Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mulder

Dátum: 2009.04.01. 08:42:04
Melyik könyvet írta Darren Shan?
3muskétás
A vad focibanda
Végitélet
Az alagutak relytélye

Végítélet, rejtélye. Magyarul még nem nagyon megy.
Dátum: 2009.04.01. 08:40:51
Hány kérdés megválaszolása után tudsz 5 kérdést felteeni a Végzetúrban?
350
200
650
500

Dedó. Amúgy meg csak helyes válaszok után lehet kérdést feltenni.
Dátum: 2009.03.31. 23:57:59
Melyik filmben nem Adam Sandler a főszereplő?
Ne szórakozz Zohannal!
Lúzer SC
Irigy kutya
Távkapcs

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Irigy kutya

A Lúzer SC-ben hol játszik már Adam Sandler? Annak a producere volt... Törlés!
Dátum: 2009.03.31. 23:29:15
Hogy hívják a fél fülü manót?
Ahogy akarják.
Sehogy
Mono
Hangosan

Baromság
Dátum: 2009.03.28. 10:28:07
Hogy és mint issza a 007-es?
Martini több olajbogyóval.
Vodka martini, felrázva, de nem keverve!
Vodka martini, felrázva!
Vodka martini, felrázva, keverve.

Bakker
Dátum: 2009.03.27. 18:45:58
Ki Harry Potter?
amerika elnoke
a szomszedomba lakik
egy 7 reszbol allo regeny fohose
sose halottam rola

Törlés!
Dátum: 2009.03.26. 17:09:41
Egy ideje már világít, hogy: 2 olvasatlan üzeneted van! Csak hogy nincs olyan, amit még nem olvastam. Karakter neve ugyanez.
Dátum: 2009.03.26. 16:40:42
Ki Ozzy Osbourne gitárosa?
Jimmy Page
Jimmy Hendrix
Ace Frehley
Zakk Wilde

Ez elég speciális. Amúgy meg mikor? Meg hogyan? A Black Sabbathban? Vagy szólóban?
Dátum: 2009.03.26. 16:36:44
Hányszoros világbajnok volt Mihael Sumaher?
2x
5x
8x
7x

Bent van már vagy tízszer normálisan is.
Dátum: 2009.03.25. 20:54:01
Hány miliméter 50 centiméter ???
550 mm
500 mm
5500 mm
5000 mm

Hány milliméter 10 centiméter? Hány milliméter 20 centiméter? Kifogyhatatlan a tárház. Törlés!
Dátum: 2009.03.25. 18:43:30
.
Dátum: 2009.03.25. 18:43:25
Hány végtagja van 54 felnőttnek és 13 gyereknek összesen ?
286
268
67
544

Baromság, törlés!
Dátum: 2009.03.25. 14:07:54
Mi a címe annak az albumnak, amit Ákos 2003-ban adott ki?
Még közelebb
Az utolsó hangos dal
Andante
Új törvény

Ez úgyanúgy évszámos, csak megfordítva. Amúgy meg honnan kellene ez ilyeneket tudni?
Dátum: 2009.03.25. 14:05:43
Ha x=34, y-z=-5 és x+z=59, akkor mennyi y értéke?
20
-10
nem eldönthető, mert kevés az adat
5.234

Naaaa
Dátum: 2009.03.24. 22:58:39
Mit jelent a CD-szó?
crom disk
nem jelent semmit
cristal disk
Compact Disk!!!!!

Ökör
Dátum: 2009.03.24. 18:25:11
Milyen színekből áll a Seyschelle-szigetek zászlója?
zöld,sárga,piros,fekete,fehér
fekete,sárga,kék,rózsaszín,lila
kék,sárga,fehér,zöld,piros
kék,sárga,piros,fehér,zöld

