Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2018.09.05. 13:04:16
És az egyre több használhathatatlan tárgyak helyett lesz valami?
Vagy valami fejlesztés amivel esetleg el Lehetne hasznalni közel olyan hasznosan mint eredeti funkció ja szerint
Dátum: 2018.09.04. 19:07:49
feladat
vásárolj a lélekkufártól 3 szubplazma csomagot

Grat
1 nem lehet kapni
2 ha lehetne sem vehetnék , mert több ezer db van

másnak van ilyen majdnem teljesíthető feladata ?
tudom dekrétum , nem az a probléma , hanem az hogy olyat teszünk be ami nem teljesíthető senkinek
Dátum: 2018.09.04. 18:57:41
ugyan , régen nem volt templom kristály mégis volt végzetur meg sokkal több játékos is

lehet azért nincs annyi aktív játékos , mert ingyen jön 100 számra az őskő ? ja már nem .
szerintem tüntetést kell szervezni
Dátum: 2018.09.04. 18:49:33
ó én teljesen komolyan gondoltam
ha már az egyetlen hasznos dologból is szemetet csinálunk , akkor legyen teljesen használhatatlan
nem értem miért nem értesz egyet ezzel
Dátum: 2018.09.04. 17:05:40
nem mindenkinek jut annyi kheszon

következő a javaslatom
mivel most egbe szerezhető több ezer templo kritály (mondjuk nem nekem , mert 10 sima templom hamarabb meg csinlok mint ezt az egy nagyot tele szivatással) szal így mivel már őskövet nem lehet jó áron váltani , mehet a kiképzés

hoppá kiképzés nézd már nem fognak tp-s tárgyat venni az egyes szintű állatokra a delikvensek , szerintem nerfelni kéne , mert pofátlanság , hogy eztán más választás híján ingyen több ezres szintű állatok fogak szaladgálni mellék termékeként a küldizésnek amire eztán tp-s cucc sem kell , vagy ez már most is így van ? de jad eztán még ígyebb lesz
javasolt nerf
10 kiképzésig eredeti ár aztán minden tiz mindig a duplája (ötlet a ektoplazmás váltási arányokból jött )
későn mikor már nem lehetne csak több száz kristályért egy kiképzést csinálni esetleg be lehetne vezetni eg 7-8-9 harcoló csatlóst ami , majd szépen kedvezményt ad a váltásra de csak akkor ha legalább 100 as harci szintű és a legnagyobb elérhető csatlós felszerelésben van ami nem kheszonért lett véve
Dátum: 2018.09.04. 16:54:49
akkor +2 transzdestrukciót kapsz,

tedd ezt múlt időbe

az új templom csak 12 transzdestrukciót ad
hoppá
na akkor hogy is van ez a nerf dolog?
csökkentsük a szerezhető templomkristályok számát és drágítsuk be a váltást
De viccesek vagytok , azt hiszem maradok én a hagyományos templomnál , mert ebbe ráadásul tök értelmetlen dolgokra kéne nem kevés követ költeni
végső jutalom
10 mindenre (szerencsére is)
250 arany dukát(még van pár tétel ami nincs meg aztán ez is szemét)
100 kiégett őskő
12 transzdestrukció (ez vicc eddig 2/per templom volt , az a min, hog ez 20 legyen)
6 relikvia joker (mire váltsam ? relikvia kupo ? :d vagy unobtánium vagy kryx fókusz , na és ezeket mire váltsam át ? szemét)
100 kristály joker
100 mytokronit joker (50 barna ) használható
5 smaragd szelence (extra szemét)
10 univerzum láda (eshet belőle valami akár ami nem szemét )
templom kristály 10x es (ez jól néz ki de ha nincs mire váltani mindegy mennyi van )
200 af (lásd előző sor)
és a hatodik harcolo csatlós lehetősége (kellet ez mint púp a hátunkra )
Dátum: 2018.09.04. 15:20:09
Én tuti több ezer ha nem tíz ezer kristaly be valtottam Őskő re mert ugyan mégis mi masra valtsam?
Azert ah hoz, hogy el juss addig hogy ki termeljen a templomod min annyi követ mint amennyibe egy pálca kerül, ahhoz azért addig vagy brutal sok lé koltesz dekretum ra vagy marha vastagon meg fizetted már oskovel Magyar ft ér, hogy ott tarts hogy részben ez fedezze a jatekod
Így szerintem ez valakinek szúrta a szemét aztan ment nyafogni az üsz re

Sebaj majd Maskepp jatszunk

Viszont szívesen fizetek be akar 10-20 ezret is de kérem azért legyen cserebe fejleszthető jatek elem.

