Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.10.07. 05:35:56
Csak mert portyákra, kihívásokra, vadászatra tegnap 23 :50 kor még dobott kosarat elég szép számban, csak a Kufár-csatákra nem

De meglett a kupon úgyhogy semmi gond
Dátum: 2014.10.06. 17:21:34
100 kufár csata után meg kell állapítsam , hogy a kufárok a harcba elfelejtették magukkal vinni a szüreti kosarakat

egy sem esett csatákra ellenben vadászatra meg egy vesztes kihívásra is jött egy-egy még hajnalban , úgyhogy elviekben még esik kosár csak a kufárba nem lett betéve

no sebaj 23 szőlő maradt relik kupon ahoj jövőre , most inkább térkapuzok belőle
Dátum: 2014.10.04. 15:41:20
álltalában Archaix:)

Álljon be mindenki oda legalább lesz elég célpontom
Dátum: 2014.09.29. 16:21:58
egy szövi akkor is nyerhet ha a szöviben mindenki csak a napi 10 csatát teszi be , kevesebb támadás jól irányzottan kevesebb hibalehetőség melléütésre .

Szervezés kimerül annyiban, hogy a kezdő mezőket ki kell választani ami lutri , mert nem tudni a másik 3 szövi hol kezd

Egyénileg megéri ha kevés időd , kevés célpontod van , 5 perc alatt le lehet tudni egy napra a játékot ismétlős küldikkel egyben

Semmit nem befolyásol a szövibajnoki erőforrás gyűjtés tekintetében, csak napi 10 pp-vel kevesebb ami tartalékba megy eventekre , akinek másféle eventek jobban bejönnek

Jah és egy nagyon fontos jó oldala , bár ez engem nem érint, gyengébb karik is el tudják használni a pp-ket végre és ha esetleg ismétlős küldiket pörgetnének , ami eddig nem , ment , mert erős mezőnyben nem volt kit ütni , akkor most pl a krit ütis küldihez elég egy 200as turbót kifejleszteni ,plusz egy minimális krit szakit mellé vadászattal befogni állatokat (EP) és lehet pörgetni a gyengéknek is a küldiket

Szerintem ez nekik is játékélmény növelő dolog...

aki pedig nem lát fantáziát abban, hogy minden pp-t bajnokiba toljon, mert olyan környezetben játszik, ahol portyában napi szinten jobban jön ki , annak a mai nappal már elérhető (ha eddig betolta a minimumot naponta) a lustaság záloga 150 tokenért és akkor csak 5 csata a "kötelező" a további tokenekért naponta.

A jutalmazás szövi szinten nem egy akkora előny amiért megéri vas szigorral fegyelmezetten kiszabni egy szövin belül, hogy márpedig aki nem annyit és oda üt az repül nincs tétje a dolognak
Dátum: 2014.09.28. 13:06:24
A szövibajnoki folyamatos egész évben menni fog meg azután is, tehát ha fétisre kuporgattál volna a napi 5 tokennel még idén meglett volna ingyen a fétised , ez nem egy event aminek vége s fél évente ismétlődik csupán 6 hét után eredményhirdetés és aztán indul a buli előröl
Dátum: 2014.09.26. 21:42:43
jól látod

Minden nagy áruház így szokott akciózni 12 kővel drágább akciósan de azért tuti sokan megvették én is igaz platináért

kieg: nézd úgy, hogy spóroltál kb 30 hónapot , mert egyben vetted , így már előre benne van az infláció is
Dátum: 2014.09.26. 20:43:36
egyetértek minden ponttal:) ,- annyit tennék hozzá, hogy az inspiráció legyen kikapcsolható vagy választható regisztrációkor ha máskor nem is , és akkor mindenki eldönthetné neki melyik jobb ,száguldani vagy lassan de biztosan eljutni a célhoz amit kitűzött
Dátum: 2014.09.26. 15:02:40
20 lépett szintenként plusz egyet kapsz

tehát 20as állatért kettőt 40esért 3at stb
de egyformát nem különböző féléket
Dátum: 2014.09.22. 23:53:14
Idézet: Máté96 - 2014.09.22. 23:43:13
A 3 napja vett szubplazma detektorom valamiért kb 120-150 vadászat alatt se talált szubplazmát. Ennek elég kicsi az esélye.
Illetve nem értem ha fél évig működik akkor miért tűnik el január 30-án.


