Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2019.03.06. 16:33:33
Akkor most mellette vagy ellene vagy?
A probléma azoknak lenne a lassitas meg szüntetése akik még el sem érték
Részletezném de semmi értelme pocsékolni a betűket erre
Dátum: 2019.03.06. 15:27:44
Az inspirációnál, és minden más szempontból is a karakter 400. szintűnek számít, de szintlassításnál amikor a karaktereket sorba rakjuk, akkor a 400/14 előbb lesz, mint a 400/3.


Tehát aki elér 400 ra annak a bevételei végleg ugyannyi marad
Aki meg még nem 400 as és van kisebb nagyobb inspirátora az bukja a plusz csp-ket napi szinten
V1-en már ügye rögtön csökkent a szinttáv 14 szinttel
És még ehhez pluszba a toplassitast is meg akarod szüntetni...

Nem lenne egyszerűbb azt mondani év végéig tart a játek aztán menjen ki merre lát?!

Egy végtelen játékba véges szintű karakterek
Vicc
Ilyen hülyeségekre megy el az időtök, minthogy meg hallanátok a játekosok kéréseit, panaszait..

Én csak egyet mondok ismét panaszt
Nincs több fejleszthető AF képességem
Igen az összes ki van fejvesztve a haszontalok is
De ez csak 1 a sok probléma közül

Inkább ezzel kellene foglalkozni nem alá vágni az összes játékosnak.
Kevesebb csp
Gyorsabb szint lépés
Tudas fa érték csökken
Őskőtermő zsák nem fog csak maximum 35 követ adni
Stb
Ezeket mind végig gondoltátok?
Jó lenne egy teljes részletes mindenre kiható
magyaraázat a teljesen új szabályokkal rendelkező játékhoz
Dátum: 2019.03.02. 14:29:25
Ezek relikviák, nem kell őket viselni, ha már megszerezted, ugyanúgy fejleszhető fókuszokkal és relikviakuponokkal, mint bármely más relikvia. A bronz fokozattal 1. szintű helyett 20. szintű italokat kapsz, az ezüsttel 40. szintűeket és így tovább, az ősi éjkristály 200. szintű italokat ad. De ennek feltétele, hogy a karaktered is olyan szintű legyen,


Most olvastam végig végülis mit csinál ez a két új relikvia

200as szintű italokat ad sok sok relikvia kuponért cserébe ? hű és mit kezdjek azzal közel 300as szinten ? még kalandokban sem tudom fel használni , nem beszélve arról , hogy
227 db torta
1633 db must
670 db ork sör
891 db Isteni ital
6 db részleges energizáló
11 db kísérleti gyógyital
60 db végső gyógyital

van raktáron , i szükségem lenne mellé még olyan relikviára ami szintben haszontalan gyógyitalokat ad ?

április elsején még elmenne ez egy viccnek de most
Dátum: 2019.02.27. 12:02:27
Eddig sose Figyeltem hogy toplista kifárok szerint nézve nem jól számol
Edralian nak dolgozok 41győzelem
Déli frissítés utan toplista 33 at mutat
Dátum: 2019.02.24. 22:47:50
Ez az egész nincs ha nem jelzem jár lé és tp holott nem kellene járjon
Ekkor gyorsan meg lett szüntetve és jött javaslatnak, hogy menjen erőforrásért
Te pedig le ragadtál a csp -nél.
Nekem a pp is értékes, sehol sem állítottam, hogy nem az.

A kérdés az miért kellene erőltetni ezt az eventet erőforrásért?
Most nem neked vagy nekem hanem bárkinek..
Toplistán változtat?
Kevesebb bosszúsag fog érni mert nem tudsz tovább menni már segítséggel sem, és erre még erőforrást is pazarolnál
Állataid ki fogják birni?

Dehogy..

