Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.09.18. 10:03:56
Szüreti kosárra rányomtam és nem kaptam semmit

Lehet van benne "semmi" is?
Dátum: 2014.09.17. 14:44:59
A szüreti kosár ugyanaz lesz, mint az arany ládikó volt? ugyanazok lesznek benne ? (persze napkristály helyett szőlő )
Dátum: 2014.09.17. 08:00:05
Lesz őszi mini esemény is

Erőforrást már csak az tud gyűjteni aki kihagy valamit
Dátum: 2014.09.16. 19:03:01
semmilyen hatással nincs a csatlósra
ugyanannyi tp-t kap mint jogar nélkül kapott

ellenőrizve
Dátum: 2014.09.16. 12:50:17
Hamarosan kufár event

Lesz olyan elvetemült aki kufár csata helyett sz.b csatákat fog tolni?

-Eseménypontok megmaradnak SZ.B-nem akkor is ha lemegy az összes kör és újraindul a verseny?
-Kufárhoz elvadászott CSp-k bajnokihoz is eseménypontot érnek ? vagy esetleg majd ki kell válasszam melyikhez vadászok éppen?

-Lesz abból valami, hogy plusz pp-ket lehessen szerezni?

És egy távolabbra mutató kérdés:
-Hordák harca event alatt is lesz bajnoki? a kettő együtt lesz csak érdekes
Dátum: 2014.09.15. 20:37:26
folyamatosan menni fog

Mikor lemegy egy bajnoki minden fordulója egy hét pihi ha jól emlékszek és kezdődik a következő
Dátum: 2014.09.14. 21:05:14
dobtam egy 10est , nehogy 5 alá menj
Dátum: 2014.09.13. 09:23:12
ha tudod pontosan mikor támad , akkor ne abban az időpontban játssz

Magasabb szinten akár 30 percenként is lehet ugyanazt támadni megfelelő szakértelem felhúzása után, tehát semmi zaklatásról nincs szó , csupán valószínű sokat rabol tőled , ami meg egyedül a te saját figyelmetlenséged.

Tipp: Védekezz ellene pl vadássz alacsony életponton , és költsd el
ha nem tudsz géphez kerülni mire lejár a vadászat , akkor állítsd le a vadászatot akkor amikor fel kell állj a géptől

Extrém megoldás lehet a megfelelő szakit felhúznod és bevédeni 50-100 vadászatnyi LE-t de szerintem kevesebbe kerülne ha odafigyelnél amikor játszol
Dátum: 2014.09.04. 07:32:16
érvényesül

És hihetetlenül jó, hogy egy kérdésre sem kell válaszoljak még xeno alatt sem
Dátum: 2014.08.28. 15:06:43
ezt a vigyorexet nem lehet valahogy eltüntetni végleg fórumból?rohadt idegesítő a nagy semmi beírás
Dátum: 2014.08.26. 19:04:33
A Le diffet számolta ma a Lady hez a nyertes csatáim száma pont annyi, mint tegnap 24 bajnokis nyert csata mellett.

Kérdés feladatokba templomhoz beszámolja-e majd ezt is portyának ?
Dátum: 2014.08.26. 12:05:25
ugyanaz v5-ön is a helyzet

Már meg gyógyult

Te nyerted a csatát, jutalmad 8727 lélekenergia és 37 TP!Az ellenfelednél kincset találtál: Fehér kristályital!

nem rossz:)
Dátum: 2014.08.21. 12:27:17
De 60as szint alatt úgysincs AF pont , akkor minek ?kár vele bajlódni napkristályt úgysem ad e a feladat
Dátum: 2014.08.20. 05:36:20
Nem az átokpiramissal kell megatkozzon akit te támadsz


Az a saját lustaságod ha azt se választod ki hogy ki az a min. 4 karakter akit le birsz gyözni és a portya leírás végén elhord mindenfélének a vesztes.

