Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

kvízadminok szabadságon vannak ma? du1-kor írtam kvízt aztán semmi reagálás rá holott haladnék már ...
Az ellenfelednél kincset találtál: Csatlóseledel!

lehet mégis bent maradt? mert ez most esett kapuban
Dátum: 2014.02.09. 13:12:41
sötétség lepellel is 0,9 lett a szorzóm szöviküldire , szóval édes mindegy

Amúgy ennek kb az égvilágon semmi köze a xenó eventhez
Dátum: 2014.02.05. 11:32:47
Idézet: Fsanyi82 - 2014.02.04. 10:10:37
A mostani Xeno eventre meg lehetne oldani, hogy a templom és a feladatok (és esetleg a szövetségi küldetés vadásszatok egy napon ...sokat) is számolja a csp-ből indított csatákat ?

Az összes többi event beleszámolja már , nem látom értelmét , itt miért kell kivételezni


csak frissítem ne vesszen el a süllyesztőben
nem mondtál ujat ezért van idézőjelben a random te Lovag
ez csak "random"

Semmi köze ahhoz, hogy éppen mi a küldetésed
Dátum: 2014.02.04. 20:27:04
de ha most az egyszer nem optimálisan lesz meg a térkapus küldid és közben kapsz 2 féle dolgot ajándékba amiből az egyiknek darabja 2 őskő lenne, a másiknak meg darabja egy templomkristály és nem kérnek enni ,korlátlanul gyűjthető cucc, és ha most nincs is csatlósod , egyszer úgyis lesz na majd akkor meg milyen jó lesz nem kell költened rá
Dátum: 2014.02.04. 18:39:31
A kettőnek nincs köze egymáshoz, mert csatlós cucc akkor esik 50% eséllyel ha amúgy gyűrű,lánc vagy fókusz nem esne

Nekem már volt, hogy csak azért is alapon 51 kapuból jött ki a 7 tárgy
Dátum: 2014.02.04. 10:38:13
Ha senki nem jelentkezik a szöviddel indítsatok háborút egy már halott szövetség ellen(nincs ürítve a kút akkor nyilván nem játszanak már régen) Ez esetben óránként meg tudod támadni ugyanazt a karaktert és mivel nem játszik nem gyógyít magán , max 3 támadás után egy 1es kivégzés szakival is ki tudod végezni
Dátum: 2014.02.04. 10:23:14
V5-ön az amúgy is agyon butított manakonstrukció összege is 10ed hatékonysággal épül be a tudás fájába?

Tehát ha most manakonstival v5-ön építek 90ezret egy nap rendes épületbe , akkor a tudás fába csak 9ezret fogok? (tudom az össz építésemhez a 90 ezer íródik, de engem az épületbe épített rész érdekel)
Dátum: 2014.02.04. 10:12:41
Én is tudok(nék) licitálni , pedig nekem is 12 medálom van

De inkább nem próbálkozok
Dátum: 2014.02.04. 10:10:37
A mostani Xeno eventre meg lehetne oldani, hogy a templom és a feladatok (és esetleg a szövetségi küldetés vadásszatok egy napon ...sokat) is számolja a csp-ből indított csatákat ?

Az összes többi event beleszámolja már , nem látom értelmét , itt miért kell kivételezni
Dátum: 2014.02.02. 10:44:29
Eredmények

Kategóriák

Válaszd ki, melyik kategória eredményeit szeretnéd megtekinteni. (Ha a karaktered is indult a viadalon, akkor sárgával van jelölve az a kategória, amelyikben harcolt)

ez sem látszik mióta új szerveren van a v5. Vagyis egyszer jó volt.

most minden kategóriának csak egy nyertese volt, de azt 2x
Dátum: 2014.01.31. 08:57:27
Idézet: Bumburnyak - 2014.01.31. 08:53:40

- A portyalistában a kijelzett Tö összegbe most már beleszámoljuk a csatlósoktól és medáloktól kapott tulajdonságbónuszt is (de a tárgyakét továbbra sem).


