Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2014.10.29. 15:18:15
Segítség a teszteléshez

50 A portyázás itala, 1 A vadászat itala

nem csak a vadász ital van elírva
Dátum: 2014.10.28. 08:15:31
se kaland se támadható célpont feladat teljesíthetetlen , a szerver majd 2 hónappal ezelőtti állapotot mutat szüret meg xeno

amúgy portya toplistáról működik a már annyira hiányolt randommal együtt


más észrevételem nincs kivéve annyi, hogy 100% os inspirációs szorzóm van tp-re le meg ugyanannyi mint rendes világon egy vadászatra siralmas 30-40 le 4 tp-vel egyes szinten a 2 helyett ügyi

na asszem ha így marad meg az összes relikviát újra meg kell venni több ezer kavics árán , szövetség nélkül , és stb akkor maximum azért lesz ezen a világon karim, hogy lássam mennyire unalmas lesz


v5-ön aki most regisztrál legalább elérhető minden , és igen kis szinten is össze lehet hozni egy szövi tagságot a már közel egy éve nem emelkedő építési átlag elérhető gyorsan maxos bónuszokhoz

kieg:
portya ablakban a beállított feltételekkel bla bla van egyfolytában írva, de toplistán kikeresve a szintemet (mert a mutasd a saját karakterem nem működik ) lehet portyázni

ilyen kemény csatákat lehet vívni egy kezdő számára ez nem tudom mennyiben inspiráló

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Laborpatkány egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után a buzogánnyal Laborpatkány védtelen felsőtestére támadsz. Laborpatkány az utolsó pillanatban félreugrik.
Laborpatkány egy gyors támadást indít a buzogánnyal a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Oldalt szökkenve, a buzogánnyal Laborpatkány feje irányába ütsz. Ellenfeled kivédte a csapást.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Laborpatkány egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. Laborpatkány 10 pontnyit sérült.
A csatában összesen 10 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 62 lélekenergia és 1 TP!
Dátum: 2014.10.14. 21:53:56
már réges régen törölte magát v1 ről és már fel sem néz ide sem azóta
vagyis befejezte
Dátum: 2014.10.14. 21:13:05
Rosco enyémekkel is elbírsz vajon ? nem olyan sok életük van csak 52ezer fejenként egy kis 6ezres karcolást egymás után 6 c sem vesznek észre s egyben gyógyítok kb 30ezer életpontot rajtuk

csak , hogy azért tudd nem annyira jó az védekezésnek sem ha az állatait ölögetni próbálod az ellennek

vastag bőrt nem is húzok ugyan minek van vagy 60 körül a sok hülye templomos feladat miatt aztán annyival annyi is marad felőlem.

ha igazán ki akarsz tolni állatsebzéssel valakivel , akkor fertőzőttnek kéne legyél s relikviával ha véletlen rabolna tőled LE-t igen szépeket lehet bekapni állatsebzést
Pl ha már az ilyen állatgyilkos kariknál járunk pont Hugo-boss aki rabolható is , de hogy aztán az állataid neked is megfekszenek az tuti
Dátum: 2014.10.13. 19:47:58
én aztán olyan messze ülök a tűztől, hogy megfagynék ha annak a melegétől igen gyorsan

Vannak nálam 1000x közelebb csücsülők hidd el

én még konkrétan vu talin sem voltam , azt sem tudom pl Miklós kicsoda
majd talán egyszer megismerem személyesen ha eljutok messzi fővárosunkba
Dátum: 2014.10.13. 15:34:59
saját magam ellen majdnem mindegy mit fejlesztek nemde? hisz az ellené is pontosan ugyanaz lesz
azaz ha én védelmet húzok nem talál el , de én sem őt , ha erőt húzok , akkor nagyot sebzek meg az állatok is de a klon is, ha iq ra megyek , nos akkor lementjük egymás variját

persze benne van az a pár % random , de nekem akkor sem jön be a szövibajnokis klón háború pont ezért első relikvia a lustaság záloga volt amit kivettem és nem a fétisre mentem rá , az még ráér
Dátum: 2014.10.13. 15:25:41
ha te mondod elhiszem ez egy dolog miatt lehet 30pp-n joval magasabb szintú klónokat kapsz , mint kufárban az ütőtávod

