Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2021.12.23. 08:17:01
szerintem valamit keversz

nem a harcoló csatlósok kapnak harci tp-t hanem a a csatlósok kapnak extra tp passzívan is
egy poszttal feljebb részleteztem mennyit kaphatnak max

Mire jó ez az extra tp?
leírom újra
végzetfétis aszerint ad bónuszt , hogy az összes csatlósod , összes lépett szintjét összeadja (ahol nem számít a mitoképesség csak a lépett szintek száma ) ezt toplistán a csatlósok fül alatt tudod megnézni mennyi a csatlósaid szintje
Dátum: 2021.12.23. 07:57:56
A 92 tp a jó
Ez a plafon jelenleg
Nem a zöld képesség szintje a lényeg, hanem a szürkével emelt tehát 250 szintig adja a csatlós minden mito nélkül a bónuszt plusz a 400 as képesség tehát 650 szint/10 tp /csata annak a passzív csatlósnak amelynek a legnagyobb a zöld mito képessége.

Csak ezen relikvia miatt az általad tesztelt csatlósok 65 tp kapnak
Ezen felül még a csapatszellem Af miatt kapnak 5 tp t az eddig 70
Húsvéti fétis ad szint/30 tp ami 380 as képességnél maxol ( (380+250)/30)=630/30=21tp
Tehát eddig járunk 91 tp nél
Erre még jön a fétisfókusz relikvia ami egyfelől a húsvéti fétis képességét passzívan is adja és ad plusz 1 tp minden passzív csatlósnak ha nem a húsvéti az aktív csatlós akkor is
Tehát így lesz 92 tp egy csatára egy passzív 400 as szürke képességű csatlósnak egy csatára a tp

A zöld szintje csak a sorrendet határozza meg, hogy hanyadikként fog tp kapni tehát ha veszel 5 ilyen relikviát akkor az aktívon kívül az 5 legnagyobb zöld képességű kap extra tp
Ha minden csatlóst akarsz tp vel tömni, akkor 20-21 relikvia kell mivel jelenleg 21-22 csatlós elérhető
Dátum: 2021.12.22. 17:25:56
ehhez tipp

egyes szintű állattal harcolj szövi bajnokiba és a másodlagos támadást vagy varit turbózd be

ha nincs még vastagbőr szaki magasra fejlesztve , akkor sikerülni fog , és elfogadja a küldetés
Dátum: 2021.12.22. 16:41:39
persze minden csatára ,- az szb t csak egy példának említettem

1800 kavics
Mondjuk ezt így ebben a formában betolni bátor volt , de ugyis megveszik akiknek ez fontos
Dátum: 2021.12.22. 14:12:42
hát ha maxon akarod tolni akkor igen

Én csak 5x vettem meg a többi csatlósnak egyforma a tp-je nem akarom össze vissza lépkedjenek

ha majd egyszer minden csatlós szürke és zöld képessége 400 lesz akkor mindegyiknek megy minden csatával 40 tp
nem tűnik soknak de ha letolsz 1000 csatát szb be az már 40 ezer tp mindnek

ok ez még a távoli jövő mert szerintem még kell pár év kimaxolni minden csatlós szürke és zöld képességét (kék ennek nem feltétele)
Dátum: 2021.12.22. 11:22:44
Soha se mond, hogy soha
Nekem ebben a hónapban 3 x maradt ki sajnos.
35 af nem sok érte
Dátum: 2021.12.22. 11:21:32
Nem haszontalan

A csatlósok szintje nő kék mito ide vagy oda.
Az összes csatlós összes szintjének összege alapján a végzetfétis nagyobb bónuszt ad, pl transzdestrukciót, minek köszönhetően a végzet templom végső kincsében több templomkristályt kapsz.
A csatlósok összes szintjénél nincs jelentősége mekkora a mitoképessük.

