Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lanmandragoran

Dátum: 2012.07.20. 18:09:16
Hadüzit nem tudom lehet-e küldeni nekik, próbáld ki. De az eventes portyákat nem számítja be a Templom a háborús küldibe, gondolom a Kristályok ellen sem fogja.
Dátum: 2012.07.20. 17:07:31
Nincs kilőve, csak ügyesen kell ellenfelet választani. Illetve ha a kristályok elleni háborúra gondolsz, az valóban ki van lőve.
Dátum: 2012.07.20. 15:48:13
Értjük és elfogadjuk hogy zavaró számodra, én csak arra akartam rávilágítani, hogy kb ugyanennyien vannak, akiknek az lenne zavaró, ha a kép az egér túlsó oldalán jelenne meg. Sőt, aki kisebb monitoron, tableten, netbookon játszik sokat, annak a jobb szélső oszlopok lebegő képei egyenesen használhatatlanok lennének, nem csak zavaróak, mert lelógnak a képernyőről.
Dátum: 2012.07.20. 15:00:27
Én ezt látom:

http://kephost.hu/share-46F5_50095623.html

Így azt kell mondjam semmi baj a megjelenítéssel, vidd arrébb az egered és neked is jó lesz.
Dátum: 2012.07.20. 14:45:14
Idézet: Lavender - 2012.07.20. 14:18:26


Ez engem is zavar. Pontosabban, hogy az ikon a kurzortól balra-fent jelenik meg, és kitakarja azt a tárgyoszlopot, amiben keresgélek. Ha a kurzortól jobbra jelennének meg a tárgyak részletes leíró ikonjai, úgy látnám az oszlopot, így viszont nem.


Ha a kurzortól jobbra jelennének meg, akkor meg annak takarná ki, aki balról közelít. És mivel a tárgylista menühöz tartozó ikon és felirat egyaránt a bal fölső sarokban van, elég valószínű hogy a játékosok többsége balról közelít. Egy apró trükk, a felszerelések nevének első betűjét célozd be az egérrel, ne az utolsót, és akkor a kép pontosan a lista mellett fog megjelenni.
Dátum: 2012.07.20. 13:57:22
Ikon mellett? Melyik fajtát a sokféléből: kereskedelemmel elérhető legmagasabb, ősköves, kalandhoz szükséges legalacsonyabb, innen-onnan nyert szint szerinti, torta, Isteni ital...
Dátum: 2012.07.20. 12:28:54
Nem értem... Átöltözéshez minek mentek egyáltalán a tárgylista menübe? Karakterlapon cserélni kívánt tárgyra rákattint, gyönyörű felugró ablakban listából másik tárgy kiválaszt, "Csere" gombra rányom. Nagyon profin meg lett oldva, hogy ne kelljen bemászkálni a tárgylistába átöltözéshez, miért nem használjátok?

A profi megoldás egyetlen szépséghibája, hogy nem frissíti a cserélt tárgy képét és kiírt bónuszait, de fölül kiírja hogy végrehajtotta a cserét, és mint tegnap Rubin Triásszal teszteltem, külön oldalfrissítés nélkül is a helyes bónuszokat használja.

mod.: hűű de lassú vagyok
Dátum: 2012.07.19. 20:45:16
Sajnos semmit nem ér a duplázás, triplázás vagy akár tízszerezés, amíg az az általános mentalitás, hogy jajj, de sokkal vezet az a csapat, átállok oda én is, mert kell a medál, mert akkor kevesebben támadnak, mert akkor kevesebbet kell támadnom/vadásznom... Ha a második harmadik nap végére a világ játékosállományának 90 százaléka egy kufárnál van, akkor annak a 90 százaléknak soha nem lesz elég ellenfele, a maradék 10% viszont dőzsölhet, nem kell nekik extra klón.
Dátum: 2012.07.19. 17:32:32
Alátámasztom, teszteltem.
Nálam sem a gyűrű képe, sem a fejlesztés költsége nem frissült gyűrűcsere után, de fejlesztéskor a helyes összeget vonta le.
Dátum: 2012.07.19. 16:50:47
Nagyon jó lett a szétbontás, de ahogy valaki már írta előttem, a kétféle relikvia listát igazán meg lehetne cserélni a csizmák és a sisakok listájával, hogy ne kelljen kilométereket görgetni egy lábbeli cseréért.
Dátum: 2012.07.19. 00:11:20
Milyen problémán kéne változtatni? Nincs itt semmilyen probléma, csak a kollégának egyszerűbb hőbörögni, mint gondolkodni.
Teljesen érthető és logikus, hogy a kufárcsata nem számít bele a háborúba, mert teljesen mások a támadhatóság szabályai, és simán vissza lehet élni azzal, hogy azonos kufárnál harcoló végzetúr ellen nem indíthatsz portyát, a HCS bónusza is teljesen borulna a nulla rablások miatt, ráadásul a kufárcsaták végén van egy elég jelentős autoregen, ami az event szempontjából kedvező, de egy háborúban határozottan káros lenne.


