 18:42:12
A Pásztorkodást most kéne bevezetni, nem abban az esetben, ha a gólem létezne a nyáj helyett Vigyázz, mindjárt az orrodra is koppintok V6-on, ha már aktív vagy
Dátum: 2016.04.07. 17:45:47
Ezt az egész csatlósosdi témát úgy tudnám elképzelni inkább, hogy egy gólemmé átkonvertálni mindent és az 1 darab gólem megkapná az eddigi csatlósok kiejlesztett tulajdonságát mitoizésestül, mindenestül. A további állatok felemelése pedig inkább hozzágyúrás lenne a gólemhez. Sokkal karakterbarátabb és szerepjátékosbarátabb lenne a történet, mint ez a juhászkodás
Dátum: 2016.04.03. 11:54:54
Pár napja így jártam én is és teljesen kielégítő választ kaptam ÜSZ-ről:
Szia.

A napi rutin éjfélkor a kamra rutin hajnal 3-kor fut le. Ha te éjfél és hajnal 3 között belogolsz játszani, akkor a kamra LE átcsúszik a következő napra, és majd az éjféli napi rutin jutalmakkal együtt fogod megkapni. Ez mindig igy volt és a jövőben is erre lehet számitani, ha ebben az időintervallumban játszol.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Tehát a holnapi kamrabevételed jó sok lesz
Dátum: 2016.04.02. 08:55:27
Hiba hátán hiba! Ma reggel lepörgettem 4 szerencsekereket, de a Feladatoknál ennek nyoma sincs! Milyen dolog már ez, hogy nem elég százakat és ezreket kattintani a játékmenet kedvéért, de még folyamatosan akciókészültségben is kell lenni, a sólyom szeménél is élesebben kell látni, nehogy ilyen apró szarokon is megrövidítsétek az embert!? Talán tetszettek volna nem mindenféle szaros újítást berakni a játékba, hanem a meglévő dolgokat tökéletesíteni, illetve a játékmenetet élvezhetőbbé tenni kedves Beholder Kft! Az akciós szopatáshoz hozzá sem merek szólni, mert máris ugrik ki a zsebből a bökő!
Szerk. 1.:Az akciós befizetést bojkottálom, helyette ingyenkavicsot szerzek templomkristályból és hűségszilánkból.
Szerk. 2.: Az is megér egy misét, hogy egy nonstop szolgáltatásnál nincs nonstop ügyfélszolgálat...
Dátum: 2016.03.30. 11:23:03
Beteg egy fordulótok volt a többiekével egyetemben...nem mintha bánnám, mert így szinte nekünk kapartátok ki a gesztenyét
Köszi a bíztatást, ezt a magas labdát muszáj lesz lecsapnunk, bár még nagyon sok van a bajnokságból

Szerk.: és úgy belebukunk mi is, hogy öröm lesz nézni! Kemény 2 pontot szereztünk kezdésnek
Oldal: 123456789