Remélem segítettem
Dátum: 2021.12.22. 10:27:21
1 es szinten már működik de érdemes kimaxolni , hogy ne bukd el a csatalehetőségeket sem ha kimarad egy nap
Dátum: 2021.12.22. 10:23:07
15 nap alatt 15x50 csp termelődik legkevesebb tehát a max 800 tárolhatóból 750 ha 20 nappal hamarabb jelzik az eventet akkor sem tudsz 800 nál többet tárolni kivéve ha v5-v6 on vagy inspirált karakter , de akkor meg a verembe a váltás pont annyival többe kerül , szóval ugyanott vagy

tehát ha jól értem az a baj, hogy nem 16 nappal előtte szóltak hanem csak 15 tel

de amúgy Glória már napokkal ez előtt kiírta ugyanezt a sorrendet ugyanezen dátumokkal , ha azt nem olvastad , még mindig megnézhetted volna az előző évek eseménytervezeteit amiből könnyen rájöttél volna melyik event után melyik jön

ha nem akarsz top 1 lenni nem is kell indulásra 1 csp sem , amúgy 21 nap alatt végig vihető kb nullával kezdve is (persze jobb párszáz csp tartalékkal kezdeni de az meg 15 nap alatt lazán kitermeli saját magát)
Dátum: 2021.12.22. 10:16:29
most van befizetési akció még ma is tart , ha nagyon akarsz be tudsz fizetni szerintem
a veremhez minimális őskő szükséges , legtöbb ajánlat megvehető platináért is
ha platinád nincs válts át(elég sok dolog váltható platinára , valamelyikből csak tudsz csinálni )

Őskőre alternatív lehetőségek:
hűségszilánk 10 db ért kapsz 2 őskövet , hűségszilánkja mindenkinek van , nyilván nem a legjobb őskőre váltani de ha éppen égető a helyzet és másképp nem megy akkor marad ez
templomkristály ,10 őskövet kapsz egy váltással . ha még soha se váltottál elég olcsón megoldhatod , ha már sokszor váltottál 210 templomkristálynál nem kerül többe egy váltás

csp igényre
ha nem top 1 akarsz lenni 21 napos az esemény 21 nap alatt legkevesebb 21x50 csp termelődik tehát végig tudod vinni nulla kezdő csp-vel is
ha topos akarsz lenni válts át hűségszilánkot, használd el a memoriaszelencét (ha van) használd el az ork söröket .

amugy pedig nem értem min változtatna ha nem 4 én indulna hanem 5-6 án
Dátum: 2021.12.17. 05:20:41
Nem kell, a tagok segíthetnek feltölteni, plusz minden cselekvésre kapsz energiatéglát is ami éjjel építési energia lesz és azt is be építheted
Dátum: 2021.12.16. 08:19:21
a 6. familiáris legalább megérte

szb csata előtte
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 66045 lélekenergia és 403 TP.

szb csata 6 familiáris birtokában
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 67246 lélekenergia és 403 TP
Dátum: 2021.12.15. 14:23:13
Az ősi lélekkút katalizátor nem csinál semmit.
Pont ugyannyit kapok mint eddig kút sütésre.
A gerjesztő- gerjesztő pedig minden alkalommal 13 gerjesztőt használ el vagyis nem igazán spórolok vele semmit ha azonnal akarok újra sütni
Dátum: 2021.12.14. 14:30:25
ha van ilyen jellegű infód privátba megírhatnád

De amugy magas szintű állat nem is kell ha új fétis jönne be , hisz 250 nél ugysem lesz nagyobb szintű az új csatlós
mellesleg ehhez még mindig nem kell a szelence csak csatlóskristály

harcoló csatlósnak meg nem kell állatot áldozni ha netán bejönne egy nyolcadik harcoló csatlós .ennek el menne valamennyi szelence, de utána ismét értéktelen lenne

szerintem a familiáris csak a tetoválások miatt lett , legalábbis magas szinten nem látom semmi egyéb értelmét azon felül, hogy ujabb állathelyet foglal el
Dátum: 2021.12.14. 13:17:37
mind a 7 azonos szintű első perctől kezdve, hogy lehet 7 harcoló

eszencia sem kell már , másra meg használhatatlan a szelence
Dátum: 2021.12.14. 12:46:45
ektoplazma felhasználásnak van tervbe valami új tétel? jelenleg semmi értelme, hogy gyűlik
ősi aranypénz hasonló , 138 db van , ennyi akkor sem kellene, ha még 2-3 szett legendás cuccot összeraknék (de nyílván minek raknék össze)
Smaragd szelence felhasználás? 1700 nál több van , semmire sem lehet használni ,sem átváltani , s akarva akaratlan gyűlik

hirtelen ez a három jutott eszembe , hogy ezekkel mikor lesz valami alternatív elhasználási lehetőség?
Dátum: 2021.12.14. 12:13:02
Idézet: Miklós - 2021.12.13. 16:02:09
*** A Relikviák kategóriához bekerült 4 db vadiúj HKK-s relikvia is már most, hogy ne kelljen januárig várni velük, és beszámítsanak a költési akcióba! ***


