Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2022.04.06. 10:13:48
Akkor vettél kettőt feleslegesen ,hacsak nem jönnek új fétisek
Dátum: 2022.04.03. 23:21:12
46000 tp
6 isteni kocka meg 60 dukát pluszba
A kaland keresgélést kihagytam ma.
Többi event jutalma nem nagyon tud ezzel versenyezni

Isteni kockára viszont lassan kell opció amire el lehet használni ...
Dátum: 2022.04.01. 10:03:23
21 napos az event , nem kell a végét kiírni , mert 21. nap letelik és vége
Dátum: 2022.03.29. 08:42:33
arra van az építész dekrétum , bár igaz az ősköves feladatra nem lehet elhasználni de vadászósra igen
Dátum: 2022.03.28. 20:13:19
1 db esett ,mondjuk nagy segítség volt ,hogy befizettem azt az 5000 értékálló magyar ft ot (így kicsit több elveszett kincs boldog tulaja lettem)
De lehet persze igazad van s csak azér esett,mer oroszlán a horoszkopom

Vagy csak szimolán odafigyelek arra a játékra amivel játszom és nem ér meglepetésként a második ilyen eventen ,hogy az épitész könyv nem kerül a tárgylistába(nyílván okkal nem,hisz a nagyon ráérős játékosok a végen a teljes event jutalomsort fel tudnák venni belefektetett energia nélkül)

Azt mondjuk nem értem miért lenne jobb a végén felhasználni mintt most,hisz a jutalmak nem változnak meg és tp t se ad többet a napok múlásával
Dátum: 2022.03.28. 13:55:32
1 építész könyv 500 tp
az építészkönyv eddig csak elveszett kincsből eshetett, és ha esett is azonnal beíródott a plusz 500 tp
5 db könyv 5x500 azaz 2500 tp
a szint 1 az nem a db szám hanem a tárgy használhatósági szintje (tehát akár egyes szintű karakter is felhasználhatja)
Nem igazán értem mi a probléma azzal, hogy két szint teljesült 25 kőért a remény városban ?

Nekem teljesen egyértelmű volt, hogy 5 db könyv az 2500 tp és vásárlás után mehetek és átvehetek 2 szintnyi jutalmat
A könyv eddig került tárgylistába
Dátum: 2022.03.19. 12:07:25
Vadássz 20x feladat verem csatával teljesül,aki nem akar vadászgatni
Dátum: 2022.03.18. 10:30:03
bu van sok sok éve ...
egyik feladat se változott , vagyis de
eleinte volt állatkivégzéses feladat is ez már nincs . És az epikus ütlegelés is csökkentve lett a célszám , de így is közel van a "lehetetlen megoldani "-hoz

Mivel most megint egy új event készül, így 99%, hogy most sem lesz a bu feladatin vagy koncepcióján változtatva , holott évek óta vannak kérések a változtatásra .
Most az nyeri akinek gyorsabb a nete, vagy a gépe ,vagy csak szimplán gyorsabban tud kattintgatni , illetve aki mellé szegődik a random isten ,az olyan feladatoknál

400 as karakter már nem nyerheti meg a BU t egyfelől az általad említett relikvia miatt sem (plusz egy dekrétum) illetve a másik az epikus
Ha meg egy szövibe ketten is akarják tolni az eventet , akkor az epikus is dekrétum .
Dátum: 2022.03.18. 09:27:31
ha minden Familiárisod alapszintje egyezik a te szinteddel meg se tudod venni
400 as szint felett ez dekrétum a bu-n tetszik vagy sem , mert feladat csere nem lesz
400 alatt oda tudsz erre figyelni, hogy legalább egy szinttel el legyenek maradva a familik a te szintedtől és akkor bár úgyis tök felesleges relikvia de meg engedi venni.
Dátum: 2022.03.18. 06:27:13
Kalandkereső
Találj 5 kalandot vadászat során!

