Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.07.16. 13:53:47
A Bolygó Urának indulásával egyidőben befizetési akció is lesz, és ígéretünkhöz híven korlátozott ideig megvásárolhatóvá tesszük az ősi fétist.

olyan öröm, hogy állandóan besz...m a befizetési akciókat , most csengettem be a kövekre a pénzt

csak egyszer nem lehetne időben jelezni ha lesz ilyen akció?
Dátum: 2014.07.16. 11:52:09
21-én indulna az event ha igaz, vagy mégsem ? vagy nem lesz most elérhető az irtóztató csomag

1 hét felkészülési idő. Az eseményre külön nevezni nem kell, de a felkészülési idő alatt minden nap egyszer meg lehet vásárolni a lélekkufárnál az "irtóztató csomagot" (Szint: 1; Tartalma: 1 ősdrágakő, 1 sorsjegy, 1 portyázás itala, 1 vadászat itala; Ár: 3 Őskő), ami hasznos lehet az esemény során.

e szerint már 14-én megvásárolhatónak kellett volna lennie , jelzem ma már 16.-a van mifelénk
Dátum: 2014.07.15. 15:39:09
nincs egy csatlósod sem ?

pedig bőven volt már ingyen szerezhető , aztán annak régen oda adhattad volna a csatlós kristályokat meg nem a levegőbe sajtolnál

esetleg ha még nem vagy 60as szintű hát akkor nem kér enni a csatlóseledel sem ameddig nem lesz hozzá af-ed meg
Dátum: 2014.07.11. 07:20:46
nem valószínű,hogy 1m3 bor 33,33x könnyebb lenne mint 1m3 víz az meg ügye mint tudjuk 1 tonna
és a 12 élű kocka hordó elmélet is tetszik ám
Dátum: 2014.07.09. 17:07:34
5 szavazat kell és ha van 5 szavazatod minden világos lesz

de a szövi üzenőfal alján lesz egy menüpont arra katt itt meg tudod változtatni az üzenőfal színét a szöveget kicsit lejjebb pedig egy legördülő listából kiválaszthatod a kijelölt épületet is
Dátum: 2014.07.06. 11:53:19
az ellenfél szintje számít

Tp nem is lesz 100 majd csak ha jó magas szintű leszel vagy akkor sem , ezt egy magas szintú kari tudná megmondani.

A lényeg az, hogy a mini eh-t maximum 100tp-ig kapod tehát a te esetedben maximum 100x 31,5 le lenne

ennél most többet kapsz rendes EH-ra

eddig mivel nem volt lekorlátozva a mini EH jól jártál (fogjuk rá ha a 31,5le/tp jónak mondható), mert azt a kapott TP után kaptad
Mivel le lett korlátozva most a rendes EH-d több lett , mint amit amúgy kaptál. most a megtámadott karakter szintje a lényeg , a tp mellékes amit kapsz nincs köze a kapott le-hez de ha most megnézed 4199et kapsz 76 tp-re azaz 55,25LE=TP-re jön ki

ha egy szintlépéshez tegyük fel 30ezer tp kell neked akkor melyikkel jársz jobban ?

Ne mond hogy 945000LE jobb mint 1657500
ha a fenti példákkal nézzük és semmi mást nem csinálnál egy szinten keresztül
Dátum: 2014.07.06. 11:24:56
vagy az is lehet

A hordák harca eventben ha a relikviát is megvetted ,akkor kaphattál annyikat ,

vagy amit írtam ..

megkerestem csak nem tudom idézni ezért másolom

Miklós
Adminisztrátor
2549 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
360. hozzászólás - 2014.04.07. 17:36:30
A mai nappal bekerült néhány kisebb fejlesztés, amit korábban ígértünk:
- Ha a napi rutinok oldalon vásárolsz (dukátot, italt, csomagot) továbbra is a napi rutinok oldalon maradsz, nem kerülsz át más oldalra.
- Az állat ájulás csatában más színnel, kiemelve jelenik meg.
- A legyél láthatatlan c. végzet templomás küldetés kapott egy alternatívát, nyerj kincset a kincseskamrából.
- A mini EH-nál a LE max 100 TP után jár.
Dátum: 2014.07.06. 11:18:49
Energiahasznosítás

Ha a kapott LE < (szakért * ellenf. szintje * 0,2) akkor felkerekítjük ennyire (de ezt az áldozat nem veszti el, a kreativhoz hasonlóan). Ezután amíg nem éri el a napi limitjét,* megszorozzuk a kreatívl szakértelem bónuszával.

