Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2012.11.06. 11:17:13
Állat felszerelés ? esetleg

Vagy V5-ön kívül pl térkifordító italt
Dátum: 2012.11.05. 11:22:42
Se vadászatnak ,se portyának nem számolja , de szinguláris anomália találása esetén az írja, hogy a portyázás során találtál egy szinguláris anomáliát
Dátum: 2012.11.01. 17:43:40
véletlen kétszer kattoltál a készre és a következő kérdésre pont nem találtad el a választ , jártam már így én is .
Dátum: 2012.10.30. 14:49:50
így már érthetőbb egy fokkal

De a leírásból egy halandó nem jönne rá S ha már köves cucc , kaphatna értelmes leírást
Dátum: 2012.10.30. 14:39:36
Sziasztok!

Csak egy kérdés :

a harag itala
Típus: relikvia
Szint: 40
Felhasználásakor megadhatsz egy végzeturat, aki ellen, ha megtámad, láthatatlannak fogsz számítani. Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre. Újabb ital felülírja az előzőt.
Ár: 2790 Lélekgyémánt, 5 Őskő

"Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre. "
Ezt a mondatot elmagyarázná valaki mit is jelent egészen teljesen pontosan magyarul?
Dátum: 2012.10.29. 10:22:51
ügyfélszolgálatnak írd meg és javítják.

Nálam már javítva lett
Dátum: 2012.10.29. 10:13:05
Templomok javítva lettek. Köszönöm !

Idézet: Craslorg - 2012.10.29. 09:57:10
Egyéb ötlet? Szép nagy sárga gomb a jobb felső sarokban -> hibabejelentés, link a csatára és jóváírják. Egyébként a tempolomos bug esetén is ezt javaslom, erre találták ki. A fórumon véletlen szerű, hogy idenéznek-e, másrészta fórumnévből nem mindig található ki a világ + karakternév...

Megtörtént a templomos feladatok ügyében , a másik ügyben nem kívánok vádaskodni senki ellen egyenlőre , de ha még 1x előfordul tuti nem hagyom annyiban a dolgot .
Dátum: 2012.10.29. 09:50:03
Most meg lezajlott a bajnoki viadal

a potya Le-t gyors felmarkoltam

Szerintem kezdem sejteni mi lehet a baj.

Az óraállítás miatt ugrott pár napot a VU szervere és ezért törlődtek a templomos belépős feladatok is ,- hisz már november 2.-a van tehát akkor mr napok óta nem léptem be ,-vagy mégis
Dátum: 2012.10.29. 09:32:24
Továbbra is téves,-napok vagy inkább hetek óta nem vadászok V5ön

Idézet: Bumburnyak - 2012.10.29. 08:53:50
Vagy esetleg szintet lépett közben.

A vadászat megáll akkor is ha betelik az állatkert és be volt állítva az opció.


állatparkom tele van már egy hónapja lassan (13 állat kiképzés alatt )

Szóval egyéb ötlet? nem gyógyultam fel s ennyi ez kb 1000% biztos , nem vagyok prém tag sem jelenleg
Dátum: 2012.10.29. 08:35:35
Lassu idő AF megvéve.

támadás 4 és 5 óra közt volt , de 6 után kellett volna 15% ra érnem.
nem nyomtam be sem pihenést se öltözetet nem váltottam , sőt be se voltam lépve épp v5 re mert v1 en bosszankodtam a templom miatt.

Nem első eset volt ,mást nem tudok hozzáfűzni. Szerencsére nem került sokba a mutatvány csak 6K LE és 5 kiégett

ennyit azért nem hiszem, hogy csal a számláló

mod: epik támadása egy kattintás
Dátum: 2012.10.29. 07:29:17
Doomlordon nekem is van csízmám 10es szinten
Aukciós bérlet eladása után vettem ...
Dátum: 2012.10.29. 07:28:11
Mint az írtam egyik sem kristályhordás hanem konkrétan zafír , eddig egy ilyen tag volt most 2 , csodák csodája éppen szövitársak ...


kristályhordát még nem érem el és ők sem engem ,-épp ezért gondolnám magam nyugiba 15% alatt ,- nagyon 15% alatt ....

Persze lehet nem az említett két karakter rendelkezik különleges képességekkel, hanem csak ujabb bug vagy akármi, de legyen bárhogy rettentő idegesítő és kiábrándító (főleg a templomos hibákkal egybevéve ) korán reggel ezzel indítani a napot.
Dátum: 2012.10.29. 05:01:08
V5

Eddig 2 karakternél tapasztaltam, hogy 15% alá is beütnek pedig nem kristályhordások.

