Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.02.07. 17:23:05
töröltem a v1es karakterem és nem tudok belépni v6 ra sem

kértem uj jelszót , az elég nehezen lett kiküldve így a v5 re se engedett be
ez utóbbi meg oldódott de a v6 ra azt írja ezen a világon nincs karaktered
holott a karakter ott van és egy email cimen van a v5 sel
belépési adatok ugyanazok

ötlet ? tipp? hogy jutok hozzá a saját karimhoz ?
Dátum: 2015.02.07. 17:00:48
csak azt nem veszed számításba, hogy majd nem fogja elfogadni a feladat

merthogy nem léből nem a szakik oldalon a szakik növelése plusz ikonra kattintva emelsz szakértelmet

de legyen szerencséd
Dátum: 2015.02.07. 15:52:30
Rosten te nagyon unatkozol

nos ha nagyon ki akarod magadnak matekozni, hogy hosszú hetek alatt mennyi ingyen le-hez jutsz ezzel a felejtősdivel , hát segítek neked egy táblázattal

http://vegzetur.wikidot.com/local--files/szakertelmek/szakifejlesztes.xls

katt rá ls ha van valami sejtésed egy nagyon egyszerű kis excell táblázatot kapsz , szépen be irkálod neked mi mennyi és .. na de próbáld ki, aztán ha rádöbbensz, hogy le-t buksz nyugodtan be is vallhatod itt

Bár ha rá is ébredsz a valóságra itt akkor is a saját verziód fogod fújni

Hanspeter leírta neked egész egyszerően , hogy mi a lényeg
Dátum: 2015.02.07. 11:08:03
két dolog , mert látszik mennyit konyítasz a dolgokhoz megint

platina relikviához , de még Mithrill-hez sem kell semmi csak kupon
kryxónium fokozathoz kell kryxónium fókusz amit vagy 20 relik forgácsért vagy akciók keretében lehet beszerezni

másik meg a nullás szakikat nem emeli a mesterkő sem , így előbb egyes szintre kell fejleszd aztán mestre kő és aztán felejtés hetente egyet felejthetsz el , ez egy 3 hónapos akció lesz neked akkor , de addig kénytelen leszel kis nyugdíjas lenni és semmit s csinálni

hatalmas LE- bevételt neked ebből

a srác is én voltam aki kis szinten 25 , el lőttem a mester követ egy olyan v6 os karinak aminek amugy mindegy , de legalább egyértelmővé vált, hogy a világon semmi értelme ennek a mester kőnek , értelme akkor lenne ha minden olyan szakértelmet emelne ami még nincs kimaxolva , így abban az esetben mindegy lenne ha drágulna a többi szaki emelése is egyel de összeségében rengeteg le-t sporolhatna vele egy kis szintő játékos de egy magas szintő is akinek még nem maxosak a szakijai

no ennyi

benéztem , a dolgot de nem fogok üszre szaladgalni hogy adják vissza a maszkjaim , mert átverve érzem magam , egy kuponnal kevesebb esik ki ebbe még senki nem halt bele
Dátum: 2015.02.07. 09:08:56
Számomra nincs olyan szaki aminek nincs értelme főleg v5 v6

egyedül v1-2-3 on lenne a szinguláris számomra hülyeség de mivel annak van maximuma pont nem tesz rá egy pontot sem a mesterkő

Minden olyan szaki amire adott egyet teljesen jó értékre van belőve álltalában minden karakteremnél , kis szinten esetleg még ami egyenlőre felesleges az a kaland szakértelmek , de az is csak 30 ig ha kihívásozni szeretnék mert ahhoz kapok kedvet akkor előnybe leszek a sok nullás szakissal , és ezek meg amúgy sem emelik a többi szaki fejlesztését .

Rosten tanulásom a legkisebb karimnak is 50 mint ugy v6-on álltalában mindenkinek és tanulásra nem ad plusz egyet a mesterkő mivel annak a maximuma 60 lesz majdan 15ös akadémia mellett
Dátum: 2015.02.07. 09:01:21
transzcendális projekció
irányított vadászat
idomítás
meggyőzőkészség
sebgyógyítás
vastag bőr
kivégzés
kritikus ütés
másodlagos támadás
kritikus varázslat
másodlagos varázslat
fizikai gyengítés
mágikus gyengítés
lopás
tudatturbó
felejtés
csapdaészlelés
mászás
zárnyitás
térképkeresés

ezt a 20 szakit emeli a mesterkő egy pontnyit, a többire semmilyen hatással nincs

namost ugyan ezeknek nincs maximuma de álltalában ezeket azért húzza a játékos fel mert szükséges van rá, tehát lefelejteni sem éri meg , főleg nem mondjuk magas szinten egy 1000 körüli kritikust , nem mellesleg ehhez egy 1000 es felejtés is dukálna , hogy abból te LE-t tudj csinálni aztán majd dupla áron vissza fejleszteni