*napi limit elérése után is adja a bónuszt

esetedben a mini eh volt a hunyó mivel azzal többet kaptál mint rendes eh-val gondolom én , mert ügye 300tp-re kaptál 300x15 le-t plusz kreaff tehát 300x30 le-t legkevesebb ami 9000 , ez stimmel azzal amit írsz , hogy nem olyan régen még ennyiket kaptál

Viszont a mini EH nem olyan régen maximalizálva lett 100tp-re ha jól emlékszek tehát most meg az eh-d több ezért azt kapod


Az energiahasznosítás független a kapott tp-től csak az ellenfél szintje a mérvadó

Tipp: felejtsd le a szingut aztán egész jó LE-tp-vel nyomhatod tovább, és inkább vadászathoz szerezz be plusz tp-s cuccot ha gyorsabban akarsz szinteket ugorni
Dátum: 2014.07.03. 09:58:05
nem növeltél TÖ-t vagy vettél át kész templomot közben?

Mert ha pl LAndi jutalom előtt átveszel templomot jóval kevesebb lesz a jutalom tö, mivel egy tö emelése drágább lesz

HA nem volt ilyen akkor üsz.

Én egy bronzpálcát vettem előtte 121 volt mindenre ujra számolta amikor ki és beléptem , és így már 122 jött az első 3 tö-re a többi maradt 121
Dátum: 2014.07.02. 16:16:24
Átvetted a jutalmadat:
+122 Erő, ----- 300 Kiégett őskő, +5 Szerencse

1500 nyert csata volt , pontosan 1502 . Meglepődtem volna ha csak 200 ban lett volna maximalizálva a kiégettek száma
Dátum: 2014.07.02. 16:06:26
zafír pajzsszilánk
zafír pajzsszilánk
Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: pajzs
Szint: 20
1%-kal kevesebb LE-be kerül a szakértelmeket fejleszteni
Ár: 50 Őskő

zafír páncélszilánk
zafír páncélszilánk
Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: páncél
Szint: 20
1%-kal kevesebb LE-be kerül a szakértelmeket fejleszteni
Ár: 50 Őskő

gyémánt páncélszilánk
gyémánt páncélszilánk
Típus: fókuszkristály
Behelyezhető: páncél
Szint: 60
1%-kal több AF pontot kapsz.
Ár: 50 Őskő

jelenleg is megvásárolható a lélek kufárnál

aki keres talál
Dátum: 2014.07.02. 09:58:40
ha a nyertes rubin horda tagja vagyok és két toplistán is ott vagyok jár 3db landragor medál vagy csak ugyanúgy 1 db?


Közbe megjöttek a medálok ... nos a 3 ból kettőt kaptam meg nem nagy táp csak akkor nem helyes a jutalmazás leírása
Dátum: 2014.07.01. 11:51:30
győztes csaták száma /5 db kiégett jár , független bármilyen szakértelemtől
Dátum: 2014.06.18. 14:43:50
Üdv!

Volna egy észrevételem meg egyben kérdés is .

Kalandcsatára kapott LE-nek mi köze van a speki szakihoz?
ugyanis 65 ös spekivel kalandozva pontosan 30-40%-al kevesebbet kapok kalandcsatára, mint ha spekit 105re turbózom.

Ez nem egy mai keletű dolog már igen régen nézegetem a csatákra kapott le-t és a legszembetűnőbb mikor "nagy" összeget ad

65ös speki mellett max 5ezret , turbózva a spekit meg 6,5 ezer körül

Nem első eset volt a mai gondoltam megosztom, szólok, vagyis megkérdezem már , mivel ilyet leírva sehol nem láttam még
Dátum: 2014.06.05. 10:44:19
31000 lélekenergia árán
(1 aranydukát)

neked van olyan része a játéknak amibe nem tudsz belekötni?

