Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syabo

Dátum: 2013.11.13. 13:01:23
Nos akkor - sokak örömére - utoljára írok ebbe a topikba...

Én annak a híve vagyok, hogy ha valami probléma felmerül, azt vagy oldjuk, vagy beszéljük meg lehetőleg azonnal.

A végeredmény kiírása és a mostani reakció közt azért eltelt egy kis idő. Nem kicsi. Sokan hozzászóltak, sokan érveltek, ki hevesebben, ki lemondóan, ki védve, ki támadva a dolgok ilyetén alakulását.

Kedves Miklós!

Amellett, hogy természetesen köszönöm/köszönjük a válaszod, azért engedtessék meg egy utolsó előtti kérdés, amihez a válaszodból idézek:

"itt nyilvánvaló visszaélés volt azzal, hogy eddig holtversenynél mindenkinek megadtuk a díjat, ilyen még egyszer nem lesz."


Ezzel a bejelentéssel, hogyha már a végeredmény kiírásánál láttad miért kellett eddig várni? Nem akarom magamat/magunkat túlértékelni, de ha nem erőltetem a választ ( ÜSZ, info@vegzetur.hu, itt a fórumon való trollkodás) ezt a bejelentést mikor kapjuk meg?

Te vagy a játékvezető, ami amellett, hogy kiváltság, véleményem szerint felelősség is. A Hordák Harcánál, A PP pontos visszaélés ( a kezdetekkor ugye néhányan beleestek ebbe a csapdába) már másnap nemhogy észrevételezésre, de korrigálásra is került. KÜLÖN -KÜLÖN A LOG FÁJLBÓL VISSZAKERESVE. Szándékosan nem írtam büntetést, korrigálást. Így azért szebb...

És akkor az utolsó kérdés:
- Ugye nem amiatt, hogy itt rengeteg őskő "forgott" míg az előbbi esetben - PP-s probléma - erről szó sem volt?

Erre a kérdésre kérlek NE válaszolj. Semmi kedvem indulatokat szítani, és felesleges is, ami történt megtörtént.

Csak elgondolkodtató....
Dátum: 2013.11.13. 11:48:26
Köszönöm. Megérte várni.
Dátum: 2013.11.12. 20:29:27
Írtam levelet...
Dátum: 2013.11.11. 21:55:37
Dátum: 2013.11.11. 15:38:57
Trollkodás? Kedves barátom, választ várok, ez trollkodás? Ha igen akkor tényleg felesleges kommunikálni...

Egyébként igen, voltam V4-en kipróbáltam, és rájöttem, hogy egy őskőzabáló dolog.... na nem a szövetségin voltam, hanem a 60-as V4-en....
Dátum: 2013.11.11. 13:49:39
Idézet: McMad - 2013.11.11. 13:23:35
Idézet: Bumburnyak - 2013.11.09. 23:47:19
Ne felejtsük már el ,h nem őskő nélkül adták a nyeremény köveket. Prémium, naponta szintlépés,feladatok,stb. Be kell nevezni ,h legyen ellenfelünk:) Egyébként pedig összetartó a csapat. Akinek nem tetszik szervezzen jobbat és go mehet a verseny.

Milyen verseny? Te biztos, hogy VÚ-zol? Nem tudom, hogy te most mi mellett kardoskodsz, de én biztos nem azért, hogy 20-30 játékos privát játszótere legyen a VÚ...
Pl. a hamarosan induló 60-ason vajh miért nincs megadva automatikusan a gyorsítás?
BIZTOS azért, mert a többségnek bőven belefér 1-3 kari és a magánélet mellett némi "laza" V4ezés.
Az extra kavics meg nem is érdekes (váltsa ki, aki szeretné évi 1-2x), hiszen nem azért lett ennyi döntetlen imént - IGAZ?... :S
No de amíg ilyen "sok" pontozóképes játékos van, aki idő/pénz tengerrel rendelkezik + rövidlátással párosult önámításmester is ("én vagyok a legjobb" - nem nehéz, ha nincs versenytárs), addig nem számítok pozitív jövőképre - tán eltartják a VÚ-t... ;-(
Ám az "ilyenek" még azt sem szokták észrevenni, hogy a "fajtájuk" is egyre ritkul... :S
Tudod mi bosszant igazán?
PONT az ilyen rövidlátók szoktak a legnagyobb lelki nyugalommal, szimpla vállrándítással (tán még röhögve is) átlépni más játékra, ha befuccsolt a játszóterük.
Eszembe jutott még valami (imádom amortizáltatni a pontszámomat ):
Te sem vagy hajlandó felfogni, hogy NEM a "kartellezőket" piszkáljuk?
Ha a Behónak így jó, akkor örülhetsz tovább te is a pár fős játszóterednek.


