Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2019.01.31. 21:05:17
180 torony szint megvan , még nem igényelt ráöltözést nem volt vesztes csatám sem
viszont kezdi kikezdeni a 2200 as 1,5 milla ép-jű állatokat
még nem vészes ha itt megállna a sebzés az állatokba egy mukkom nem lenne , pedig már most is kb 80%át kapják
Dátum: 2019.01.31. 04:32:49
Idézet: Miklós - 2019.01.30. 22:25:54


Mortal55 lobbijával kapcsolatban, hogy lehessen az 1. szintről indulni, még annyit tennék hozzá, hogy ebben az eseményben a szintvégi jutalmak formájában így is óriási előnye van a magas szintű karaktereknek. ha ezt még azzal is meg akarjuk fejelni, hogy a top karik ezenfelül kapjanak még 4-5 extra templomi pálcát is minden fél évben, azt nem tartom fairnek. Ez max akkor lenne korrekt, ha a csaták CSP-be vagy PP-be kerülnek, de valószínűleg még úgy is táp 70 pp-t (v csp-t) TP nélkül templomi pálcára váltani.


0-85 szint 78 tp 0lé
86 szint 78tp 12975 lé
87 szint 78tp 26255 lé
88 szint 78tp 33198 lé
89 szint 78tp 33579 lé
90 szint 78tp 33959 lé
91 szint 78tp 34339 lé
92 szint 78tp 34719 lé
93 szint 78tp 35099 lé
94 szint 78tp 35479 lé
95 szint 78tp 35859 lé
96 szint 78tp 36240 lé
97 szint 220tp 36620 lé
98 szint 317tp 37000 lé
99 szint 363tp 37380 lé
100 szint 412tp 37760 lé
101 szint 460tp 38140 lé
102 szint 476tp 38520 lé
103 szint 476tp 38900 lé
104 szint 476tp 39280 lé
105 szint 476tp 39660 lé
106 szint 476tp 40040 lé
107 szint 476tp 40420 lé
108 szint 477tp 40800 lé
109 szint 477tp 41180 lé
110 szint 477tp 41560 lé
111 szint 477tp 41940 lé
hol tp mentes ez az event ? direkt ráértem és figyeltem mennyi lé és tp jön most

amúgy mivel világot váltottam így egyes szintről kezdtem
már megérte páár ingyen token
Dátum: 2019.01.30. 21:20:31
Idézet: Miklós - 2019.01.30. 09:08:18
Fsanyi: akkor igazad lenne, ha a a vastagbőrt csak és kizárólag úgy lehetne növelni, hogy ilyen medálokat szerzel. De valójában most ez csak egy a rengeteg egyéb opció közül. És valljuk be, most épp azon vitázol, hogy a medálon, ami eredetileg nem adott semmilyen bónuszt a dicsőségen kívül, és később ráraktuk, hogy csökkentse a várakozási időt, most még további bónuszt is kapott… A harcban elpusztuló állataidról pedig, hogy miért pusztultak el a xenó királynő ellen azok a kis állataid, amelyekkel egyébként pl. egy térkapus szörny ellen simán tudtál csatázni: a vastag bőr a sebzést csökkenti. Arról meg, hogy miért ütnek az állataidra magas szinten hegyomlásokat, ehhez először tisztázni kellene, hogy milyen szintekről beszélünk. A szörnyek szintje 3x a torony szintnek. Tehát egy 300. szintű játékosnak elvben nem kéne, hogy problémát okozzon a maximum, a 110-140. szint elérésére.


nem azon van a hangsúly, hogy a medál most már ad 30-30 kritütés-vastagbőrt(mert 10 év alatt is nullát ér , ha nem adna sem lenne érdekes, de ha már ad ,akkor legyen értelme és adja %ba (esetemben ez 3000 alap vastag bőrnek -felfelé kerekítve plusz 1000 szaki összeg lenne ...ez tényleg akkora táp lenne amiért foggal körömmel véded a saját igazad a 30 szaki összeg mellett ? )
Xeno: egyfelől vége másfelől azt a témát zártam előző hsz -ekben azt sem értetted meg mi a probléma , röviden fél éve még 1600 al kisebb vastag bőr mellett sem sérültek az állatok (SEMELYIK _SEM KICSI SEM NAGY)de végül utána számoltam és egy ca 6-7000 szaki összeg elég lesz következő xenora tehát van REÁLIS esélyem védekezni , mellesleg nem hasonlítottam a xenot egyszer sem térkapushoz ezt nem is tudom honnan szedted

