Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.02.15. 16:35:27
kereskedelem 115+150

csak platina láncom van még tehát megaeszenciával 280 (285 illetve 286 tudás könyvvel a plafon)

illetve ha valaki valamiért nagyon akarja élet eszencia csoport zöld ultra eszenciáját elhasználva akár 18 órán keresztül 300as(305, 306-os) kereskedelemmel rohangálhat persze ez eléggé költséges de nem lehetetlen
Dátum: 2015.02.15. 12:53:49
kihagytad a jelmezt ugyanis eddig minden nap teljesíthető volt még neked is elmúlt 2-3 nap amikor nem

mellé meg esik láda is amiben szintén van maszk

ha kivetted a mesterkristályt persze még 50 et nehéz összeszedni két kuponra de az meg a te döntésed volt

kihagytad még ezt is
Tapasztalt vadász
időtartam: feb 2-7
Szerezz szint*16 TP-t vadászat során!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 a vadászat itala
ja ha nem vadászol ne sírj hogy nem esik a maszk

ezzel sem számoltál, ha van akadémia és a karidnak egy min 1es kritikus varija meg térkapuból olyan lánc és vagy gyűrő ami krit varira ad egy csekély pluszt min egyszer a több nap alatt akár szbajnokis csatákkal is teljesíthető volt
jah hogy nincs akadémiátok, se ilyen szakid , pedig erre adna egyet a mesterköved is ám
javaslom lépj be egy nagyobb szövibe , építési energiával lazán lehet tartani a szövi építési átlagot is , na persze nem egy fullos szöviben , de sok kis kútméretű szövi van aminek az akadémia legalább maxos

a portyákra és vadászatokra kapott ládákból meg kieshet bármennyi maszk is
összességében nem látom , ha ingyen nyomod hogy nem jön össze az 50 maszk
de egy kuponnal is előrébb vagy mint aki tavaly ilyenkor indult és a te szinteden ő max a napi ajánlatból vehette meg nem pedig napi egyszerű rutin feladatokra kapta

és a feladat továbbra sem kér sem 170es sem 260as kereskedelmet, aki megfelelő szinten jár az tudja teljesíteni, aki meg kisebb annak van más lehetősége
aki meg semmiképp sem akar lemaradni a hőn áhított jutalomról tesz is érte hogy megszerezze , pl elkölt napi két követ az egy kerék pörgetés vagy kettő , ha van reliked ez kapásból 32 maszk 32 kőért cserébe ami két 300ft os sms és 18 kiégettel meg is van

600 ft ha sajnálsz a játékra a lehető legdrágább vásárlási összeggel számolva , akkor mit szeretnél kapni?
Dátum: 2015.02.15. 12:27:30
Esszenciagyűjtés
Szerezz 10 esszenciát sajtolással!
Számláló: 10
Hátra van: 2 nap, 11 óra, 39 perc
5 Farsangi maszk
3 Katalizátor eszencia
Átveszem

ha eddig senki nem kapta meg , megvárom még javítva lesz

mellesleg nálam a katalizátor eszenciának képe sincs csak egy üres kocka benne egy 3as szám , vszínű ez lesz a hiba oka is , hogy kimaradt a leprogramozásból a nagy sietségben
Dátum: 2015.02.15. 12:03:01
250es szintig hizlalhatod, addig adja a plusz tö 10 szintenként plusz egy mindenre vagyis 25 mindenre egy csatlóstól ez a max
a csatlós hízhat tovább is akár ezres szintre is csak nincs értelme mert 250- nél maxol a kapható tö bónusz
Dátum: 2015.02.15. 11:58:12
Idézet: Rosten - 2015.02.15. 11:24:32
Ha idézné mi a 40 20 nem válaszolnék rá.
Biztos a katalizátór eszencia reklamációkra írta.Vagy nem tudom.


előpbb írtam le, hogy a napi ajánlat a 40 őskőért vehető 20 farsangi maszk, hogy a kisebb karik is meg a lustabbak is vagy a többre vágyók is tudják pótolni a nem teljesíthető vagy kényelmetlen feladatokat---

Az eventekben az a normális,hogy nem teljesíthetők?
Ezt komolyan gondolod?