Akinek pedig van ilyen templomos küldije (egyébként meglehetősen kicsi az esélye, hogy vagy event előtt, vagy event után ne lehessen megcsinálni a küldit, hacsak nem a legkisebb templommal küszködik valaki), annak csupán annyi a teendője amit Cras is leírt, normál portyaablakban keres egy üthető ellenfelet, megnézi melyik szövetségben van, és annak hadatüzen. És a "probléma" ami nem is probléma, máris megoldva.
Dátum: 2012.07.18. 13:56:11
Nincsen ütve, csak olyan szövetséget kell kihívni, ahol van az ütéstávodban olyan karakter aki nem eventezik. És ennek egyébként semmi köze a VT-hez, már az előző kufár-eventeken sem számított bele a kufárcsata a háborúba, és le is van írva jóelőre emlékeim szerint. Ergo ha a kufárcsata nem minősül háborús csatának, akkor teljesen életszerű hogy a templom sem fogadja el.
Dátum: 2012.07.18. 13:50:32
Nem működhet, mert aki nevezett, azt normál portyában nem tudja támadni. Márpedig Yasmina szintjén igen esélyes, hogy aki játszik az nevezett.

Viszont a 88 LE/TP nagyon gyatra, nekem 15 szinttel lejjebb 200 feletti a LE/TP-m, szóval sürgősen sutba kéne dobni azt a vf-et az event idejére.
Dátum: 2012.07.18. 13:29:51
A ládikó valószínűleg már a karakterlap-szétszedés előhírnöke volt, mert egy tárgylistára mutató linket takart, ami még nem működött, mert a karakterlap jött be, és a karakterlapon is változott valami az oldal kódolásában.
Dátum: 2012.07.18. 13:08:49
A Szerezz x LE-t portyából már működik
Dátum: 2012.07.17. 15:56:32
Nem egyedülálló a probléma, velem is volt ilyen pár órája. Beájultam varázslatkör végén, és nem regenerált vissza semmit. Mondjuk én nem is bántam mert a cél pont a kiütés volt.
Dátum: 2012.07.03. 21:04:34
Szintlépéshez semmi köze, kereskedelemre csak a bekerülés napján működött a turbó, másnapra kivették "működési problémák" miatt.
Dátum: 2012.06.30. 18:45:39
A reklamáció jogosságától függetlenül, ha már találkoztál vele és jelezted is, rutinosan tudhattad volna hogy az USA a helyes válasz
Dátum: 2012.06.28. 17:52:40
LE szívás, epikus, kábítás, kaland, mana, építés, egészség, krit.ütés, krit.vari, pizsi, spéci összeállítás bajnokira, event-öltözék....

Kapásból tizenkettő összeállítás, pedig én még messze vagyok a top optimalizátoroktól, és nem soroltam fel olyanokat ahol csak 1-2 tárgyat kell átvenni ideiglenesen.
Dátum: 2012.06.28. 17:06:11
Ha szakértelmet v. tulajdonságot növelsz, idomítasz, gyógyítasz, sajtolsz, vásárolsz vagy építesz, akkor a megfelelő szakértelmet nem kell turbóznod előtte: ezt automatikusan megteszed. (Transzplantácó, ultraspecializáció, idomítás, sebgyógyítás /csak az állatok oldalon gyógyításnál/, lélekenergia sajtolás, építés, mágikus regeneráció, manakonstrukció szakértelmek esetén). Ha a meghatározott időn belül akarsz újra turbózni, az továbbra is 1/3 őskőbe vagy 1 CSP-be kerül (A Beállításoknál határozhatod meg, alapértelmezés az 1/3 őskő), azonban az oda-vissza turbózásért összesen csak 1x kell fizetned. A turbózás mindenképpen megtörténik, ha nincs az egyik erőforrásod, használod a másikat. Az oda turbózásnak van VP költsége (de ha nincs elég VP-d, akkor is sikerül).


Akkor kérnénk kivenni a leírásból is. Bár nem értem ha egyszer le lett programozva és működött tegnap, akkor mára miért kellett egy szó nélkül eltüntetni az egész fejlesztés egyik leghasznosabb funkcióját!