Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gwindor

Dátum: 2013.12.23. 23:24:46
http://vegzetur.wikidot.com/a-tudas-faja

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,832.0

Nincs fix átváltás, a Tudás fájával rendelkező és nem rendelkező szövik aktivitásának arányától függ ... elvileg
Dátum: 2013.12.23. 23:09:45
Igen, megvettem mindkettőt, volt egy régebbi pajzsom (108) abba raktam az egyiket, a másiknak meg vettem egy alacsonyabb szintű páncélt (94) és abba raktam bele
Tudom, nagyon kéne neki örülnöm (és lesz idő, hogy jó szolgálatot tesz) de ha sorrendet kellett volna állítanom nem ez lett volna az első helyen
Na erről beszéltem:
Gwindor a következőt nyerte: 10 AF pont, 165 TP
Nem a szintlépéshez, hanem az időhöz amennyi idő alatt ide eljutottam:
- TK csaták száma
- napi CSP beváltás
- Landragor eventek száma, ahol azért elég sokat lehet szerezni
Mi az, hogy inspirációs kari?
14 hónap 132. szint V5
És igen ezeket a cuccokat mindig többért vitték el, mint amennyi nekem volt.
Eddig egy UR-m van, pedig egy jó ideje minden nap pörgetek őskőért is, de majd csak bejön a nagy széria
Van azért egy pár UR, amit ha megnyernék nem lennék boldog
Nekem még jöhetne 3 implant nem panaszkodnék
Az AH meg egyenlőre felejtős, mert elég soká lesz annyi dukátja egy inspirációs karinak, mint egy réginek, ez az egyik "hátránya" (pedig szorgalmasan gyűjtögetem)
Még az is eszembe jutott, hogy be lehetne tenni az UR közé egy "Jolly Joker" nyereményt (vagy eleve az UR ilyen lenne), kártyát, tök mindegy minek hívjuk, amivel Te választhatod ki milyen UR nyereményt akarsz kivenni. Azt hiszem, hogy ez sok embernek megoldaná a gondját a "felesleges" nyeremények miatt.
Én el tudnék képzelni az ultra implantnál egy szintfüggő tápolást, tehát ahányadik szintű vagy amikor kiforgatod, annyi bónuszt kapsz rá
Valami hasonló, mint az irtózat nyakéke
Dátum: 2013.12.06. 06:25:37
Fel kell töltened a lélekkutat, illetve a V5-n az építési átlag felét, hogy teljesen használhasd az összes épületet és ezt tartani is kell, de az építési energia is beleszámít.
Dátum: 2013.12.02. 05:46:20
Megint nem látszik a bajnoki eredmény, és ha jól látom 2x futott le, és ha jól "hallom" akkor a medálok sincsenek beírva
Dátum: 2013.11.28. 12:56:09


Már egy jó ideje nem lehet így besorolni
Azt tudni már, hogy mikor teszik be ezt a fejlesztést?
Ezen már én is gondolkoztam
Támogatom
És ezek a csatlósok vajon láthatóak lesznek az ellenfelek karilapjára kattintva, vagy csak kémkedéssel (urambocsá azzal se) lehet infót szerezni róla?
Dátum: 2013.11.17. 06:08:41
A legenda az nem a "valós" eseményeket írja le, az mindenkinek ugyanaz, és egy kicsit színesíti a játékot egy történettel amelynek Te vagy a főszereplője
Dátum: 2013.11.17. 06:02:59
Ha toplistán rákattintasz a horda feliratra akkor reg. és horda szerint rendezi a karikat
Csak, hogy ne kelljen keresgélned:
Gyámánt: 1 oldaltól
Zafír: 307
Smaragd: 388
Rubin: 601
Dátum: 2013.11.09. 18:06:55
Szerintetek lesz rá esély, hogy a mostanin a szintküldik vadászos feladatába beleszámítson a Landi csata?
Ha emlékezetem nem csal az előzőn nem számított bele
Nem volna rossz, és jó lenne előre tudni
Dátum: 2013.11.06. 18:44:52
Nem, mert amikor az entitás csatára rákattintasz akkor a kincstábla jön be (ha jól csal az emlékezetem)

150-159. szintű entitás 75-80 - as kincsszint.

Csak kérdezem mi az a kincs ami nem ugyanazt adja a 155. szintű entitásra, mint a 156. szintűre
Dátum: 2013.11.01. 14:45:58
Talán holnapra kapunk