Kérdezem én így hetek hónapok óta olvasva téged, hogy egyáltallán minek játszol még ha ennyire szar szerinted az egész VU és ekkora szemetek Miklósék szerinted?

Ha a játékban semmi örömöd nincs pénzt sem öltél bele eddig több tízezret a hozzászólásaid alapján , akkor legyél már oly kedves aztán nézz már másik játék után vagy maradj csendben legalább itta fórumon , mert mostanában igen ritkán érek rá elolvasgatni mindent , de a te hozzászólásaid már rohadt unalmasak

Ne vedd a szívedre csak ki..szott fárasztó vagy már
Ja és szerintem ha valami kép szerkesztővel készítenéd a hozzászólásaid nagy vörös betűkkel hatvanhat aláhúzással meg vagy 10 sor kérdőjellel, meg egyéb cicomával, képként beillesztve, hogy jól kibökje mindenki szemét , lehet hatásosabb lenne, amit írsz
Dátum: 2014.06.04. 19:58:35
lehet tudni a landragor pontos kezdő dátumát?

Tudom eseménytervezetbe benne van , de én a valós kezdő dátumra lennék kíváncsi
Dátum: 2014.05.15. 21:13:57
Tegnap, 12:28 Sikeresen befizettél banki átutalással v. belföldi postautalványon 10500 forintot, ez 750 őskövet jelent. (pluszban még 196 kiégett ősköved változott át igazi őskővé.) Köszönjük!

üsz válasza:

Szia.

Sajnos erre nincs lehetőség. Ezen az alapon bárki kérhetné az is aki 1 perccel és az is aki esetleg 3 nappal csúszott le róla. Sajnálom, ebben nem tudok neked segiteni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Hát a további jó játékról annyit, hogy ezzel nálam is betelt a pohár, ez volt az utolsó befizetésem a semmire, akkor is ha mégis megkapom a mostani akcio ajándékait , meg akkor is ha nem

ha elfogy a kavics meg valószínű be is fejezem

Rohadt unalmas, az , hogy a v5re semmilyen hír nem jön meg (kvizolimpia, ilyen olyan akciók kihirdetése stb)
a bajnokik sz@rul futnak le (legutobb már be sem neveztem )

ez a játék lassan semmi örömet vagy kellemes időtöltést nem tud adni , csak az állando sz..pást rengeteg hiba

V5 Heimdall esetleg ha érdekel valakit lehetséges hogy átadnám, event végén
Dátum: 2014.05.15. 20:20:04
na ezt jól becumiztam ...

tegnap fizettem be 10K kemény magyar pénzt , aztán üsz válasza hogy így jártam

Jól le volt kommunikálva ez az akció még egy nyamvadt nappal sem lehetett hamarabb semmit beírni legalább ebbe a fórumba , hogy mi lesz?

itt már minden szar? De komolyan semmi nem megy ugy ahogy kellene ?


Esküszöm eztán elteszek a párnám alá pár ezrest aztán ha hirtelen kitalálja valaki, hogy most 10 percig ha befizetsz ezt meg azt kapsz pluszban rá, akkor mint egy őrült szaladok a bankba , egyébb esetben meg nem veszek 1 követ sem , meg nem is játszok addig ..

tiszta vicc kezd lenni ez már

Tuzdom pofa alapállás azt huzzak a bankba ujabb 2 ezret csengesekk be ha akarok valamit

jo majd máskor
Dátum: 2014.05.14. 20:09:42
nálam már eredményhirdetés is volt pedig este akartam megcsinálni
Dátum: 2014.05.06. 21:33:28
jó mondjuk nem ellenfél még ez sem már egy 100k életet lenyomtam róla de bosszantó, hogy kétszer addig tart lecsapnom mondjuk nem 20 perc hanem majd egy óra