Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Custos

Oldal: 1
"A Legenda hányadik fejezetében találkozol az Orákulummal?

Az elsőben.
A századikban.
A tizenharmadikban.
A hetvenhetedikben.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." Nem igazán értem. Felteszek a VU-ban 1 kérdést a VU-ról és ezt az értékelést kapom? Ugye ez csak tévedés volt? Javítsatok légyszi!
Dátum: 2013.07.18. 13:05:01
"A Legenda hányadik fejezetében találkozol az Orákulummal?

Az elsőben.
A századikban.
A tizenharmadikban.
A hetvenhetedikben.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." Ez ugye vicc? Felteszek egy kérdést a VU-ban a VU-ról , és ezzel az indoklással jön vissza? Láttam már pár cifra dolgot a Beholder háza táján, de ez már túlmegy minden határon! Ez már hozzátok képest is meredek.
Dátum: 2012.06.29. 10:23:30
A helyzet az, hogy tudom hova kell irogatni és ha figyelted az előbbi hozzászólásomat pont ezen rágtam be, hogy hiába teszem/tesszük.
Dátum: 2012.06.29. 09:50:14
Ismételten azt írja ki, hogy beneveztem a bajnokira pedig még nem!! Ez már a 3. eset minden alkalommal szóltam fűnek-fának, le se sz..játok! Innentől kezdeve úgy veszem, hogy ez szándékos lehúzás, és bizony érik a feljelentés. Ez innentől kezdeóve pontosan olyan csalás , mint a piramisjáték, vagy az" itt a piros-hol a piros", ahol ugye a pénzemet elfogadják, de nyerni (illetve a v4 esetében korrektül játszani ) esélyem sincs. Gondolkozzatok el rajta, hétfő reggel nyitnak a hivatalok.
Dátum: 2012.06.16. 19:05:38
Baraty!! Már az előző viadalnál is jeleztem, hogy gáz van! Akkor senki a füle botját sem mozdította! Most megint azt írta ki, hogy már neveztem amikor még nem is. Ma meg azt, hogy nem vettem részt rajta, így buktam az érte járó LE-t is. Csináljatok már valamit pls!!!!
Dátum: 2012.05.28. 10:35:35
Hali! V4-en a rendszer szerint beneveztem a viadalra amii május 2.-án (?!) lesz! Légyzi nézzétek meg mi ez, mert így a templomot se tudom megcsinálni! Köszi! (Custos)
Dátum: 2012.03.28. 21:02:22
Újabban rendszeressé vált, hogy elindítom a vadászatot és anélkül, hogy megkapnám a kvízkérdést hibás választ könyvel el, így bukom a 10 %-ot!!
Dátum: 2012.02.13. 11:36:44
Hogyan halt meg Bruce, és Brandon Lee?

Ágybam, párnák között.
Leukémiában.
Forgatás közben.
Még élnek.

Ezzel mi baj? Bruce a Sárkány közbelép c. film munkálatai közben halt meg, Brandon pedig a Holló forgatásán.
Dátum: 2012.02.13. 11:32:18
Üdv! Az adatbázisban néhány kérdés többször is szerepel pl." Mi Bud Spencer igazi neve", vagy "Ki a Tenkes Kapitánya?" ezekre nyilván valaki meg is kapta az érte járó LE-t. Ehhez képest az én kérdéseimet rendre visszadobjátok azzal, hogy "már szerepel az adatbázisban", pedig a
Johnny Weissmuller színész/úszóra vonatkozó kérdések szerintem nincsenek benne,én nem találtam meg... Előre is köszi.
Oldal: 1