Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2021.08.18. 15:07:18
A xenó kolosszus
A folyosó egy hatalmas barlangterembe nyílik. Egy gigantikus xenó imbolyog előtted, a terem távoli végében. Egyedül nem boldogulsz ellene! Össze kell várnod legalább 6 másik végzeturat.
Jelenleg itt várakozik: Zozin a harcos, Heimdall a Felszín ura

Ha már kifizettem 300 követ az újrajátszásra , ezt a várakozás dolgot nyugodtan ki lehetett volna belőle venni

nyílván azért kezdtem újra, hogy játszak , s nem azért, hogy heteket hónapokat álljak egy szinten mire majd ideér még pár játékos első vagy második körben
Dátum: 2021.08.06. 16:59:53
semmilyen előnyt nem ad az épület
plusz lélek kútból semmi mást nem lehet építeni
inkább valami új épület kellene amit lehet kútból is építeni akár úgyis, hogy a nagy kúttal rendelkezők kapnak egy osztót az építésre így minden szövi mérettől független egyformán tudná építgetni
Dátum: 2021.07.18. 16:04:30
tegnap du 2 től ma hajnal 3 ig nem volt elérhető a játék
erőforrás nem szaporodott (csp-pp)

Tudás fába nem épült bele a napi építés.

csatlós arénába kiesett egy nap (meg szörnykihívásba is,- bár ez utóbbi kb mindegy )

csatlós arénához annyit azért hozzátennék, hogy nagyon jó, hogy 16 csatát lehet egy nap csinálni , de ameddig 10 et lehetett és kimaradt egy nap , csak egy csatát bukott az emberfia , most 7 et bukik ,-talán ideje lenne az af maximumát is emelni, hogy ismét csak max egy csatát bukjon el aki nem tudott játszani egy napot vagy ilyen esetbe ha leáll a szerver ne menjen egy nap a kukába teljesen
Dátum: 2021.07.16. 23:29:31
Landragornál nincs visszabutítva a kincstalálás
vadászatra is annyi jönne mint landis csatára csak ott már jó régen be lett vezetve egy nerf , egy vadászatra 8 kincs kb a max extrém sárga mito képesség mellett talán a 9 elérhető
Dátum: 2021.07.09. 09:50:34
Elnyelő tetoválás

Az állatoktól a harcban kapott elnyelést úgy számoltuk, hogy vettük az állatok elnyelésének átlagát. Mostantól azonban ehelyett a résztvevő állatok közül a legmagasabb szintű állat elnyelését tekintjük, és arra kapsz még 25% bónuszt is.

Smaragd tetoválás

Mostantól képest vagy esszenciákból smaragd szelencéket létrehozni az Alkímista labor oldalon. A maximális szint, ameddig egy csatlós szintje smaragdszelencével növelhető, megnő 19-cel.

Szellemtetoválás

Mostantól a napi ajánlat megvásárlásakor van 20% esély, hogy szellemspirált találj. Szellemspirál: egy min. 200, max. 1000. szintű állat szintjét megnöveli 50-nel, de legfeljebb annyira, mint a szinted 5-szöröse.

Fejlesztő tetoválás

Állataid a kennelben 20%-kal több TP-t kapnak.

Sebző tetoválás

Állataid a harcban 20%-kal több sebzést okoznak.

Csatlósmágia tetoválás

Csatlósaid varázslata +20% sebzést okoz.

Szerencse tetoválás

A szerencsekeréken az ultra-ritka nyeremények pechpont költsége 5%-kal csökken (kivéve relikviaforgács és templomi pálca), az isteni kocka pechpont költsége 20%-kal csökken.
Előfeltétel: 1 isteni tetoválás

Bajnoki tetoválás

Minden familiárisod után 2%-kal több LE-t kapsz a szövetségi bajnoki csatákért.
Előfeltétel: 2 isteni tetoválás

Térkapu tetoválás

Minden familiárisod után 2%-kal több LE-t kapsz a térkapus csatákért.
Előfeltétel: 3 isteni tetoválás

Vadászat tetoválás

Minden familiárisod után 2%-kal több LE-t kapsz a vadászatért és minden olyan cselekedetért, amire a kvízmedáljaidból is bónuszt kapsz.
Előfeltétel: 4 isteni tetoválás
Különleges napi ajánlatokból nem lehetne végre végleg elfelejteni ezt a 30 isteni italt?
Egyfelöl dunát lehet rekeszteni annyi van belőle, másfelől még akciósan is drágább, mint rendes áron pl egyesével napi ajánlatba..
talán mert ...

