Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - micsu

Oldal: 1
Dátum: 2013.09.27. 10:09:24
Nem vagyok nagy fórumozó, nem szoktam írogatni, de mivel az ügyfélszolgálaton már lefutottam pár kört, leírom ide.

Szóval az entitás csatáról lenne szó. Jelenleg az a felállás, ha legyőzöd, és ő többet sebzett, mint te, akkor nem jár érte sem LE sem TP, mivel ő többet sebzett ezért ő nyert. Ez egyrész hibás logika, másrészt magasabb szinten sokszor problémás lehet. Miért? Azért mert 2-3-szor annyi sebez varázslattal, mint egy játékos és ha pl a legyőzéshez csak 5-10-20.000 ép sebzés hiányzik, akkor a varikörben jó eséllyel simán többet sebez, mint egy játékos, így esélyed sincs nyerni. Remélem érthető, mit akarok ezzel mondani. Szóval jó lenne ezt felülvizsgálni és módosítani.
Igaz nem sok LE és TP jár értük, de ha meg így van, akkor miért nem lehet azt megkapni ha már igyis-úgyis kifekszik komoly erőfeszítések árán.
Dátum: 2010.08.24. 18:13:21
V3-on én is leöltem 2 entitást, miután felvettem ezt az újonan bekerült küldetést. Nekem sem fogadta el, úgyhogy írtam e-mailt az info kukacra, valami kicsit bugos lett. Szóval javítási ne vegye fel senki...
Dátum: 2009.08.03. 13:05:41
Kérdés:
Hány Oscar-díjat kapott Russel Crowe?
1
2
3
egyet sem

A helyes válasz az 1 lenne, de a 2-t fogadja el helyesnek. Még jó, hogy emiatt félúton elbuktam a küldetést:(
Dátum: 2009.06.02. 17:34:19
Volt egy ilyen kérdésem:
Melyik ország gépkocsi jelzése a P betű?
A helyes válasz Portugália lenne, de Lengyelországot fogadja el helyesnek, aminek PL a jelzése!
Dátum: 2008.12.20. 15:48:30
Legutóbbi kérdésem volt, hogy milyen szín nincs az olasz zászlóban.
Válaszok: kék, zöld, piros, fehér. Jó megoldásnak a kéket fogadja el. Javítani kéne!
Oldal: 1