-Nem egészen jól értelmezed, az van rendben, hogy egy 50 alatti kari nem tudja maxosan megcsinálni, addig egy sokkal nagyobb szintű igen, hisz neki már kivehető az összes jutalom szintje miatt is , másfelől meg első alkalommal kiszedi ami kell jövőre meg kér kupont , stb , Ameddig egy kisebb karinak még ha nem is költ egy mini eventre egy buznyákot sem , van egy éve felnőni a feladathoz de már előnnyel indul mindenképp a régebbi játékosokhoz , hisz két kupont csak az nem tud kivenni aki semennyit sem foglalkozott az eventtel vagy mester kőre költött , vagy csatlóskristályt ha van már csatlósa , vagy elteszi és a következő mini eseményen egy év múlva már plusz sok sok maszkkal kezdi az egészet ..


Nem azt kifogásolom,hogy sajtoljak,szerezzek eszenciát,stb... Csak azok a feladatok,amik mindenki számára teljesíthetők,legyenek is azok.Tehát ne kérjen egy átöltözéshez 260as kereskedelmet,mert erre senki nem képes.


ezsenciás feladat sem nagy kunszt ha olyan szövibe lépsz aminek van egy egyes szintű alkimista laborja és van 10 db egyes szintű(vagy 5db 20as, vagy 3db 40es és mellé pár kisebb stb) beidomított állatod amire rá mersz költeni két kavicsot fejenként
A 260-as kereskedelem nem lehetetlen , nekem is annyi most éppen vagyis 265
És a feladat nem kér ilyet, hogy neked 260as kereskedelmed legyen , csupán a te szintedre már nincs több elérhető pajzs és páncél , és nem az a cél, hogy te vagy egy másik 19es szintű játékos minden feladatot tudjon teljesíteni, mert mi értelme lenne?
Bolygó ura event alatt se kérd ,hogy egy egyes szintű kari is elejétől végéig meg tudja oldani az egész kocka alakú piramist

Tehát szerintem az lenne a normális,ha olyan feladatokat kapnának a játékosok,amik teljesíthetők.


a feladatok pontosan ugy vannak összeállítva, hogy teljesíthetőek a szintjéhez mérten mindenkinek, pontosan annyi maszkot ki tudsz szedni ami a maxos jutalomhoz kellhet neked amit a szinted meg enged , de ha még ez sem lenne elég ma vehetsz is 40 kőért 20 maszkot

Az,hogy az ajándékok között különbség van,azzal semmi gondom.


A választható jutalmak és a feladatok is mindenkinek hajszál pontosan ugyanazok
kivéve azokat a jutalmakat amit most szinthez vannak kötve(maszk és fókuszkristály)

MAszk ami sisakként funkcionál, miért akarsz te 19es szinten pl akármilyen sisakot magadnak, amikor mindenki türelmesen kivárta , hogy elérje a szükséges szintet ahhoz , hogy tudjon venni, ehhez más af képesség helyett a sisakszilánk gyűjtést választotta és még számtalan kalandot is megoldott érte , le-t áldozott rá és többnyire őskövet is , hisz egy sisak sisakszilánkba, LE-be, LE gyémántba és többségében őskőbe kerül

ehhez képest itt a napi rutin dolgokért szerezhet egy megfelelő szintű játékos egy ugymond sisakot kisebb szinten mindezen ráfordítások nélkül , szerintem teljesen jól van így
Dátum: 2015.02.15. 10:54:28
Minjá jönnek a nyugdíjasok meg a tamagochiaik a POK ok is

***********

Rosten ha te 19 szinten egyszer tudtad megcsinálni a jelmezes feladatot én fejjel megyek a falnak

Miért nem azt írtad, hogy nem fért bele az ingyen szerzett le-ből megvenni feleslegesen a páncélokat és a pajzsokat egy egy maszkért cserébe , mert azért ennyi hasznot nem termel a mesterkavics

simán megvehető volt eddig szinte az összes tárgy mondjuk az utsó 3 napot leszámítva
Ha minden ingyen le-re rábuknál és átlátnád a játékot , akkor erre gyorsan rábuktál volna

egyszer kell megvenni, kapsz egy maszkot és egy energiakoncentrátumot , amit ha türelmes ember vagy végtelenig gyűjthetsz és majd jó magas szinten egyszer csak jó sok ingyen le-ért beválthatod

