Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2013.10.10. 11:32:45
Én meg asszondom, hogy "hozzunk néhány tökös "nudlit" feszítővasakkal, és kapjuk szét ezt a helyet"

( by: Marsellus Wallace )

Mod: nudli
Dátum: 2013.10.03. 14:47:19
Köszönöm a választ!
Dátum: 2013.10.03. 11:08:01
Miklós!

A régi kiírás szerint 14-én kezdődik ez az új event, vagy tolva lesz a kezdés pl. programozás miatt?
Dátum: 2013.10.03. 11:06:48
Na ez tőlem vérgagyi kérdés lesz, nézzétek el nekem:

Hogy a devlába lehet kryxónium fókuszt szerezni....

Sejtem, hogy összefüggésben lehet vagy a Tudás fájával, vagy az epikus kalanddal... légyszi világoljatok fel, nem muszáj magyarázni, elég ha a fórum linkjét megadjátok, ahol szó volt róla...

előre is köszi....
Dátum: 2013.09.23. 09:30:18
Idézet: Baraty - 2013.09.23. 09:08:56
Elnézést a hibákért, a befizető rutinba becsúszott egy hiba, ezért nem kapta meg az őskövet aki ma eddig fizetett. Javítottam, és ASAP beírom a köveket.
Az őskő oldalon csak elcsúszott a kiírás, a Miklós által írt jutalmak a helyesek, az őskő oldalt is javítom hamarosan.


Bíztam benne, hogy csak technikai baki lehet... várom a javítást...
Dátum: 2013.09.23. 06:54:35
Kedves MIKLÓS!

Ha valamely programozási hiba folytán "sorolódtak" át az ajándékok - amit előttem Fsanyi82 részletesen taglalt- akkor kérlek javítsátok, mielőbb, mert a topikindító hozzászólásodban nem ezt ÍGÉRTED!

Ha szándékosan, ismét több játékos nyavalygása miatt történt mindez, akkor két dolgot tennék hozzá:

1. KORREKT tájékoztatás a változtatásról....előre, nem utólag
2. Számomra HITELTELENNÉ váltatok... ma ezt ígéritek, holnap meg más lesz...

Nem, nem a + 3 IQ fáj, vagy a barátságkristály, vagy a templomi pálca, hanem az, hogy korrektül kéne viselkedni....

Még1 szer leírom: Ha programhiba, akkor term. a levelem második fele tárgytalan...

Igen, a lényeg: Itt pénzről van szó, úgyhogy ne szórakozzatok velünk....
Dátum: 2013.09.19. 19:31:15
"kisebb vadászzsákmány"

Az mi az?
Dátum: 2013.09.18. 22:55:19
Ámen!
Dátum: 2013.09.18. 06:35:45
Szimpatikus az "5"-ös a Végzetúr fejlécben... lesz is valami jelentősége, vagy csak dísz?
Dátum: 2013.09.13. 06:27:53
Khmm..

Event előtti héten vadásztam, 1300 eseménypontot Vf-ként, majd térkifordítás EH-ra, alapos tanulás maxra, meg hasznos energiák maxra...

66+10 az EH, a többi EH-s AF itt nem játszik ( energiamester) tehát azt hagyjuk...

ÉS nem, nem vadászom event alatt dupla TP-rt, előtte vadásztam.. kb. elég is lesz az eseménypont

Eddig 60 AF pontba van az event ( alapos tanulás, hasznos energiák maxra ) meglátom, hogy maradok EH-n, vagy vissza VF-re.... ha nullázódik akkor is bőven megérte, legalábbis nekem...
Dátum: 2013.09.05. 20:02:47
O'bzas Tepre Kalderon Te nyerted a csatát.
A jutalmad 260629 lélekenergia és 33 TP.

Jó ez....
Dátum: 2013.09.04. 15:51:34
A napi rutinoknál lesz a bibi, mert előzményekből visszalép a csatákhoz, simán lehet nyomni, viszont a napi rutinok oldalnál ugyanaz a nagy semmi jön be, mintha Fórumból akarok belépni...

Mód: most látom, hogy előttem más már leírta....
Dátum: 2013.08.31. 17:22:57
A válasz igen egyszerű:

A bónusz napon a helenakozmetika nem volt belassulva...

Kipróbáltam
Dátum: 2013.08.31. 15:53:25
Idézet: Offsboy - 2013.08.30. 21:28:51
Már hogyne lenne megoldás. El kell költeni a LE-t időben. Bármelyik pókból hülyét csinálhatsz azzal ha folyamatosan csak nullát hoz tőled. A szegény agyonrabolt kezdő, ha a játék elején megtanulja 1000 LE árán hogy mit is kell ez ellen tenni, akkor azzal milliókat spórol magának későbbre.
Azért ne sajnáljuk már folyton a szegény portyaáldozatokat, ez alapvetően egy PvP játék.


Ezek szerint LAs Vegas is úgy működik, hogy még véletlenül sem hagynak nyerni, hanem egyből lerabolnak....alsógatyáig....

Hmmm... ugyan nem voltam ott, de gyanítom, hogy az elején ha nincs egy pici sikerélményed, akkor soha többet nem mész vissza.. márpedig az a hely nem arról híres.....

