Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sünike83

Dátum: 2013.10.24. 14:15:19
Idézet: Syabo - 2013.10.21. 15:19:07
Asszem valahol már 60. szint környékén, de lehet előbb is... régen volt már....


Elnézést, elirtam a dolgot.
7X7es templomra gondoltam.
Ugyebár először volt a 4X4 30. szintig, utánna 30-50 szintig az 5X5ös templom és most 50es szinttől kezdve már több mint 60 szinten át a 6x6os templommal találkozom, ami valljuk be elég unalmas. Ahogy írtam, olyan 100as szint körül szerintem beleférne egy méretnövelés.

Idézet: Bedzsik - 2013.10.21. 14:35:51
"Nőnének", és már van 6x6-os templom.


Most komolyan belekötsz abba az 1 betűbe?! Megértem, hogy kijavítanál, ha 10-12 helyesírási hibát csináltam volna, mint egyesek szokták. De 8órányi cirokpakolás után a legutolsó dolog amire vágyok, hogy valami anonim alak adjon tanácsokat. Fáradtan az ember néha követ el hibát. Még akár kipihenten is. Minden tiszteletem a tiéd, de javítgasd ki a tényleg durva helyesíráshiánnyal küzködő kommentelőket.
Dátum: 2013.10.21. 14:24:35
Lehet megköveztek érte, de mi lenne ha 100-120as szint körül a végzet templom megint nőlne egyet, ezuttal 6X6osra?
Persze a végső kincsben levő jutalmak is nőlnének.
Dátum: 2013.10.16. 14:16:53
Idézet: Miklós - 2013.10.16. 14:04:23
McMad: a térkép eventnél nem járt minden tulajdonságra +8-at adó medál és nem osztottunk ki 60 templomkristályt sem. Ne felejtsétek el, hogy adunk még kiégett őskövet is, ha fizetős játékos vagy, az effektive őskő: 68 db az 6 háborús csomag, tehát kapsz még +24 ingyen horda trófeát! A térképen tehát effektive kaptál 3-5 relikviakupont, itt kapsz 3 relikviakupont, egy +5-8-as medált, és egy rakás templomkristályt, aranydukátot, kiégett őskövet.


Felhívnám a figyelmet direkt erre a részre: Idézet: Miklós - 2013.10.16. 14:04:23
ha fizetős játékos vagy


Drága Miklós. Én megértem, hogy a fejlesztők szivüket-lelküket beleadják a dologba, és már többször is megfogadtam magamnak, hogy abbahagyom a szájalást, de ezt egyszerűen nem állhatom szó nélkül. Térkép event alat... Nemis! Az EDDIGI ÖSSZES EVENT ALATT képes voltam megszerezni a fellelhető ÖSSZES relikviát, anélkül, hogy EGY ÁRVA GARAST is fizettem volna a játékért.
Templomkristály, kiégett őskő, nagyon szép és jó dolgok, de szerintem nem vagyok egyedül, ha azt mondom: lesz*rom akár a +8at adó plecsnit is, én a kuponokra hajtok!
Ha a hangnem kissé durvára is sikerült (akk bocsánat), de igyekszek őszintén fogalmazni.
Dátum: 2013.10.16. 12:56:45
Idézet: Miklós - 2013.10.11. 14:04:25
Nemesis: a jutalmazásról, ez még csak egy terv volt, a véglegesről lesz egy szép táblázat, amit rögtön az induláskor meg lehet nézni. Ez kb. úgy néz ki, hogy 5 féle medál van, a gyémántot az első kapja 500 győzelemnél, vagy a második 700-nál. A platinát az első 300, a második 500, a harmadik 700 győzelemnél. Az aranyat az első 200-nál, a második 300-nál, a harmadik 500-nál, a negyedik 700-nál. Stb.
Arról, hogy a térképben megszerezhető relikviákról lemaradtok. Relikvia kuponokat ebben az eseményben is szerezhetsz, a fent említett 2 relikvia helyett válthatod erre is a horda trófeákat. Ez elég sok mindentől függ, de cirka 3-mat tudsz kiváltani őskő költés nélkül. Ez kevesebb, mintha 0-ról rögtön kapnál egy arany relikviát, viszont itt kapsz mellé medálokat, aranydukátokat és templomkristályokat is. Ha veszel néhány háború csomagot, akkor viszont meglesz az 5-6 kupon is.


Miklós én 2 dolgot nem értek:
Az első, hogy hogyan számoltál te 5-6 megszerezhető kupont az event alatt, amikor ha 2 kuponom lesz már az csodával határos. Jó, a HCS a kulcsa a dolognak. Ezért nem kellett volna új evetet kitalálni (igen, visszasirom a térképet) elég lett volna a relikviákhoz berakni 100 őskőért a kupont vagy az új relikviákat.
A második, hogy elméletileg 65 győzelemre van korlátozva a napi teljesitmény. Akkor hogy van némely emberkéknek 400 (az előttem szólók HSZ-ei alapján) győzelme már rögtön a második napon?