A 40ért 20 meg véletlen sem neked szólt , hanem ez a napi ajánlat 40 maszk 20 kavics

mellékesen sosem volt a mini eventek célja, hogy egy egyes szintű is minden feladatot tudjon teljesíteni , mivel semmilyen hátrányba nem kerül egy olyannal szemben aki tudja teljesítenni, hisz akkora szintkülönbség van a két karakter közt , hogy sosem fogják egymás köreit zavarni(kiv ha a nagyobb nyugdijazza magát )

nem mellesleg az első mini event sorozat az érdekes a magas szintőeknek is, ha ugyanazok a jutalmak maradnak , a kötelező tápok már első körben kiszedettek , akkor maradnak a kuponok , templompálcák meg a csatlós kristályok és ez így nagyon is jól van
Dátum: 2015.02.13. 10:30:16
akkor ugyanúgy működik, mint az állatoknál a kiképzés ha jól értem

ez esetben nem használom el majd csak ha minden csatlós kilencre végződő szintű lesz
Dátum: 2015.02.13. 10:01:18
valaki próbálta már a felemelkedés gyémántját?

hogy emeli a csatlós tp-jét?

pl 230as szintű az egyik csatlósom
5.592 / 11.050 TP
most ennyi a tp-je

ez vajon 231-es szint 5.592 / 11.100 TP re változik vagy csak 0 / 11.100 TP re?
Dátum: 2015.02.13. 09:48:53
Én ?

vagy idézni sem tudsz

talán feltűnt pont a vadászat mellett érvelek, hogy eddig is lehetett sőt le is van írva szabályba , na igaz nem a sz bajnokihoz, hanem a hh eventhez de egyforma szabállyal indult a kettő

a láthatatlanság hh event alatt sem működik, vagy ha lehetett úgy portyázni hh eventen , akkor jelentkezzen olyan aki tudott én sose próbáltam , csak sz bajnokin kis próba karival

Ez már NEM NEKED szól Rosten :
én meg jelentem akkor ma , hogy kalandozni is lehet láthatatlanul , meglátjuk az úgy van e jól avagy sem , mert régebben nem lehetett ügye , viszont kis v4 eken a sok fikusz építő így tud szerezni le gyémántot és ezzel a feladat sort teljesíteni tudja dekrétumozva

És ehhez a hsz hez ne hozz semmilyen pokos témát
Dátum: 2015.02.13. 09:30:39
na ezt végképp nem értem , most a térkép szakinak mi köze a pókokhoz ?
szerintem te Arachnophobiás vagy
Dátum: 2015.02.13. 09:27:19
tudom mindig neked van igazad , akkor is amikor nincs mert ez esetben életbe lép az egyes pont jó ideje ismerjük már egymást ,

vitát lezárva azért keresgélj vissza a fórumon teljesen a szövibajnoki indításáig és ha megtalálod azt a részt , ahol bárki is leírta volna, hogy ez az event egyedi szabályokkal fog menni és nem ugyanazokkal mint a hordák harca , küldök neked valami kis meglepit

sőt ha azt bárhol megtalálod leírásban fórum bejegyzésben vagy akárhol bármilyen megbízhatatlan forrásban is akár, hogy valaki valaha említette azt , hogy majd itt nem lehet vadászat közben csatázni , akkor valentin napra befizetek neked egy csomagot esküszöm

A Bug akkor bug ha valami le van írva hogy kellene működnie és nem úgy működik , lásd az álltalad említett építési átlag hibát
Dátum: 2015.02.13. 09:11:04
A térkép keresés szaki akkor vesztette az értelmét , amikor a térkép event többé nem indult el, de , hogy ne legyen feleslgesen dísznek ott , most is van funkciója , sokkal hasznosabb , Rosten barátom
javaslom ne tartsd szinten a térkép szakit és ugy nem kell izgulnod, mennyit regenerálsz csata végén bajnokin , sem attól nem kell majd tarts, hogy 5 csatánként öledbe hullik valami "szemét" ingyen ha neked elég 7 csatánként is

már megint nem olvasol ejj ejj
Dátum: 2015.02.13. 09:04:20
leírom újra engem nem érint ez a dolog ..

az , hogy az üsz mit tud a játékról és mit nem , azt inkább hagyjuk attól függ kivel levelezel éppen , és ezt tudhatnád, ha napi szinten fórumot olvasol

akkor ne a wikire menj fel , hanem egyszerűen olvasd el a szövetségi bajnokság leírását a saját karidhoz belépve

ha esetleg nem találod , segítek..

