Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kriszo

Oldal: 123
Dátum: 2014.08.19. 14:42:43
Sziasztok!
Erre a problémára majd kérnénk hivatalos információt is, mert v1-en lenne egy kis csapat aki átmenne V2-re s nem csak ideiglenesen. De amig szó van világosszevonásról addig nem mozdulnánk...
Dátum: 2011.02.06. 12:20:54
Igen,eddig is feltünt,mert 1-1adag után mindig nézem a %ot.Valamennyit elmozdult akkor az túlzás volt,h semmit,de 1 35.szintű bébixenonak azt hittem kevesebb élete van. szerk: v2es reg,nemis néztem melyikkel vagyok belépve.
Dátum: 2010.06.20. 17:08:20
Inspirátor 1800-ért ment el. (evvel keverhette a Zant a kolléga)
Nagyon jók az ötleteitek. Engem legjobban nem is a LE szerző szakértelmek kiesése zavar (bár kétségtelenül behozhatatlan hátrányt okoz hosszú távon) hanem a kronokompenzáció hiánya. Orbitális gép előtti időt igényel a PP-k elköltése úgy, hogy 10 percenként tudok 5-6-ot támadni. Ha lehetne kronóm, megvolnék a fele alatt. Nekem már az is nagy engedmény volna, ha az alkalmazkodás tekercse működne a fertőzötteknél is, rég megvettem volna. És ez tényleg szinte csak "kényelmi" funkció...

mod. tali után másnap nem megy a helyesírás...
Dátum: 2010.05.30. 21:50:20
Szerintem az nincs szinthez kötve. Odalépsz a prémium tagság fülhöz, kiválasztod mennyi kell és a megadott számlaszámra utalsz, a megadott azonosítóval.
Dátum: 2010.05.13. 16:56:17
Archie: olvasd el még egyszer Yw postját, mert szerintem elsőre nem jött át. Egy jó prémiumos, VF-es kari nem minősülne gyengének a fenti összevetésben. Szerintem.
.
Szivesen tájékoztatlak bármiről, írj pm-et és megbeszéljük magánban, he tényleg érdekelnek dolgok. Az ilyesfajta fórumokba való hsz-elés objektíve nem alkalmas érdemi információ átadására, csak közhelypuffogtatásra, ami szemlátomást megy neked, én viszont ebbe nem akarok belemenni.
Idézet: masterv - 2010.04.12. 00:12:55

Ügyszámot te sem gondolod komolyan hogy itt kiadok, ugye? Legyen elég, hogy az illető élete 70%át a neki való,jó helyen töltötte és mégsem volt neki elég,amint szabadult,megint virgonckodott.Nem rablást,az előtte volt a hobbija. Nézz utána,talán így megtalálod az esetet, főleg hogy nem túl ritka esettipus!


Na, pont ezt értem én népbutítás alatt. Többszörös visszaeső rablóról írsz, aztán hoppá, kiderült, hogy mégse rablást követett el... Ja, lehet, hogy CD-t másolt (szerzői és szomszédos jogok megsértése) de menjen vissza a sittre. Mert az nekünk olyan jó. Biztos te is örülsz annak, hogy ennyi fogvatartottat tartanak el az adódból. A pénzbüntetést (és nem bírságot, ahogyan írtad, mert az csak szabálysértési ügyben kerülhet kiszabásra, de ez legyen a legkisebb pontatlanság...)
legalább megfizeti és így valami reparálódik is cserébe az elkövetett cselekményért.
Amúgy én nem vagyok igazságszolgáltatási alkalmazott, rossz helyen tapogatózol, de párezer büntetőügyet végigkövettem az utóbbi időben a nyomozástól a jogerős befejezésig, így legalább tudom miről beszélek. Láttam gyanúsítottat, aki a fejével nyitotta a kihallgató helyiség ajtaját, mégsem mondom a rendőrökre, hogy erőszakosak, mert nem általánosítok. Egyedi hibák, túlkapások, tévedések mindenhol előfordulnak, de általánosítani ezekből felszínességre vall. Ha igazán ismersz egy ügyet, annak összes iratával, max. akkor tudsz megalapozott véleményt formálni szerintem, ha mások által összehordott féligazságokat hallgatsz, vagy - még rosszabb - a TV-ből próbálsz tájékozódni, akkor csak ilyen "böszmeségek" (hogy örülj) sülnek ki belőle.

mod. elütések
Sajnos a jogrendszer picit bonyolultabb egy fékbetétnél, azt nem lehet 5 perc alatt "komplett cserére nevezni"

"Így eshetett meg az is, hogy a huszonX szeres visszaeső rabló pénzbírságot kapott..."

