Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2020.07.31. 21:34:04
emeltél az erő és a tau tö-n , ellenben a fizikai gyengítés illetve a mágikus gyengítés szakikat nem huztad utána .
vagy eddig 15 pp-n voltál s ugy jóval gyengébb szb ellenfeleket kaptál , nem másolták az állataid sem stb stb
vagy eddig kisebb állatokkal mentél és most lehet sok szintet léptek a harcoló állataid így azok klónjai többet is sebeznek visszafele is

csata leírást olvasd végig , meglesz a válasz a jelenségre
Dátum: 2020.07.22. 16:46:45
bajnoki előtt 10 perccel is nevezhetsz még
Idézet: siva - 2020.07.21. 02:26:46
... Fix relikviaként jön az új harcoló csatlósnak csatakő...


erre aztán nagy szüksége van a népnek gondolom ...
minek hetedik csatlós , mikor hathoz is alig lehet barna mitot már szerezni meg dinárium is elég sovány még az uj AF-el is .

hiába tolom fel a hetedik csatlóst is majd smaragd szelencével , mikor harci ereje egy nagy nulla lesz ,, dináriumot nem tudok többet szerezni , fix a napi szerezhető és hat fele osztva is állóvíz a dolog , de ha 7 fele kell elosztani ...

Aki meg plusz tö re vágyik játsszon aztán szerezzen LÉ-t és fejlessze magát , már így is van aki csatlósokból több tö kap, mint az alap tö-je
Dátum: 2020.07.09. 12:17:02
Idézet: LanMaffia - 2020.07.09. 12:13:18

Mostanság full kattintóbajnokság, amit levághat az, aki meg tudja ütni az epiket 110-szer. Ilyen szinten ahol mi vagyunk, ez lehetetlen. Bár most nekem azt írja, hogy csak 8-szor üssem meg. Ez gyengítve lett?



igen már az előző bu-n le lett véve a célszám minimálisra
első nap 12x kell megcsapni, pont ezért lehet beiktatni egy 6-7 órás alvást ha du 4 kor már eljutsz ide
Dátum: 2020.07.09. 12:06:00
14 óra 7 perc alatt végeztem a kettővel ,ebbe bele fért egy hat órás pihenő is lévén, hogy első nap egy dekrétum mehet el csak az első piramisban .
mégis csak második lettem 2-3 perccel gyorsabb volt a kollegína

a következő bu-t én már biztosan nem tolom le 1 nap alatt de 1 hét alatt sem , nem tartom szükségesnek egy harmadik piramist, inkább a koncepción változtatnék mert jelenleg nem verseny , csak kinek gyorsabb a nete vagy ki tud gyorsabban kattingatni elven működik ha a topba akarsz végezni.

plusz egy gyengébb karival sokkal egyszerűbb letolni vagy egy alacsonyabb szintűvel , pláne akkor ha szándékosan szb mentes napon van elindítva idén immár második alkalommal , véletlen nyilván

a legkézenfekvőbb megoldás az lenne szerintem, hogy az első piramist semmiképp sem lehetne egy hétnél rövidebb idő alatt letudni, a másodikat pedig végteleníteni lehetne mint a kihívás tornyát .
az ötletelgetést ez irányba meghagyom olyanoknak akiknek van csepp szavuk is a JV felé.