Teljesülnek a küldetések ha erőforrásból csinálod ez szép és jó de úgy 200 szint utan a majd 8000kritikus ellenére is én kapok kritikus sebzést és többnyire el sem találom sem varival sem közelharcba, vagyis be ragadna a küldetés is független attól, hogy 1-nek vagy 3-nak vagy 10-nek számol egy csatát

Továbbra is vakon mész neki, majd vársz vagy gyorsítasz és akkor sem biztos tehat nem kapsz semmit

Mindegy nem kettőnknek kell ezt meg vitatni

Nekem pedig nem kötelező minden eventet csinalni.
Dátum: 2019.02.24. 21:54:41
Azért olvasd végig
Mond hol a hiba.
Gondolom azzal jösz, hogy lehetne itt is mint verembe, hogy 3*le adjon
Vagy mi másban van hiba?
Dátum: 2019.02.24. 21:26:36
kicsit elszámoltad egyébként
Eh szaki összege eszenciával 192
egy 900 as szintű szörnyért ha a szb (verem , kufár) szabályaival számolsz akkor 113607 LE jönne ha gyémánt vagy akkor pedig 131216 LE 246 tp-vel
de eddig a szintig el is kell jutni (most sem vittem 300as toronyszintig és ha nincs egyéb értelme eztán sem fogom )

A verembe a kieső csp-k részben pótolva vannak (üres mezők is 20 energia vagyis 1 csp), mivel a kapott LE 3x os
minden szinten kapsz öt szörnyet ami azonos szintű veled
kapsz 3 eltorzultat (nekem ezek 294es szinten 337esek )
páros szinteken egy piros szörnyet és egy fő szörny (később megnézem majd ezek mekkora szintűek)
páros szinten 5-10 csp megy a levesbe mivel 10 csata van 3x os lé-vel azaz mintha 30 at csatáznál de itt kárpótlásul eshet rejtett kincs kapsz energia mezőket stb tehát nem akkora probléma
egyedül ami verembe kevesebb az az ektoplazma , az valamiért csak dupla itt elég sokat lehet veszteni normál vadászathoz képest de helyette van szörny talizmán

ahhoz , hogy verembe legyőzz 10 szörnyet igazából semmi teljesítmény (én még gyógyulok is közbe ) állataim épek , vihetek vágó állatot is hizlalni
kihívás torony ba mire 10 db 300 körüli szörnyet leszedsz rámegy 3-9 órád gyorsítás mentesen és mellé biztosan elmegy 10 csp a semmire mindeközben az állataid mennek sziesztázni 12 órára , akkor is ha sok ezres szintűek és irreálisan magas vastag bőrt tudnál húzni (mondjuk egy 20 ezrest - ez sem érne lófittyet sem )
ha gyorsítod kővel és használsz feltámasztás eszenciát persze gyorsabb de az már akkor jóval drágább, mint verembe ráérősen menetelni


v3 as toplistát látom , hozzám közel azonos szintűek átlag 150 szintig mentek páran 200 fölé (ez 450-600 as szintű szörnyek )
450es szörny előbbi számítással gyémántként 59644 LE adna 123tp
600 as szörny előbbi számítással gyémántként 79525 LE adna 164tp re

aki ezen szintekig eljut annak a verem ugyancsak gyerekjáték (akinek nem az nagyon rosszul fejleszti magát), ez pedig csak szívás arra akarok kilyukadni , hogy nem látom értelmét annak, hogy erőforrásból menjen

amit változtatni kell az eventen két egyszerű dolog
1, másodlagos sebzés határát meg huzni 25%-on ahogy az eredetileg is volt , ha mégsem , akkor a vastagbőr af et tovább fejlesztve ne csak vari ellen védjen jobban (bár ez is xart sem érne)
2, valamilyen módja legyen annak , ha nem is minden következő szörnyet de tudjak előre kémkedni mi következik


kieg:
Ha netán a tk pontokat át lehetne váltani csp-re 1-1 arányba akkor beszélhetünk tovább a csp ből menjen az event témába