Emlékszem, mikor még pár éve elkezdtem játszani, az azért volt, mert tetszett, hogy ez relative balancolt játék és aki pénzzel játszik nem kap horribilis előnyöket a többiekhez képest (alapozom ezt arra, hogy az első karimmal lazán vertem az ősköveseket). De ahogy múlik az idő, a játéknak ezen varázsa egyre jobban megszűnik és ezen még a templomkristályok sem segitenek...
Dátum: 2013.10.15. 20:20:12
Javítás:
*2kupon üti a maRkomat!!!
Sorry... XDDD
Dátum: 2013.10.15. 20:17:15
LOL! Most vagy ilyen gyorsan meghallgattátok a kérésemet, vagy a random szórakozik velem. Hirtelen elkezte sorra dobálni a trófeákat jelenleg 0 PPvel, 55 győzelemmel és 24 gyógyitallal lett 5 trófeám...

Bár ezt még mindig kevésnek érzem, tekintve, h ez 100PPbe került. Ha naponta kapok 30at, és a mai napot veszem átlagnak, akk a 21 nap alatt (630 PP árán) kb 30-32 trófea lesz a végeredményem. Előző hsz-ekben mintha olyat irtak volna, h 25 trófea egy kupon...

Hát most kérdem én, mint böcsülötös adófizető polgár: 1 retves relikviakuponért szenvedjek itt 3 hetet?!
Jó, belekalkulálom még az ezerszer elátkozott randomot is a számításaimba, akk is legjobb esetben 2 kupon üti a makkomat!!!
TÖBB TRÓFEÁT A NÉPNEK, NE KELLJEN TÚLNAGYOT CSALÓDNUNK (hogy eloszlassam a kételyeket: igen, én már csalódtam az eventben. A további változtatások csak a csalódottságom mértékén fognak változtatni)!!!
Dátum: 2013.10.15. 20:01:55
Kiegészitem legutóbbi hsz-emet:
Megvan az első trófeám. Ami kissé siralamas, hogy ennek 44 győzelem, 17 gógyital, ésm 90 PP volt az ára. Hogy idézzem Birka nagyon jól megfogalmazott mondatát: ,,mi a fenének kell tovább borzolni RND-vel az emberek amúgy is cafatokban lévő idegeit''

Javaslom, hogy találjatok ki erre is egy fix képletet. Minden 5. győzelem = 1 trófea vagy bánom is én micsoda, de némely játékos már esküszöm, hogy 10+trófeánál tart és még nem is vett HCS-t... Pl ezért utálok pókerezni is: túl sok múlik a szerencsén...
Dátum: 2013.10.15. 19:28:15
Kezd tűrhető lenni a dolog, már ritkán kapok ki (ritka kikapásak számit pl a 4:1es győzelmi arány) és már csak egy dolgon szeretném ha változtatnátok: kicsit sűrűbben dobálhatnák azokat a hordatrófeákat, mert nekem még nincs, pedig már nyertem nem is egyszer...
Dátum: 2013.10.15. 11:32:41
102es végzetúr vagyok, szerintem az átlagosnál picit erősebb TÖ-vel, de hogy 10 csatámból egyet sem nyertem, mert 127es ellenfeleket dobál az event...
Ja, meg amikor 5000+os krittel inditanak, az már az olvasástól is elveszi a kedvem.
Én is csatlakozok ahhoz a táborhoz, akik nem kérnek ebből a szutyokból...
Dátum: 2013.10.14. 20:46:54
Szinte bizos, hogy már javasolták előttem, de lusta vagyok visszaolvasni, így megpróbálkozok egy HSZel.

Barátlista! Más böngészős játékokban láttam ilyet és szerintem nem is annyira hülyeség, mint első hallásra tűnik.
Beállításaidnál megadhatod (Gyógyítószentélyhez hasonlóan) hogy a többi játékos küldhet-e neked barát-felkérést. Amennyiben engedélyezed, akkor olyankor, amikor valaki nézi a karakterlapodat, az üzenet írása gomb alatt (ez csak példa, nekem 8, h hova rakjátok a gombot) megjelenik egy ,,barátkérelem küldése'' gomb, amire ha rákattintanak, egy üzenet formájában értesítést kapsz róla és az üzenet alján egy ,,igen'' és egy ,,nem'' gomb lesz. Ha az igen gombra kattintasz, ezentúl egymás barátlistáján szerepeltek, melyet az ajánlások gombnál tekinthettek meg a kínzókamrás értesítések alatt. És ha valami miatt már nem akarod többé a listádon tudni barátodat, a neve meletti kis piros X-el törölheted listádról.