jutalmazás első piramis alapján lenne bolygó ura rang , a második alapján jobban megérdemelten lenne univerzum ura rang
utóbbi jutalma lehetne egy véletlenszerű tetoválás készen vagy a hozzá tartozó erőforrások jó része akár
gondolván itt olyanokra akiknek még fényévekre van egy tetko is, nemhogy mind a hat(nézzetek szét a saját szervereiteken s láthatjátok, hogy nagyon szűk az a réteg akinek alapból vannak ezres sok ezres szintű állatai , és nem is mostanában lesznek , vagy ha van is az familiáris amit nem lehet be áldozni .
talán kicsit többen tolnák ezt az eventet mint jelenleg és lehetne belőle egy valóban 3 hetes esemény , nem pedig egy 14 orás agyament kattingatás bajnokság
Dátum: 2020.07.06. 16:28:20
550 csp vel meglett a 40 szubplazma
most más valamivel kell a hiányzó 200 ezer tp-t még összevakarni
Dátum: 2020.07.06. 10:15:01
ja megint direkt szb mentes napon
Dátum: 2020.06.30. 17:54:20
vagyis akkor mind a hat harcoló csatlós egyforma szintű lehet végre?
de a tetoválás ezután ismét értelmét veszti és a smaragdszelencék is
Dátum: 2020.06.29. 20:06:15
ha a legmagasabb szintű is kaphat , akkor mihez képest lehet plusz 50 szinttel emelni a szintjüket?
szeretem ezeket a precíz pontos leírásokat amik a játékban vannak .
gyanús, hogy bug lesz az inkább .
Dátum: 2020.06.29. 09:41:19
az afnél is így van írva
alapból legmagasabb harci szint minusz 50 ig (49) lehetett smaragd szelencével felzárkóztatni a később harcba vett csatlósokat
jött az af ...


Smaragdszelence:

Minden szintje 10-zel kitolja a maximális szintet, ameddig smaragdszelencékkel fejlesztheted csatlósodat.

Max. szint: 3

Költség: 100 / 150 / 200

ezzel már legmagasabb harci szint minusz 20 ig (19 ) , és most jött a ..

Smaragd tetoválás

Mostantól képest vagy esszenciákból smaragd szelencéket létrehozni az Alkímista labor oldalon. A maximális szint, ameddig egy csatlós szintje smaragdszelencével növelhető, megnő 50-nel.

na ez ha csak a legkisebbet tudom vele feljebb huzni feleslges is , mert már alapból szint musz 20 nál vannak ügye ha arra még huzhatok 50 et akkor ott valami hibádzik

ha arra jó, hogy minnden harci csatlós egyforma szintű legyen , vagy mindegyiket meg tudnám ugrasztani 50-50 szinttel(elméleti síkon, mert az közel végtelen szelence lenne ) akkor van némi értelme.
de a többi tetkó sem tud semmi olyat ami megérne kifejezetten erre a célra egy min ezres állatot


de majd lesznek tesztelők és megírják ha akarják mi változott náluk ezen tetkók hatására .

igazából némi szerver terhelés mellett hétvégére kb minden tetkót ki tudnék fejleszteni ha jól számoltam , sőt ha egy héttel hamarabb jön meg a kutatás vége , már túl is lennék rajta
de jelen formájába egyik leírása sem nyűgözött le annyira, hogy megint ínhüvelygyulladást kapjak a gép előtt
Dátum: 2020.06.26. 14:11:44
pontosan 17 nek de ebből aligha hiszem hogy 5 nél többen vagyunk akiknek a vágóállatai vannak 1000 felett , többségnek familiáris van 1000 feletti 1-2-3-4 db azokkal meg ebben a tetoválós dologban nem megy semmire

nekem konkrétan jelenleg még 100 as állataim sincsenek amiket be tudnék áldozni . Landragorba be áldoztam 11 db 4000 es szintű állatot egy hete

Tudtam én ha anno nem lett volna tökölés a kutatásban pont egybe esett volna a Landi és a kutatás vége , most konkrétan 44ezer hatalomkritályal lennék előrébb , meg ha valóban teljesül a teljes templom is akkor amennyi pálcám van mind elfogyott volna

egy vigasztal, hogy ezen tetoválások igazából nem adnak semmi pluszt .
Dátum: 2020.06.25. 11:18:40
Holnap majd megértem én is
valahol elmaradtam egy nappal , pedig erre oda figyeltem be toljam a mannát ...
de azt hiszem ennek kb semmi értelme

Elnyelő tetoválás
4 közel azonos állatnál ennek semmi jelentősége számomra

Smaragd tetoválás
Átmeneti előny , ha megvan mindenkinek egyenlő a nullával az értéke , mellesleg nekem csak 19 szint van a két legkisebb és a négy legnagyobb közt