júl. 5. Landragór
a BU majd aug 16 án indul
Dátum: 2021.07.03. 04:53:43
ha megvan a 200 milliárd sajtolt lé-d
Addigra meg kb biztosan maxos szintűek lesznek a familiárosok tehát így sem ugysem lépnek szintet és nem számítanak bele a 12 szintesbe pl nekem már most sem

Engem szerencsére nem érint ez a korlátozás mert már 35227. Szintű 4 familiárisom egy meg 8000 felett tart a vágó állatokkal egyetemben

szerintem meg nincs ezzel gond , el kell dönteni, hogy vágó állatokat nevelsz vagy a familiárist akarod 32767 fölé nevelni (megjegyzem semmi értelme , mert nem tud többet csak egy minimálissal több elnyelést ad .)

jelenleg 20 állatod lehet ha van 5 familiárisod meg két állatidomár köved, utóbbi nélkül 18 ,és ameddig nem sajtoltál 200m lé addig 18-20 állat lépi a szintet
Dátum: 2021.07.01. 22:19:05
Sok lé de szintben is marha messze vagy tőlem. Ameddig nem érek fel 400 ra nem is erőltetem a játékot túlzottan.
Alapból 200 milliárddal több a sajtolt lé d, mint nekem
Dátum: 2021.07.01. 17:12:36
önmagában azzal nem haladsz vagy nem jutsz semmire ha tolod a pénzt be , ha egyébként nem látod át a játékot , márpedig valószínű nem , akkor egy millioért sem leszel jobb, mint az aki mindent optimálisan kihasznál

lásd engem , nem tudom mikor vettem követ utoljára legalábbis nagy tételben , már a befizetési akciók sem izgatnak , mostanában aktívnak se mondanám magamat és mégis elég jó karaktert dobtam össze .

Én pl még annyit se sajtoltam , mint a v1 top két játékos ,- nekem 29 milliárdot ír a sajtolás oldalon mégis tö-ben nemigen vagyok lemaradva se küldiszámban se semmiben , butább tudásfa mellett sem v3 on .
Dátum: 2021.06.29. 13:45:54
neked lesz inkább igazad nem összeadódik ,hanem össze szorzódik az mégis

de akkor tudnék biztosat mondani, ha vagy eljutnék egy maxos állatig vagy lesajtolnék egy meglévőt ahogy van(nincs kedvem) vagy a két hardcore sajtoló megadna egy sajtolt összeget , az akkori medálszám mellett és persze, hogy mekkora állatból sikerült ..
Dátum: 2021.06.28. 19:02:57
Nem szorzódik össze csal össze adódik
A 300 medál 4* szorzó az anomália 2*
4+2 az 6
Dátum: 2021.06.28. 13:22:57
Idézet: Miklós - 2021.06.24. 16:25:27


Leírtam a képletet, és egy példát is, aki számolgatni akar, annak mindenképp javaslom, hogy húzza be egy excelbe! A következő képletet javaslom a C oszlopba, csak igazán hardcore-oknak!:
=((A3+B3-1)*10*(15+MIN(A3;C$1)))*D3
Az A oszlopba a lépett szintet, a B oszlopba az alapszintet írd. A 15 az valójában 1 + sajtolás*0,2, 70-es sajtolásnál ennek 15 az értéke (hirtelen nem tudom, mehet-e ez érték fölé), feltételeztem hogy ez már ki van maxolva mindenkinek. A C$1-be 5000 van, a limit elérése után ez módosul 100-ra. A fenti képlet csak 5000. szintig érvényes! Utána a D3 előtti rész szintenként fix 60000-el nő. 100-as limitnél ez nyilván más szám lesz. A D3-ba jön az egyéb szorzó, sajtoló anomálisa (2x) és sajtoló medál. Ha pl. 300 sajtoló medálod van és anomáliád is, akkor D3=6.


néhány észrevétel

behúztam excelbe 5000 ig biztosan jó nagyjából a képlet de a 15 ös érték mehet feljebb nyilván hisz a szakértelem maximuma nem 70 hanem 71 (tudás könyvvel) plusz ha használok sárga sajtoló eszenciát az is plusz 5 öt ad így 76 a szakiösszeg vagyis (76*0,2)+1 et kell be írni ha maxon sajtol valaki ami 16,2 ügye:)

a másik fele 5000 felett a fix 60000 es növekedés sem annyi
a 60 ezerre is hatással van minden (anomália sajtolás szakértelem esszencia sajt medál) , ha így számolom csak abban az esetben jön ki egy 32767 es állat sajtolt lé-je 300 medállal 11 milliárdra (de még ez se 13 M amiket sajtoltak

ha szimplán csak szintenként 60 ezret adok hozzá 5000 szint után akkor 3290579100 Lé t adna egy 400 alapszintű 32767 es lépett szintű(vagyis maxos) állat sajtoló anomáliát használva 300 sajtoló medállal és sajtoló esszenciát használva .