Tehát ha egy szörny 3000-et üt az állatodra, akkor a 3000-es vastag bőr azt lecsökkenti 0-ra.

pontosítsuk nullára nem hanem 1 sebzésre

Ha 100.000-et, akkor azt 97000-re (vagyis halottnak a szenteltviz). Gyenge ellenfél ellen viheted a kis állatot is, erős ellenfél ellen meg fog halni. (De valószínűleg ezt eddig is tudtad.)

..vagyis halottnak a szenteltviz ha te is így látod akkor mit nem értesz egész pontosan ?

Viszont te elmentél a 262. szinthez – ami szíved joga, és elvben ez is lehetséges – akkor nem kellene csodálkozni, hogy ott már a szörnyeknek bizonyos statjai extrémek, mert azt a szintet már félisteneknek szántuk, nem a te karakterednek.Ha mégis sikerül, akkor grats, csak el kell fogadni a járulékos veszteségeket (ie. kimúlt állat).

nem elvben lehetséges, hanem mivel én egy félisten vagyok nekem lehetséges , meg rajtam kívül még pár karakternek(lásd előző event v1 es toplistát .egyébként meg jó lenne nem leszólni a karakterem Miki bá mert v3 jelenleg nálam erősebb nincs de ameddig v1 en voltam is csak a magasabb szintjük miatt volt erősebb , szóval jó lenne ezt a lenézést be fejezni .
És nem fogadom el járulékos veszteségnek azért nem , mert varira meg adtad a védelmet(nem én kértem), szövi bajnokságban megszüntetted a másodlagost(nem én kértem) és most utóbb már acsarkodás ellen is adtál af képességet(ezt sem én kértem )tehát ha valaki más kéri akkor jobban hajlasz megérteni mit akarnak , pedig én is fizetek annyit mint azok a játékért !

Egyébként nem véletlen, hogy az eseményekben a jutalom legnagyobb részét minden játékos megszerezheti, a medál mindig csak egy kis bónusz. Ha engednék Fsanyi lobbijának és medál adna +50-100% vastag bőrt, akkor lenne csak az igazi balhé, hogy ez csak néhány kiváltságos számára hozzáférhető.


aki nem tud eddig eljutni, hogy neki is számítson a vastagbőr az általad írt 50-100% bónusz , azoknak nincs is ilyen jellegű problémájuk mert az ő általuk elérhető szörnyeknek még nincs brutális másodlagosa , másfelől a medált azok így sem úgysem tuják jelen rendszerben elérni a toplistán , tehát ez az érv ismét sántít

HA a legmagasabb szintű állataid elkezdenek egy ütéstől kimúlni egy NORMÁL csatában, akkor kell majd szorzó a fizikai ütés elleni vastag bőrre is.

erre itt a példa de ha ide érek ismét másolok neked saját példákat is
Idézet: LanMaffia - 2019.01.30. 18:49:20
Lol...

Az állataid 125876 életpontot sebződtek.

ÉS ilyenből van 6 Melyik állat bírja ezt ki talpon, de most komolyan.


más hozzáfűznivalóm nincs illetve annyi, hogy a medált hagyd így de az af képességet lehessen borsos áron tovább fejleszteni és ne csak vari ellen védjen jobban hanem közelharcban is
Dátum: 2019.01.29. 22:36:33
jut is eszembe .. toplista ...

