Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ördögfi

Oldal: 1
Persze, csak nem mindegy, mi van a szobor talapzatán! Teljesen értelmetlen szerintem a lehúzás!

Egyébként a korábbi kérdéseket ellenőrzi valaki?! Nagyon sok olyan van játékban, amihez hasonlók most egy laza mozdulattal mennek a kukába, a hibás válaszokról nem is beszélve!
Na ez most betette a kaput:

Melyik 7 vezér szobra áll a budapesti Hősök terén?

Árpád, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba, Töhötöm
Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba, Töhötöm
Árpád, Tétény, Ond, Kond, Tas, Huba, Előd
Álmos, Lehel, Huba, Tas, Tétény, Előd, Ond

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Konkrétan a harmadik válasz a helyes.
Hogy van az, hogy feltesz valaki egy kérdést, és egy teljesen szubjektív ember dönti el, hogy tetszik-e neki vagy sem?! Mi az, hogy nem egyértelműek a válaszok? Írjam oda, hogy "A harmadik a jó"?! Rossz válasz? Talán meg kellene látogatni a kérdéses helyet, és megnézni, hogy mi van a szobrok talapzatán! Komolyan mondom, teljesen elveszitek az ember kedvét az egésztől!
Dátum: 2012.03.15. 12:33:11
Hogy hívják az Anasztázia című rajzfilm fehér denevérjét?

Bartolomeo
Bartek
Barto
Barbilla

Rossz, hibás kérdés értékelést kapott. Ezzel mi a baj?!
Dátum: 2012.03.03. 11:36:56
köszi! Ez van akkor, amikor felületesen olvasok el valamit
Dátum: 2012.03.03. 09:26:44
Vadászaton kívüli kérdésekre válaszoltam, az lehet, hogy beszámolta?
Dátum: 2012.03.03. 09:08:45
Elindítottam a vadászatot, két kérdésre tudtam válaszolni, utána kiírta, amit az utolsó után szokott, hogy amíg vadászok, látogassak el a fórumra. Most meg olyan, mintha mind a 20 kérdésre válaszoltam volna, adja a lélekenergiát és a vadászatok eredményeit...
Dátum: 2012.03.03. 08:42:41
Sziasztok!

Beléptem a játékba, elindítottam egy 20-as vadászatot és már a második után kivágott, hogy amíg vadászok, látogassak el a fórumra. Ez miért lehet?

Köszi
Ördögfi
Az emberek ma már nem hallgatnak zenét, és nem ismerik a különböző keresőprogramokat?!

Melyik együttes/előadó nem szerette volna visszafordítani az időt?

Aqua
Cher
Chase Coy
The Beatles

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Oldal: 1