Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Constantin

Dátum: 2015.03.14. 12:39:25
V1 megint haldoklik.. Többször nem jön be az oldal, vagy csak nagyon tetű lassan.. Így meg a kattintgatós napi rutinokhoz sincs kedvem, nem hogy esetleg arra várni hogy 1-2 k Lével mikor hal be órákra.. Egy vicc már ez tényleg.. Kvízolimpia meg esélytelen..
Dátum: 2015.03.12. 23:21:40
Negyed órán át megint se kép se hang, egy átlagos este..
Dátum: 2015.03.12. 23:18:12
Majd írjátok ki valahova, ha minden oké, és elmehet az ember bátran másfél órára "vadászni".. Vagy köszönöm szépen..
Idézem:"A játék nem igényel sok időt.." csak éppen megbízhatatlan az egész, hogy míg lefut a dolog utána be tudok-e lépni vagy sem. Vagy ez a hardcore szerencsekerék? Hónapok óta ez megy.
Dátum: 2011.04.30. 12:43:07
Ötletként a kufár csatából és a bajnokiból merítve, nem lenne megoldható hogy aktív játékosnak is nevezni lehessen. Így kiszűrhetővé válnánakaz inaktívak. Teszem azt portyánál szét lehetne választani a nevezőket és az inaktívakat. Aki nem nevez addig nem portyázhatna és kevesebb Le-t szerezhetne vadászatból. Nevezni persze bármikor lehetne és pl. 2-4 hétig tartana a nevezés.
Kicsit össze-vissza pongyola leírás lett de beírom mielőtt elfelejtem..
Dátum: 2011.04.26. 10:33:50
Ez nem sikerült túl fényesre..
Majd holnap meglátjuk..
Dátum: 2010.11.25. 14:07:25
Mi a "K@nálgép"?
Katonai többcélú evőeszközkészlet
Kanül fertőtlenítésére használt egészségügyi gép
Üzemi étkezdék automata levesmerő kanala
A markológépek markoló mechanizmusa

Mi NEM Hollandiára jellemző?
Bicikli
Sör
Fapapucs
Sajt


Ki vagy mi volt Atom Anti?
Teller Ede Antal beceneve amerikában, miután hozzájárult az atombomba feltalálásához.
Az első amerikaik által kifejlesztett védelmi rendszer nukleáris támadás esetére.
Rajfilmfigura.
Híres magyar pehelysúlyú bokszoló 1953-74-ig.


Kimaradt egy "z" de így is remek..
Dátum: 2010.11.23. 10:26:56
Melyik térfogata a legnagyobb?
1g toll
1kg vas
1kg papír
1kg fa

A helyes válasz 1g toll...
Mint írtam, én befejeztem ezt a vitát:)
Egyrészt mert nincs értelme, másrészt meg semmi értelme nincs.
Máshol lehet magyarázkodnék, de itt pont nem fogok.
Azt sem tudom minek írtam ide először, vagyis tudom, mert fel%%%%tam az agyam..De ennek semmi értelme..
Őszintén?

maszatolás amit itt felhordtok..
Voltatok lenn?
Láttátok mi van ott?
Itt nem földrengés volt, meg meteor. Spontán leomlott a gát. Lehet vaker, nyomi jogászszöveget nyomatni.. Nekem nem dolgom felmérni mekkora gát kell, de itt nem is a méterekről van szó. Ellenben ha én meló közben bajt okozok megnézik mit, miért, mikor hogy csináltam. Te tényleg elhiszed amit itt leírsz? Vagy ti honnan tájékozodtok akkor ha a tv csak a szenzációt hajhássza? Biztos a netről. Az nem szenzációhajhász, ugye? Az polfüggetlen teljesen..

Itt valamelyikőtök nyomatta hogy neki csak véleménye van, ellenben a más véleményen lévőt leugatta.
Hagyjuk ezt az egészet, ti úgyis a fórum középutasai vagytok..
Ja, mint régen..
Vörös október...
"Amit itt vizsgálni kell:
1) Milyen ellenőrzések, vizsgálatok, szabályok voltak érvényesek a tározó építésére, működésére, biztosítására (ez az állam felelőssége)
2) Ezeket a szabályokat, ellenőrzéseket a Mal betartotta-e, és milyen minőségben (ez a Mal felelőssége)"

Tehát akkor borítékolhatjuk, hogy ha le van minden papírozva, senkit nem terhel felelősség.
Ezt döntse el a vizsgálat, de tudni kell, hogy ilyen extrém mennyiségű csapadék még nem hullott Magyarországon, gyakorlatilag a víz nem tudott sehova sem elfolyni.


Látod, te eljutottál erre a következtetésre, akinek ez a dolga az nem?
És akkor miért mondja minden egyes külföldi szakvélemény hogy megakadályozható lett volna..? Biztos ők is kampányolnak..
Már ne haragudj(gondolom ezért még mínuszba is pontoztok majd) de ami itt írtok érthető meg logikus csak épp az a baj, hogy fillérekért vették meg az egészet. Én arra gondolnék azért mert lett volna vele még munka(arra nem is merek gondolni hogy esetleg korrupció is létezik). Persze nem volt veszélyes hulladék a vörösiszap. Nyilván a 12-es ph az nem veszélyes. Gondolom néhányan tudták hogy ez milyen anyag is. Esetleg lehet ők is hibáztak? Ááá.. dehogy hisz papíron nem veszélyes.. Nyilván ha annyira rendszeresen ellenőrizték a gátat akkor lehet már tudták hogy miből is készült, milyen alapokra. De máshol is így készült akkor meg kit zavar.
A gátak szivárognak persze, csak az nem mindegy mi szivárog ki rajta.
Persze most már kiderül az is hogy emelték a gát falát. A vicces az hogy ha te otthon az udvarba építesz egy garázst ahhoz kell engedély. Ehhez lehet nem? Lehet megnézném az alapokat mielőtt építek valamit. Vagy te nem?
Érdekes hogy most divat lett a Mal-t védeni. Én arra lennék kiváncsi ha egy átlagember követ el ezred ekkora hibát, akkor őt is felmentenétek egy 1980-as papír alapján?
A paksi erőműnek meg kb. ehhez semmi köze nincs.
Ha egy gát szivárog akkor gondolom valahol átjut az anyag rajta..
"Egyetértek Kocossal.
A tároló több évtizede épült, nem a mostani tulajdonosai építették, hanem ha úgy tetszik a magyar állam (a szocializmusban). Akkor készült is róla szakvélemény, hogy nem jó helyen van. Ennek ellenére úgy ahogy van, a privatizáció során az állam eladta a céget tározóstul, a szakvéleményt meg bedugták egyik fiók mélyére."

De azt is vedd bele hogy mennyiért is vették meg. 20év alatt meg csak észre kellett volna venni ezt-azt ha folyamatosan használják.
Dátum: 2010.07.29. 08:07:27
Ja, így már értem:D vagy nem
Dátum: 2010.07.28. 15:50:09
Hová kell elindulni?
Dátum: 2010.04.01. 07:42:44
Sokkal többen akarták hogy ne rózsaszín legyen..
Hol itt a demokrácia?
Dátum: 2010.03.13. 19:45:20
Még most sem müködik rendesen..
Tiszta magyar valóság..
Dátum: 2010.03.06. 17:41:47
Jó sötét lett-nagyon sötét, nincs időm végigolvasni az egész fórumot de legalább választási lehetőséget adhatnátok.