Egyetértek az előttem szólóval, vegyétek már észre, hogy mit szeretnék ( szándékosan nem az akarok szót használtam)

ISMÉT CSAK AZT TUDOM MONDANI, AMIT AZ ELŐBBIEKBEN, DE LEÍROM MÉG1SZER:

SEMMI BAJOM A V4 JÁTÉKOSAIVAL, GRATULÁLOK NEKIK!

ENGEM A JÁTÉKVEZETÉS VÉLEMÉNYE ÉRDEKEL/NE/.... Pl. MIKLÓSÉ... Pl....

Várok....
Dátum: 2013.11.11. 11:39:37
Ősköved mennyi van, az a lényeg.....
Dátum: 2013.11.11. 08:02:56
Hmmm....
Dátum: 2013.11.09. 23:56:56
A ti véleményeteket ismerem, másét, másokét várom... kitartóan...
Dátum: 2013.11.09. 20:38:48
Kitartó vagyok
Dátum: 2013.11.08. 22:03:40
Azért nagy-nagy tisztelettel a Beho felé:

Annyit megérdemeltünk volna, hogy hozzászólnak és kifejtik az álláspontjukat...

És igen, ami piciben a V4 az nagyban V1 és V2
Dátum: 2013.11.08. 15:39:26
Idézet: McMad - 2013.11.08. 15:15:12
OKOKOK. Indokokat értjük, zömmel megértjük.
Nem is rátok figyelünk kérdőn, hanem...


Pontosan... ugyanis ha ez tényleg így van, akkor a játék innentől fogva nem játék...
Dátum: 2013.11.08. 12:58:31
Én még mindig várom a JV véleményét......
Dátum: 2013.11.08. 09:28:51
Idézet: Little Richie - 2013.11.08. 09:00:40
Most pontosan mi zavar? Bárki nevezhetett a v4re, a lehetőség mindenkinek adott volt.

Egyébként én már Lady Alvariel medált is szerveztem le és az egyik legjobb érzés volt, hogy valakivel tényleg kooperálhattam és mindketten jól jártunk vele.


Akkor idézek magamtól:

"........ úgyhogy szervezésből jeles..... tényleg gratula, pepecs meló lehetett így bekorlátozni a saját játékukat és ellenőrizni mindent...."

Engem nem zavar, sőt ügyesek voltatok, de akkor a Toplista rendszer értelemtelen felesleges, ahogy McMad írta: ÉLETSZAGÚSÁG... de mivel ez egy játék, hívjuk inkább sportszerűségnek, vagy játékélménynek, mivel ez egy TOP lista, úgy lenne értelme, hogy SORRENDISÉGET VALÓSÍTSON MEG....szerintem...

Gyanítom, hogy toporogtak még páran a nyertesek mögött egy-két TÖ-vel, szakival lemaradva, akkor ők miért nem lettek odaengedve?
Dátum: 2013.11.08. 08:19:06
Azért szeretném tudni a játékvezetés véleményét erről, mert akkor szervezzük össze a Lady Alvariel versenyt is havonta, aztán 10-15-en vagy miattam 100-120-an is kaphatunk medált egyszerre...
Dátum: 2013.11.08. 06:59:08
Eredmények 4. világ...... Ez most komoly?

Legmagasabb szint:
Justin Bieber (57. Szint)
Nagycapa (57. Szint)
Loreena McKennitt (57. Szint)
Gasztro (57. Szint)
Fekete Pákó (57. Szint)
Dr. Placebo (57. Szint)
Manu Chao (57. Szint)
Till Lindemann (57. Szint)

Legnagyobb tulajdonságösszeg:
Manu Chao (Tulajdonság- összeg: 1300)
Justin Bieber (Tulajdonság- összeg: 1300)
Gasztro (Tulajdonság- összeg: 1300)
Hercules (Tulajdonság- összeg: 1300)
Till Lindemann (Tulajdonság- összeg: 1300)

