Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gwindor

Dátum: 2014.02.03. 20:38:47
A PP és CSP pontok alatt a gyógyital, varázsital mellett kell, hogy megjelenjen egy öltözetek legördülő menű
Előbb - utóbb kelleni fog a csatlós hidd el és szerintem tudsz is majd szerezni, akkor meg majd igen jól jönnek hozzá az erőforrások
Ja, az nem írtam bele, de még a TK-n kívül
Gondolok itt olyanra, hogy:
- vadászat közben találni esetleg valamilyen szakiva (a térképkeresést úgy is csak a HH-nál használjuk), AF-vel, urambocsá relikkel, hasonlóan a kiégetthez. Ez azért egy kicsit meghozná a vadászathoz a kedvet
- feladat jutalomba beletenni mondjuk SZP helyett
Ha lejár ez a minievent, akkor honnan lehet majd szerezni csatlóskristályt a szerencsekeréken kívül?
Dátum: 2014.02.01. 04:49:20
De jó lenne, ha V5-n végre látszana a bajnoki eredmény...
Azt tudni, hogy a TK csatákból meddig esik eledel v. kristály?
Vagy ez már végleges, mert ha jó emléxem ez valami minievent szerűség
Dátum: 2014.01.31. 11:52:59
254-es lopás, 138-as szint, VV5 kb. 76csata és 5-6 kiégett, de mindig csak 1db
Nincs.
Még...
Kennelezés közben is csatlóssá teheted, én is úgy csináltam
Szerintem előbb meg kell venni a templomi fétist, mert a V2-n én sem látom csak a V5-n ahol már beváltottam
Igen, most zabáltattam, de vigyázz, hogy amelyiknek akarod adni az legyen kijelőlve
Ha pontosan vesszük akkor a kennelezés is beleszámít a TP szerzésbe, egyedül a kiképzés nem számít, mert ott TP nélkül lépi a szintet, és zabáltatáskor a felzabálandó állat által szerzett TP felét kapja meg a csatlós
Én is most léptem szintet és nincs a végső jutalomba
Gondolt már valaki rá, hogy el kellene kezdeni a Wiki-n ezt az evolúciós fejlesztést dokumentálni (hú de hivatalos), ha már holnap élesben megy
Az állattartáshoz kezdtem el írni...
Dátum: 2014.01.20. 20:36:22
Ezt most én se vágom
Pedig azt hittem igen
Dátum: 2014.01.19. 11:30:39
Csak ha 100-nál több ősdrágaköved van akkor sül ki a hatalmasoknál is
Dátum: 2014.01.18. 19:19:07
Ha van 10 templomkristályod, akkor a tárgylistánál rákattintasz, előugrik egy új oldal ahol a ahol a TK pontokat tudod beváltani, ott kiválasztod a kiképzést és kész
Dátum: 2014.01.09. 05:59:25
Igen, megvehető és ha jól emlékszem 10 őskő az ára a napi ajánlatos 8 helyett.
Azt viszont nem tudom, hogy lehet-e majd a kisebbet is venni, de gyanítom, hogy igen
Támogatondandó, nyomtam mindkettőre egy tizest
Dátum: 2013.12.27. 22:08:40
Ez igen nagyvonalú, sokan hagynák elveszni, de nem adnák másnak