Nem ajánlom senkinek, hogy ezt a jutalmat válassza , így az égvilágon semmi értelme
Dátum: 2015.02.07. 05:11:53
Farsang: átvetted a következő jutalmakat: mesterkő
kis karinak el is lőttem

nem kellett volna , mert egy sz..rt sem ér

szó szerint az olyan szakikat emeli eggyel meg aminek nincs maximuma , mint pl a kritikusok tehát amit emelhetsz az égbe

vagyis köztük a sok teljesen felesleges szakértelmet is

még szerencse, hogy kis szintű az a karakter aminek ezt el használtam , mert hajam kitépném kb másnak csesztem volna el 30 maszkot

Megmondom őszintén arra számítottam , hogy minden szakérelmem növekszik majd egyet amelyik nincs kimaxolva

hát ezt benéztem ,
Dátum: 2015.02.06. 15:07:21
tárgylistádban van a 10 energia tégla , hogy onnan mi lesz vele ki tudja
Dátum: 2015.02.05. 15:30:30
Heimdall!
(42198)

sajátod a karakter képed felett

másét meg a karakter lapjára kattintva

a tied meg

http://vilag5.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&vilag=8&user=16688

te regszámod 16688
Dátum: 2015.02.05. 15:25:51
DE A KÉRDÉSES KARAKTER SZAKI ÖSSZEGE fele annyi sincs mint a tied , ne idegelj már tovább

pontozzátok már le ezt az okost 5 pont alá onnantól nem látnám a hozzászólásait

Mellesleg te nem vagy egy iq huszár

100 templomkristályt elb szol kiképzésre amitől kemény 10 szinttel nagyobb állataid lettek
majd kisajtolod kapsz valamennyi le amit elköltesz szakira vagy pár tö-t kifut
mondom párat

ha csatlósnak adsz hallod 100 ezer tp-t szerinted mennyit lép?
1 szintet ?
10et?

26os szintről 91esre lép
plusz 2 helyett plusz 9et ad minden tö-re
7x9 tö-t ha te 18as szinten egy nem halál gyenge karinak emelsz hat akárhányas szintű állat sajtolásából én becsókolok neked , komolyan

mellesleg ... na mindegy trollkodj tovább , de szerintem leráágott csont
lépj egy szintet és nem egy kategoriában leszel vele bajnokin és még akár nyerhetsz is , vagy kezdj el kennelezni és menj nyugdijba
Dátum: 2015.02.05. 14:21:46
a regszáma alapján tudom ki mikor regelt sacc kb

aki figyel lát
a kiképzés baromság ha van csatlosod már kis szinten , a kiképzéssel nem nyersz ló,szt sem

van egy 100 as állatod kiképzed 10x 110esre

100as állatból 50 es csatlós lesz 110 esből meg 55ös
plusz az az egy két szit ami az alapszintből jön de ez kis szinten max 3

de ha 100 templom kristályt 100 csatlós kristályra cserélsz az 100 ezer tp az 50 es csatlósnak

ha nagyon matekozni akarsz hát hajrá

Az Ő szaki összege még félig húzott szakikat sem feltételez , számolj egyesével az ujjacskáidon , hanyas tanulás kell ahhoz, hogy sajtolj , de előtte legyen állathelyed idomításod stb stb stb

egy nagy kérdés , Te nem Utolsó lovag vagy újratöltve ?
Dátum: 2015.02.05. 14:01:06
De ez a karakter nincs egészen két éves csak 23 hónapos ha a kenneljük már akkor a mostani szinten volt sem tudott kihozni ennyi idő alatt egy darab 200as állatot

a szaki összege meg nem azt sugallja hogy tud tartani egyszerre 5-6 állatot és azokat le tudja sajtolni max sajtolással

na de én be fejeztem egy 200as állatból nem lesz 200as csatlós ezt Diko ur is elég szarul tudja


további szép napot neked

ha ő a példaképed csináld te is ezt és hajrá:)

sok sok csatlósbonuszt neked a jövőben
Dátum: 2015.02.05. 13:44:11
erre ujfent annyi a válaszom , hogy mióta regelt azóta abban a szöviben van ergo ilyen kicsi kenel mellett sosem tudott 100as állatot sem nevelni , nemhogy 200ast

de befejeztem , mert egyszerűen nem akarod megérteni, hogy nem csaló és nem hülye

a magas tö-jét meg egy landragorral szerezte és ennyi , mivel kis szinten el lehet "bújni" , sok le tarthatott magánál , de tuti hogy nem break hatósugarában tette ezt .