De nem fársztom magam veled szerinted ugyis mindenki be van savanyodva senki nem érti a humorod és senki nem látja meg a valóságot csak te

Szoval mindenki hulye ellenben te doktoráltál vu ból humorból fogalmazásból helyesírásból stb
Dátum: 2014.08.20. 03:58:09
4 portyara kapsz 1 af pontot tudsz ennél egyszerübben kevesebb tp vel vagy kövel vagy pechpontert ennyi af et szerezni? Szerintem nem de ha igen akkor jo neked

Semmi humoros nincs a feladatban egy teljesen egyszerü feladat 60 as szint felett ingyen af pontert, 60 alatt meg lényegtelen ez a feladat senkit nem ér kár mivel napkristályt nem veszít vele

Ez ajándek 4 kattintasert ennyi

Ha nem érted az a te bajod

Jóéjt
Dátum: 2014.08.20. 01:49:37
Akit te megtamadsz és legyözöd annak kell a portya végén átkozódnia

Szóval 60- as szint alatt ezért nem lesz hiszti, mert alapból af képesség kell a portya végi szidalmazáshoz is és a jutalma is csak szimplán af pont tehát 60- as szint alatt semmilyen hatranya senkinek nem lesz!

Csak jo volt megint belekötnöd valamibe, illetve feleslegesen telehányni a fórumot baromsággal meg egy raklap smile val


Hozzátenném, hogy ennyire jó tápot ilyen semmi munkával a vu ba még nem lehetett kapni

Egyszerüen ha portyazni szoktál megnézed az eddigi csatákban kik azok akik portya vegen szidalmaznak
Mondjuk megnézni sem kell alltalában a gyenge rosszul fejlesztett karik szórnak átkot vesztes csata végén
Dátum: 2014.08.18. 13:39:10
van valakinek véletlen egy használható kincses térképe amin be van jelölve merre menjek vadászni nyamvadt 2-3 db kiégettért ? minden maxos af is szaki is már plusz 5 tel turbózva is próbáltam kiégetett találni , de szerintem ma a leleményes végzeturak gyorsba összeszedték az összeset Ghallán még hajnalban

Ekkora szívatást egy napkristályért inkább tartsátok meg azt a kristályt , templomot már meg sem említem 3 feladat van vagyis már csak kettő benne , az is azért mert napok óta kínosan odafigyelek meg ne csináljam de mint kiderült ez is kevés

Tudom zabáltassak , na azt nyomatom sok kis 4es szintű frissen idomított jószágot csak úgy tolom a csatlós arcába már lassan visszaöklendezi őket
Dátum: 2014.08.16. 21:52:09
lila manaital
Típus: varázsital
Szint: 1
Visszakapod a hiányzó varázspontod 50%-kát.

gondolom már tul vagy a 40es kari szinten ugyanis kalandokhoz kariszint minusz 40 szintű gyógy illetve mannaitalok kellenek

ez nem hiba csak figyelmetlenség mivel a tárgynál ott figyel, hogy egyes szintű
Dátum: 2014.08.15. 00:42:22
ezzel a csatlós dologgal nagyon nm vagy te képbe

Most ha nem vagy prémes és egy hatalmas kerek nullát költesz a játékra akkor is 100 napkristályért kapsz egy fétist
A fétist mint állatfelszerelés oda tudod adni egy minimum 50 es (lépett) szintű állatodnak innentől állatfelszerelésként funkcionál, és plusz 16 tp-t kap az állatod minden cselekvésdre amire eddig csak az alapot kapta

Amikor te ugy érzed , hogy ideje csatlóssá tenni azt az állatot amelyiken a fétis van , akkor mész az evolució oldalra elolvasod értelmesen , de ha nem megy lesz egy megerősítő kis ablak is , a lényeg, hogy szintedszer 3000 le -ért eltúnik az állatok oldalról és csatlós lesz , innentől kezdve minden 10 csatlós szintre kapsz plusz egy tö-t mindenre

ingyen
nem kőért
namost ha van már raktáron egy halom csatlóskristályod akkor szépen odaadod a csatlosodnak és láss csodát hizni fog , ha hizik tehát szintet lép , akkor több tö-t neked és te ingyen (mondom mégegyszer mert nem érted tehát semennyi ft-ért nulla kőért ) erősebb leszel

nah ha még mindig nem érted mi a téma , akkor írj privátban , mert rossz olvasni azt, hogy ennyire nem egyértelmű neked mi micsoda a játékban és mit lehet pénz nélkül kihozni egy karakterből meg mit nem
Dátum: 2014.08.14. 21:19:34
beíródik automatikusan elvileg , nézd meg a tárgylistád ha találsz ott templompálcát meg sorsjegyet többet, mint volt , akkor már megkaptad , ha nem akkor írj üszre , mert nekem sem jött meg automatikusan csak másnap miután írtam