Egyenlőre ennyit gondoltam ki fixre, a többi gondolat csak kavarog a fejemben. Pl.:
-barátlistádon szereplő végzeturakat nem támadhatod (hordától függetlenül)
-minden végzetúr után aki a barátlistádon van +1% LE-t kapsz vadászatoknál (vagy alternativa: +1et valamelyik tulajdonságra)
-a listán maximum 10-15 végzetúr lehet (mondjuk ez egy jó lehetőség lenne új AF, vagy szakértelem bevezetésére, ami ezt a számot tovább növeli) hogy ne lehessen csalni
-amikor egy barátod szintet lép, kapsz valami jutalmat (hogy ezzel se lehessen visszaélni, ez csak akkor érvényes, ha a barátod pl 50 vagy afeletti szintre lépett)
-barátod segít, ha kell: ha megtámadnak és veszítesz, a sebgyógyításod hatásfoka erősödik barátaid számától függően

Jó persze ez ilyen formában kis alakitásra szorul, de ráfogom, h álmos vagyok.
Remélem, sikerült néhány ötletet adom...
Dátum: 2013.10.12. 16:21:50
Idézet: Miklós - 2013.10.11. 14:04:25

Arról, hogy a térképben megszerezhető relikviákról lemaradtok. Relikvia kuponokat ebben az eseményben is szerezhetsz, a fent említett 2 relikvia helyett válthatod erre is a horda trófeákat. Ez elég sok mindentől függ, de cirka 3-mat tudsz kiváltani őskő költés nélkül. Ez kevesebb, mintha 0-ról rögtön kapnál egy arany relikviát, viszont itt kapsz mellé medálokat, aranydukátokat és templomkristályokat is. Ha veszel néhány háború csomagot, akkor viszont meglesz az 5-6 kupon is.


Na igy már szebben hangzik. Ezesetben elnyertétek a tetszésemet.
Dátum: 2013.10.11. 12:40:20
Idézet: Kocos - 2013.10.11. 12:02:53
Idézet: NEMESIS 13 - 2013.10.11. 11:47:28
Összegezve: ha összelehet szedni minimum 6 kupont, akk megvan a balansz, de ha nem, akk csak annyi történt, hogy ,,két t*könrugás helyett csak egyet kaptunk''...


Aki eddig megfeleloen legenykedett, annak azert jellemzo volt, hogy arany -> platina valtasra hasznalta el a jutalmat. Az meg csak 4 kupon. Osszessegeben szerintem ha 4-5 kupon kijon az eventbol, es meg ket komoly relikvia is, az egeszseges kompromisszumnak tunik.
(Raadasul a kuponok felhasznalasa sokkal dinamikusabb, mintha egy arany relikviat kapsz. Peldaul nekem van egy bronz tudas torom - lehet rohogni - amit rogton csak 5-be kerul aranyra huzni.)


Egyezet veled. HA kijön a 4-5 kupon az jó. Kérdés, hogy vajon kijön-e?
Dátum: 2013.10.11. 11:47:28
Nos, arányszámok nélkül tényleg csak találgatás van. Kérdés, hogy 1event alatt hány relikviakupont lehet összeszedni? Mert ugyebár eddig ha jól teljesített a végzetúr, akk a semmiből kapott egy arany díjat. Relikviakuponnal meg (1+2+3=) 6 darab kupont kell ősszegyűjteni egy aranyhoz. Bár manapság főként a mithrill és az az fölötti tárgyakhoz használják a kupont (mentoraim véleménye szerint) és ritka, amikor bronz, ezüst, v arany van kiváltva vele.
Összegezve: ha összelehet szedni minimum 6 kupont, akk megvan a balansz, de ha nem, akk csak annyi történt, hogy ,,két t*könrugás helyett csak egyet kaptunk''...
Dátum: 2013.10.11. 11:38:17
Jó, elkell ismernem, a térképet én sem nagyon szívleltem, de most, hogy lecseréltétek (ha jól vettem ki Miklós szavaiból, ezután nem akarnak többet rendezni) 1el kevesebb lehetősége van a játékosoknak megszerezni a relikviákat. Hopp, már megint azok járnak jól, akik régebb óta játszanak és már jól megszedték magukat relikviákkal. A többiek meg szenvedjenek a ,,szakadék túloldalán'' ami most ezzel a húzással csak mégjobban kiszélesedett...