a többit leírtam xeno ad csatlóskristályt és csatlósként kis szinten gyorsabban hizik az állat mint simán , úgyhogy szerintem te valamiről nagyon lemaradtál , ameddig nem játszottál

Néhány javítás még mert ezekkel sem vagy tisztában

évente két xeno van
xeno csp csatákra rendes vadászat tp jár
200as szintű állatból azonnal 100-as csatlósa van , vagy 101 vagy 102 vagy 103as , attól függően hányas alapszintű volt a bestia

kicsi kennelben jó esetben fel tudta nyomni 2 év alatt meg a xenoval 50re az állatait addig amikor beváltotta őket csatlósnak

2 év alatt 4 templommal szerinted mennyi templom kristály szerezhető?
szamolj már hogy 150 kiképzéshez de akkár csak 100hoz mennyi templom kristály kell , ne legyél már gyökér ennyire , szerinted honnan a jó ... ból szedett volna össze 1000-1500 kristályt ingyen readásul te szerinted , még 100 felett sem egy két hónap ennyi kristály ha van raktáron 12344..... templom pálcád akk sem

ez a minek venne fétist másikat na ezen nevettem a legjobbat:D
gondolkozz már ember palánta , leírtam feljebb hogy ha xenozott mindenképp szerzett csatlós kristályt ha akart ha nem , mellesleg semmilyen xenos relikje nincs sem le szivős fókusza ami egy pok nak amgy állt szokott lenni tehát nyílván való , hogy cs kristályra költ inkább és azt a kevés temoplom kristalyt is arra váltja ha lehet kis szinten arra váltani

egy kiképzés mi a szart ér ? 10 templom kristály de egy 26 ossá lépett csatlos palántának 10 ezer tp az mennyivel több????

ha nagyon szeretsz matekolni hát tedd de ha a kettest sem érted el iskolában ebből a tantárgyból akkor ezt itt ne erőltesd tovább légyszives .


ez a játék már nem is hasonlít a 4 évvel ezelőttire
Dátum: 2015.02.05. 11:52:12
Azorius - 17. szintű végzetúrnő

39699 a regszáma , vagyis 2 éves karakter
van 11-11 összesen 22 bajnokija (huha )

1 kvíz medál
2 xenó medál
4 templomi medál (+4% közelharc sebzés, +4 AF a Templom végső kincsében) !!!!!!!! , milyen 34 ről karattyolsz itt

Eredmények
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 208 45
Smaragd horda ellen 2 4
Zafír horda ellen 209 45
Gyémánt horda ellen 794 231
Összesen: 1216 325
Legtöbb okozott sebzés: 216
Tulajdonságösszeg: 520 (702)
Szakértelemösszeg: 150
Teljesített küldetés: 31
Teljesített kaland: 33
Összes építés: 1.933.227
Zsákmányolt lélekenergia: 227.014
Elvesztett lélekenergia: 13.838
Helyes kvíz-válaszok: 483
Jelenleg láthatatlan.

kemény rabló zsivány , de komolyan ...

felszerelése xarabb a szintjénél , kereskedelem szaki kb nulla, vagy nem magas ,

Relikviák
transzcendális fókusz
Mágiaelnyelő
A fáradhatatlanság medálja
Az alku bronz lánca
A tudás bronz tőre

Erő: 66 (+34)
Támadás: 57 (+40)
Védekezés: 71 (+62)
Egészség: 50 (+28)
IQ: 81 (+35)
Mágia: 50 (+28)
Taumaturgia: 78 (+32)
Szerencse: 67

Csatlós bónusz: +10
vagyis a csatlósai összesen 100 szintűek

tegyük fel mivel van kettő darab xeno medálja , hát biztosan pp-ből xenozott és mivel EH-ja sehogy sem lehet a szaki összegéből és a szövijéből kiindulva így azt nulla le nulla tp-vel tolta mindkétszer le

