Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2017.02.27. 17:47:17
Szerintem max 59 es a karaktere mert az 55os xenot támadja amelyiknek valamiért csak 39 es a varija
A gond itt lehet hogy túl kicsi a xeno hozzá képest.
Ezen kívül az 55 os xeno nak amúgy sincs brutális másodlagos támadása.
Ha 60 ra lép a karakter elvileg a 65 os xeno kapja ami talán erősebb varival és nagyobb másodlagos támadással nagyobb esélyel fekteti ki az állatokat.

Nekem az ellenkezője nagyobb gond
Turbóval 1300 feletti a vastag bőr szaki néha mégis ki fekszenek az allataim 4 5 6 ezer élet rol is

Mod.
Közbe látom 50 es szintű többszörös bajnok Kari szintjén leg erősebb maxos szövi bónusz mellet magas védekezés magas IQ
Xeno az átlag karakterekhez van mérve. Ehhez a xeno kevés lesz ha ájulásra hajt sajnos
Dátum: 2017.02.27. 14:48:58
Nem gondolok, látok...


Akikkel ti voltatok már mindnekit megvertünk, plusz titeket és a Véneket is...
Ez nem jelent semmit , mivel a végeredmény összesített

Amit tudok, hogy küldtetek kör emailt mindenkinek , amiben arra biztatjátok a többi szövit, hogy ugorjanak ránk...
Erről én nem tudok , és a többes szám használata szerintem túlzás

Amit még tudok, hogy az utolsó forduló nem volt tiszta.
Ezt azokkal kell tisztázni akikkel egy körbe voltatok

Minden más csak szó cséplés...

Ezzel teljesen egyet értek

Ezzel zarjuk is le a dolgot és kezdjünk egy szuper hónapot. Egyet ígérhetek egyedül jövünk

Hajrá győzzön a jobb
Dátum: 2017.02.27. 14:08:38
a héten 1 pontot szereztetek.
Kifejtenéd ezt a csapat meg szervezkedés témát bővebben ?
konkrétan azt se tudom kikkel voltatok össze sorsolva .

MI a Giga harcosok, Vándorok és WHENGA szövivel.

Ügye te se gondolod komolyan, hogy elsőnek volt esélye a Gigaharcosok szövinek elsőnek lenni és kedvünkért be érte a második hellyel ?

74
Vándorok
29
Gigaharcosok
60
WHENGA
53
Dátum: 2017.02.27. 13:15:21
A shibusen barát. .
Nos amikor ez írva lett épp a shibusen a salto mortale és mi voltunk egy fordulóban. És konkrétan mind két szövi előttünk végzett annak ellenére, hogy a shibusen (nem tudom csak gyanítom )nem követ véresen komoly taktikát

Amúgy grat jó kis csapat vagytok
Ha újra kezdeném valószínű hozzátok jelentkeznék tagnak
Dátum: 2017.02.27. 13:02:56
Akkor ezen topic 1700. Hozzá szólás nyilván csak félre gépelés volt
Tudom nem te írtad.
Egyébként tudtommal nem szervezkedtünk senkivel eddig sem és most sem.
Jobban el hiszem azt a verziót, hogy jó kezdés után magas ütés számmal (magam részéről, 5 fordulóban 1953nyert csata ),meg felelő időben és helyre ütve hozott kielégítő eredményt számunkra.
Persze a szövi minden tagjának (erejükhöz mérten pontos taktikát követve ) érdeme a végeredmény. Emelett ne feledjük taktikusunk pontos számításait sem ekkora ütés számra tervezve ahol sokkal nagyobb a hiba lehetőség mint fejenként napi 5-10utest számolva.

Hozzá tenném, hogy a végeredmény nem hoz lázba, mert ahogy Írtam engem a gyors küldetés és a sok LE bevétel jobban érdekel.
Dátum: 2017.02.27. 13:01:28
Ha nem xeno csata közbe ájult el az állat azt nem is számolja a toplista .
Dátum: 2017.02.24. 11:27:30
Feltűnt már valakinek, hogy a saját harcoló csatlósainknak nem tudjuk meg nézi sehogy sem a max életpontjukat ?
Ha kémkedek valakit annak látom (elég magas egészség tul mellett magas csatlósnak is elég gyenge a max élete )
Dátum: 2017.02.24. 11:24:40
tudom, hogy dupla , a csaták számában tévedtem

de állat szintlépésnél csak szimpa tp kap az állat .

57 csp és néhány kaland árán 1 ről 14 re lép 4 db állatom ez 4 szintléplős küldi csp ből és ha van kaland abból .
Nekem tökéletes a xeno csp része. Erre a célra .
A verem meg kabításra szintén csp-ből. rengeteg plusz bevétel csak olyan küldiből amihez eddig a pp kellett használni és vagy a kennelt .

pp ből Xenot utoljára akkor nyomtam , amikor még nem volt EH m kis szinten , állatot hizlalni egy helyben állva jó volt
Dátum: 2017.02.24. 09:16:57
Idézet: Bpetya75 - 2017.02.24. 08:49:36
Szerintem a verem jobb csp-hasznosítás.


hát a verem is jó sőt .., de a xenot és a landit azért szeretem, mert cspből csinálom a 12 szintlépést
Verembe lutri, h hány csp mire egy csatát ad és szintenként 6-7 csata van csak , állatokkal az kevés ha így nézed a 12 szintest pörgetni , viszont kábítás 3 csatával meg van verembe meg néha pluszba egy szb csata , és persze csp ből , tehát egyik ezért jó másik azért
Dátum: 2017.02.24. 08:35:03
PP ből nem szabad ütni
Én csak csp t használok és ezzel meg tudok állatokat szintet léptetni .
Persze ha több le jönne még faszább lenne
Dátum: 2017.02.22. 12:10:42
A harcoló állatok valami miatt kb fele tp kapnak az eddigiekhez képest.
hibát jeleztem üszre
ha valakinek esetleg ugyanez az észrevétele jelezze ő is .
Gondolom nem csak enyémmel van valami gigszer ..