ennyi
de ez kevés kariról mondható el, én napi 5 csatát teszek bajnokiba event alatt ez fix

nincs kedvem gyógyitalra elverni az összes plusz le-t amit az ilyen csatákkal meg az optimális fáradtságmentes halhatatlan ellenfeleken szerzek

kufárba minap kibírtam több, mint 240 csatát egy húzóra nulla gyógyital elfogyasztással , sok csatában gyógyultam is , de azt a minimális életpontom meg regeneráltam abban az 5 hosszú verejtékes kin keserves percben mikor nem tudtam támadni

Győzelem: 726 Megivott gyógyital: 12

ameddig bajnokiban letolok 12 csatát és végem van , mert szarrá sebzem magam illetve aklonom , meg rosszabb esetben az állataim klonjai szednek szét , illetve még van amikor vesztek is csatékat , nekem nem fér bele , hogy veszítsek nem vagyok hozzászokva s nem is akarok ... ennyi

kieg: a gyógyitalokat a 15 kalandos küldi keretein belül fogyasztottam el hűsítő ital gyanánt , , de ha nem eh eszenciával tolnám a kufárt még ezt is kivártam volna, hogy magamtól gyógyuljak fel
Dátum: 2014.10.13. 08:28:18
kufárban is vannak ám kristályok akik vígan kibírnak 6-7 kört
Dátum: 2014.10.13. 07:38:34
A kufár csata mindenképp jobb , ha megvettél egy Nemesist , rögtön 10%-al több le jön egy csata végén (mondjuk adott szintre) mint bajnokin

a jutalmak meg: első csatára adta a templomkristályt onnan minden 5. re ha van megfelelő térképszakid tehát a minden 6-11-16 azaz a 6os és 1es végződésű csatákra kapsz valamit

a sorrend helyesen
templomkristály
csatlóskristály
csatlóseledel
aranydukát

ha nagyon pontosan meg akarjuk nézni 996 csatával lesz 50 templomkristályod 50 ezer tp csatlósnak 50 zabáltatásra eledeled(ez 100őskő ha vennéd) nameg a dukát ami főleg v5-ön ez esetben igen értékes.

Bajnoki előnye ha az előny ,hogy nem végzed ki az ellenfeled küldizés közben

De a Hordák harca event alatt szerintem balgaság lenne elindítani a szövibajnokit is
Dátum: 2014.10.13. 07:22:07
Alacsony szinteken havi 2-3 9köves sms-sel vígan elvoltam , a templomokat és ha kellett 60 szint alatt valamiért a prém , azt is kifutotta , sőt még prémes fegyvert is tudtam venni , persze minél magsabb szintre kerülsz vagy minél nagyobb az igény annál többet el lehet szórni, de a kavics költés egy opció , ha ügyesen játszol minimális kő elég egy egy szintre. És ha van ismerősöd aki pl eljut vu talira vagy te magad el tudsz nézni , egy okos tervezéssel 13ft os áron megveheted fél évre a köveket , de ha még az sms t nézed egy induló világra az sem egy horribilis összeg , hisz egyes szinten szükségtelen relikviákat még felesleges megveszegetni. Ha pedig még kiégetted is van amikor rászánsz pl egy sms-t vagy teszem azt 500 ft-ot bankon keresztül neadj isten nagyon ritkán 2000-et , akkor rá is duplázhatsz azaz ha úgy nézzük fele annyiba kerül a dolog

nagyon egyszerű példa havi 2000 ft ami 100 kő kiégettel 200 egy átlagos játékosnak bőven fedezi a kiadásait , ez két doboz cigi ára vagy egy pizza ára , vagy mondjuk 5 üveg coca cola ne soroljak több példát , tehát a nem tudok és nem akarok közt van különbség.