3 hét alatt ha van tartalék pp-d simán össze lehet hozni a 600 csatát kis szinten is csak pp ből
ügye 400-600ig ad kitin darabokat az event , meg mellékesen ad templomkristályt is stb , és az építési és csatékra választható jutalmak közt ött van az 50-50 kitin darab plusz amit szerez 20 db , máris van egy fétise

aztán lőn a következő xeno event és ismét letud 600 vagy több csatát csak pp-ből
ismét megvan neki a 120 kitindarab amiért mit is lehet még venni ?
20db-ért 10 db csatlóskristály vagyis kivehet 60 csatlóskristályt

nade ezen felül csatákra is esik ez az
Minden 12 győztes csatád után kapsz egy apróbb jutalmat a gyógyital/csatlóskristály/varázsital/3 PP-s ital/ +5 KP ital, ciklikus sorrendű kincsekből, valamint a 400. csatát követő 200 csatában esik összesen 20 xenó kitindarab.
ha 600al számolsz pontosan az ujabb 60 csatánként 1 csatlós kristály tehát min 10 db innen is kiesik

összegzem mert elveszted a fonalat

2 xeno event csak kétszer 600 csatával számolva egy fétis (120kitin) és összesen 10+10+60 csatlós kristályt jelent

amikor ez a karakter regizett saccra mondom olyan 3x os inspirációval indult , ami kizárja hogy milliót vadászott volna (483 helyes kvíz válasza van , ezzel meg a 1216 csatával 17es szinten jár --erre még visszatérek)

jelenleg 57 es állata van toplista szerint ez a legnagyobb állata
és ügye van az a fránya csatlós bónusza ami kemény 10

napi ajánlatban tavaly január óta lehet megvenni a csatlóskristályokat havonta egyszer 10 db-ot , ha az álltalad vázolt módon csinálja , akkor ez 12x 33db platina ami 396 platina , ha minden nap belép ez is simán össze gyűjthető

az eddigi 80 kristálya mellé van neki 120 db egy teljes év alatt

nézzük meg mekkora állata lehet két év alatt Kennel 17. mellett ami gondolom két éve még nem volt 17 a kút méretét figyelembe véve

én úgy sejtem xenoval és minimális kennelezéssel tételezzük fel , hogy baromi pontosan mindig bedugta kennelbe csinált egy 100as állatot (szerinte nem tudott ekkorát de szerinted nagyobbat...) meg van egy 57es állata jelenleg ..

ha 5ös szinten fogta az állatot és 100as szintig fel tápolta ebből kapásból egy 51es szintű csatlósa lesz , amiből ahhoz, hogy 100as legyen kell 163750 tp-t szereznie még
ebből adott 120ezer tp tehát durván még 43 ezer tp kell csatlósnak ami 24tp/csata val kerekítve 1800 nyert portya vagy xeno csata csp ből illetve landragor csata mivel landragor event is volt neki
maradékot csatákkal esetleg templom kristályért vett csatlóskristályból (ha lehet ilyen kis szinten templom kristályt erre váltani..)

vagy van egy b verzió
két darab 50es állata volt és megvette a 150 köért relikviák menüből a Ősi fétis-t

ha volt két darab 50es szintő 5-ös alapszintű állata , akkor abból lett neki két darab 26 os csatlósa

ez esetben mind a kettőt 50-50 szintig kellett volna hizlalnia így csatlósonként 5-5 pluszt vagyis összesen 10et kap mindenre

ehhez mindösszesen 2x 36250 tp kell a csatlósoknak, ami összesen 72500 csak a már megszerezhetővé vált 120ezerből ügye ...

vagy esetleg 200 templom kristály össze jött neki, ami nem nagy dolog ha megforgatod a beholder szemét vu talin vagy mikor ilyen akció van a játékban, és kiforgatsz 100 templom kristályt ügye (ez a verzió kevesebb kőbe fáj