Engem nem tudsz meg győzni , hogy ez miért lenne jó
Dátum: 2019.02.24. 11:18:43
van eladó 8000 tk pontom , már könyökömön jön a tk stimulátorok
verem első két szinten adott 5 db és vehettem volna még kettőt

az kellene még ennél is több jöjjön , akkor adjanak mellé ajándékba havi 1000 őskövet is , hogy el is lehessen használni

egyébként a szövi épületet ha maxra húzzátok kb 4 óránként jön egy pont , ez azt hiszem éppen elég a mindenhonnan ki eső stimulátorokkal együtt vagy nonstop gépnél ülsz vagy nem kevés csp-t vagy őskövet kell költs, hogy csökkentsd a pontjaid számát
Dátum: 2019.02.23. 19:26:01
Elkalandoztunk az alap problémától ..
te csp ből tolnád én nem
úgy gondolom van épp elég tevékenység ami erőforrás igénye egyre növekvő, miközben szerezni nem lehet többet ezekből az erőforrásokból , tehát úgy gondolom , nem kell erőltetni ezt a vonalat
ennél nincs jobb érvem a csp ből vagy sem témában
ha majd a szokásos személyek elkezdenek nyűglődni avagy érdemben a te vagy az én verzióm, vagy leginkább a saját elképzeléseiket elő adják a JV felé lesz változás , addig pedig mi itt ketten beszélhetünk erről akár heteket

az event nem lenne rossz ,az előzőekben már írtam mik a hibái egyedül, ami miatt nekem sem és neked sem meg sokaknak nem tetszett
Dátum: 2019.02.23. 18:27:49
Ezzel egy a baj

Hogy nem fog ennyi lé-t adni hisz akkor meg a pp lenne értéktelen vacak és menne a rinya, hogy csak kihivás torony legyen nonstop hetente ujra indítva

egyébiránt játszani jó a számokkal , de a vermet sem csak végig kattingatom hanem maximálisan kihasználom küldizésre

ha a te általad elképzelt Lé mennyiség jönne a mellé azért elég brutális tp is kellene , aminek páran örülnének mások meg amiatt mondanák, hogy ez így stop

egyébként némi finomítás mellett a torony maradhatna ahogy volt persze mindig egyes szintről kezdve a tokenek miatt
állatsebzés részt kell ki venni , lejjebb venni , vagy adni ellene védekezési opciót
és vagy a várakozási időt kell törölni vagyy lehessen látni előre milyen elemmel jön a következő , ennyi és teljesen jó lesz
Dátum: 2019.02.23. 17:36:54
mivel világot váltottam íg nekem egyes szintről indult
284ig volt kedvem nyomkodni amikor épp ráértem de még bőven mehetett volna feljebb mert még volt a javamra sebzés különbség és még az öltözetem sem formáltam át amire közbe rájöttem
Szerintem ha nem kellett volna melózni és nem hulla fáradtan jövök haza a 350-400 szintre saccolnám amit kihozhattam volna belőle , jelentősebb kő költés nélkül
Dátum: 2019.02.23. 17:21:39
62 verem medál az plusz 6 szint nem tudok plusz 5 szintes korlátról

az plusz egy szint nem oszt vagy szoroz úgyis egyre kevesebb a verempálca szerzési lehetőség .
Az ektoplazmás vonal az halott ügy mert a következő verempálca 256000 plazma a rá következő meg 512000 aztán 1milla 24 ezer stb
a 9. szörny 240000 plazma a 10ik 480000 ha jól sejtem , vagy lesz 9 szörnyem és 22-24 helyet 24-27 plazma jön , vagy lesz még reális időn belül egy verem pálcám .
ez halott ügy totál zsák utca
Ha nincs verem csak havi egy elkezd fogyni a templompálca is ha ad egyáltalán .. giga ezzel kilőve annak ellenére, hogy már csak 7 pálca egy giga
Igy mondjuk megmarad a csp , ha nincs verem, de nekem akkor sem éri meg kihívás torony csp-ből , mert minden második csata fixen vesztes aztán lehet minden 2-3 ik is stb .. nem jó ötlet
Dátum: 2019.02.23. 14:34:47
Azért én maradnék a verem mellett mégis csp vel
Egyébként ha nem jelzem hogy jar lé és tp a szörnyek ért egy szint utan tp nem nőtt csak a kapott lé szóval ha úgy marad pont nem lenne probléma sőt
Nade ez magán vélemény
Dátum: 2019.02.23. 14:06:07
Tegnap, 14:36:08 17. szint: Legyőztél egy káoszangyal-t, a jutalmad: 246528 LE és 510 TP, 19 szürke mytokronit, 40 asztrális kincs, Vörös dukátital.
Tegnap, 14:36:08 17. szint: Találtál egy veremmedált!
Tegnap, 14:35:52 17. szint: Helyesen válaszoltál a kvízkérdésre, és kincset találtál: ork sör
Tegnap, 14:35:14 17. szint: Legyőztél egy eltorzult Heimdall-t, a jutalmad: 133998 LE és 279 TP, 1 kiégett őskő, 9 szürke mytokronit, 20 asztrális kincs, Karácsonyi süti.
Tegnap, 14:35:02 17. szint: Találtál 60 energiát.
Tegnap, 14:34:36 17. szint: Csapdára léptél! Elvesztettél 60 energiát!
Tegnap, 14:34:32 17. szint: Legyőztél egy undorfutnok-t, a jutalmad: 119286 LE és 246 TP, 20
Ehhez hozzá jön szörnyek esetén 2500-3000le lészívás
Ez eh eszencia mellett ennyi egyébként (110eh +)
Dátum: 2019.02.22. 21:59:50
a lehetséges válaszok közül az egyáltalán ne legyen .. re szavaztam mer a többi nem nem opció