Számláló: 0

Verembe talált kalandot nem számolja
Dátum: 2022.03.16. 13:16:37
Kétszer váltasz templomkristályt 10 őskőre s meg is tudod venni ingyen a napi ajánlatot
vagy 10x váltasz hűségszilánkot 2 őskőre és ismét csak ingyen megvan a napi ajánlat
a kapott pechpont meg jól jöhet , hamarabb pörgetsz pirosat és lényegébe 30 pörgetésnyi pechpontot kapsz 20 Áráért (feltéve ha megvetted már az 1 ősköves újraforgatás relikviát a kufárnál, Ha nem akkor még többet spórolsz)

Verembe nem hinném mindent megveszel így hó végén is vissza lehet menni és megvenni valamit (ha jól emlékszek a platinás vásárlással is teljesült az előző)

A platinás meg szb-s résszel egyetértek (talán most majd nem úgy dobja a random )

a fizetős jutalmak valójában egy befizetési akciónak is tekinthető
ha csak a pálcákat számolom , akkor 56 kő a verembe egy templompálca itt kapok 3 at az 168 kő lenne , plusz ad 2 verempálcát ha jól emlékszek ez 70 kő körül szokott lenni de lehet több /db az 140 kő , csak ez már 340 őskő (és ügye 350 et veszel) a többi apróság pl relik kupon 40 kő napi ajánlatba ,csp pp italok 3asával szoktak 1 v 2 kőbe kerülni meg a többi sallang . és mellé megmarad a befizetett köved is (szerintem befizus akción se ad ilyen jó tápokat soha 5000 ft ra )
verempálcákból, min 1 ingyen templompálca ki szokott esni (előfordulhat, hogy nem de az ritka) ,tehát ott megint kerestél az üzleten min 112 követ , nem beszélve a két verembe kapott egyéb kacatokat .
Ha az ingyenes sort is mellé számolom , akkor nem rossz biznisz ez a 21 napos event ,hisz a feladatokra semmi pluszt nem kell csinálni szinte csak a napi rutinokat .

Nem a befizetést akarom sztárolni, csupán szerintem erre érdemesebb befizetni, mint bármelyik befizus akcióra , pláne annak aki ennél többet nem is akar amúgy sem ide költeni
Dátum: 2022.03.16. 12:35:08
Pár év múlva annyi sorsjegyed lesz el se tudod pörgetni
Dátum: 2022.03.16. 05:05:13
Legalább hasznos , s nem lelakatolt ládika vagy mi a turót kell venni
Dátum: 2022.03.10. 10:48:35
ha ennélkül nem éred el a max kedvezményt akkor elvben igen
Dátum: 2022.03.10. 01:26:46
Az ultrasped csak +3 és biztos, hogy bele számolja, mert pár éve még Offsboy nézett utána , és akkor valóban nem lett beleszámolva , ezért akkor az a landi után a plusz lé-töltés után át lehetett venni egy lé-kompenzációt (amennyivel olcsóbb lett volna a plusz 3 ultraspeccel)

Ha eléred a 80% kedvezményt , persze abban az esetben már az ultraspec nem játszik ,kivéve akkor ha fejleszted a Specializáció AF képességet de még a tárgyakkal nem vagy 80% és spec af plusz közti kedvezményen
ha ezt is kimaxoltad ( 95%-od lesz tö-re) akkor az ultrspec nem játszik hisz 95% fölé még eszenciával se lehet menni
Dátum: 2022.03.10. 01:20:34
Nem igazán szoktam megnézni mit adnak a kalandok, mert ha küldibe megcsinálok 15 kalandot rányomok mindre egymás után gyorsan , aztán csak felvillan némi oldal töltés után, hogy küldetés teljesítve

annyi mindig összejön, hogy kiegészítse a tudás fa álltal szintlépéskor kapottat ,hogy 4 tudjak váltani pechpontot s ne 3x
Dátum: 2022.03.07. 19:51:15
alapból bele van építve a jutalomba , nem kell külön váltani
Dátum: 2022.03.05. 17:52:54
nem
a barna mito képesség önmagában nem csinál semmit, csupán azt határozza meg, hogy dinárumból meddig tudod fejleszteni a csatlós tulajdonságait
de ha nem aktív a csatlós akkor amúgy sem ad bónuszt
Dátum: 2022.03.04. 14:14:48
nem
Az eredeti terv is az volt max 25 szintes lehet a kárhozat verme , mint a végzet verme
én így emlékszek
Dátum: 2022.03.03. 20:11:35
ha egyszer lépsz be egy csata tp-jét kapod
ha többször egy nyomásra akkor az egy csata hisz egyszer csatáztál

nem néztem még sosem amúgy , de biztos, hogy nem kap 5x tp 5 belépés esetén