sz bajnoki ikon , ismertető, második bekezdés

A nevezőkből 4 fős csapatokat alkotunk. Minden csapat részt vesz egy saját mini Hordák Háborújában, ez egy forduló a bajnokságban. Minden forduló kedden délben kezdődik, és 6 körből áll, egy kör 24 óra. A forduló mindig hétfőn délben ér véget

és egyébként minden másban azonos szabályok szerint zajlik még a pont számítás is , egy kivétel van , hogy itt nincs napi 65 re limitálva a max csata száma 1 pp-ért , DE erről tájékoztatás is van , ellenben arról, hogy vadászat közben itt majd nem lehet csatázni, arról sehol egy szó sem esett tehát ...

na mindegy nem akarok én vitázni

más , ha az üsz annyira tudja mi mikor esedékes minek hogy kellene mőködnie hol van az irtóztató csomag immáron két npja kellene a kufárnál lennie
opsz

mielőtt leszólsz már jeleztem üszre ezt , mert én szeretném meg venni minden nap azt a csomagot is
Dátum: 2015.02.13. 08:49:33
http://vegzetur.wikidot.com/hordak-harca
javaslom azért ilyesmiket olvasson el mindenki mielőtt megy hibát jelenteni
másolom a legalsó sort
"Vadászat közben is lehet event csatázni."

mondjuk engem kifejezetten nem izgat , mert van időprizma relikem , ami annyit tud, hogy vadászat közben is tudok hagyományosan is portyázni és kalandozni , tehát azok érdekében írtam , akik nem költöttek el 100 követ erre a remek kis relikre ..
Dátum: 2015.02.13. 08:34:55
Hordák Harca eventen lehet csatázni vadászat közben , az nem bug, a szövibajnoki arról lett koppintva , tehát elviekben legalább vadászat közben lehetne itt is csatázni, bár ritka ha egyszerre kell a két dolgot művelni ,

A láthatatlanság pedig ismét cumi a templomozóknak , másfél nap játék kiesés ha a szövije nem tudja aprítani az epikusokat és nem vihet lépten nyomon minden kincset el akkor amikor neki időben a legjobb lenne azt vinni.
Akinek szúrta szemét, hogy egy gyengébb kari is tud bajnokin annyit nyerni láthatatlanul, mint ő és meg reklamálta a dolgot az írjon be magának egy egyest
Dátum: 2015.02.12. 05:14:57
Idézet: Miklós - 2014.12.19. 15:12:13
Végzetúr eseménytervezet 2015

Események

Bolygó Ura 2015. feb. 18. - márc.11.


...1 hét felkészülési idő. Az eseményre külön nevezni nem kell, de a felkészülési idő alatt minden nap egyszer meg lehet vásárolni a lélekkufárnál az "irtóztató csomagot" (Szint: 1; Tartalma: 1 ősdrágakő, 1 sorsjegy, 1 portyázás itala, 1 vadászat itala; Ár: 3 Őskő), ami hasznos lehet az esemény során....
az eventig még hat nap van , de a kufárnál se tegnap se ma nem találtam irtóztató csomagot

várható, hogy be lesz téve , vagy esetleg nem 18-án indul a bolygó ura event?
Dátum: 2015.02.09. 19:39:21
tagok nem, csak a szövi kap jutalmat
a tagok naponta kapják a tokent ha megvolt az 5-10 támadás(vesztes is jo)
Dátum: 2015.02.08. 08:38:35
utána okoskodj már nekem majd ha lekémlelesz engem jó ember
ugy beszélsz itt nekem, mintha tök hülye lennék az egész vu-hoz

amugy sem érdekel a baromságaid , az jobban érdekel hova a retekbe lett a v6os karakterem, miért íja azt hogy ezen a világon nincs karaktered mikor ott van a jó életbe

szabadon farmolható karakter tessék ütni bátran , már ugyis mindegy minden lejár hétfőre a karakternek

segítek , Főnix v6 tessék csak tessék
lehet lopni ütni verni mert nem lehet hozzá belépni
esetleg ha van egy hacker itt akkor törje fel bátran az accot , azt hadd szóljon

Dátum: 2015.02.07. 19:06:42
én már tudom

Dominikus - 19. szintű végzetúr

szintjén most a második ..
Dátum: 2015.02.07. 18:40:02
nullás szakit és olyat aminek van maximuma azokat nem emeli

de ha lenne olyan szakid amit kellett volna emelnie az egy jó nagy bug

már semmin se lepődök meg

Csoda, hogy még fórumba be tudok lépni mivel a karaktereimhez nem