A végén mindig a bank nyer, ez világos, de közben azért neked is lehet jó lapod.... erről lenne itt szó...
Dátum: 2013.08.29. 10:19:51
Pont ez a lényeg... az eseménypont gyűjtés alatt kell portyázni, utána már a benevezettektől nem tudsz rabolni...
Dátum: 2013.08.29. 06:45:04
Ez tényleg jó:

Fred Morgan kapitány 4 tengeri csatában vett részt. Melyikben vesztette életét?

a másodikban
a harmadikban
az elsőben
a negyedikben

Röhejes lenne, ha nem a negyedik lenne.... egyébként ki az a Fred Morgan? tudnom kéne? Csak egy II. világháborús veteránt találtam a wikin, de ő meg túlélte a háborút

Mondjuk, ha meghalt a másodikban attól még a hulláját elvihették a többi csatába....szuvenírként....

Ennyire tudatlan lennék? Valaki avasson be....
Dátum: 2013.08.28. 13:27:10
Engem is foglakoztatott már a térképes dolog, néhány szösszenet:

- pl. a vadászat során az adott területre jellemző szörnyek jönnének...apróság, de hangulatosabb lenne a játék...

- Ahogy mozogsz a területen x % esélyed lenne "vándorkufár" megtalálására és nála lehetne pl. a jelenleg napi ajánlatban lévő különféle tárgyak, akár egyedi ( szintfüggő) ajánlatok alapján történő megvásárlására...

- A bajnoki viadalok helyszínére el kéne "menni" tehát egy semleges területre és ott nevezni, illetve a bajnoki idéig ott is tartózkodni....

- A láthatatlanság új értelmet nyerne ( illetve hirtelen felmenne a rejtőzködés köpenyének ára ) így már tényleg láthatatlanul lehetne mozogni egyik helyszínről a másikra....

Akárhogy is, én minden formájában támogatom a térkép bevezetését, végre egy picit elmozdulna a játék a jelenleg vertikális szemléletből és horizontális távlatokat nyitna meg... ( az utolsó mondatra külön büszke vagyok )
Dátum: 2013.08.28. 06:59:15
Szépen összefoglaltad... nekem már nem volt türelmem leírni egy hisztiző emberkének újra....

Kellemesen meglepődtem a dolog intézésén a beho részéről.... Igen, mert sajnos hozzá vagyunk szoktatva (T-Home, stb..), hogy a szolgáltatáskiesés benne van a pakliban...

Amikor ez utóbbi ügyintézőjét (T-Home, vagy Com ) megkérdeztem, hogy akkora félnapi kiesés - addig nem volt az optikai kábelen semmi, se tévé, se net - ugye nem kell kifizetnem, mivelhát szolgáltatás díja havi, itt pedig kiesés volt, amii ugye az ő részükről mint SZOLGÁLTATÓ merült fel elkezdett vernyogni az ÁSZF-el.. Közöltem vele, hogy ráérek böngésszük át együtt, mutassa meg hol van ez a rész

Akkor már izzadt, mondta, hogy NEM. Közöltem vele, hogy semmi gond, csak indokolja meg.. na akkor elkussolt.. nézett bután... Azt felelte, hogy akkor írjak a Jogi Osztálynak.. már majdnem röhögtem... mondtam, hogy akkor majd beleírom ezt a beszélgetést is..

Mielőtt valaki megkövezne, hogy mit szivatok egy szerencsétlen ügyintézőt:
- Nem a pénz miatt csináltam, az a fél nap talán 160 forint lett volna, hanem egy egyszerű BOCSÁNATKÉRÉST vártam volna... ennyi..az nem kerül semmibe...

Ezt itt többször, több formában megkaptuk... ez az ami szimpatikus...ezt hiányolom ebből az európai országból.. ha valamit elszúrunk, akkor kérjünk bocsánatot és ne óbégassunk, meg a kifogásokat keressük...

Ez tökös dolog volt....
Dátum: 2013.08.27. 12:51:49
Mondjuk vicces a tálalás... Meg a felhajtás ahogy fogadták az első gépet.... kicsit nemzeti lett, hogy sólyom a neve.. az első gépnek meg talán Álmos Vezér, vagy mifene.... azt azért kiemelték, hogy két volt MALÉV-os pilóta vezette...

Gondolom Miklósék is így kezdték a Beho-t...

Elképzelem, ahogy egy elegáns Budai étteremben ülnek egy asztalnál és piszkosul töprengenek, hogy mibe kéne fektetni a pénzt. majd körbe kérdezik egymást, hogy:
- Figyeljé' Nálad mennyi van?
- Talán egy, max másfél...
- Millió?
- Nem milliárd.... kinek nézel te engem?
- És mit kezdjünk vele?
- Hát először is semmit... keresünk egy jól menő céget, azt bebuktatjuk, megvárjuk a felszámolási eljárást, bagóért megveszünk mindent, várunk egy kicsit, míg elcsitul a vihar, aztán nagylelkűen visszavesszük az alkalmazottak felét, és jóvilág...
- De ennyi pénzünk nincs...
- Nem gond, majd másét költjük...
Dátum: 2013.08.27. 07:02:25
Na tessék itt a Sólyom Airways....nem is kellett sokat várni, ráadásul MAGÁNPÉNZBŐL ( jó-jó, meg a közel-keleti "befektetők" pénzéből)