Mod.: persze ha ebbe az eventbe is raknátok relikviákat, mint választható jutalom (és akinek nem kell relikvia, viszi a medált) akkor a fenti háborgásom semmisnek tekintendő...
Dátum: 2013.10.11. 11:29:42
Ja. Dupla hatékonyság az ősköves gyógyitalokra és +1 kalndhely... Hát szerintem ez még mindig nem annyira táp dolog, hogy megérje belekezdeni...
Dátum: 2013.10.11. 11:10:41
Egy kérdés: A jutalmazásnál látom, h csak 500győzelemig van feltüntetve a lista. Ha pl a hordám 3. lesz, de nekem 600 győzelmem van, akkor (a listát gondolatban folytatva) kaphatok gyémánt medált, vagy nem ok nélkül van csak 500ig a lista és a 3.-4. horda elteheti a száját a gyémánttól???
Másik kérdés: Itt nem lesz maradandó bónusz??? Eddig majdnem minden eventnél volt valami. Kufárcsatánál a relikviák, Landragornál a TÖ, Bolgó uránál az őskövek, kuponok, detektorok (abból a szempontból számolom maradandónak, mert nem tűnnek el fél év után, hanem csak akkor ha a játékor elkölti). Egyedül Xenónál volt fél év után eltünő jutalom, de azok legalább erős jutalmak voltak. Ha azt számolom (legjobb esetben) +8 minden tulajdonságra az +64 TÖ. Csak magamból kiindulva 100as szint felett már olyan TÖ-k vannak, hogy az a +64 kb csak az esetek felében segít (meg mivel az egészség és a mágia a harci eredményt minimálisan befolyásolya, így akár le is vonhatnánk 16ot)... Abba meg nem is akarok belegondolni, hogy ha tényleg nem kaphat a 3.-4.horda gyémánt jutalmakat, akkor a platina (+40) vagy az arany (+24) medálok már-már siralmasak lesznek.
Lehet, h ez is olyan event lesz, mint a kufárcsata, hogy néhány emberkének jobban megérné nem is nevezni és eventen kívül farmolni???
Dátum: 2013.09.30. 21:43:48
Hali. A kivégzés hogyan is működik PONTOSAN???
Én a számok embere vagyok, imádok számolgatni, de a mai eset után akár fejben, akár számológéppel számoltam ki a dolgot, sehogy sem volt reális az eredmény. Mondom is a sztorit:
Megtámadtam egy végzeturat, a csata eredménye 19364 sebzés tőlem neki és 685 sebzés tőle nekem. A csatát több, mint 30000 ÉP-vel fejeztem, mégis ő nyert, mert kivégzett engem. A szövi fórumra is kiirtam, ahol mondták, hogy ők is jártak már így ugyanazzal a végzetúrral és 48000 ÉP-vel fejezték a csatát. Mindjárt levezetem a számolgatásaimat.
Wiki-n 5ös világra a következő képlet szerepel és ezzel számolok 135ös szintű karira: kivégzés szint*5*(1+kariszint/40)
kivégzés*5*(1+135/40)
K*5*(1+3,375)
K*5*4,375
Eredmény: a kivégzés minden szintje 21,875 életponttal növeli az aktivációját.
Na most vegyük példának a kollegánál (LEFELÉ KEREKíTETT) 48000 megmaradt ÉP-t.
48000/21,875=2194,286
Ha ebből levonok (a legroszabb esetben maxra nyomott mestergyilkos AF képesség miatt) 200at, még úgy is marad 1995 pont a kivégzés szakin.
Szerintem esély nincs rá, hogy valaki ilyen magasra felhúzzon egy szakit és amiért így lépésről-lépésre levezettem a számolgatást még leellenőrizni is bírtok, hogy én hibáztam-e.
Aki tud valami extra kiegészítést a kivégzés képlethez, legyen szives jelezze, mert így ahogy van, elég irreálisnak tartom, hogy 30k meg 48k ÉP-nél bekapcsoljon.

Esetleg bug???
Dátum: 2013.09.22. 18:52:05
A ráják mikor érik el az ivarérettséget?
1 évesen
2 évesen
3 évesen
Fél évesen

És ezt mégis honnan kellene tudnom??? Kérem szépen törölni!
Dátum: 2013.09.07. 20:23:31
Hali. Ősdrágakő működhet Landragór eventnél is?
Nem a sima vadászatra gondolok, hanem mikor a drakónokat ütöm.
Dátum: 2013.08.26. 10:06:43
Hali. Valaki fel tud világosítani, hogy mitől van az néha, hogy az EH nem ad szintjének megfelelő LE-t? Most is kevesebb mint 800at kaptam, holott 2600felett szokott adni. Mitől van ez? Lehet valahogy kibackelni, vagy nem tehetek ellene semmit?