Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.03.03. 14:22:41
Igaz nem tőlem kérted és bár gyp-s vagyok meg mester meg fogyatkos hülye és még magas szintű is azért a képedbe tolok egy kennel képletet , hogy lásd amiről beszélsz nem fedi a valóságot , csak kennelben íme meddig tartana egy állatot használható szintre csinálni

alap példa egyes verzió

12es szintű karakter elfog egy állatot pl xenoval és onnantól úgy dönt nem csinál semmit csak kennelben növeli a jószágot
tegyük fel nagyon penge pákó az illető v5-ön és talál egy olyan szövit , ahol már van egy komoly 24es kennel, amiből ő az építése miatt nyilván ha nincs neki lát kettő azaz 2 szintet de legyünk bátrak és lássa a felét mert mondjuk 12 szint alatt szerzett pont zsíros napokon építési energiát nem keveset
tételezzük fel semmilyen szakit nem fejlesztett csak az intelligens kedvencet eddig , meg az elfogáshoz, egy mondjuk 10 es csapdát és a tartáshoz mondjuk egy 10es vezetőkészséget

összegezve :
kennel 12 (24 óra gyakorlás, ami 12x2 óra)
állat egyes szintű frissen befogott
intelligens kedvenc szaki 20 (szerintem már ez is extrém de legyen 20, hogy kerek szám legyen )
állat tp felszerelés nem elérhető!

Képlet

Egy gyakorlással kapott TP = (10+F)∗(1+[I∗0,03])∗Gy∗(1+[<K−1>∗0.01])

Ahol F = az állat TP-t növelő felszerelésének bónusza, I = intelligens kedvenc szintje, Gy = annyiszor 2 óra amennyit az állat gyakorol, K = kennel szintje
forrás-wiki

helyettesítsük be
TP = (10+0)∗(1+[20∗0,03])∗12∗(1+[<12−1>∗0.01])
TP=10*1,6*12*1,11
TP= 213,12 TP t kap az állat 24 óránként a fenti paraméterekkel

állat szintlépése
Szint TP
1 100
2 200
3 300
4 400
5 500
… …
20 550
21 600
22 650
N (N*50)-450

összegezve
10es szintig kell 3500tp (16x24 óra kennel)
20as szintig kell 8500tp (39,88 nap tehát 40 nap)
50es szintig kell 46750tp (213 nap!!!)
100as szintig kell 210500tp (987-988 nap) kis híjján három év

Ahhoz, hogy csatlóst csináljon min 50es állat szükséges , tehát 213 nap semmit tevés után jöhet a fétis valahonnan , mondjuk ingyen egy helyben álló játék mellé max xeno ha pp-ből tolja akkor összejöhet 2-3 xeno alatt ami másfél év , vagy ha nagyon szorgalmas akkor templomkristályból bár ez 20 havi napi ajánlat (10 templomkristály/hó)

egy 12es szinten fogható maximum 14es alapszintű 50 lépett szintű állatból maximum 25+2 vagyis 27es csatlós lesz, ami plusz kettő minden tö-re feltéve, hogy van a gazdának egyáltalán 12x3000 le-je arra, hogy csatlóssá emelje az állatot

ahhoz, hogy ez a 27es csatlós 100as szintre lépjen kell 197100TP-t adni neki, ami 198 csatlós kristályt feltételez
amit ingyen játékkal a fentebb elköltött templom kristállyal együtt nem tud be szerezni hosszú évek alatt sem ennyit ingyen semmit csinálva
és ettől még mindig nem lesz legyőzhetetlen ez a karakter hisz plusz 10 mindenre elérhető majdhogynem ha jól összeválogatod a tárgyaid , pár ezer le-ért

szerintem ez elég bizonyíték, hogy éppen nem lehetetlen összehozni ezt a dolgot amit te kifogásolsz de kb mégis csak lehetetlen, mert ha valaki azért regisztrál be, hogy NE játsszon , akkor az meg is érdemli, hogy ilyen vágó állatokat tud kinevelni magának

3 év alatt már összehozhat lazán ingyen plusz 20 at mindenre is két darab 100as csatlóssal

De kérdezem ennek mi értelme van ha NEM játszik???? Mit kezd ezzel a hatalmas ingyen megszerzett erővel? nyer egy -sok bajnokit ? és akkor mi van ?
mindenki lehagyja senkit nem zavar
Dátum: 2015.03.03. 13:14:07
Rosten már az én írásomat el se olvastad?