Javítva ..egyedi hiba volt
Dátum: 2017.02.22. 12:07:36
Én el szoktam adni a tudás arany kulcsát majd meg veszem megint 3-4 x el játszod feladat kész

tudom felesleges baromság de a cél szentesíti az eszközt
Dátum: 2017.02.21. 09:36:59
Meg maradnak , csak a következő farsangi eventig nem tudod használni
Dátum: 2017.02.21. 08:07:44
Szemből nézve bal oldali menü sor
Információk azon belül Af pontok menü

Af pontok nal a harc csoportba keresd ezt
A bőr evolúciója:

Minden szint öttel növeli a tüskés bőr szakértelmed lehetséges maximumát. (Tüskés bőr: új szakértelem, a visszacsatoláshoz hasonlóan, ha megsebez vki közelharcban, ő is sebződik)

Előfeltétel: nincs Az aura evolúciója.

Max. szint: 30

Költség: 5

Vagy ezt
Az aura evolúciója:

Minden szint öttel növeli a negatív aura szakértelmed lehetséges maximumát. (Negatív aura: új szakértelem, ha megsebez valaki varázslattal, ő is sebződik)

Előfeltétel: nincs A bőr evolúciója.

Max. szint: 30

Költség: 5

Ha a le írás nem elég egyértelmű akkor mondom
Vagy egyiket vagy másikat tudod fejleszteni és ennek függvénye hogy melyik szakértelmet tudod fejleszteni

Bőr evolúciója esetén a tüskés bőr szakértelem jelenik meg
Aura evolúciója esetén a negatív aura szakértelmet kapod
Kettőt együtt soha sehogy se fogod tudni fejleszteni

Kellemes játékot
Dátum: 2017.02.20. 18:09:09
Idézet: Miklós - 2017.02.20. 16:31:41

3 új fokozat a mytokronit gyűjtő relikviáknak, +80%, +100% és +120% bónusszal.


jelenleg az unobtáium fokozat 75%ot ad . Ehhez képest a 80% a követező fokozatnak nem kevés kicsit ?
Dátum: 2017.02.15. 19:50:30
Élő aukción kell meg szerezned az uralkodó pálcát
Ezzel a hordázás maximuma 100 lesz és vihetsz 5 állatot harcba
Dátum: 2017.02.12. 17:07:14
Keversz valakivel , de nem igen izgat

egyébként csak könyvtári netet szoktam használni meg mikor utazok tanyárol a városba ingyen wifi
hülye gyerek ...
kb ezért nem szoktam fórumba írni mert pár majom azt hiszi hogy most ilyen fasza gyerekek mert szopatják (legalábbis szerintük) a v5 többi szövijét .

De a lényeget nem értik, hogy mi a fő probléma .

És utoljára le írom :Engem nem érdekel az szb azon része , hogy bajnoki címet ad e vagy sem , én réges régen a LE ért és a gyorsabb küldizés miatt csinálom ,- na meg mert nincs üthető célpont a közelbe ..

Nektek hajrá de jobb lenne nem parasztoznál le mert élőben esetleg következményei lehetnek .
Dátum: 2017.02.12. 16:48:37
felőlem lehet 123040521660 ütésetek is

Szerintem nem sértettem meg senkit eddig még , de ha ez boldoggá tesz bocs

Mellesleg ha titeket örömmel tölt el a bajnoki cím birtoklása hát hajrá . első 3 helyezett ugyanazt a díjat kapja ha van tudás fa ügyi , tehát engem pont nem érdekel ez a része .

én egymagam többet ütök mint ti két szb alatt összesen de nem feltétlen azért, hogy bajnoki cím legyen a vége .

220 felett engem már más célok hajtanak
Dátum: 2017.02.12. 16:35:06
illetve bukik a 9 fő munkája sztori is mert kössem nevű tag konkrétan egy csatája van , marad a 8 fő de szerintem ha tovább nézem a tagokat hamar kiderülne max 3-4 en üttök és még a napi 10 et sem fejenként mert a nagyobbaknak sincs még semmi relikviája sem szövimedálja sem amit szb ből lehet szerezni

másik oldala mit nyertek ha nyertek ?

Na de Grat komolyan a kis kapuk ki játszásában jelesre vizsgáztatok ez biztos .
Dátum: 2017.02.12. 16:24:02
novemberbe masztál vissza a v5 re azóta összesen van 34 nyertes csatád egyre nulla tp kaptál többire nevetseges semennyi le
épitesed semennyi , 2017 februárt írunk

miért érzem azt, hogy nektek itt valakik(kel)vel problémátok van , hogy keményen taktikáztok vagy tényleg ennyire unalmas a többi világ, hogy ide jöttök hónapokkal ezelőtt és most hirtelen felindulásból játszatok a keményet

Nem kell hozzá sok ész hogy minimális ütéssel zsebelni lehet az első helyet , ezt felesleges bizonygatni itt .menjetek játszatok tamagochival , akik meg pénzt időt energiát áldoznak bele azokat hagyjatok a többi normális szövivel játszani