Jelenleg szamomra hasznalhatatlan dolgok :
- fétis szilank (mellesleg elcseszett keréken ezt le sem lehet tiltani)
-relikvia kupon
-kryxonium fókusz
-unobtanium fókusz
-smaragd szelence és minden egyéb mód szerzett eszencia kettőt leszamitva
-végzet medal

Ezek nem azért feleslegesek mert nem akarom hasznalni, hanem mert nem lehet mire

Továbbá., még az ekto plazmat
Sem lehet lassan semmire valtani
Most még verem pálca jöhet belőle de nemsoka annyiba kerül amit több havi vadaszattal szerzek
Szörny kihivas, nincsenek célok nincs Hozzá küldi sem
Nincs is nagyon miért ütni ekto plazma lasd feljebb
Kellenének új af képességek mert lassan de biztosan itt sem lesz Mire tenni azaz újabb fölösleges eleme lesz a jatek nak
Legendás targyak ha jól lattam max 320 -ig fejleszthetőek, - ezzel kapcsolatban ősi arany pénz csak gyűlik nincs mit valtani belőle
Szövi épületek
Hatalom tornya 5000 szint feletti mellesleg bonuszt sem ad mert a mega eszenciaval össze sem adódik

Stb stb stb

Ezzekkel a problémakkal nem vagyok egyedül és ahogy telik az idő egyre többen fognak hasonló cipő be jarni

Tehát a miért már egyszer meg dolgoztam és évek alatt vastagon meg fizettem az árát ne legyen már nerfelve csak mert nem csenget az ember havi 10 ezreket be a fentebbi dolgok miatt
Amúgy még 30 ér kinalja a 10 oskovet nekem
Tehát valószínű inenntol szamolja majd a 3000 kristály át valtas
Dátum: 2018.08.29. 19:29:46
10 db -ként drágul
ez is és a kiégett váltás is egyformán

ebből nem lesznek millióid pluszba
Dátum: 2018.08.29. 19:25:55
nem olyan rosz az a plazma
legalább van belőle verem pálcám abból meg temérdek pp ital meg kisebb tk stimulátor amit a büdös életben el nem használok mert egy havi fizu kell lassan a gyorsításhoz

Kreatúra pontok: 18/18,
+3 kreatúra pont 5 őskőért
habár nagyon sokszor el felejtem el használni , egész egyszerűen nem is emlékszek van ilyen funkció

kellene rá ismétlős küldi , bár 9 csatával 4db egyes állat meg lépi a 12 szintet de ez még kevés hogy eszembe jusson napi szinten
kellenének új célok is
3000 felett a számláló se megy tovább
plazmáért és kuponért kellene lehessen fejleszteni a két relikviát , mert arany fokozatban semmit sem érnek stb stb
Dátum: 2018.08.28. 23:25:38
8as szintre lépve legenda 7 es fejezet középtájt a szövegben kell rá kattintani a drakin szóra

...
- Meg fogsz ölni? Nincs sok lélekenergiám, amit elvehetnél!

- Hmm, ki vagy? - kérdezed tűnődve.

- Drakin vagyok, galetki, akárcsak te... De én nem vagyok harcos, sosem voltam.