csp ből menne ez is akkor végképp kevés lesz a csp
a maradjon így pedig megint nem megfelelő ne is részletezzük..
miért pont csp ?
ha csp re megy ad ektoplazmát is ? mert abból meg egyre kevesebb jön és egyre irreálisabb összegek kellenek egy egy fejlesztéshez
ha erőforrásért megy teljesülnek a küldetések is ? nem valószínű
ha erőforrásért megy le is lehet győzni a szörnyeket illetve az állatokat is vihetem 2000 szint felettieket anélkül, hogy két csata után kifekszenek
ha erőforrásért lehet ütni a lé-tp mellett jár minden ami adott erőforrás elhasználásért jár
hogy a ne a levegőbe lövöldözzük a csp-t meg lehet előre tudni a következő szörny elemeit ?
vesztes csatára jár valami?(lásd például mint csatlós aréna )
stb

egy bizonyos szint felett el lehet menni akármeddig a szörnyekkel csak kitartás kérdése és egy tökéletes öltözék amit most nem árulok el .De állatok nélkül ez se biztos hogy igaz .
Ahogy most van nem jó
a felkínált lehetőségek meg végképp nem jók
Dátum: 2019.02.22. 09:52:46
két karim volt egyre redukáltam
igazából az egész játék kifutott mert nem lehet mit fejleszteni :d
af összes max ektpolazmás vonal ugyan még fejleszthető de hat havonta fog összejönni vagy évente egy ujabb szörny ára vagy egy verem pálcáé
. lehetne sorolni de ez nem az a topic

készül az új játék ami elveszi innen az időt így hiába is ír bárki bármilyen fejlesztési ötletet ami igaziból hiánypótlás lenne nem is valós fejlesztés ...
Dátum: 2019.02.22. 08:57:23
lehet
amennyire érdekel mostanában a játék
Dátum: 2019.02.22. 07:53:10
Farsang mini event feladatsor eltűnt tudtommal még van pár nap belőle vagy benéztem volna (nem hiszem)
v3 amúgy
Dátum: 2019.02.11. 11:18:34
Nem volt el ad ható felszerelés nálam.
1-4 szintű bronz cucc szoktam csere idejére rájuk tenni majd az így le vett elavult tárgyat adom el, Aztán ehhez kell még váltani 2*1000 keszont és meg tudom venni á legfrissebb tárgyat rá
Nincs plusz felszerelés ami 40 fókuszt érne eladva
Dátum: 2019.02.11. 08:23:41
Ma elértem , vagyis átléptem a 12000 csatlósharci erő összeget és lett a semmiből 40 arany lélekfókuszom
minden csatlóson a legjobb tárgy van éppen kifutotta cserét az összegyűlt keszontörmelék.
Nem adtam el semmi olyat ami helyett nem vettem másikat .
Aki már átlépte a 12000 harci erőt attól kérdezem, vagy a játékvezetéstől, hogy ez egy BUG vagy titkos ajándék ?