Létezik ilyen vagy ez is egy elcseszett bug ?

Én nem találtam erre semmilyen reliket
Dátum: 2012.10.29. 04:46:43
V1 Templom ma készen lettek volna a következő alap feladatok:
-Nézd meg a Lady verseny állását 5x
-nézd meg magad a toplistában 5x

De nullázódtak a feladatok, pedig éjfél előtt még mindkettő 4-4-en állt most hogy megcsináltam megint , ujra 1-1en ez a két feladat, de ez mellett a lépj be a játékba 8 napon keresztül is törlődött hasonlóképpen az előző kettőhöz

Hiba jelezve ügyfélszolgálatra .

Ide csak azért írom, be ha netalán másnál is előjön ne lepődjön meg.

Nekem még éppen van időm ujra 5x megnézni , illetve még a 8 naposat is meg tudom csinálni, de ha mondjuk már csak pár nap lenne a templomból hátra nagyon bosszantana, több százezer Le elköltése után mégis sikertelen lenne a templom
Dátum: 2012.10.26. 16:58:53
V3 as szerveren most ma léptem 29-es szintre , éppen belefér még , hogy 30-as szintre is lépjek 18 nap alatt , csak kérdés csupán egy bizonytalan megszerezhető relikért érdemes-e teperni és még tovább gyengíteni magam

Vagy inkább hagyom és napi egyszer töltök nagyobb összeget ,-lehet célravezetőbb lenne utóbbi verzió

De egy konkrét játékleírást már összedobhatna valaki ha máshova nem akkor a viki-re , hiába sok minden van ott fent de mégse minden , mint az kiderült
Dátum: 2012.10.26. 16:43:50
Én is így gondolom , csak épp erről sincs sehol leírás, mint sok minden másról sem sajnos
Dátum: 2012.10.26. 16:13:26
Még azt majdnem elfelejtettem megkérdezni, hogy epik láda hanyas szinttől eshet? , mert gondolom kis szinten értelme se volna .

Tehát a konkrét kérdés : 30 as szint alatt esik epikus láda vagy nem? , mert ha nem a 3. fázist nem erőltetem
Dátum: 2012.10.26. 16:05:38
Nálam nem számított, hogy vettem csizmát előző Landin , minden világon ahol játszok , minden relik kiesett kb az első 15 csatából

kivéve V3 ott a 35 csatára kaptam fáradhatatlanság medált 29 es szinten , majd 36. csatára féléves bölcsesség kötetet , viszont a mágianyelőt már a 2. fázis 4. csatájára kidobta , a Transzendális fókuszt pedig a 23. ra , úgyhogy már megvan mindenhol minden végre
Dátum: 2012.10.26. 13:38:53
Én Doomlordon nem vagyok még 20-as szintű(csak 10) és mégis esett a féléves aukciós bérlet, sőt előző Landin V1 en is esett , mindkét alkalommal eladtam a lélek kufárnál 1650 Le gyémántért és vettem belőle egy Landragór csizmát 1600-ért

Szóval ha volt szintkorlát akkor abból én mindkétszer kimaradtam

Íme:
You have won the battle, your reward is 133 soul-energy and 16 XP!
You channel 22 soul-energy through the manapylon (-250 SE). For a moment, you see a far picture of a building energy prison.
You find the following treasure on the defeated creature: Half-year auction ticket

mod:

Jutalmazás

Az esemény során lehetőség volt a fenti relikviák megszerzésére. Mivel azonban a féléves aukciós bérlet alacsony szintű karaktereknek nem túl hasznos, ezért lehetővé tették, hogy a 24-nél alacsonyabb szintű karakterek ezt a tárgyat a lélekkufárnál 1650 lélekgyémántért eladhassák, majd 1600 lélekgyémántból megvehessék Landragór egy csizmáját.
forrás vikidot
Dátum: 2012.10.25. 11:45:31
kárt nem csinálnak
Sajnos jelenleg egyiket se érem el , de ha te igen (nyílván igen) akkor üssed őket és szépen nőni fog a Le diffed

Valószínűleg, mivel nem prémesek , nem egy gépről játszanak, máskülönben már rég zárolva lennének .

Engem nem zavarnak