Erre az idézetedre reagálva meg kell kérjelek, hogy nevezd meg a konkrét esetet (az se baj, ha ügyszámot mondasz, utána tudok nézni ) ugyanis ez jogszabályilag kizárt a cselekmény büntetési tételére tekintettel. Bár kétségkívül jól hangzik így leírva, de valójában nagyrészt az ilyen és hasonló népbutító hamisságok hatására rossz a magyar igazságszolgáltatási rendszer megítélése, nem a tényleges működése miatt...
Dátum: 2010.04.01. 11:32:16
Idézet: Tony Ramirez - 2010.04.01. 11:17:24
láthatatlanba vadászol?
háát akkor sok sikert a fejlődésedhez


Nem feltétlenül marhaság ez, ha jobban belegondolsz. A LE/TP arányt (tekintettel arra, hogy a sajtolásokért kapott LE-t nem csökkenti a láthatatlan üzemmód) erősen javítja az ilyen vadászat. Több embert ismerek, aki régóta csinálja ezt. Persze a TP maxolásra felépített Azúr Légióban gondolom eretnekség ilyesmiről még beszélni is.
Dátum: 2010.02.03. 10:16:32
Khaval, Faust: ha nem tűnt volna fel a nagypofájú gyökér haverotok kezdett neki menőzni, hogy ő mekkora amoroso életben, meg mekkora sportember. Engem mélységesen irritál az ilyen monitor mögül előadott nagypofájú, semmire alapozott duma, de az értékelésekből kitűnően nem csak engem, hanem mindenkit, aki a szemeteteket olvassa.
Olyan alacsony szinten vagytok, hogy a ti kommentjeitekre szavakkal nem is érdemes reagálni. Majd az óvónéni elfenekel benneteket, amikor kicseréli a pelusotokat.
Dátum: 2010.02.02. 22:48:35
Nem akartam benned félelmet kelteni. Nincsen rá szükség, mert te már most is félsz.
Dátum: 2010.02.02. 21:46:53
Idézet: Vodkaslecso - 2010.02.02. 16:36:13


amig te X karakterrel harcolgatsz estenkent, addig en megyek kocsmazni, sportolni, begyujtom nehany huszoneves jofajta pipi trofeajat.


Te jó ég. Azt hittem, hogy ez a fajta "ha te jó vagy a játékban, akkor az életben egy gép előtt fonnyadó pörsenéses tüdőbeteg p*cs lehetsz" tematikájú 0 IQ-s gyökérség kiment már a divatból. Jókorát tévedtem, vannak még ilyen szellemi színvonalon egypáran...
A stílusod alapján neked a 20 éves csajok trófeájáért mélyen a zsebedbe kell nyúlnod Lecsó. (szaxi ezeröt, komplett ötezer, vagy hasonló alapon.... )
Én láttam pl. Damage-t életben, nem tudom te mennyire vagy "sportos", de egy köztetek zajló esetleges bunyónál látatlanban őrá tenném a pénzemet, de a lakásomat is autóval együtt. Sőt, egymenetes KO-ra is fogadnék...
Arra azért kiváncsi lennék, hogy mit gondol a Beholder vezetése a játékosok előtt álló variációs lehetőségekről. Fejlessz varázsló karaktert, mert minden mást visszafogunk, az IQ dönti el a csatát, fejlessz a Fertőzés ellen, mert fertőzöttként teljesen lemaradsz... kicsit szürkévé teszi a játékot az, hogy csak egy irányba lehet haladni és már eddig is sokan az unalom miatt hagyták abba...
.
Dátum: 2009.11.17. 18:15:34
* mod: inkább nem írok, meg is fogadtam, hogy nem olvasok fórumot, csak most az aukció miatt felnéztem, én marha....
Dátum: 2009.11.17. 17:53:31
Idézet: McPaul - 2009.11.17. 17:51:36
En speciel ezt az Inspiratort raknam akkor inkabb a kodert vehetok koze, razodjon csak ossze a mezony


Ez egy remek ötlet!
Dátum: 2009.11.17. 17:51:51
Let: persze, jól látod a dolgot, ezt hirdetik a status quo hívei, másnak semmit, amivel beérhet, maguknak mindent, amivel előnyt lehet szerezni.
Pl. az irreális mértékű lélekszívások miatt valamiért nem emelték fel a szavukat a derék "topkarakterek"
Ennek ellenére persze le lett korlátozva (már Miklósnak is feltűnt valahogy a belőle nyerhető túlzott táp, nem is értem hogyan... ) de ez is csak arra jó, mint az összes eddigi korlátozás. Kevesek megszedik magukat vele, aztán mire a többség használhatná, lebutítják...
Dátum: 2009.11.17. 17:21:13
Szerintem meg nem fog senkit sem megszivatni, ad némi előnyt egy olyan embernek, aki 300-400 csp-t már elköltött dukátra, hogy megvegye és ha ügyesen használja (visszafogottal vadászik) és kellően nagy a lemaradása szintben, akkor kiszed belőle annyi LE-t naponta, amennyit ti 3 db KH-s arcból szedtek ki lélekszívással, portyával... Ezért kár sírni, bár az Aranytallér esetében már sikerült, úgyhogy lehet, hogy most is megéri...
Oldal: 123