és a karakter ereje honnan van vagyis a hatalmas tö:D
nézz az adatlapra , ha megvan neki minden állandó landragoros relikvia , na vaj honnan lehet neki? minimális csatával kiszedte ezeket nagy le-t betolva a szintjéhez képest innen a 17 szintje a magas inspirációnak köszönhető hogy alig 500 kvíz válasz mellett meg 1200 csatával 17es

más észrevételem nincs ehhez a karakterhez

2 éve játszik olyan sokat rabolt annyit portyázott, hogy a szintjéhez közel érőket mind törlésre kényszerítette ezt te sem hiszed el szerintem
senkinek nem fáj ha valaki két évig azon gyakorol , hogy ne lépjen szintet , és ha ingyen szerez ezzel nyamvadt pár követ amit egy jobb napomon többszörösen elköltök amugy , akkor hadd tegye

lépj már rajta tul és lásd meg egyáltalán nincs itt semmilyen csalás , neki ez a játékstilus jön be , gondolom szeretné kihozni a maximumot magábol , persze ettől nagyon messze áll még (v1en ekkora szinten már megennék reggelire ezt a karit ) v5 ön azért túnik erősnek , mert az inspiráció miatt mindenki rakétát nyelt mellette és néhány vadászattal észrevétlen elszalad mellette mindenki
vagyis eddig elszaladt , mivel egy vadészatra brutális tp járt a most regizett kariknak

Szerintem eléggé kimerítő választ kaptál és ha nem tudod befejezni ezt a nyafogást meg lehülyézést , akkor inkább hanyagold a forumot , mert rohadt unalmas már, minden nap 10x ugyanazt semmit elolvasni

többen szoltunk már neked ha gondod van írj az üsznek de ne itt a fórumba

és még egy hatalmas kérdés

melyik a te karaktered ? ha már ennyire osztod az észt lássuk te mire jutottál az elmult pár hónapban a több éves tapasztalatod mellett
Dátum: 2015.02.04. 09:19:28
és valóban:D

nekem eddig ki se írta mik lehetnek benne , nagy izgalommal nyitogattam , hogy megtudjam

de tényleg ott van , nem volna rossz belőle pár darabot beszerezni
Dátum: 2015.02.04. 09:05:50
Idézet: Offsboy - 2015.02.03. 21:19:29
Felemelkedés gyémánt jött már ki ládából valakinek? Nekem ~50 ből még nem, vajon peches vagyok/kisebb az esélye/bugos?


az választható jutalom 100 cuccért kapsz egyet meg a 2%os kristályt egyben

egyet fizet kettőt vihet

ládából eddig nekem esett , támadás ital, apró térkapu stimulátor, pp ital, csp ital, templomkristály , farsangi maszk, ork sör..

és még hűség szilánk, sorsjegy is
Dátum: 2015.02.03. 12:05:41
vagy nem
kérdés melyik jövő héten

nem szoltam
Dátum: 2015.01.31. 18:53:24
kis számolás:
aki minden feladatot minden nap maxon meg csinál és átveszi(napi egy zabáltatással számolva ) 121 farsangi maszk gyűjthető
aki emellé megveszi minden nap a farsangi csomagot annak max 137 farsangi maszkja lehet

gondolom random szerűen pottyanhat még ládikóból is farsangi maszk de ezzel számolni nemigen lehet

esetleg várható, hogy majd eventet vége előtt napi ajánlatban vehető lesz 50 farsangi maszk (eddig mindig lehetett venni)

egy arany maszk és egy farsangi kristály 160 maszkot kóstál tehát lehet zabáltatni azt korlátlanul lehet nyomni
Dátum: 2015.01.31. 18:45:37
farsangi álarc. sisak...

na most ez sisakként fog funkcionálni vagy sisak mellett is felvehető? esetleg relikviák közé kerül?
amennyiben sima sisak úgy nem sok értelme van csak azok számára akiknek amúgy nem elérhető semmilyen sisak , ami nekik jó de magas szinten teljesen felesleges lesz kivenni

Állatnak kell új képet választani...

akkor ha már elköltök 5 követ , szeretném kérni, hogy ne csak kb 100as szintig legyenek bent a választható állatok képei, mert ha már egy állatom képét lecserélem , legalább nézzen már ki valahogy , mondjuk legyen már elérhető a képek addig a szintig amit amugy is le tudnék vadászni (esetemben 149 )

vadász zsákmány vásárolható lesz event idején ?

és egy hülye kérdés :- lesz farsangra befizetési akció? ha nem is nagy tápokkal ?
Dátum: 2015.01.30. 18:13:19
mivel sisakba rakható szerintem egy szerezhető, bár vannak láncok amibe bármilyen fókusz berakható ügye ...

ha már lesz olyan feladat használj el egy kisebb vagy nagyobb vadász zsákmányt , akkor gondolom majd lehet venni a kufárnál, igaz? mert nemigen van pl nekem sem raktáron egy zsákmányom se, max ha szintet lépek lesz majd egy kisebb