Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2018.04.21. 23:35:10
még egyet sem vettem ki verem pálcát de az is egyre drágább , mellesleg minél többet meg csinálsz annál több szintes lesz
a verembe kevesebb plazmát kapsz a rá fordított csp után , közbe egyre több csp egy verem és egyre több plazmába kerül

persze nem most lesz az a pont, hogy már ezt sem éri meg kiszedni belőle de ha erre költöd a plazmákat és nem csinálsz uj szörnyet , nem találsz több plazmát csak amit jelenleg akkor így nézve ez is gyorsan kifut , mint opció..

az energiakoncentrátum is drágul minden 10. váltás után és a kiégett is , holott szerintem pont ezeknek nem kellene dráguljanak, mert úgy lenne pici értelme egyre több plazma szerzésnek, ha legalább cserébe egyre több lé-re tudnánk váltani .

célokhoz is kellene valami még , nekem pl már csak a 3000 es cél van hátra és 1200 körül járok napi 17-20 szörnykihívással ha nem felejteném el napi szinten , akkor elég hamar meglesz a 3000 is de egy hatodik bronz végzet medálnak 1 másodperces vadászat mellett már számomra semmi értelme nincs
Dátum: 2018.04.21. 18:53:23
a 7. 60000 , a 8. 120000.....

más haszna nincs a szörny kihívásnak csak egyre több plazmát szerezve egyre drágábban megvenni ugyanazokat érte

se célok se semmi értelmes ..
viszont majd egy idő után a kari lapon jól fog mutatni az állatkert lehet görgetni hosszú percekig
Dátum: 2018.04.07. 09:21:39
V5 és V6 nem jár dukát az ismétlős küldikre
Dátum: 2018.03.29. 12:38:22
legyen mert hasznos, de régebben lehetett venni 50 csp italt ilyen akciós időszakban napi ajánlatba , ilyet is lehetne be tenni , vagy valamivel növelni a napi csp regent , mert sakkozni kell állandóan mire jut és mire nem csp
Dátum: 2018.03.24. 07:01:26
ha verem csatába találsz szubplazma, azt is elfogadja a húsvéti event

Az ellenfelednél kincset találtál: 1 kiégett őskő, 18 asztrális kincs, Kútgerjesztő!

Találtál 1 szubplazmát!

ha nincs épp aktuális vermed 500 ektoplazma (v 1000 stb ) áron vehetsz egyet
hasznosabb, mint vadászva keresni
A vadászat lutri, kevés lé sok tp vagy jön szubplazma vagy sem és ha egyébként sem kell valami miatt vadászni még erőforrás pocséklás is
Dátum: 2018.03.10. 14:36:11
19 szörny ihivással megvan két 12 szintes állat küldi egyes szintű állatokkal kezdve , ha esetleg még ez nem jutott eszedbe csak egy tipp , persze ettől még jöhet rá ismétlős küldi , de jelenleg nekem így is megfelel , erő forrás mentes állat szintlépés sem pp sem csp igénye nincs viszont 200 ezer zsebbe küldi lé
Dátum: 2018.03.10. 13:40:16
Ez jó ötlet
Napi 19 szörnykihívás csinálok és ezzel több időm el megy , mint 100 szb csatával

Célokhoz sem ártana valami újat tenni , mert az 1000 és 3000(ennyi szörny szerintem még nincs is vagy nem is lesz ..) nem egy eget verő a jutalom

az ezres célszámot lassan el is érem ... sajtoló medál , meg vagyok ezzel áldva szerencsétlen kereken is csak ezt adja már 49 db van és a sajtolt lé ugyannyi mint két éve kb
Dátum: 2018.03.07. 11:34:50
Valószínű csak nálad
illetve lehetséges, hogy már 300 megválaszolt kvízed van és mivel több nem lehet így nem kapsz kérdést
Dátum: 2018.02.11. 08:57:39
zabálás af képesség ?
szereztek tp-t az idomított állatok ? (kiképzés nem számít bele)
Dátum: 2018.02.01. 09:23:11
célokhoz is kellene valami új célok vagy lehessen ismételni előző célokat

mondjuk 500 győzelemre el tudnék képzelni egy 50 csp italos ajándékot mivel ez úgyis összefüggésben van ektoplazma szerzéssel

jelenleg az 1000 és 3000 győzelemért járó jutalmak számomra nem érnek semmit

egy 6. bronz végzet medál .. semmi értelme
egy 47. sajtoló medál sem nagy cél
Dátum: 2018.01.16. 18:24:24
kárhozat verme biztosan törlődik , tudom, mert nem rég léptem át v5 ről és hónap végén egy szinttel vége előtt új kárhozat vermet kaptam
v5 ről jössz elsőnek csillio tp kell majd szint lépéshez , mert az ottani toplassitás szorzód meg az itteni alapos tanulás elsőre össze szorozódik.
tehát olyan 300-400 ezer tp lesz a köv szintlépéshez szükséges tp.
karakter képed el tűnik mentsd le majd újra fel kell töltsd
templom, feladatok folytatódnak .
event nem tudom .
ha aukciós házba v5 licited van gondolom törlődik mivel v1 en nem ugyanazok a tételek vannak ugyanabban az időben .
hűség bónusz szerintem ugrik kiv ha vip vagy mivel 1-2 napig be sem tudsz lépni magadhoz
át helyezés hajnal 3 körül történik , tehát ha esetleg sok lé van nálad és karaktered élesítve lesz új szerveren és még szövi bónuszod nulla lesz meg lehet állatok morálja le esik nullára szóval biztosabb el költeni mindent .

