Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2020.04.04. 00:02:46
véletlenszerű, h kitől mit kér , teljesen random

a lé az talán szinthez van igazítva

nekem ez a sorrend eddig
asztrális csepp
20 sárga m.
10 fehér m
10 szürke m
60 csatlós kristály
2 asztrális kő
20 kék m
20 zöld m
20 fehér m
10 sárga m
10 csp
10 barna m
20 vörös m
10 zöld m
20 csp
1.142.190 LÉ
20 szürke m
10 narancs m
10 kék m
1 fétisszilánk
5 csp
10 vörös m
1 asztrális kő
20 barna m
20 narancs m
Dátum: 2020.04.03. 07:59:13
Idézet: Neo26 - 2020.04.02. 17:30:59


Egy kérdés.
Fsanyi82, neked a 11.-12. és 13. szint jutalmát engedte átvenni?
Nekem nem világít, de nem tudom az okát, miért nem.
A 8. szint jutalmát nem vettem át, mert előbb a Kvízmedál Af képességen növelnék, hogy ne menjen kárba a medál.
Így azt feltételezem, hogy az át nem vett jutalom kavar be, amennyiben nektek engedte átvenni a további jutalmakat.


nekem engedte átvenni
de én átvettem a 8as szintre is a jutalmat (ami mellékesen nem adódott hozzá a meglévő medálokhoz, mert maximum van )
ígéret volt rá le cserélik másra a kvíz medált , hogy akinek max az is kapjon valamit de ez sem történt meg

én ezen a szinten egy teljes hónapot várakoztam egymagamba úgyhogy sem a két hét és automatikusan mész tovább opció sem a három fő és mehetsz tovább opció nem játszik ,
mi hárman egy véletlen miatt mehettünk tovább valami hibát jeleztünk és azt javította Baraty
ez a szint is 31 napos és az égvilágon semmit sem kell csinálni
kellemes tovább unatkozást minden tovább lépőnek

amik kellenek a szinten
Mytokronitok(barna is), asztrálszilánk , fétis szilánk , lé, csp , asztrális kő ezek változó mennyiségben de nem vészes
ha kihagysz egy napot legközelebb nem enged kettőt utazni , úgyhogy ne felejtsétek el minden nap leadni a hadi sarcot
Dátum: 2020.03.31. 10:58:09
ezt támogatom , így nyerne némi értelmet sietni 400 as szintre
Dátum: 2020.03.31. 10:34:27
teljesen mindegy , mennyivel vagy lassítva vagy mennyivel nem a mytokronitoknál pláne

nem vitaképp de a szürke myto szintje a te szinted lehet max , ebből jön a többi képesség szintje is amiből a sárga myto ügye kapott egy baromi erős nerfet már igen régen (kevesebb asztrális kincs , minél jobban feltolod ezt a képességet annál inkább nem változik semennyit a talált asztrál kincsek száma ) a fehér myto . szintkörnyezetedbe érdekes ha robbantgatni akarsz , de egy veled azonos szinten játszó játékos ugyanannyit tud szerezni fehéret , mint te magad is , vagyis ha kb egyforma a robbanás képesség teljesen mindegy hogy ezerre tudod húzni a fehér szintjét mint ő vagy 100 ra mint ő.
narancs , vörös , zöld , hagyjuk is
kék -egy idő után ez sem tesz hozzá a karakter erejéhez csak úgy tűnik , de h kéked legyen erősen költekezned kell , ha erősen költekezel meg nem a myto hiány ,vagy az ezzel szerzett plusz pár tö fog kiemelni a többi játékos közül, hanem az, hogy költesz a karakterre

egyedül ami nagyon érezhetően dob a kari erején a csatlósok , amikkel harcolsz , az ezek álltal adott plusz tö
de erre meg vagy költesz felszerelés , ez esetben lesz kéked is , vagy az asztrál kincsből szerzett kheszonból fejleszted őket ingyen . (én inkább utóbbiból veszem a felszerelést rájuk már igen régen )
Itt a barna myto a szűk keresztmetszet de az is csak annak aki ezer szám tárolgatja a szörnytalizmánt s ritkán sajtolgat na persze graduval

Egyedül a barna mytora mondom azt , hogy jöhetne több is , mint jelenleg , de ha nem változik az , hogy 400 as szintet elérve nincs tovább , akkor hamarosan azért fog menni a rinya , hogy mit kezdjünk a mytokronitokkal..
Dátum: 2020.03.30. 12:03:30
A mytokronitokkal előbb utóbb akárhány csatlósnál utoléred a saját karakterszinted

utána meg nem tudod növelni a szürke képességet és ezután semelyik másikat csak ha szintet lépsz .