Legnagyobb szakértelemösszeg:
Manu Chao (Szakértelemösszeg: 1071)
Jégbontó Ügek (Szakértelemösszeg: 1071)
Loreena McKennitt (Szakértelemösszeg: 1071)
Fekete Pákó (Szakértelemösszeg: 1071)
uwel (Szakértelemösszeg: 1071)
Till Lindemann (Szakértelemösszeg: 1071)

Legnagyobb LE differencia: Pain (Szerzett LE differencia: 2.059.316)
Legtöbb okozott sebzés: matyi_matyi (Legtöbb okozott sebzés: 4042)
Legtöbb teljesített küldetés: Till Lindemann (149 db)

Legtöbb teljesített kaland: Dr. Placebo (486 db)

Legtöbb helyes kvízkérdés: Fekete Pákó (9858 db)
Legmagasabb szintű állat: Till Lindemann (86. Szint)

a Zenebutik szövetség minden teljes jogú tagja, valamint a fenti eredmények elérői különleges jutalomban részesülnek! Megadhatják egy másik világon levő karakterük nevét, ez a karakter 100 őskövet kap, valamint a dicsőség medálját, ami 1%-kal növeli a vadászatból szerzett lélekenergiát. Ha valaki több kategóriában nyer, akkor is csak 1 medált kap. Aki két kategóriában győz, az 150, aki három, az 175 őskövet kap.

Aha! milyen véletlen, hogy a Legmagasabb szint, legmagasabb TÖ növekedés, Legnagyobb szakiösszeg kategóriában éppen MINDENHOL holtverseny volt, gondolom még véletlenül sem azért, hogy a nyeremények közül az őskő halmozódást így használják ki.

Félreértés ne essék, de akkor ebben mi volt a verseny? GYanítom mindenki a Zenebutik tagja - aki nem attól elnézését - úgyhogy szervezésből jeles..... tényleg gratula, pepecs meló lehetett így bekorlátozni a saját játékukat és ellenőrizni mindent....
Dátum: 2013.11.07. 07:01:47
A hogy lehet, hogy egy átmenetileg zárolt karakter licitál az aukciós házban?
Dátum: 2013.11.02. 17:42:52
Tévedés!

Nem prémes karimnak( tehát nem veszek neki követ ) , folyamatosan vettem platináért a pechpontot, plusz amit tudtam sorsjegyet platináért. Elértem a 100 pechpontot ( jó nem 1 hónap alatt volt) és sorsjegyre kijött a reflexek könvye... ami ugye eléggé UR
Dátum: 2013.10.28. 11:57:05
Ezért kell szépen elolvasni az elején mindent, ahogy előttem már sokan leírták, és behúzni a kéziféket....

Más:

V1-en a gyógyital FUN kategóriában az első helyezett jelenleg 2721 megivott gyógyitalnál tart, ahogy nézem az illetőt 160. szintű, tehát neki talán a 140. szintű gyógyitalok számítanak bele, meg az apróságok torta stb... maradjunk a gyógyitalnál, ennek a wiki szerint 6000 Le az ára. Tegyük fel, hogy ebből a 2721 italból 721 darab volt ősköves, meg torta, meg ilyen cullangok. Marad 2000 gyógyital, amit kedvezményekkel, ( Palota, nyaklánc stb...) kb, féláron tud az illető megvenni....

Összegezve, 2000 gyógyital 3000 Le árán az 6.000.000. Le .... egy időszakos bónuszt adó kütyüre... Nem tudom, hogy arrafelé ahol ő jár ( Tö összeg, specializációt adó cuccok stb...) hogy éri meg fejleszteni a karaktert, de egy IDŐSZAKOS dologra ennyi Le-t elnyomni, számomra kicsit furcsa...

Leszögezném: Nem kritizálom a hordatársamat, sok elsőre furcsa taktikát körüljárva és beszélve az ileltővel, megkövettem magam, és volt eset, hogy elnézést is kértem, de ezt nem tudom hova tenni...
Dátum: 2013.10.24. 10:58:20
Eléggé állóháború szaga lett a dolognak, az első 1 hét ahogy nézem eldöntött szinte mindent. A gyémántosokkal - velünk - egy nagy baj van, sokan vagyunk, sokfelé csapkodunk... sajnos... talán a második hét végére sikerül fordítani a és felkapaszkodni a harmadik vagy második helyre, izgalmasnak ígérkezik...