Az ember költ egy kis pénzt a hobbijára ha valóban szereti

Persze lehet kő nélkül is játszani de a mostani fejlesztések mellett már életképes karit nem tudsz vagy csak nagyon keservesen átmenetileg tudsz úgy fejleszteni , hogy azzal szórakozás legyen a játék (Ez az igazság , lehet cáfolni:P ,-mindegyik játék stílust kipróbáltam már )

Ha már említettem az sms-t...
X.faktor és egyéb nyalánkságok , szavazz, szavazz és sokan szavaznak 300 forintokért, van aki abba se tudja hagyni annyira nyomja , majd megkapja a számlát és fizethet , és miért is mire is költi el azt az sms-t ? ... na de ha a vu-ra kell(lehet) venni egy 300ft-ért követ akkor rinya van ?

Nos még mielőtt nekem jönne valaki, hogy miért lobbizok ennyire a Beho mellett, hadd tegyem hozzá, hogy eszembe sincs pártolni a kő költést csak éppen arra reagáltam hogy valaki NEM tud költeni a játékra
Dátum: 2014.10.12. 18:21:26
Pedig nem vadászik hidd el
Dátum: 2014.10.12. 17:44:52
-
Dátum: 2014.10.12. 17:27:35
Egyszerű ha van pár száz vagy ezer templom kristály
Kábitás,kritikus, kiképzés

Szerinted kennelben híznak az állatok 150 -re?
Dátum: 2014.10.12. 10:05:01
a lényege az lenne amit írtál 15 naponta kapsz egy szövi medált ha neked épp az kell vagy már majd csak az vehető ki , onnantól kezdve mi értelme a bajnokinak? mikor a medálok majd csak minden második ad pluszt vagy az amelyikből több van ?(emellett a következő bajnokin már minuszt adnak, kivéve egy két tagnak persze fura mód )
a szövis medál meg korlátlanul zsebelhető , persze idő kérdése

Fétisekhez meg nem áll mindenkinek tartalékban több ezer templom kristály kiképzésre hogy egy két hónap alatt giga méretű vágó állatokat kreáljon , mellesleg te max egyben megkapod azt a tö-t sok-sok nehezen összevakart templom kristályért amit más a minden napi rutinnal összeszedhet
Dátum: 2014.10.12. 09:06:05
Majd pár hónap múlva meg a szövetségi medálok lesznek elszállva, ugyanis pont annyit ér egy szövi medál, mint egy bajnoki sőt többet, mert nem minuszol be bajnokikon

75 tokent meg egy építő kari is összevakar akármikor napi 10 vesztes csatával , és ameddig mindenki elsőnek a relikviákat szedegeti ki addig majd páran bezsebelnek néhány medált , nos akkor majd mekkora rinya lesz ha véletlen valaki csak az alap tö-t nézi és a csatlósok meg a minden egyéb pluszt adó vackok miatt egyszerűen a sokszoros bajnoki karija nem tud majd egyes esetekben nyerni ..

Megoldás?
-haladni kell a korral és játszani (mondom ezt 11 bajnoki után ami nem sok csak ezután már nem is érdekelt , hogy szerezzek többet )

Csatlós bónuszom 93
Dátum: 2014.10.11. 22:24:54
ilyenkor mit érzel lovag mikor ennyi smilet beteszel?
remeg a kezed az idegtől? és nem tudod levenni az egérről

Miklósék hogy a f@szomba nem tiltottak még innen le
Dátum: 2014.10.11. 22:22:51
egyfelé vadászol egy csp egy pp, az hogy hova tolod be a pp-t már önálló döntésed
Dátum: 2014.10.08. 13:04:58
reggel óta vendégem vagy majd küldök hűsítő italokat , ha nagyon megizzasztana a sok csata

használj EH eszenciát lesz az a csata egyből 10 ezer felett is
Dátum: 2014.10.08. 12:48:44
legalább küldetéseket pörgeted ? vagy csak kattintgatsz vakvilágba ? csak tudjunk számolni kamrabevétel nagyságára is
Dátum: 2014.10.08. 12:44:05
szubplazma...

alacsonyabb szintű klónok támadhatóak , meg ha tudod ki kufározik kisebb szintű karik azok is

10-es szintig letámadhatsz , annyi klón csak elég kell legyen , és plazmád lehet sok helyről nem csak őskőért