Nem ma fog ez bekövetkezni de azzal, hogy a max szint 400 ba maximalizálva lett az egész csatlós mizéria kukába dobott fejlesztés , mivel mindenkinek egyformák lesznek előbb utóbb a csatlósai

Szerintem nem jó ötlet még af ekkel is gyorsítani azt hogy megszűnjenek a különbségek a csatlósok közt
de az csak saját véleményem

A 400 as szintkorláttal ugy kb az egész játék gallyra lett vágva szóval mindegy mit tesznek be fejlesztésnek
Dátum: 2020.03.21. 08:05:22
nem maradsz le semmi izgalomról

minden nap egy utazás lehetséges de nem csinál semmit csak elköltesz valamit
mytokronitot 10-20 at csatlóskristályt csp-t stb
31 nap a szint .
Én személy szerint azt vártam az utazás valós lesz s lesz valami csata kis jutalommal stb de ez így unalmas
Dátum: 2020.03.12. 12:39:02
Dátum: 2020.03.10. 14:20:58
ha ki is veszik a klónokat sem jutottunk semmi előnyhöz

csak láttuk mi következik

___________

Az Utazás
Mivel az utazás nagyon hosszú ideig tart, tested elpusztulna ezidő alatt, ezért nem folytathatod egyhuzamban. Minden nap utazhat az asztrális tested, egyre távolabb kerülve a valódi testedtől, de amikor nem utazol, folytatnod kell a napi tevékenységeket, hogy életben maradj. Óriási kockázat ez, hiszen az végtelen űrben lebegő, magára hagyott asztráltested ilyenkor sebezhető, de sajnos nincs más megoldás!


azért kiv leszek ez majd kinek meddig tart ha épp olyan bigyót fog bekérni a napi utazás ami nem nagyon van mindenkinél.

remélem nem lesz több bevárakozós szint mert megőszülök
Dátum: 2020.03.09. 15:25:30
nekik jó:)
Ők osztódtak , de én csak egymagam maradtam
Dátum: 2020.03.07. 20:55:43
az a baj nem vettem a jegyeket a tovább utazáshoz
mivel elég messze kell utazgatni még ha csak asztrálisan is tutti nem occo a jegy
pedig már egy hónapja spórolgatok rá de sajna nincs fapados járat
Dátum: 2020.03.07. 14:58:11
az event ismét hibás (mondjuk már hetek óta ..)
13 fázis helyett egy fehér képernyő van valamint hiba üzenet

lassan még ideérnek páran , jó lenne ha működne addigra a dolog .

Értem én, hogy egy évre lett tervezve de azért néha hadd menjünk már tovább , mert marhára illuzió romboló tud lenni nézni az event helyén a nagy üres fehér semmit hiba történt felirattal
Dátum: 2020.02.11. 03:40:06
.
Dátum: 2020.02.08. 21:06:20
akkor meg csinálod többit és haladsz tovább, fogd fel úgy kaptál egy feladatnyi segítséget , de ne várd el, hogy magától teljesített legyen .
feljebb majd szívsz eleget ,ezen azt hiszem kár még gondolkozni is
Dátum: 2020.01.29. 23:31:32


amilyen jól indult ez az esemény , olyan lapos unalmas semmi lett .
Legalább volt valami célja a napi kattingatásnak , de így semmi .
Szintbe nem sietek , minek menjek előre, h 400 as legyek és megálljon az élet még jobban ?

különben igen , még lesz valahol min. egy bevárós szint tehát olyan mindegy hogy haladunk végül . (legalábbis Üsz es levelezésben volt egy ilyen elszólás igaz feltételes módba )

