Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2013.05.12. 20:41:20
sziasztok!

nem feltétlen ide tartozik a kérdésem de máshol nem tudom megkérdezni:)

szóval a francia szerveren miért nem indult el a landragor? vagy az egy eventmentes szerver lesz?
Ja és bajnokira sem lehet nevezni, és a lady verseny sem számol semmit pedig gondolom vannak akik portyáznak meg egyéb

de végülis az érdekelne ha valaki tudja , hogy az új szerveren lesz event avagy sem .

Választ köszi és bocs az off-ért
Dátum: 2013.05.04. 08:58:07
nekem 8db van besorolásból több világon is ,és egyik világon sincs ajánlatként kvízmedál, csak isteni ital

szóval szerintem max 8at lehet "megvenni"

8 hónap alatt akinek van erre 400 köve ámen én besorolgatok, az ingyen van
Dátum: 2013.04.29. 16:30:05
Lehet felfelé is szubplazmázni

Így szoktam tesztelni a leendő célpontokat akik még ütőtávon kívül vannak
Dátum: 2013.04.07. 10:19:09
A lehetőség március 25. hétfőtől él. A banki utalásoknál és csekkeknél először a március 25-n beérkező vásárlásokra, az őskövek beírásakor adjuk meg a jutalom átadásának lehetőségét, és utoljára a április 8-án beérkezőkre.

Igaz ami igaz elég hülye időpontra lett a vége téve az akciónak, pl én hétfőn tudok befizetni , de lehet hagyom a francba , mert az már nem biztos, hogy ajándékkal jár .

Jó lenne mondjuk tudni ha holnap reggel besétálok a bankba(nincs pay-palem se bankszámlám) és befizetek az azonnal náluk van tehát beér 8án de az akció meg 7.ig van ügye .

akkor jár vagy nem jár ajándék???
Köszi a tippet ,most beküldtem így a kérdést mégegyszer

Idézet: Lanmandragoran - 2013.04.05. 23:21:45
Ha kikötöd a kérdésben, hogy felfedezőt keresel, akkor igenis négy felfedező legyen a válaszlehetőség, ne egy felfedező (a helyes válasz), egy focista, egy költő meg egy celeb... (a példák szemléltető jelleggel direkt túlzóak...)

Jelen kérdés szerintem baromi jó lenne:
a, Craslorg féle verzióban, vagyis nincs kikötve hogy felfedezőt keresel
b, jelen formájában a két kifogásolt válasz helyén pl gróf Benyovszky Móriccal, és gróf Teleki Sámuellel, két közismert magyar utazó-felfedezővel, akikről viszont tudható hogy más földrészen tett utazásaik tették őket híressé


és beleírtam a két kifogásolt név helyett az általad ajánlottakat

Meglátjuk most milyen értékelést kap

Ma, 18:55 A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott, ezen az oldalon átveheted a jutalmadat! köszöntem
De miért is kellene nekem négy felfedezőt írni válaszul?

Pont így lenne jó szerintem , mert a 4ből ki lehet zárni a te álláspontod szerint kettőt .
A kvízeknél szerintem nem az a lényeg ,hogy nehezen megválaszolható kérdéseket gyártsunk, de azért túl egyszerű se legyen ,

Na mindegy , továbbra is meghagyom másoknak a játék ezen részét .

én meg bosszankodok mikor olyan spec kérdéseket kapok amiről életemben nem hallottam ,nem olvastam , vagy olyan butyuta kérdést kapok, hogy milyen színű a kék bicikli

A már szerepeltet kapott kérdéseim ételek kategória volt de ha azzal az indokkal kapott szerepeltet,hogy már sok olyan kérdés van bent akkor ilyen érvekkel , egy új kérdés sem írható már .

Kár,hogy nap, mint nap vannak beengedve ezeknél sokkal silányabb kérdések .

További szép estét!
Hogy hívták azt a magyar felfedezőt,aki először tárta fel a Selyemút leghosszabb szakaszát?

Stein Aurél *
Körösi Csoma Sándor
Baktay Ervin
Förster Aurél

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Egy rövid magyarázatot szeretnék , ebben mi a rossz illetve mi nem egyértelmű válasz???

Volt még két kérdésem amikre pedig már szerepeltet kaptam , de megnéztem rákerestem és egyik sincs benne semmilyen formában a kvíz adatbázisban

Hát ennyit az értékelőkről ismét ..

azt hiszem ujabb pár hónapig pihentetem ezt a dolgot ismét
Dátum: 2013.04.01. 19:30:48
nem neveztem csak érdekelt hogy ebben az esetben mi a helyzet:)

Kufár event teljes bevétele nálam van , azt landiba akarom betolni , így kényszerpihin vagyok

De köszi a választ.
Dátum: 2013.04.01. 17:18:11
Sziasztok!