Egyes szinten nem tudsz állatot fogni talán kettesben már igen De intelligens kedvenc szaki és kennel nélkül egy egész élet rá menne, hogy csinálj egy böszme nagy állatot

V5 ha nem építesz nem használható egy épület se, nem elég szövetségben lenni

Nem véletlen írtam, hogy ha már valaki az állást választja a te általad vázolt tápok fel markolására, akkor ész szerűbb és hihetőbb lenne azt 30 as szint után tenné
Dátum: 2015.03.03. 07:41:30
ha már valaki ezt a játékmódot akarja választani , felmegy 30 as szintre közben minden szakira tesz pár pöttyöt majd leáll és kihívásozik minden pp-t
nulla tp és így egy esetleges plusz 2 TP s állat cuccal ami hat kavics prém nélkül élhet a végtelenig és halálra unhatja magát , de még mellette minden nap elverhet 5 csp az aukciós házban dukátra és lehet 3-4 év múlva olyan kigyúrt állatai lesznek meg minden relikviát bezsebel , hogy majd akkor meg valaki ezért jön ide kárálni

ha mindenképpen meg akarnék állni és állatot hizlalni , azt tuti nem 30 alatt tenném

Mellesleg kihívásra jár az energia tégla , így maxosan használhat minden épületet bármekkora építési átlaggal is van egy szövi amiben nincs még tudás fa ügye

nameg ebben van napi 3x 10 perc izgalom közben le lehet izzadni, hogy vajon ha kihívom nyerem vagy bukom

de az is jó ha bukom, mert 10% eséllyel kapok egy támadás italt ami meg platinára váltható

Ha ráérsz nagyon Rosten , akkor ezt számold ki így mekkora bivalyok nevelhetők ki évek alatt és mennyi plusz ingyen táp szerezhető meg dukát stb

sőt ha olyan szövibe kerül be valaki még a csp. pp ből tud eszenciákat is gyártani ingyen , igaz marha nagy mák kell, hogy azokból összejöjjön így egy ultra vagy mega eszencia, de ügyi az idő mindent megold csak türelem kérdése

HAjrá-hajrá pár év múlva szeretnék látni minimum 3 ilyen karaktert

nem beszélve arról, hogy le gyémántot is korlátlan gyűjthet, hisz sok olyan kaland van amiben nincs se LE vesztés, se gyógypia, se mannaital, sem csata
na most ha ezeket megcsinálja még vehet ezt azt érte ha egyszer elindul vagy fejleszt egy jó kis kereskedelmet

V5 meg azért tudod most lenyomni a szocpokokat , mert nem az eredeti inspirációs szorzóval játszol, hanem az ujjal ami plusz erőforrást ad mivel marha soká regiztél a szerver indulásához képest saccra van egy min 3-4es szorzód pp-re csp-re
ami még 15-ös beállításnál is neked nulla valóságformázással min 45 pp naponta , amit extra magas le minimális tp-vel eltolhatsz bajnokin , plusz 15 naponta kiveszel egy plusz 8 tö-s medált
nincs miről beszélni

ettől még lehet jó a karid de olyan eszközökkel játszol ami bő fél éve még nem létezett
pl nekem még azon is agyalnom kellett mikor ujra kezdtem v5, hogy hogy szorítsam bele a feladatok álltal kért vadászatot egy szintbe
ugyanis akkora tp-ket kaptam a vadászatra hogy nem egészen 20 vadászattal volt, hogy szintet léptem

sőt
pl 15 ös szintű sose voltam
14-en véletlen benyomtam egy 50es vadász zsákmányt és 16 os lettem de annak is a végén egyből tp-ben

ezzel a marha magas tp-s inspirációval együtt mégis sikerült 59-es szintre minden vadászatos küldivel együtt elérnem a 100 küldit

ehhez kellett rengeteget agyalni , hogy mit és mikor mennyit , a bajnokin egy építő karakter is tud nyerni buzogánnyal a kezében , igaz nem minden csatát de ha így nézzük édes mindegy mit fejlesztesz és mennyit , mert mindig csak magaddal harcolsz