...
Dátum: 2018.08.26. 15:19:46
Normal esetben szerintem még nem is Lehetne ekkora szintu csatlosod
Aki egy napot se hagyott ki és szinte sose veszít annak jelenleg 127 körül vannak a csatlósai a hogy nézelődtem
Habar régebben volt egy hiba amit javitottak, ha ki hagytal egy napot nem 19 et csatazhattal Masnap ha nem többet
Ezek szerint te ezt észre vetted és hasznaltad is
Dátum: 2018.08.26. 09:03:48
érdemes persze
egyfelől plusz egy csatlós ami extra tö
másfelől , idővel ha ki maxolod elég jó kis bónuszt ad

pl nekem ezt tudja

A végzet unobtánium fétise
Típus: Felszerelés állatoknak
Szint: 250
+30 TP győzelmenként
+5433 Varázslat elnyelés, +905 Elnyelés, +199 kritkus ütés, +199 kritikus varázslat, +199 transzdestrukció, +199 kivégzés, +597 regeneráció.
Csökkenti az állatokat ért varázslatsebzést 199%-al

viszont sajnos ahhoz , hogy ezt a bónuszt adja ennek kell aktívnak lenni
ha megvan majd az unobtánium fokozat , akkor utána a fétis szilánk nem lesz jó semmire sem , mert nem lehet tovább fejleszteni de neked ez még min két év ha most kezded még csak gyűjteni a szilánkokat
Nekünk öreg motorosoknak a szilánk már csak egy újabb szemét a sok mellé amit csak gyűlik de semmire sem lehet használni és mellé nem kicsit bosszantó ha szerencsekeréken ezt pörgetjük UR (piros) nyereményként rengeteg pech pontért cserébe
Dátum: 2018.08.26. 08:21:45
nem kell használd , de bele számolja .
Régebben amikor még ez táp volt sokan háborogtak, hogy normál esetben úgy fejlesztenek tö, hogy használnak egy ilyen eszenciát
Nem fogom vissza keresni évekkel ez előtti fórum részeket ezzel kapcsolatban de tisztán emlékszek , hogy az utraspec eszencia 1,5% ez már benne van a jutalom tö számításban akkor is ha nem használod éppen

előbb le írtam részletesebben csak eltünt a hozzászólásom
Dátum: 2018.08.23. 16:41:27
nem futott le v1 en még most sem
Dátum: 2018.08.13. 21:32:03
Idézet: Miklós - 2018.08.13. 14:42:43

A Gigantikus Templomban több feladat lesz (7x7) és lesznek új feladatok is a korábbiakhoz képest. A sorok és oszlopok végén levő zsákocskákban 10x jutalom lapul, és a végső jutalom is megfelelően zsíros lesz. Többek közt lehet majd szerezni +1 harcoló csatlóst adó relikviát, és lehet tovább növelni a birtokolt templomi medálok számát is.


-ezzel kapcsolatban egy észrevétel: a sorok és oszlopok jutalmai ügye random jelenleg , namost ha valaki nem túl szerencsés akkor kap 10xes semmit (számára teljesen hasztalan dolgot) egyes jutalmaknak , mások meg kapnak nagyon hasznos dolgokat (ami mindenkinek egyformán hasznos ) egy templom esetén nem számít ez , mert a következő majd ad mást de ha 10 pálcát el használok nem szeretnék pl 10x5 kiégett követ , vagy 10 támadás italt kapni stb
ha a feladatok nem is egyformák a sorok végi jutalmak legyenek azonosak mindenkinek aki el lő 10 pálcát
-+ egy kérdés: hatodik harcoló csatlós..
1 minek ?
2 ha a vu talin erről szó volt azt ide fórumra mégis miért nem jelezte senki ?
3 ha már mindenképp lesz hatodik harci csatlós , akkor vihetem amit le tettem 86 os szinten azért, hogy az utóbbi vari elnyelős csatlóst vigyem harcba ? - vagy kezdjek megint első szintről egy csatlóst
+1 kérdés : akkor fétis mégsem lesz ? vagy a relikvia a fétis lesz csak elírtad ?

Várhatóan akkor kerül majd be a kihívás medálokhoz tartozó bónusz is, amit a Kihívás Tornya esemény végén megígértünk.