mondjuk le ütöttem 262 torony szintet előzőn, most majd akkor indulok 212 ről
le ütök egy azaz összesen egy szörnyet felveszem a jutalmat és pl most a v3 on kapásból ezzel a toronyszinttel második helyen leszek ha az aki első volt végig veri az 50 szörnyet ismét
ez is érdekes majdnem versenyhelyzet majdnem valós eredmény alapján van
Dátum: 2019.01.29. 16:18:50


jó vicc 30 -30 ?
tehát ha tíz éven keresztül minden kihívás toronyban arany medált szereznék , összejönne 20 medál ami nem adódik össze ügye de valamennyivel többet adna
de nézzük meg úgy, hogy össze adódna : 10 év ! 20 medál =600 kritikus és vastagbőr =nulla
egyébként igen én reklamáltam de nem 3000 vastagbőrnél, hanem 4000 felettivel miután 1600-at emeltem a szakin pont ugyanúgy kaptak sebzést az állatok mint előtte , csak ezt Diko kolléga nem értette . Te pedig azt nem érted , hogy idáig jóval kisebb vastagbőrrel sem okozott problémát kis állatokkal küldizni és ez nem tetszett.Minek vigyek 2200 as állatokat xenóba ha én csp-ből akarom a 12 állatszintet tolni , hogy a csp-nek legen némi plusz haszna verem mentes időben is ?
na mindegy ez más téma xeno már vége majd a következőre rá fejlesztek még jobban (mert arra legalább van reális esély rá fejleszteni a vastag bőrt .
Kihívás torony :Tesztelted ?és meddig mekkora állatokkal?
elárulom neked, hogy a milliós életű állatok is meghalnak egy max két csatában , mert a szörnyek másodlagosa többet sebez az állatba , mint belém !!! jó van ez így ? ha szted jó van akkor neked valami szado- mazo hajlamod van ne haragudj . szerintem az egyetlen esélyt amivel pár szinttel előrébb lehetne jutni (igazából a semmiért mint kiderült)az állatokat is direkt kilöveted a harcból .
Vari sebzésnek felőlem lehet 1 csillió %a is másodlagos , mert minél többet sérül az állat a harcban varitól annyival többet gyógyul a végzet fétis miatt.
varira beláttad régen , hogy kell védelem ezért lett af képesség (bőrkeményedés) majd lett végzetfétis is .. na ezt a vonalat kellene tovább vinni vagy kivenni a 25% feletti másodlagos sebződést és talán lenne kihívás az eventben
így a nagy állatok is kihullanak akármekkorák 260 as szinten kaptam pl 200 ezres sebzést közelharcban rá öltözve és az állatok abban a körben kaptak 240 ezer sebzést ez így tényleg rendben van
és mivel ez a legfaszább event még a tokeneket is elveszed , nehogy véletlen kifusson egy verem vagy templompácát vagy ki mit szeretne (fétis , stb )
Mondj egy okot amiért megéri tolni ezt az eventet(egy zsák őskövet bele ölni egy jó helyezésért) bármely szinten azon felül, hogy van pár jó jutalom a végső jutalmak közt.

még egyszer leírom
mi szükség van 100% feletti másodlagosra ? ebben az eventben pláne , de amúgy hétköznap is melyik jóképességű kérte hogy a régen 110 es szaki összegen 25%-on maxoló másodlagost lehessen a végtelenbe fejleszteni ?
Dátum: 2019.01.28. 23:18:22
elfogytak a fejleszthető AF képességek

Időszerű lenne valami újakat betenni

entitás vadászat af en tudok még pár szintet fejleszteni de ezt meghagyom templomi feladathoz
ha szintet lépek még a csonterősítés mehet egy egy szintet maradt még a relikviaismeret , de fölösleges fejleszteni, mert nincsenek 420 feletti epikus tárgyak

És persze maradt a troll vér de azt már hiába emelem , nem lesz több a regenerációm sem a visszasebzés ebből

minden más maxon van tudás és fejlődés hatalmát leszámítva , de ezek sem kellenek , mert enélkül is max kedvezmény elérve

aztán mega eszenciák , ha másnem a mito csomagok miatt lehetne tovább fejleszteni , és akkor pl itt lehetne némi af et is áldozni erre

jöhetnének új epikus cuccok , mert idejét nem tudom mióta már csak a 420 as kincsek esnek és azok már többszörösen megvannak mindenkinek

lehetne egy af képesség a vastagbőr erősítésére a bőrkeményedéshez hasonlóan csak közelharcra
ektoplazmából vehető relikviák arany szintje legyen tovább fejleszthető , és lehessen több ektoplazmát szerezni, mert a jelenlegi sebességgel pl egy verempálca nekem 256000 plazma ami úgy fél év