A 3. és 4. válasz ugyanaz, csak más sorrendben. Amúgy meg ezt miért kellene tudni?
Dátum: 2008.12.18. 08:21:07
Ezékiel: úgy gondolom hogy a 2-3 soros hozzászólásod tényleg nem "bla-bla-bla" hiszen írtál valamit hogy "benne legyél a tévében" ha már írtál akkor azzal a szándékkal hogy csak kritizálj valakit legalább egy "bla-bla-bla" erejéig.Vettem a fáradtságot hogy írjak a változtatás -szerintem- várható következményeiről -mely úgy néz ki hogy tényleg "hiba a mátrixban" és remélhetőleg mihamarabb kijavítják(ettől még korlátoz minket)-és úgy vélem hogy még számodra is értelmezhető formában!
Szóval összefoglalom hogy nehogy ezt is "leblablablázd": én tiszteletben tartom mások hozzászólását és sérelmesnek találom a "bla-bla-blát": persze te most szerepelhetsz újra valami "frappáns háromsoros(vagy még rövidebb) riposzttal",attól az még...
Megjegyzem: megnéztem Ezékiel adatlapját-ha valami furcsa véletlen folytán tévednék akkor elnézést kérek!- 140-es tulajdonságösszeggel,8 "vívott" csatával igazán kompetens hozzászólásra reagáltam!
Dátum: 2008.12.18. 07:25:51
Azzal hogy a fórumban elhangzott "sírások" hatására egyszerre csak egy hadüzenet lehet érvényben,nézzük meg hogy mi változott(mi fog)!
A toplistát uraló -erős játékosokból álló- klánok(és nemcsak ők hanem aki csak megteheti a várható zsákmány/pp függvényében,hiszen így maximalizálhatja a háborús bevételét) nyilván a legnagyobb kúttal rendelkező,(leg)gyengébb játékosokból álló klánt fogják támadni az első adandó alkalommal.Igaz eddig is ezt tették de a szigorításnak köszönhetően ez most már az eddigi k százalékról xk százalékra változik.Ezután mi történik? Max.(ha nem kapitulálnak időben)3 nap múlva jön a következő nagy kúttal rendelkező,alacsony tulajdonságösszegű és "gyengén felszerelt" játékosokból álló klán...Mivel az előző háború után 1 héttel lehet leghamarabb hadat üzenni így a "ragadozók" 2-4 "top farmot" fognak látogatni fixen ahol biztosan nem fog elhúzódni a háború és így a bevétel a legnagyobb lehet.Itt megjegyzem hogy az eddig 5 kezdeményezhető háborúnál a "ragadozók" nem voltak rákényszerítve arra hogy péppé verjék az áldozatukat már az első napon(sőt napszakban),megoszthatták erejüket az 5 célpont között,főleg a még el nem döntöttre koncentrálva.A változtatás után egyetlen "ellenféllel" mi történik?Persze őt is lehet verni 3 napig de nem biztos hogy ez történne hiszen más "ragadozó" is szeretné a lehető leghamarabb megszerezni a háborút eldöntő különbséget így ahogy eléri valaki a 15%-ot azonnal a földre kerül(és még a háborún kívüli "semleges"beütésekről nem is szóltam,amelyek szintén az egyetlen indítható háború agresszivitását növelik az eddiginél is nagyobb mértékben) és így bizton állíthatom hogy visszasírja a régi állapotot amely igenis hátrányos volt számára a rengeteg elvesztett Le-vel és veréssel de ez a változtatás fogja igazán tönkretenni a játékát!
Tehát a háborúk minimalizálása kinek kedvez? A többi(3.,4.,5.,...) zömében "gyengén kiképzett" karakterekből álló nagy kúttal rendelkező klánnak?
Az előzőekből talán az következhetne hogy igen de ez sem egyértelmű! Ők is kb. ugyanannyi hadüzenetet fognak kapni(mint eddig)-sőt lehet többet- a lélekkút méretében hasonló-,vagy alacsonyabb de jobban fejlesztett karakterekből álló szövetségektől akik lehet hogy csak elhúzódó háborúban vernék a "top farmok érmeseit"(főleg hogy nehéz lenne célpontot találniuk a "földön fekvők" miatt!) de a további helyezettekkel számukra sem tarthat tovább 3 napnál.Ez a folyamat szerintem lefelé minden "síró" játékos klánjára igaz tehát ez a változtatás tényleg sokat "segített"!
Nem küzdenek egymással a top ragadozók? Az hogy egy háborút lehet indítani egyszerre,növelni fogja a harci kedvet?
Eddig azért bele-belefért 1-1 erőfitogtató rangadó: a korlátozás végérvényesen bezárta ennek lehetőségét!
Dátum: 2008.12.07. 11:54:14
Köszönöm!
Dátum: 2008.12.07. 11:46:33
Meg tudná mondani egy illetékes(aki nem engem kritizál hanem tényleg tájékozott a témában,többek között pl. nem állítja azt hogy "nincs különbség az összevont tornán egy 8. és egy 9.szintű karakter között"(nem pontosan de ez volt a lényeg)...lásd előző oldal) hogy miért tértek el a bajnoki torna kiírásától és vonták össze a 8-9 és a 10-11 szinteket? Így a négy érem helyett kettő került kiosztásra és ez gondolom rajtam kívül még más -a konkrét bajnoki szintre készült- játékossal(gondolom legalábbis hogy nem én voltam az egyetlen aki a konkrét szintből,annak minden tp-értékéből ki akarta hozni a maximumot a karaktere nevezéséig) szemben sem igazságos akik az összevonásnak köszönhetően magasabb szintű és jobb felszerelésű karakterekkel "voltak kénytelenek megküzdeni". A Beholder honlapon és a játék "infójában" is úgy szerepelt hogy a 2. világ tornája szintenként lesz lebonyolítva,a kiírás pedig tudtommal nem változott a torna kezdetéig.