Ha nevezek xy kufárhoz a térkép eventre , de bizonyos okokból biztosan nem találok egy térkép darabot sem akkor van -e jutalom a nevezési díjért cserébe? (nyilván nem aranyra gondolok , mondjuk inkább végzetmedálra)

A kérdéses karakterrel katában vagyok s nem szándékozok kijönni ,de a térkép leírásánál nem találtam erre semmit
Dátum: 2013.04.01. 11:23:09
Nekem egyik világon báránybőrbe bújt farkas a képem de csak a bal felső sarokban , ha megnyitom a karlapomat akkor ott meg napos csibe vagyok
Dátum: 2013.04.01. 00:17:44
Nálam is nullázódott és nem csak ez , hanem a templomba a lépj be 8x feladat is ami nekem 2 világon is ma lett volna a 8. v4-en ezzel lett volna kész a templom éppen azzal meg a feladatok

remélem nem tréfa mint a lottó meg a hírekben az a zagyvaság
Dátum: 2013.03.31. 23:48:39
8as szintre megvan a 3 befogott állat meg van vagyis v5ön volt 1es sajtom is de v5ön meg nem lehet egy szint alatt annyit vadászni, hogy elfogj 3 állatot vagy 10es szinten már 4et

V4en is megvoltam a 3 befogott állattal 8as szintre de egyet bőven elég volt beidomítani 40-100LE-s vadászatokból , ez harcol velem ha épp van morálja a másik kettőt meg ha be is idomítom mit kezdjek velük? engedjem el? annyi le-t nem ad egy oszlop amennyibe 3 idomítás kerül

De engem már teljesen hidegen hagy a feladatsor , ha van amit meg lehet oldani azt megcsinálom a többi meg úgy marad .
Persze v4en jobban haladnék , ha mondjuk minden szinten eldekrétumoznék minimum 3 -6 feladatot , de ennyit nem keresek, hogy a végső nyeremény(100kő és 1% os plecsni ) reményében beleöljek ennyi pénzt
Dátum: 2013.03.31. 16:49:16
pontozz még lejjebb ha nem tetszik, hogy igazam van
Dátum: 2013.03.31. 15:48:09
Vegyél át 2 zsáknyi jutalmat a végzet templomában című feladat köszönjük, hogy könnyítve lett 3 ról 2re
De sajnos a feladat nem megoldható, mert miután átveszek 2 zsákot a számláló szerint 2 ből 2megvan de csak 2/3os készültségű a feladat vagyis 66,7%on áll , node ha a 3. zsákot is átveszem azt meg már nem számolja be mivel 2őt kért a feladat!

Szóval ingyen nem teljesíthető mostmár ez a feladat sem:)

Egyre egyszerűbb feladatokért egyre több követ kell fizetni, éljen aki kitalálta hozzá a dekit annak most nagy grat

mod: a feladatot Doomlordon sikerült 4!!! zsák átvételével megoldani de azt írja, hogy a 2ből 3at vettem át 100%

http://kep.psharing.com/728085
Dátum: 2013.03.27. 17:38:57
mivel a feladatokra nem tudok szintenként 10-20-30-40- követ eldekizni nincs csp-m se

Ez van , hol van már az igazi verseny szellem?? Kinek vastagabb a pénztárcája címmel is indulhatott volna a v4
Dátum: 2013.03.27. 16:43:57
én az alap helyzettel számolok nulla szakival

rendes világon ha 30pp-n vagy 48percenként kapsz egy pp-t ha 15 re állítod akkor 96 percenként

ebből kiindulva v4en 15pp-n nem 48 percenként kellene kapjak 1pp-t , mert itt őszülök meg a gép előtt
Dátum: 2013.03.27. 16:30:14
96/2,5 még mindig nem jó

ugy fest inkább csak 2x es sebességgel jön, hisz mikor átálltam 48 percet írt következő pp-re

Bár nem érzem akkora tápnak ha rendesen jönne
Dátum: 2013.03.27. 16:20:36
nem egészen értem mi mért van, de ha egy szerver 3x os sebességgel fut azon mindennek 3x nak kellene lennie ez így lenne logikus

nyugodtan a pihenés idejét is lehetne harmadolni, hogy ne csak olyat kérjek ami jó meg a templom idejét is lehet harmadolni a napi belépések 00:00-08:00 ig az első 8:01-14:00 ig a 2. stb mint a manakonstinál

De mindegy nem idegesítem magam , nincs 21ezrem , hogy végig játszak egy ingyenes játékot eséllyel
Dátum: 2013.03.27. 15:43:56
Jelenleg nincs portyázáspontod, legközelebb 47:44 idő múlva kapsz.
most tettem magam 15pp-re V4en!!!

nem úgy van hogy 3xos sebességgel megy a szerver?
mer akkor ez így nem passzol!

96/3 az mifelénk nem 48 perc
Dátum: 2013.03.26. 09:59:52
voltam mind a 3x sőt azóta már 4x próbáltam de továbbra sincs teljesítve a feladat

írtam ÜSZ-nek is hátha okosabb leszek .

szerencsekereket is lehetne napi 3x ingyen forgatni szerintem , mivel amúgy majd a manakonstit lehet napi 3x használni , Így talán a feladatokban se volna annyira hátráltató ez a feladat se (persze most lehet venni 21k Ft-ért követ az 50 sorsjegy azt beosztva lehetne haladni vagy 10 kőért lehet dekrétumozni is , de ne erről szóljon már egy kis szintű karakter élete, hogy ilyen alap dolgokat dekrétumozik