Nincs mit fejleszteni egyre több fronton , kezd beszűkülni a játék csak tö szaki növelésre és a csatlós arénára
Dátum: 2019.01.28. 21:24:52
elég baj, hogy nincs maximuma

ez esetben a kihívás toronyban a szörnyek 1000 es másodlagossal szaladgálnak min. ha egy szaki összeget 0.1%nak veszünk , mellé az erejük alapján akkora sebzéseket osztanak (és ezt még a létezhetetlenül magas kritikus szakijukkal meg is duplázzák) hogy lehetetlen lenne 600 as szintemre is ekkora vastagbőrt növeszteni

szükséges ez egy eventben , hogy az állatok csak dísznek legyenek ? és most nem ilyen apró jószágokról beszélünk, hanem 2000 szint felettiekről .
tudom van eszencia fel lehet támasztani őket meg van sebgyógyítás stb de eszencia véges egyfelől (nekem pl nincs is sok feltámasztás eszenciám , már mióta a mega eszenciákat kimaxoltam 515 re nem sajtolok éjjel nappal )
Az, hogy nehezen lehet legyőzni az legyen bár lehetne valami af vagy valami a szörnyek gyengítésére, főleg akkor ha kihivás tokent nem tudok most szerezni annyit , mint az első ilyen eventben .
Na mindegy kiváncsian várom mit fog tudni a medál , mert még semmit nem ír ki (igaz lehet a meglévő medálra nem is érvényes az újítás csak a következőre amit szerez aki szerez
Dátum: 2019.01.28. 19:49:21
Idézet: Miklós - 2019.01.28. 15:34:10
Ne feledjétek, holnapután, szerdán jön a Kihívás tornya!

Változások a korábbi eseményhez képest:

1.) Aki már korábban eljutott legalább az 52. szintig, az nem az 1. szintől indul, hanem ameddig a legutoljára eljutott mínusz 50. szintről. Tehát aki 100. szintig jutott korábban, az rögtön az 50. szintről kezdheti. (a jutalmak megszerzéséhez viszont min. 1 győzelem szükséges!)


Tehát ha jól értem : Én pl ha jó emlékezek , eljutottam 260 toronyszintig , akkor most kapásból a 210 es szinten kezdem az eventet és egy nyertes csatával át vehetem az összes jutalmat amit a 110 szint adott plusz még az új szintek jutalmát is ?
- mi lesz a kiesett kihívás tokenekkel amiket az első 210 szintre kaptam volna (210 token emlékeim szerint )
-a mostani eventen ezek szerint 50 szintet tudok tejesíteni meg még pár szintet amennyit erősödtem fél év alatt
-lesz esélyem 300 as szintig elmenni egy kisebb vagyon és egy tehervagon döglött állat Árán vajon ? (sztem nem)

3.) A medálok kapnak egy kis bónuszt azonfelül, hogy csökkentik a kihívás tornyában a várakozási időt, tehát a tornyon kívül is lesz hasznuk: a kritikus ütés és vastag bőr szakértelmeket növelik. Arról, hogy a medálok hogyan adódnak össze: minden megszerzett medált megtartasz, tehát nem veszted el őket, de csak a legerősebb hatása érvényesül, tehát ha pl. van 2 ezüst és 1 arany medálod, csak az arany fejti ki a hatását. De ha több arany medálod van, akkor az valamivel nagyobb bónuszt fog adni.


-és milyen mértékben ? lesz haszna is vagy csak dísz kiírás lesz ?
-kritikus ütés Szorzó lesz vagy szokásos %?
ha pl a teljes szaki összegre ad egy szorzót p 1,5 ;1,3 stb annak lenne értelme , de ha csak ad plusz 100% ot vagyis plusz 100 kritikus ütést annak semmi jelentősége nem lesz

