Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Nekem csak egy kérdésem lenne:

Hol tudom ellenőrizni a kérdésírás előtt, hogy szerepelt-e a kérdésem..

Ja! A kvízadatbázist hagyjuk, mert MINDIG azzal kezdem. Illetve a "helenakozmetikán" is végigpörgetem több variációban....

Ennek ellenére érdekes mód több kérdésemnél is előfordul, hogy visszadobják azzal, hogy szerepelt, pedig szerintem nem...

Szóval, milyen egyéb hivatalos és nem hivatalos adatbázis van még?

Köszi!
Dátum: 2012.06.19. 10:44:27
Az elmúlt napok óvatossá tettek. A vadászatok jól sikerültek, de az azt követő portyák során több alkalommal is vereséget szenvedtél, még mindig fáj a tőled elszívott lélekenergia elvesztése.

Amint ezen morfondírozol, félrehajtod az előtted lévő ágakat és óvatosan kikémlelsz az előtted húzódó tisztásra, meglepetésedben a földbe gyökeredzik a lábad.

A tisztáson vidáman beszélget egy kis csoport egy megrakott tábortűz körül. A tűz fénye kirajzolja a mögötte húzódó Védőfal (+33 védekezés) sziluettjét, amit meg-meg tör egy-egy égbenyúló épület árnyéka. A kis társaság tagjai éppen egymásnak mesélik aznapi vadász és portyaélményeiket. A Drenia nevű Végzetúrnő éppen azt ecseteli, hogy a Gyakorlótéren (+60 támadás) tanult új csellel, hogyan sikerült kivégezni ellenfelét, majd elhurcolni a kínzókamrába. Samotron az epikus szörnyekkel való csaták fáradalmait piheni ki éppen, miközben a zsákmányolt nyaklánc hatásait magyarázza a körülötte állóknak. A tűz fénykörébe ekkor ér be Lestaylor és O’bzas Tepre, akik idomított állataikat viszik a Kennel felé (18. szint). A tűznél egy idősebb Végzeturat is látsz, Halálfalót, aki érdekes történeteket mesél régi időkből, Sardullah Sharpa nevét hallod többször felcsendülni…… Ez egy szövetség!

„Óvatlan vagy barátocskám! Ez nem igazán kifizetődő idekinn!”. Az ereidben megfagy a vér, mert a hang közvetlenül mögötted csendül fel. Hát persze! A szövetség vezetője! Amint megfordulsz ott áll veled szemben Lordsylar. Lassan végigmér, majd a szeme megállapodik a hordajelvényeden. Lassan elsétál melletted, közben pedig hozzád intézni szavait: „Még nem láttál mindent! Ha érdekel a GYÉMÁNT TITÁNOK szövetsége, keress meg, és tőlem megkapsz minden információt. Ha csatlakozni szeretnél azt is megbeszéljük…. Egy jó tanácsot még kapsz tőlem: Egyedül senki vagy, préda, konc, amin marakodnak az erősebbek, egy szövetségben társ vagy és testvér.

V1
Dátum: 2012.06.17. 22:56:37
+1

Mit jelent Overdose neve maqgyarul?

Szélvész
Táltos
Remény
Túladagolás
Dátum: 2012.06.17. 22:56:00
Helyesírás...

Melyik a számítógép tartózék?

macska
kutya
egér
csirke

meg bugyuta is...
Dátum: 2012.06.17. 22:53:08
+1

Mit jelent Overdose neve maqgyarul?

Szélvész
Táltos
Remény
Túladagolás
Dátum: 2012.06.17. 17:58:44
meg egyébként is bugyuta kérdés....
Dátum: 2012.06.17. 17:58:23
Töröljétek a kérdést, légy szíves, helyesírás!

Melyik a számítógép tartózék?
macska
kutya
egér
csirke
Dátum: 2012.06.16. 22:33:55
Idézet: Ywgarrd - 2012.06.16. 18:47:03
Van az 170+40 is, szerintem.


Akkor tudod, hogy kiről van szó? Ugyanis van 21 szinttel magasabb tárgya is, ami nem gyűrű vagy nyaklánc.....
Dátum: 2012.06.16. 22:07:06
Az alku platina lánca relikje van... +40 kereskedelem...
Dátum: 2012.06.16. 18:28:51
Bár erre nem gondoltam, hogy valakinek 33. szinten 130-as kereskedelme van...
Dátum: 2012.06.16. 15:27:47
Áááááá..., de h.lye vagyok!