Smaragd familiáristoll:
-akkor 6 Familiárisom lehet?
-Állatidomár kristály leírása max 4 lehet belőle(nekem már most 5 van) ,akkor lehet 6 db ? (bár nincs értelme, mert 3 szaki összeg kevés , hogy 21 állat lehessen a 20 helyett
-Bajnoki tetoválás,Térkapu tetoválás,Vadászat tetoválás esetén a 6. (nyilván nem használt) familiáris is adja a +2%-ot?


Zöld mytofókusz:
-Ebből komolyan vehetek 21 et? (1890 őskőért)
-Ha minden csatlósom tapasztalat képessége egyforma, akkor melyik kapja a plusz tp-t ha pl csak 1-2-3x veszem meg ? mi dönti el ?

Kútgerjesztő-gerjesztő:
-cifra egy neve lett de mindegy
-1 kútgerjesztő 1 nappal rövidíti le most a kút sütést a 10% hatékonyság hogy értendő? 14 naponta tudnék kutat sütni akkor elég lesz 12 db elhasználni ha azonnal 2-3-4x ki akarom sütni a kutat ? vagy 12,6 db ot használok el? vagy órában adja a 10%ot s egy kutgerjesztő nem 24 órával csökkent, hanem 26,4 órával? (bár ez esetben is tört db számút kell elhasználni )
-lélekkútgenerátor esetében mi a helyzet, az azonnal újra használhatom a kútsütésre hogy megy a 10% rá? hamarabb használhatom, mintsem rákattintok? (a nulla10% pontosan nulla ,-legalábbis az én matematikai ismereteim szerint)

Ősi lélekkút katalizátor:
-mire ad 100% pluszt? az alap lé-re amit minden módosító nélkül lehetne szerezni kútsütéskor, vagy a mindennel növelt Lé-t duplázza? (nagyon nem mindegy )
Idézet: Fsanyi82 - 2021.12.06. 14:06:20
Nem tudom volt-e javaslat erre de a csatlós arénába is lehetne némi fejlesztés
.....


eltértünk az eredeti problémától maradjunk ennél
ha nem adod fel lazán behozod , 50-100 szint és felejtsd el a lassú játékot meg a vf et , maxold ki a lé szerzést és a tö szaki kedvezményeket a küldi lé-t stb , szerezz templompálcákat és pörgesd (veremből lehet szerezni ha szerencséd van szép számba pálcát )

egy biztos egy kevés anyagi ráfordítás fog kelleni de nem kell havi 20 ezreket bele feccölni
nem is arról volt szó , hogy beregisztrál valaki és 1-2 éven belül 400 as szintű lesz és ellenfél lesz egy most 400 as karakternek, hanem arről, hogy jól fejlesztve kihasználva az összes lehetőséget egy most pl 200as szintű karakter olcsóbban tud tö t fejleszteni, mint mikor én voltam 200 as szintű vagy a toplista elején haladó többi 400+os játékos.
nekem 9 évbe telt feljönnöm eddig , nyilván gyorsabban is menne most mivel több a tp szerzési és a lé szerzési lehetőség

De azt tudni kell, hogy 400 on megáll az élet , mivel minden bevétel állandósul , szb vadászat lé térkapu verem , stb plusz a csatlósok mito képessége sem fejleszthető jelenleg 400 fölé , mindeközben meg egy tö 95% on is 2-3 milla felett van bőven , a szerencse fejlesztés meg 15-20 millió egyet növelni

Én azt mondom, ha valaki most pl 200 as szintű és extrém rossz a karaktere kevés tö pár ismétlős küldi kicsi állatok stb , és most neki áll rendesen játszani, sokkal erősebb karaktere lesz mire 400 ra ér pl 3-4 év alatt mint ma bármelyik 400 as karakternek