Szellemtetoválás
na talán ezt lehet használni de tudjuk az a 20% esély egyeseknél 5 naponta egy másoknál 5 naponta pech

a többi meg nem oszt v szoroz hogy van vagy sem .

egy ideig ennek biztos nem leszek tesztelője sem élvezője , mert landi event alatt sajtolgattam le két garnitura 3-4 ezres állatot , szerencsére azt hiszem nem kerültem hátrányba ezzel a tetkos dologgal pláne, hogy sokan fényévekre vannak attól is , hogy több ezres szintű állatokat csak úgy le sajtolgassanak

szo-szo a karakter erejéhez ismét nem ad közel semmit ez a tetoválás dolog sem max a csatlosokon keresztül
őstestvér felzabálja isteni cibáló magszim állatodat. 2547632 TP-t kapott. 591002716 lélekenergiát kaptál. Csatlósod lépett 43 szintet. (találtál 235 darab elementáris fúzió esszenciát) Találtál 686 barna mytokronitot.
Találtál 13 narancs mytokronitot

4660as szintű volt

Pech, hogy 337 millióm lehet s efelett a landiba se enged csinálni semmit
vagyis hiába van LÉ nem engedi betölteni sem
Dátum: 2020.05.27. 23:47:54
Isteni fekete lovag 619. szint (+55)
1. harci szint
Fel emelkedett és meghízott

Csatlós szintösszeg
13949
Dátum: 2020.05.27. 08:00:51
nem nem működik

oda adtam az állatnak de nem tud felemelkedni
Dátum: 2020.05.27. 07:54:58
nem tom kiderül nemsoká csak mennem kell melóba lassan
Dátum: 2020.05.27. 07:49:52
Győzelem!
Teljes győzelmet arattatok, minden lehetséges esély ellenére! Az Ellenség ezer éves fennállása során először találkozott egy fajjal, amely nála is hatalmasabb, erősebb volt. Az utolsó röpgömbjeik már kerülik a csatát, keresik azokat a helyeket, ahol elbújhatnak, némelyek a bolygóról is elmenekülnek. De hordaparancsnokaid kiadják az utasítást, meg kell semmisíteni az utolsókat is! Ez azonban már nem a te feladatod, jönnek még mások is, majd ők... Az utolsó dolog, amiben még segédkezel, hogy Ghalláról nagy mennyiségű manát irányítsatok át ide, aminek segítségével a mágusok a sötét világ anti-anyag koncentrációját megfordítsák, a gyilkos, halállal teli világot élővé, élhetővé változtassák. (Az átirányítást naponta egyszer lehet használni)

nálam jó

30 nap a szint
minden nap max vp ről kell egy mannakonst ide a kutatásba
Dátum: 2020.05.26. 08:26:00
8.934 / 10.000 Győzelem

tettem hozzá éjfél előtt és után is kb 100-100 csatát
holnap talán be is fejezhessük ezt a szintet

Te nyerted a csatát, jutalmad 383310 lélekenergia és 792 TP!
az Ellenség fattya
964. szintű torzszülött
a 200 csatára jött tegnap óta cca 61 milla lé
ha több max életem lenne még jobban meg lehetne tolni
Dátum: 2020.05.24. 13:56:50
én személy szerint pont erre nem költök egy követ sem , erre van a kheszon törmelék .
tavaly három hónapot kihagytam a játékból, így is második vagyok csatlós harci erőben a 3as világon .


szerintem egy ideig izgalmasabb lenne a csatlós csaták csaták, ha megint vinni kellene egy új kis nyamvadtka csatlóst magunkkal
bár felzárkózni már sosem fog a nagyok mellé, még egy kamionnyi smaragdszelencével sem .
Én inkább ezért vetném el csak a hetedik harcoló csatlóst , meg talán azért, mert így is van akinek lassan csatlósokból több TÖ-je van , mint alapból:D
És a kutatás eventen pár napon belül megszerezzük a 21. fétist is ...

ezt a csatlós vonalat már nem hiszem tovább kellene erőltetni
Dátum: 2020.05.13. 19:09:53
Én 1000 alatt már nem sajtolok