De kijelzi ezt már v5-ön többnek is nem tudtam miért nőtt meg a tö-je olyan hirtelen ,de kémkedés után összeadtam és a bajnoki medálok , a hordaplecsni meg a csatlós bónusz összege a portya ablakban hozzá van adva az alap TÖ-höz
Dátum: 2014.01.31. 08:52:45
Vannak azért kivétlek

Pl van aminek "Brutális"-an nagy a képe a relikviáknál

http://kepfeltoltes.hu/140131/382199664n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

egy őskőbe se került a bu eventet letolni amit saját zsebből klltt volna befizetnem sem v1en egy majdnem 100-as karival sem a v5 ön 77 es szintre befejezve

Mellékesen v5-ön kb indulás után 4-5 nappal kapott el a gépszíj, hogy végignyomjam és igen LE-ből dekrétumoztam , nem kőből, a sorok végi köveket meg elhasználtam a köves feladatokra , a végső jutalom része a fétis amihez nem volt használaton kívüli 50+-os állatom de nem sajnáltam beáldozni egy 82 s szintű harcoló állatom még akkor sem ha csak plusz 5 öt ad mindenre

Ez eddig egy darab őskőbe se került saját zsebből és ezután sem fog szerintem

Minden event végén lesz megszerezhető fétis ha jól értelmeztem és bármelyik eventen meg lehet csinálni a maximumot őskő nélkül.

Nem tudom mire ez a negatív hozzá állás részedről , nem vagy lemaradva semmiről , ha a Xeno végén is lehet fétist szerezni pl , akkor azt ne mond a xenoban nem tudsz majd maxos jutalmakat elérni...
Dátum: 2014.01.30. 18:22:47
Drága komám miből gondolod, hogy én nem dolgozok meg 1 meg fél meg tized % csökkentésért?

Ugyanugy megizzadok érte mint akárki , vagy költök követ ha tehetem

Az említett két gyűrű közül a kisebbet hordhatom a 3 táblával magasabb ugyanazt meg nem a különbséget másoltam a 2 gyűrű közt

Ha neked a csatáid zömét 4 iq meg támadás dönti el , akkor neked baj van nem kicsi ...

Vagy esetleg a plusz 1 idomítást sajnálod?

Nem azért vittem ezt a gyűrűt, mert huuuu de tápos , hanem a 7% szakifejlesztés miatt , ugyanis hiába volt számtalanszor visszahívva kisebb szintű epikus nem dobott szakis cuccot egyszer sem csak ezt az egyet szeptember óta ,

egyébként meg már 110es szintű trükkös gyűrű is ugyanezt tudja

szerinted én ezt felveszem azon kívül,,mikor szakértelmet akarok fejleszteni?

Nagy tévedésben élsz

Semmilyen előnyöm nincs egy ilyen gyűrűvel pl egy 110es szintűvel szemben ha azt nézem, hogy szakértelemre 7% ot ad

Szerintem te ülj le egyes
Dátum: 2014.01.30. 16:51:19
Akkor írjak az Üsz-re a csere miatt ?
Dátum: 2014.01.30. 16:44:22
4 iq 4 támadás .... csatákat dönthet el

nameg a plusz 1 idomítás se kutya ám
Dátum: 2014.01.30. 16:26:13
A tudás ősi mithril gyűrűje
Típus: gyűrű
Szint: 195
Támadás: +42
Védekezés: +38
IQ: +42
Mágia: +36
A specializált tulajdonságot 11%-kal kevesebb LE fejleszteni
7%-kal kevesebb LE-be kerül a szakértelmeket fejleszteni
+36 idomítás

jelenleg 100 as szintű vagyok nem tudok két nap alatt 5 szintet lépni bármnnyire nem érdekel, hogy épp hanyas szintű vagyok

ehelyett nekem megfelelne ez is

A Tudás Ősi Platina Gyűrűje
Típus: gyűrű
Szint: 180
Támadás: +38
Védekezés: +33
IQ: +38
Mágia: +33
A specializált tulajdonságot 11%-kal kevesebb LE fejleszteni,
7%-kal kevesebb LE-be kerül a szakértelmeket fejleszteni,
+35 idomítás