Bocsesz...
Dátum: 2012.06.16. 14:14:42
Sziasztok!

Szeretném tudni, hogy hogy lehet indiana ostorát szerezni?

Tudom a választ: 50.szinten majd megvásárolhatod....

Khmmmm... nagy nagy 10telettel, akkor tehát ha elérem az 50. szintet akkor megvásárolható lesz....

Ezt értem, de akkor homályosítsatok fel, hogy valakinek hogyan lehet 33. szinten ilyen kütyüje?

Hmmm?
Dátum: 2012.06.07. 10:20:07
Akkor itt van a galiba én előbb olvastam a kiírást, és utána, hogy rövidebb lesz, tehát már a módosítottat olvastam elsőre is....

Akkor bocsesz' az illetékesek felé, nem akartam értetlenkedni...

Viszont a korábbi hozzászólásom még érvényben van, várom a részleteket az őskő vásárlás "extráival" kapcsolatban...

Igaz Quellon?
Dátum: 2012.06.07. 09:59:07
Idézet: Tiss - 2012.05.31. 10:52:33
Sajnálatos módon rövidíteni kellett a programon, így a Tombolától kezdve egy picit változtak az időpontok. A befizetés és a kvíz leadási ideje is előbbre került. Elnézéseteket kérjük.


Csak érdeklődnék persze, mi másért, hogy ez a rövidített program pontosan mit takar és hol is lett feltüntetve?

Azt értem, hogy előrébb kerültek az időpontok, de pontosan mennyivel?
Dátum: 2012.06.01. 10:51:26
Köszi! Akkor figyelek
Dátum: 2012.06.01. 10:11:14
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a rendkívül kedvező 13 Ft/őskő ár mellett az őskő vásárlás mellé - mint az április promóciónál - lehet-e egyéb mütyürkéket kapni - templom pálca, sorsjegy stb.. - illetve erről van-e valami hivatalos info?
Dátum: 2012.05.17. 12:30:25
Ez azért bizakodásra ad okot tekintve, hogy kilenc szintet léptem eddig, de lehet szombatig belefutok a tizedikbe is.....

Akárhogy is, szombaton kiderül....

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását...
Dátum: 2012.05.17. 08:41:03
Sziasztok!

Előrebocsátom, hogy ez az első Landragórom, idén kezdtem el játszani, tehát még nincs Landragóros tapasztalatom.

A kérdésem a következő lenne:

A tulajdonságnövekedést nézve mi éri meg jobban, minimummal tölteni és sok drakónt leverni, vagy nagyobb tételekben tölteni kevesebb drakót ölni…

Egy példa:
Van 1.000.000 LE amit összesen betöltök. A pilon aktiválása mondjuk 10.000 LE. (Most ne nézzük azt, hogy a drakók is adnak LE-t) Tehát ez ha minimummal töltök 100 pilon aktiválást jelent és 100 drakó leölését. Tegyük fel, hogy ezzel összesen 3 szintet lépek.

Illetve ezt megtehetem úgyis, hogy pl. összesen csak 4 alkalommal aktiválom a pilont de akkor 250.000 LE-t töltötök be és nem lépek szintet….

Mielőtt valaki a számokba kötne bele, ez egy példa, ki van sarkítva, remélem mindenki érti, hogy mit is akarok kérdezni…..

Magyarán: A leölt drakók száma meghatározza-e( beleszámít-e) a TÖ növekedést???

Nem mindegy ugyanis, hogy 3 szintlépésre kapok pl. 130 TÖ növekedést, vagy úgy, hogy nem is lépek szintet…..

A konstruktív építő jellegű válaszokat előre is köszi….

Kedves Miklós ha esetleg úgy érzed, hogy ebben a kérdésben 100%-os választ csak te tudsz adni, kérlek ha csak röviden is de válaszolj….
Dátum: 2012.05.16. 15:02:29
PÓK = POrtya Karakter

Játékstílus, aminek alapja LE rablás, minden szakértelem amit fejleszt csak ezt szolgálja... pl. energiahasznosítás....

Eventeken általában nem vesznek részt, mert az is TP, aminek szintlépés a vége.. Az igazán jó POK-nak nagyon magas az LE/TP arány az LE javára.....
Dátum: 2012.05.14. 10:13:11
Köszi! Akkor még kell egy pár darab....