Vastagbőr
ezen mosolyogtam egy jót
vegyük az elejéről. :a másodlagos szakértelmek elvben 110 es szaki összegnél maxolnak 25% másodlagos sebzést okozva ezzel max (na ez itt már bukott is , mert 120% felett kaptak az állataim előző eventben is ki érti , hogy miért vagy hogyan nem is lényeges ez most)
ameddig a másodlagos sebzés %os és a vastagbőr egy pontja egy sebzést vesz le adhatna a medál 100.000 vastag bőrt is mert pontosan ugyanannyit érne , mintha nem is lenne .260 szint körül egy közelharci körben kaptam pl 100.000 sebzést és az állataim az akkori 3000 vastagbőr szakival kaptak 120 ezer sebzést .ergo ha a fenti irreális példát vesszük (100 ezer vastagbőr szaki ) akkor is kapnának az állataim másodlagosból sebzést nem keveset ezen a szinten is , feljebb meg elveszne ez a minimális hatása is

-esetleg a medálok adta vastagbőr és krit ütés érvényesül mindig vagy csak a toronyban ?
hirtelen ennyi ami érdekelne
Dátum: 2018.12.15. 07:27:48
Néhány különleges tárgy kapható a kufárnál, csak ez alatt az idő alatt: a boldogság itala, bűvös állateledel, szörnykoktél, lelakatolt ládikó, kisebb és normál vadászzsákmány, őrjöngés itala, csatlóskristály csomag, ajándékcsomag, mytokronit csomag.


v3 on én nem látom ezeket a kufárnál sehol , ez kimaradt pedig vennék ezt azt , gyanítom hétvégén már nem is lesz változás ez ügyben .

plusz bontatlan csomagot nem tudok magamnak küldeni ,- azt írja ilyen nevű karakter nem létezik (nyilván nem ..)
Dátum: 2018.12.08. 08:01:16
de v2 n nem pp itallal ment max fölé

hanem a napi regennel

csak v 3 on próbáltam ki, hogy egyedi jelenség vagy általános
Kellene még valaki tesztelje ha érez hozzá kedvet s akkor rá kérdezek üsz-n hétfőn , hogy ezmiez most
Dátum: 2018.12.08. 07:43:26
Legfeljebb annyiszor portyázhatsz, ahány portyázáspontod van!
Jelenleg 323 portyázáspontod van.

Lemaradtam valamiről vagy ez , hogy lehetséges ?
nem olvastam sehol ilyet, hogy 300 fölé mehetne a tárolható pp

ha frissítem az oldalt 300 at ír de ahogy portyázok egyet a 323 ból von 1 pp és 322 ír stb

Valaki tud erről valamit ?
ja ez v2 mielőtt az inspirációra vagy v4 re fogná valaki gyorsan
nem világ függő
ki próbáltam v 3 on is 300 fölé lehet menni
200 pp re el nyomtam még 21 pp italt és 305 lett érdekes de vajon mi okozza ezt ?
Dátum: 2018.12.07. 11:58:35
A szakszervezet barna mito vesz ki tehát neki nem érdeke , legyen benne bármi más
Dátum: 2018.12.07. 06:44:51
25 Platina
A jutalom átvételéhez add le: 10 hókristály
Dátum: 2018.12.01. 09:52:57
Nem visszaváltható
Dátum: 2018.11.26. 22:16:36
Templomi kulcs relikvia

ezekre hat fixen 30%-al csökkenti a célszámokat

-Fogj el egy napon 5-10 állatot(4-7)
-Növelj ... szakértelmet 3-6 tal (2-4)
-Szerezz kristály italokból 300-600 kristálypontot(210-420)
-Növeld meg a ... tulajdonságod a karakterlapon kattintva 3-6 tal (2-4)
-Növeld meg a szerencséd egy napon 3-6 tal (2-4)
-Szerezz 30-60 fehér mytokronitot kalandokkal (21-42)
-Szerezz 30-60 szürke mytokronitot vadászattal (21-42)
-Használd a mannakonstrukciót 10x(7)
-Oldj meg 24-48 kalandot (17-34)
-Válts be 20-40 normál v. nagobb mytokronit csomagot (14-28)
-Használd a mágikus gyógyítást 20x (14)
-Válaszolj 10-20 kvízkérdésre helyesen (7-14)
-Vedd át 20-40 sikeres küldetés jutalmát (14-28)
-Használj el 5-10 eszenciát(4-7)
-Használj el 5 ősköves gyógyitalt (4)
-Használj el 5-10 ősköves mannaitalt (4-7)
-Használj el 3-6 támadásitalt (2-4)
-Forgasd meg a szerencsekereket 10-20x (7-14)
-nyiss ki 20-40 asztrális kincset (14-28)

ezenkívül az áldozz lélekenergia , af , lélekgyémánt feladatokra is hat szerintem
Nem olyan rossz ez a relikvia , sőt!

