Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2012.08.23. 09:43:32
Pont ezért izgalmas....

Szerintem....
Dátum: 2012.08.23. 08:52:01
Pontosan kettő héttel vagyunk a tervezet időpont után (asszem aug.6. volt)

Szóval szerintem ma dél körül kellene valamit bejelenteni...

Khmmmm.... BEJELENTENI....

(Affene' beragadt a CPSLK )
Dátum: 2012.08.23. 08:49:15
Pont emiatt jó az event... a kiszámíthatatlanság miatt, illetve a kockázat/nevezési díj miatt...

Vagy bejön vagy nem, spec az élet is ilyen, biztosra nem lehet menni...

Persze kell kalkulálni valamennyi ráfordítás/megtérüléssel, de akkor is kell a kiszámíthatatlanság....

Megjegyzem, ha a játék az elsőtől az utolsó lépésig kiszámítható lenne, akkor igazándiból mi izgalom lenne benne?

Lenne egy-két ember aki tényleg profin - mint egy sakkozó - végiggondolná fejben az egészet és kiszámítani mindent a legapróbb részletekig...és a többiek? Nekik azért talán lehet szerencséjük is nem, ha már "egyszerűen" csak játszani akarnak?

Én várom és szerintem nem sz@r....

Megjegyzem a legutóbbi térkép eventen legalább izgalmas volt a csapatverseny, nem úgy mint a kufárnál, ahol az első 5 percben kiderült, hogy melyik csapat fog nyerni...
Dátum: 2012.08.15. 22:22:21
Mikor kezdődik a térkép event ?
Dátum: 2012.08.08. 13:58:11
Én kerekrépával szoktam intézni az ilyesmit...

Én egyszerűen rámentem a jobb felső sarokban a 12 mellett kettővel lévő asszem zöld gombra és kikapcsoltam....

Azért írom, hogy asszem, mert azóta szegény chat nem jön be, hiába lépek ki és újra be, na nem mintha bánnám...
Dátum: 2012.08.08. 09:04:45
Brilliáns karkötő +58 TP

Én elégedett vagyok
Dátum: 2012.07.21. 22:00:15
Nálam működöt. Most is működik....
Dátum: 2012.07.20. 09:41:37
Ellőttem egy vadászzsákmányt, viszont nem kaptam érte eseménypontot egy darabot sem, lehetséges ez?
Dátum: 2012.07.18. 09:20:18
Köszi Cápa!

te tök véletlenül nem vagy politikus ?
Dátum: 2012.07.17. 08:40:23
Most csinálom a negyedik 5x5-ös templomot.

A gondom az, hogy minden jutalomban ugyanaz a szakifejlesztés van, +3 kivégzés, ráadásul részfeladatként mind a négy templomban is volt ilyen feladat....

A kérdésem az lenne: Nem lehetne esetleg azzal is színesíteni a Templomot, hogy nem mindig ugyanaz a szaki kerül be a jutalomba/nagyládába?

Mert spec. pont a kivégzés szakértelem az, ami nekem nem kell....

A VT-t egyébként bírom, bajom nincs vele, ez csak egy ötlet, kérés, észrevétel, nem PANASZ!
Kitöltöttem, bár én még nem vagyok 80. szintű így a sisakokkal kapcsolatban igazán nem is lehetett véleményem...

De a LE-t azt köszi! Jól jött...
Dátum: 2012.07.11. 08:52:33
Csatlakozom! Valami használható info kéne egy illetékestől...
Dátum: 2012.07.05. 16:11:01
Hát ha tudnák az igazi nevem, akkor valszeg ez történt volna....
Dátum: 2012.07.04. 10:58:27
Valszeg azért van, mert ultra-giga-mega-extra tápos karaktered van

Egyszerűen nem mernek megtámadni..... Hiába.... Bezzeg engem.... se zaklatnak.....
Na ide hülyeséget írtam.... amit most módosítok....
Dátum: 2012.06.24. 23:04:47
Mindennek van egy kulturált formája, szerintem. Az alkoholfogyasztásnak is. Ha valakit zavar más viselkedése, akkor nyilván oka van rá. Talán zavarja a hangoskodás, a hangnem, a trágárság. Valami biztosan...

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy néhány ember szórakozása nem mehet más/ok/ szórakozásának rovására. Te azt írtad téged nem zavart, valakit igen....

Ha én valakit zavartam, neadjisten megbántottam piásan, akkor nem azzal kezdtem utána a beszélgetést (józanul), hogy elméleteket gyártottam, hogy ezt csak így lehetett kibírni...
Dátum: 2012.06.24. 22:49:26
Idézet: Viszok009 - 2012.06.24. 11:09:56
Most az alkesz állatok nevében fogok felszólalni, másnaposan, de megteszem, mert megköveteli a társaság, valakinek ki kell állni a jogainkért, mert ezt nem tűrhetem, hogy porig alázzák a becsületeinket...ezt nem!!!


Ha majd többet fogsz járni a végzetúr fórumokra, akkor majd meglátod, hogy nyílt beszélgetésre, csak illuminált állapotban lehet bemenni, mert amennyi baromság ott elhangzik, azon csak síni tudsz, de nem magyarázkodok itt, majd az idő megmutatja igazi arcát.


Nos ehhez annyi hozzáfűzni valóm van, hogy kétfajta ember létezik. Az egyik tudja, hogy hol a határ, a másiknak meg kell mutatni...

Amit teszel az téged minősít....

Persze halkan teszem hozzá, hogy a képek tanúsága szerint itt gyermekkorúak is voltak, biztos, hogy ennyire nyíltan vállalnád a piálás népszerűsítését, ha te is gyerekkel mentél volna? Gondolom te is felhőtlenül boldog lettél volna, ha a gyereked szórakozását néhány vonyító részeg illuminált egyén teszi tönkre....
Dátum: 2012.06.19. 21:28:44
Főleg, hogy nem index, hanem irányjelző....
Kösz, de hagyom a fenébe az egészet, nem írok kérdést és kész....
Oké! Íme a kérdés:

Mit jelent a tripper kifejezés?

nemi betegséget
lazítást
kedvezményes vásárlási lehetőséget
kialvatlanságot

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Szóval, ha megoldható, akkor légy szíves írjátok már meg, hogy hol és milyen formában fordult elő.....