Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.05.06. 21:11:43
nem tudja valaki, hogy a 212 es szintű entitásnak milyen célból van dupla életpontja ? mi értelme van , és ha pl a 211est választom az hosszú távon mennyivel rosszabb megoldás mint 2x annyit szivni egy entitással ?

na már mindegy megszokásból rányomtam a 3al nagyobb entire

Phuker, az undorfutnok (212. szint) 506.000 / 506.000 ÉP ennek mondjuk nem látom sem értelmét sem a miértjét , de ez van
Dátum: 2014.05.06. 17:18:03
huha nagy a baj

pedig ennél sokkalta egyszerűbb a dolog

egyszerűen egy nap az eventben déltől másnap délig tart és ha betoltál 65 csatát egy event napon , akkor onnantól 2pp-be kerül egy csata , de te toljad nyugodtan, legalább a türelmesebb galetkik ráérnek toplistára kerülni hiszen nekik elég a napi 65 csata hozzá és marad pp-jük is egész eventre , te meg ellődözöd 2-3 nap alatt

ugyan nem én kételkedtem benne, hogy ad sorsjegyet is eventes csata végén és leírásában se találtam ilyet sőt már hülyének érzem magam , hogy én nem kaptam , de ha neked ad légy oly kedves másold már be a csata végi szöveget , mert az a sorsjegy lehet pár betűvel eltér mondjuk lehet így van leirva, hogy találtál egy templomkristályt, vagy kiégett őskövet , vagy aranydukátot , esetleg netalán hordatrófeát , mert nálam ezeken kívül ugyan nem dob semmit , mert nem is kell mást dobáljon
Dátum: 2014.05.06. 08:02:02
csak érdekesség:

Lady Alvariel
Legtöbb nyert portya (amit te kezdeményezel)

na ide nem számolja bele a nyertes portyákat ha eventbe tolod a pp-t

A másik a karakterlapon sem stimmel a nyert csaták száma hordánként összeadva az összes csaták számával

lásd alább:
Győzelem:
Rubin horda ellen 86
Smaragd horda ellen 3964
Zafír horda ellen 1500
Gyémánt horda ellen 4310
Kristály horda ellen 510
Összesen: 10735>>>10370 et kellene mutasson ,ebből azt vonom le, hogy már az előző hordaháborús csatákat sem számolta egyik hordához sem de az összesbe igen , és most szintén

ezek nem annyira fontos dolgok csak érdekességképpen írtam be , mivel unatkozok délig a napi korlát miatt aminek amugy nem látom semmi értelmét

napi korlát , valahol olvastam, hogy 1/3ad kőért lehetne 1pp-ért folytatni a harcokat a korlát elérése után is , ezt én nem találtam játékon belül , nekem a 66. csatára már mindenképpen a 2pp-t akarja vonni
ha volt ilyen terv akkor bekerülhetne de ugyanugy hadd lehessen már csp-ért is gyorsítani vagyis tovább csatázni 1pp-ért 65 csata felett is
Dátum: 2014.05.05. 19:55:00
az egyik hordák harca topicot nem lehetne lezárni ? azonos nevű topicból van kettő és eléggé zavaró főleg most, ha valaki ide ír a másik meg a másikba
Dátum: 2014.05.05. 19:23:14
ez amit itt felsoroltál eléggé azt mutatja el sem olvasod amit kiír a játék menet közben

pl, hogy a 66. csatád már nem 1pp-ba került, hanem 2-be de fogyaszd egészséggel

vagy várhatsz is egy napot minden 65 nyertes csata után és sokkal többet bírsz eventezni , és nyomhatod minden nélkül, mint állat még több le még gyorsabban jut mindenre

hajrá
Dátum: 2014.05.05. 12:31:19
A csatában összesen 6642 sebzést okoztál, és 8850 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.

indul az "erős" karik szívatása 2.0 ismét , nem vettem észre, hogy kicsit is lettek volna gyengítve az ellenfelek, viszont kaptam rendes játékos karit is ellenfélnek

5 csatából egy bukta
Dátum: 2014.05.05. 11:10:08
A csatlósnak nincsenek szakértelmei , de ha van csatlósod egyből észre is veszed.
A csatlósod olyan bónuszt ad amilyen fétis van rajta , és persze a plusz tö-t .

ha csatlósnak nevelsz állatot , elég az intelligenciát fejlesztened mint állat szakértelem , ezzel némileg hamarabb lépi meg az 50 szintet , hogy rá tudd aggatni a fétist
Dátum: 2014.04.19. 20:52:12
v5-ön van olyan kari akinek igen magas a kivégzése

a kristály tagok meg kufárban a benevezett karik másolatai magasabb egészség tö-vel de a többi az megegyezik a másolt karival

egyébként mestergyilkos af is van az is dobhat rajta , nameg v5 ön kisebb kivégzés összeg is elég ekkora életpontról való kivégzéshez
Dátum: 2014.04.16. 20:58:40
Nálam nem volt vagy nem voltam éppen belépve , de már megoldva a baki.

legközelebb megnézem jobban, ha van aktív ajándék küldési lehetőség van-e alatta olyan, hogy nem kérek mástól , mert nem vettem észre hogy ott lett volna, mondjuk nem vagyok VIP tag .

Meg én nem magamnak küldtem kétszer hanem mástól jött a kisebb csomag pont előtte, hogy meg szerettem volna ajándékozni saját magam a saját befizetésem után
Dátum: 2014.04.16. 12:27:42
Lenne egy nagyon apró nagyon könnyen leprogramozható javaslatom.