1, nem lett be ígérve
2 nem kellene utólag tápot adni , nem javasolt senki olyat amire azt mondtátok ez még bele fér
3 ha már adtok legalább az első 10 v 20 helyezett kapjon esetleg ahogy olvastam egy javaslatot lehet épp tőled , hogy arany , ezüst és bronz fokozatban
már éppen vissza jött a játék kedvem a templom miatt meg alapból is erre megint a kihívás medállal kell el cseszni a kedvem ?
majd legközelebb időbe ki hirdetitek mit ad aztán majd mindenki eldönti mennyi követ és energiát ,időt ér az neki, nem így utólag adunk rá bármit
Dátum: 2018.08.02. 14:59:34
Ebben a hónap ban nincs verem, ha pálcát hasznalsz akkor se kapsz vermet masikat
Majd 13-an kezdődik a végzet verme event ami 3 hetes
Még az is gyanús szeptemberbe lesz e karhozat verme mivel át nyúlik ez az event majd
Dátum: 2018.07.27. 16:20:32
Most Neztem meg jobban kihivas tornya jutalom listát
100 ősi arany pénz
Ezzel végül is mihez kezdjunk?
Lesz varázslat és sisak csizma is meg esetleg fókusz kristaly legendás?
Mert amúgy nem nagyon lehet mire el költeni
Jelenleg van 129 db
Egy tárgy 5 arany pénz, tehát ekkora mennyiség tökéletesen felesleges még akkor is ha minden tárgy ból csinalok minden elem hez egy szettet
Ami ismét felesleges mert Hetven plazma négy vadaszattal összejön
Őskő értekben a 110 szintre jaro jutalmak egyébként meg érősek csak pl az ősi pénz jelen helyzetben nem ér semmit
Dátum: 2018.07.25. 17:31:54
Rossz ötlet
Mivel így leg közelebb is ugyanúgy fog ki nézni a toplista

Jo az így ne adjon semmit
Én meg Fizettem az arat a semminek hat legyen egységes a semmi

Okosabb lettem annyival hogy legközelebb fél óra alatt el Megyek 110 szintig -ra egy hetre fel markolom az ingyen Jutalmat aztan a fejlesztés ér nem fizetek semmit még egyszer

Top 10 nyugodtan de akar top 20 is amennyiben lewutitte a110 Szintet kaphatna követ jutalom nak
Ezt még programozni sem kell
Lehet Direkt be vagy templom kristaly formajaba akar savosan csökkenő mennyiség be
Hasamra utok
Első kapjon annyit amennyit pl a bu ad összesen
Masodik mint bu utolsó köves jutalom nélkül stb

Akkor lenne valódi értelme annak hogy random dobaljam ki a követ az ablakon mert nem Tudom milyen szörny jön
Dátum: 2018.07.25. 12:21:44
Ha ezt Tudom előre hogy az ég vilagon semmi értelme nyomni a sem miért több havi kő meg meg mennyiseget bele pazarolva
Akkor 110 szinten be fejeztem volna

At verve erzem magam és plusz ba ki fosztva
Rengeteg kő a sem miért
Senki ne jojjon azzal hogy nem volt kényszer stb meg Jatek élmény mert annak ez utolsó volt a szandekos lutri szornyekkel és a szandekos pénz lehuzassal

Egészen reggelig Masodik Voltam aztan a kihivas medal miatt hirtelen a egy kolléga be elozott aztan rajta kívül még kettő úgy Gondolta ők a fasza csavok egy talicska penzzel majd meg mutat jak hogy övék lesz az a medal

Annak orulok hogy nem ad semmit remelem nem is fog legyen már masnak is szar meg m mínusz os az event
Dátum: 2018.07.24. 21:19:44
szövi társamnak akartam segíteni
nem a szörnye magasabb szintű mint az enyém hanem a karakter szintje
tudom hogy nem egyesül a két karakter ereje és csak én csatáznék az ő szörnyszintjét még lazán el vertem a mostani öltözet trükkök nélkül is a sajátomat már nem tudom maximum véletlen
magyarra fordítva én kisebb szintű vagyok mint ő de szörny szintben vagyis toronyszintben előtte járok kb 20 szinttel 251 nél jelenleg