kieg: ha éppen van jóvá írásra váró befizetésed (őskő) várd meg mert új világ új regszám , mintha új karid lenne
Dátum: 2018.01.05. 19:17:15
Én kifejezetten nem szeretném, ha le is futna a kaland ,
Dátum: 2017.12.27. 10:22:55
nem elég nyerni egy csatát , csak akkor számít ha ki is végzed ellenfeled állatát

Amúgy nem jöttem rá eddig mi az értelme a célokon kívül annak, hogy napi 3/6 relikviával max 6/9 szörny csatázok:)
olyan el enyésző mennyiségű ektoplazmát ad hogy kb semmi értelme
Dátum: 2017.12.07. 09:44:37
Amire itt a választ várod az már alapból benne van a legendás tárgyakban

nézd meg jobban egy fegyvert mennyi kábítás elhárítás tudsz bele tenni az osztható pontokért

én csak a kedvedért csináltam egy fegyvert pluszba , és láss csodát még csak prémiumra se fejlesztettem és 240 es szinten 400 feletti kábítás elhárítás enged bele pakolni alap áron e fölött már nem egy pont egy elhárítás , hanem kettő

szóval mielőtt máskor várod, hogy értelmetlen dolgokat programozzanak a kedvedre nézz szét jobban kicsit

Ha netán az a problémád , hogy egy fegyveren belül nem tudsz extra kábítást és elhárítást fejleszteni akkor pech , javaslom csinálj egy új fegyvert ami csak ezt meg a le szívás védelmet tudja akár és ha annyira zavar hogy csatában kábítva vagy onnantól nem leszel

Bár továbbra sem értem miért fáj az neked ha valaki kábít , mikor nyilván nem azért teszi , hogy színesebb legyen a csata leírás, hanem mert ismétlős küldit csinál
Dátum: 2017.12.05. 10:00:03
verembe és szb be nem ahogy kufár csatáért sem
ha rá jössz a trükkre bármilyen gyenge karival közel semmit se fogsz sebződni

pl neked elérhető a tökéletes vakítás vari , ajánlom használd azt

A csatában összesen 179726 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.

ennél nagyobb sebzést verembe nemigen kaptam még
Dátum: 2017.11.29. 09:40:48
ha tudsz szb csatázni vigyél magaddal egyes szintű állatot és turbózd be a másodlagos sebzést

simán e ölöd az szb klón állatát és ezt is elfogadja
Dátum: 2017.11.17. 11:44:40
Idézet: Miklós - 2017.11.17. 10:53:33
Baraty frissítette a teszt szerveren a karaktereket, úgyhogy akinek korábban nem volt V1-es karaktere, de azóta csinált, az is ki tudja most próbálni a fejlesztést


el felejtetted ide írni , hogy 70es szinttől lehet tesztelni , vagyis aki csinál v1es karit hogy ki próbálja az se fog hirtelen 70 szintet lépni

miért nem lehet egyszer végre egy össz világ klón szervert csinálni teszteléshez ..

mindig ugyanazok tesztelhetnek , pedig nyilván más világon is van olyan akit érdekelne a teszt üzem .

Mellesleg emlékszek pár éve volt egy teszt szerver valami miatt ahol minden világ minden elmúlt két hétbe aktív játékos karija le volt klónozva egy közös szerverre ...
Dátum: 2017.10.23. 13:27:31
esetleg a térkapu pontok költésére lehetne már valamit ki találni, mert jelenleg 3200 pont van csak nálam térkapu stimulátorokban tárolva , holott amikor kufárnál lehet venni direkt messziről el kerülöm

csp ből gyorsítva 63 napi csp regen szükséges ehhez (még végig gondol i is fárasztó:D )
őskővel meg kisebb vagyon lenne és annyit ne ad, hogy meg érje ...

két dolgot tudnék el képzelni megoldásnak
1 az 1 arányban lehessen csp-re is váltani a tk pontokat
vagy pedig valamilyen módon a minimális 4perces várakozási időt csökkentsük le a vadászathoz hasonlóan 1 másodpercre akár , persze valami szaki vagy af segítségével , vagy relikvia , úgysincs mire költeni megint a relikvia kuponokat ..
Dátum: 2017.10.16. 10:19:59
már nem indult el , tehát a kérdésedben a válasz is benne van

csuszik

semmi sem működik rendesen