--------------------------------------------------------------------------

Laborfejlesztés Relikvia
50el növelhető a max megák száma
Af képesség nem kell hozzá ! (bár szerintem jobb lett volna, ha kérte volna azt is , mert így pár percbe telik ismét maxolni a megákat )
465 fölé is emelhető a megaeszenciák száma , ami af-re és szerencsefejlesztésre adja tovább a bónuszt illetve mytokronit csomagot ad

--------------------------------------------------------------------------

Fúziós gömb a maga napi 3 csp vel nem nagy durranás
esetleg relikviakuponból fejleszthető tárggyá kellene tenni
bronz 3 csp
ezüst 4 csp
arany 5csp
platina 6csp
...
nagyobb éjkristály fokozat pedig adna napi 15 csp-t

Még ez is csak havi 450 csp lenne , ami még egy 15-16 szintes vermet nem fut ki de hasznosabb lenne így, mint jelen formájában a napi 3(havi 90)csp
Ezt se én mondtam

Ha úgy nézzük Ektoplazmáér "korlátlan" verempálca szerezhető, csak épp igen hamar el száll az ára.
Nekem a következő verempálca 64000plazma pl

Megint pont Lan nak van 30 pálca ebből mily fura eddig nem nagyon csinalta a vermeket nem véletlenül, valószínű erre várt..

Véleményem szerint nem kell giga verem, semmi értelme még kisebb inspiratoral sem lesz hozzá elég csp
Dátum: 2018.11.22. 13:07:14
A bolygó ura event alatt ezek szándékosan nem teljesülnek azonnal
amúgy min 30 templom után prémium és vip mellett fog teljesülni csak
Dátum: 2018.11.07. 10:48:08
kérdeztem üsz-t és kap pár új szintet az event miatt

ezenkívül a támadj meg egy epikust 30, 20 ra csökkent (első nap ennek a szorzata lesz ) és a béke buzogány -999 ad erő és taura Bár ez nem oldja meg azt a problémát, hogy egy szövin belül így csak egynek lesz némi esélye ezt a feladatot megcsinálni , majd másnap ugyanaz le üti a második piramisban az epikust és többi meg vár plusz egy napot

ezenkívül rá kérdeztem , hogy a giga templomba ami a zsákokból jön 70 -70 sisak szilánk bele számít -e a szerezz 150 sisakszilánk feladatba - válasz nem

másban nem változik az event feladatai továbbra sem
Marad a kattingató bajnokság , elvéve a valós versenyhelyzetet a játékosok 99%tol
Dátum: 2018.11.03. 06:38:55
elég macerás elhasználni de csak így tudod egyesével sajnos (fél életpontnál kettesével stb )
Dátum: 2018.10.20. 18:31:17
ennek van egy másik véglete is
ha sokat emlegetjük , hogy túl sok erőforrás jön össze és sokáig tart el használni majd dobnak egy nerfet rá

1000-2000 pp azért nem minden héten fogsz használni ,- szerintem abba a pár ritka esetben ki lehet bírni vagy rá lehet szánni azt a plusz időt , még ha unalmas is már .

évek alatt minden része unalmas már a játéknak de ha a pár évvel ez előtti sebességet nézzük , akkor azért elég sokat gyorsult a játék
én több nyitott lapon játszok ezzel eléggé meg lehet gyorsítani a játékot , ami nálam lassít az a verem és a full optimalizált küldizés , ha ezekből épp egyik sem érdekel akkor utóbb 900 pp is négy óra sem volt el lőni szb vel és kiképzéssel(és ezt sem a gép előtt meredtem végig)

ha pl be jönne ez a 40 helyett 400 ez nem volna éppen egy olyan rossz ötlet csak ahol szb vel taktika van max heti egyszer érne valamit , mert ehhez meg ügye alapból több kört ütsz azonnal , és borítja a taktikus terveit

Vu talin élő fórumba elő lehet jönni a témával , bár mondjuk én nemigen jutok fel most sem , mert a szombatjaim foglaltak