A tetkós téma, meg nagy valószínűséggel nem lesz egy übertáp, főleg nem magas szinten .
A csatlós talán dob valamit majd a karaktereken , de igazából ennek sincs jelentősége már 300 felett .

ja és másfél hete ígéret volt , hogy a 8. fázis jutalma (kvíz medál) helyett mást kap akinek maxos a medálok száma
Dátum: 2020.01.29. 11:45:46
50 nap

nekem még 12 nap kell tehát hozzám képest 38 nap hátrányod van

ja azt hiszem három napig be sem léptem ,-nem tudom miért nem izgat a kutatás tovább , még lehet be is érhetsz ha lesz pár nap kihagyásom
Dátum: 2020.01.25. 10:22:12
Idomíts be új állatokat
Küld el 48 órára gyakorolni
Majd rögtön sajtold ki
A narancs mitot negkapod azonnal.
Erre felesleges várakozni 1-2 napokat
Dátum: 2020.01.20. 19:07:07
már ez is megdőlt

vagy ez vagy az első csata
nem mind a kettőre

előbb ütöttem epikust arra adta (ma az első epik ütésem volt)
most kértem ki következő entitást első csata nincs váladék
5ik csata ig se
azaza napi 1!!!!

tedd zsebre

50 nap egy szint

jo én pofám befogom mert aljas bug kihasználó vagyok nekem már van 31 váladékom , a másik kettő meg már megvan az 50 (persze azért mert nem voltam rest annyyi kalandot meg csinálni mikor még bugot kihasználatm ... )

nem mostmár csak napi 1

nagyon nagy gond lehet itt s mondhat akárki akármit , szerinte még készül az event további részei ennyi a probléma és ezért kell egy ilyen brutális féket bele tenni . Nem kicsit dühítő meg a magyarázat sem mellé
h biztos mert ki be léptem meg uj lapokat nyitottam azért kaptam annyiszor váladékot hat egy lapon játszok bármilyen szokatlan is ez és nem léptem se ki se be ennyiszer
ez bug volt javítva lett
javítás eredménye ez gondoljon mindenki amit akar ennyi ne siessetek fölösleges
egy min 30 napos kripta után itt egy értemetlen 50 napos feladat ami igazábol nem is egy feladat és a jutalom rá egy nagy nulla
Dátum: 2020.01.19. 18:48:45
Mindig lesz hetedik ember
Optimista a játékvezetés.
Sokan regisztrálnak
Sokan emiatt meglódulnak és feljebb lépnek szintbe, hogy szivassak magukat stb
Ironia vége...

12 fazis
Nem titkoljuk tovább.
Epikus ütésre ad fattyváladékot.
Bar Miklos szerint caak bugjavítás történt a valóság az, hogy bele nyúltak es pont.
Azért szpoilerezek előre mert a változtatás egy egyszerű feladatból egy 25-50 napos szarakodást csinalt az event ezen részéből. Mivel a bugjavítás az addigi kb 2-5% eselyt levitte a napi elso csatara ad csak váladekot cimu mutatványra.
Hát skacok hajrá
Ne járjon senki úgy, mint én, hogy idot penzz eröforrast nem sajnalva haladnek az eventtel mert érdekesnek találtam aztán elem tesznek egy betonfalat vagyis elenk mert hárman jarunk itt
Dátum: 2020.01.19. 08:58:08
Idézet: Fsanyi82 - 2020.01.18. 18:08:37
különben semmi izgalom , 12 fázis a teljes játékos állományt le fogja fogni úgy nyár elejéig annyira brutál jó eséllyel lehet találni amit kell


és még azt a minimális %os esélyt i lejjebb vitték ahogy 3 an lettünk ezen a szinten napi 1 db ra korlátozva
Dátum: 2020.01.18. 18:08:37
hát másnak is ütnie kellene , teljesen mindegy a sebzés, mert egy ütés bárkitől azonos % ot vesz le az életéből
esetleg gyorsíts kővel bár egyedül az is egy vagyon

különben semmi izgalom , 12 fázis a teljes játékos állományt le fogja fogni úgy nyár elejéig annyira brutál jó eséllyel lehet találni amit kell