Lehet valóban 60 ezerre volt tervezve az 5000 utáni szintek és itt csúszott be egy is hiba ?

egyébként a fenti képlettel vagyis azt módosítva a 15 ös számot 16,2 re egy 400 as alapszintű állat 5000 lépett szinttel mindent használva 1624559100 Lé-t adna jelenleg (300 medállal)

ez passzolna az eredeti tervbe amit év elején a magas szintű sajtolásnál akrtál, hogy ne nagyon érje meg 32 ezerig huzni az állatokat hanem 5000 nél menjen a sajtolás , mivel így 2 db 5000 es állat lé-je kb egy 32 ezres szintű lé-jét adja ügye

kérdés akkor akik 11-13 milliárdot sajtoltak maxos állatból egy bugnak köszönhetik vagy a hatvan ezres limitre szintenként elfelejtetted hogy rámennek a szorzók?
Dátum: 2021.06.22. 13:51:55
szerintem meg korlátozzuk le ki mennyit játszhat
aki már elhuzott az csinálhat mindent aki még nem és neadj isten van tartaléka az meg heti egy napot játszhat

ironia vége

elhiszem hogy szeretnétek be betonozni az előnyötöket amiért megdolgoztatok de az erőforrásokat lekorlátozni ...
Persze mindenki játsza el kisebb hatásfokkal ha meg nem akkor vágjuk le a pluszt lazán , még véletlen se legyen esélye senkinek hasonlót csinálni amit ti csináltatok (már ha ráveszi valaki magát, hogy pénzt időt nem sajnálva megpróbál hasonlóan játszani)
Látom nektek is megsütötte a nap a fejeteket rendesen

Mindegy mit és hogy nerfelnek a Ti előnyötök még butított fával is megmarad örökre...
Oké építettek van sok végzet medál , etc,etc...
De egyik világon se jön egy csilliárd lé építéssel sem annyi energiatégla mint v1 en
Dátum: 2021.06.10. 16:28:39
Nem egyszerűbb lenne úgy hagyni, ahogy van ? ha nincs változtatás , akkor mindenkinek , mondom mindenkinek ugyanannyi esélye van ugyanakkorra állatokat sajtolgatni , mint azoknak már akik megtették.

ja, hogy tenni is kell érte, mert számtalan templomot meg kell csinálni, s ahhoz meg nem elegendő a teljesen ingyenes játék?

ami már változtatás volt pont elég is . pl a 300 sajtoló medál felett nem ad már csak 0,1% ot a medál (helyes! ) habár akinek eddig se volt 200 medálja se , annak a 300 se lesz meg kb soha , mert a szerencse keréken a tudás fa nerf miatt már rég nem esik annyi ,meg a familiáris fókusz és isteni kocka miatt se ügye


Ha valóban közelebb akarod hozni a játékosokat egymáshoz ne egy vonalat nézzünk
pl a csatlósoknál legyen valami felzárkóztatás azoknak akik később kezdték nevelgetni őket
csatlós arénába legyen nekik inspiráció
legyen nekik lemaradáshoz mérten olcsóbb a csatlós tárgyak stb
Ez az egy eleme van a játéknak ahol egy napi lemaradást sem lehet behozni

lehessen a kutatás egyes elemeit ujra csinálni (pl amivel lé és tp szerezhető ) biztos lenne aki rá állna pl azok akiknek nincs verempálca tartalékba s kénytelenek simán elvadászni fillérekért a lé-t

bajnok af képesség lehessen hamarabb fejleszthető ne 400 tól (szb csata több lé) sok ilyen kis aprósággal lehetne közelíteni a lé bevételt mind amellett hogy továbbra is nyitva maradna az az ajtó hogy bárki aki tesz érte tudjon nevelni 30 ezres állatokat sajtolásra
Dátum: 2021.06.07. 08:58:18
2 hét de lehet már annyi sem
Akkor idén se kell menni szerencsére
Megmarad a pénz másra
Dátum: 2021.05.03. 12:13:11
Felhőmanifesztáció
2209. szintű torzszülött

737 es toronyszintig vittem el három nap kihagyás mellett

valaki hasonló szintűig eljutott?
Dátum: 2021.04.29. 13:31:32
ha kövezve gyorsítanám (ami nem fog megtörténni) , akkor már 8-900 szint közt lennék
max ép csak az elméleti határ , ami jelenleg 8,2 millió ÉP

ma pl még csak egyet volt kedvem leütni
Dátum: 2021.04.28. 18:47:36
700. toronyszint - Meteoravatár

Meteoravatár
2098. szintű torzszülött