Konkrétan, ha ilyen befizetési akció van, mint most és valaki küld valakinek ajándékot , akkor lehessen már leokézni, hogy igen kérem , vagy nem kérem

Csak azért mert 10perccel hamarabb kaptam egy 500ft-os csomagot , mint ahogy magamnak szerettem volna adni az 5 ezres befizetés utánit és ok, hogy üszre írtam , de egyfelől válasz nem jött még , másfelől meg az üsz munkája is kevesebb lenne , mert nem kellene ilyen hülyeségekkel bombázni őket állandóan , ha az embert akarva akaratlanul beszívatják .

Dátum: 2014.04.07. 20:43:32
Ma, 19:54 Gratulálok, a 94. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:54 Gratulálok, a 93. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:53 Gratulálok, a 92. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:53 Gratulálok, a 91. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:47 Gratulálok, a 90. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:47 Gratulálok, a 89. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk

tessék ehun-e

lehet nevetni rajta akinek vicces
Dátum: 2014.04.07. 20:21:56
hát nem
mert holnap sem leszek itthon
csak ilyenkor este

ez nem egy juzer kibszott hobortjqa hogy jajj ez nem annyira jó így hanem egy hatalmas nagy baki
basszuis lépj te 6 szintet azt majd meglátom hogy ízlik
v1en lehet kepnál te is faja ellenfeleket
nemde?

Legalább ha katába tudnék menni
Dátum: 2014.04.07. 20:19:46
Ne is haragudj de nekem ez annyira nem vicces


egyfelől kért a f@.om 7 6,5 szintlépést a nyakábba nem egészen 7 perc alatt , másfelől ez saccold meg mekkora le bevétel kiesés?

szted ?
én kértem ? belépek és ez fogad

marha vicces
átadom neked szívesen a 6 szintlépem ha neked van rajta nevetni való
Dátum: 2014.04.07. 20:09:10
Ha valaki tudja Miklós számát vagy bármilyen uton módon tudja értesíteni akkor légyszíves segítsen már előkeríteni

ilyen problémája még szerintem senkinek nem volt és ez nem túr halasztást

Ma, 19:54 Gratulálok, a 94. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:54 Gratulálok, a 93. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:53 Gratulálok, a 92. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:53 Gratulálok, a 91. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:47 Gratulálok, a 90. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk
Ma, 19:47 Gratulálok, a 89. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: templomkristály, Relikviaforgács, hűségszilánk

tönkrevágta a karimat 5 perc alatt


mi a isten volt ez ?
volt elmaradva 174 ezer kínzóbevételem azt ma Miklós beírta de lehet akkor nem LE-t írt be hanem TP-t ?


légyszi tudom, hogy van aki tudja az elérhetőségét keresse máér nekem meg hogy nézzen be az üsz-es levelek közéá vagy ide csak történjen valami így nem maradhatok
Dátum: 2014.04.07. 19:57:36
őrült nagy baj van

minden frissitésnél lépek egy szintetg
valaki help állitsa már le
már eddig 5 szintet léptem 5 perc alatt
segitség mi a retek ez ?
ááááááááááááááááááááá
Dátum: 2014.03.31. 23:14:07
Látbányos csaták (2014-04-01)
Végzetúr grafikus csaták Kedves Játékosok! A megvalósítás útjára lépett egy sokak által kért fejlesztés. A portyákat, térkapus csatákat, sőt, vadászatokat is egy grafikus csata keretében kell majd lejátszani. A harc félig real time, félig taktikai lesz, a játékosoknak adott idejük lesz arra, hogy válasszanak varázslatot, állatot, fegyvert az adott harci körre a támadás leadása előtt. A vadászatért akkor kapsz majd LE-t, ha az adott időn belül le tudod győzni a szörnyet (ide becsempésztünk egy kis ügyességi játékot is, hogy érdekesebb legyen), egyébként a vadászatért csak tapasztalati pont fog járni. Reméljük, elnyeri a tetszéseteket ez a hosszú ideje készülő fejlesztés!

Április bolondja

Kár, hogy még mindig csak Március 31 van

Nem lett mindenhol átállítva a ketyegő úgy tűnik


Nm tudtam hova biggyesszem be ezért ide raktam
ez megért egy 10 pontot támogatnám és szívesen költenék még pluszban ilyen szakira vagy relikre is akár , mert jelen esetben pár kivételes ritka esetet leszámítva kidobott L volt lopást fejleszteni
v5-ön 200as lopással nagy ritkán sikerül 1-3 max 5 követ lopni , de mondom nagy ritkán , most így nem tudom hány hónap alatt összejött egy 5000-es befizetésre való kiégett.

Igaz volt egy kivétel majdnem ki is estem a fotelból , mikor 29 et loptam egyben , 50et le tud védeni bárki némi af-l , aztán állatok szakiját is sokan erre pakolják a maradékot meg elköltik platinára, egyszerűen nincs kitől lopni vagyis nincs mit ellopni .
Dátum: 2014.03.29. 11:05:31
A nyereményed: Kvíz medál, 109 TP
-210 pechponttal

nem nagy táp, de elfér a többi plecsni közt

egyel kevesebbszer kell végigidegeskedjem az olimpiát
Dátum: 2014.03.26. 20:18:52
adatbázis kapcsolódási hiba!

aztán ...

adatbázis kapcsolódási hiba!

indítottam portyát éppen rabolhattam volna errefel

adatbázis kapcsolódási hiba!

biztos nálam a hiba de már csak nevetni tudok ezen