AF képesség nélkül 2% esélyed van találni detektorral plazmát amit ha nagyon matematikai oldalról nézünk 100 vadászatra ad 2 db-ot , de itt is van random , és eszerint elég peches vagy
megjegyzem nekem maxos af mellett is valamelyik nap 70 csp után adott egyet 5% esély mellett úgyhogy még nem vagy lemaradva

a detektor fél éves , de a bolygó ura események közt használható a következő BU event kezdésekor eltűnik vagy közben , ahogy sikerül
amúgy az enyém csak január 20-ig érvényes
Dátum: 2014.09.22. 23:45:24
és az előző pár Hsz-nek vaj mi köze van ehhez a topikhoz ?

El kell költened 20 ezret ?
nem
Csak el lehet

Mint az életben bárhol máshol el lehet , de nem KELL

És ennyi

Az, hogy ki mennyit áldoz a játékra mindenkinek egyéni szocilás problémája és mindenki másnak semennyi köze nincs hozzá, de főleg nem itt a fórumba és nem ebben a topicban

vitassátok meg egymással van erre máshol lehetsőég kezdve a privát levelezéssel vagy akárhol , de ha este benézek , hátha van valami érdekes iromány ilyesmit nincs kedvem olvasni és szerintem másnak sem

off vége
Dátum: 2014.09.22. 20:07:06
A Xeno medál?

Minek az ? nem csinál semmit de amúgy az is a xeno jutalom oldalra lépve íródik be
Dátum: 2014.09.19. 15:27:47
számolj kicsit:)

151-es szintű vagy tehát 142db entitást hívhatsz ki összesen plusz 25-öt az af képességgel tehát

142+25=167 itt a plafon ha szintet lépsz ismételten kihívhatsz majd egyet
Dátum: 2014.09.19. 14:36:47
ebben a körben nulla... mert dél óta nem támadtál
kedden a forduló indul , délben meg a kör
Dátum: 2014.09.19. 13:23:58
A maximum kikérhető entitás mennyisége karakterszint-9, de az Entitásvadászat AF-el növelhető!

tehát pl 100as szinten 91db entitást győzhetsz le ha megvan az AF maxra(ami egyébként nem 25AF pontba kerül, hanem 75 be) akkor 116db-ot nyomhatsz le .

Ha egy szinteket ugorva kérted ki , akkor ez nem tul nagy entitást eredményez így sem , ha három szinteket ugrottál entitások közt ,akkor pedig szép nagy entitásod lehet már
Dátum: 2014.09.19. 02:33:36
A pipának ott kell lennie , -másképp a mostani helyzet fog ismétlődni

Eddig valószínűleg ha kézzel vetted át. Belefert a szintlepeshez szükséges tp be

Szerintem pipáld ki
Dátum: 2014.09.19. 01:30:58
Valószínűleg nincsen kipipálva az,hogy szint lépésnél átveszem az át nem vett jutalmakat.
A kapott tp-vel ami a 2 zsákban volt pont szintet léptél.
Dátum: 2014.09.18. 10:53:13
a must gyógyital,- van leírás ,-nyitó hsz

tehát a gyógyitaloknál keresd
Dátum: 2014.09.18. 10:48:46
7 szőlőt leszüreteltem , ha minden nap teljesíthető minden egyszer , akkor 119 szőlőm lesz a végén plusz ami a kosárból eshet

lesz olyan feladat esetleg amit naponta többször meg lehet majd oldani? pl használj el egy ősdrágakövet vagy valami egyéb ?
Dátum: 2014.09.18. 10:20:33
A vadászat során a következő tárgyat találtad: szüreti kosár.

Majd később beleturkálok ebbe a kosárba
Dátum: 2014.09.18. 10:13:49
nekem 4 elég volt
a többi is mindjárt kész