És nem nézem le a karaktered csak csak azt próbálom veled megértetni, hogy aki most kezdi v5 annak olyan előny van a kezében amit ha egy picit is ésszel használ bárkinél esősebb lehet , és akik évek óta tápolnak csak ingyen ahogy a példád is mutatja, nem értek el semmit , kiv azt, hogy van pár állatkájuk amivel nagy a mellényük , de nem lettek le győzhetetlenek

Ha nem lenne bajnoki te portyás karinak erősen gyengén muzsikálnál Sőt hagyományos bajnokit sem nyertél volna még egyet sem

Miért állítom ezt? mert kellene egy 100as kreaff szaki , meg egy maxos eh , számodra elérhető vérivó lánc stb na ha ez mind meglenne foghatnál ritkán valami hülyén pár ezer le de legtöbbször kapnál olyan kb 500 le eh-t kreaff nélkül meg a felét dupla annyi tp vel mint bajnokin majdnem , tehát a karid sehol nem lenne ,

És ezt nem bántásból írtam de ezek tények
Dátum: 2015.03.02. 16:17:07
A választás lehetősége adott ha van bajnoki akkor sem kötelező napi 100 pp beletolni

De azért ha már a szerver java része nem fejlesztett kreaff szakit mert bajnokin felesleges , akkor ne 300-400 le EH s csatákat nyomogassak már majdnem dupla tp mellé , mikor bajnokin 1978 le-t kapok 10-11 tp vel

kicsit nevetséges lenne a helyzet

Egyszerűen nem portyára van fejlesztve a karik többsége , hanem bajnokira

Nem kell szünet, menjen tovább , nem a végső jutalom miatt, hanem azért is hogy ha el akarok költeni 30 pp-t ne kerüljön egy egész napomba a gép előtt ülni kronokompenzáció szaki hiányában élvezetes az óránként 4 csata mondjuk 1200-1600 le bevételell, amiből nem futja semmire , az adott órában meg ebből ketten elvisznek mondjuk 2-200 le t akkor szép fos karit lehet összehozni az állando most lesz most nem lesz most kesz most nem lesz bajnoki miatt
Dátum: 2015.02.28. 17:22:43
ez élő szabály , így lett elindítva a v6 , mégpedig ez pontosan Birka ötlete volt
ha jól emlékszem pontosan azért, hogy senki ne akarjon büntetlenül pokoskodni és hatalmas rablásokat minimális tp-vel
csak eddig lehet nem volt ekkora rablás senkitől

amugy a képlet alapján pontosan jó tp-t kapott hisz ha visszaosztod a kapott le és tp pontosan 245 le/tp re jön ki vagyis 200+karakterszint:)

Amúgy grat hozzá nekem 11 ezer volt a rekord , tp-t nem néztem bár nem is érdekelt , ha többet kaptam az csak jó hamarabb 50 leszek
Dátum: 2015.02.28. 16:35:05
törölni nem tudnám a karim , de ha komolyan érdekelne valakit le mondanék róla , mert már néha besokallok annyi időt ülök itt a gépnél

játék kényszerem van ha nem teszem katába magam mindenem elnyomom minden nap
Dátum: 2015.02.28. 16:28:46
igaz, mentségemre legyen , olyan gyakran váltom kőre a szilánkot nem ismerem a matematikáját
de akkor a két álltala említett mini eventre már mindenképp 300 szilánk kéne csak a költs két köves feladatra

ennyi

én asszem nem is reagálok mostmár arra amit ír mert el sem olvassa csak felkel , benéz ide és vágyat érez arra, hogy tele írja a fórumot ezzel a sok ingyen megszerezhető tápokkal
Biztos nem ezektől lesz valaki verhetetlen, vagy ha igen megérdemli , mert ehhez nagyobb türelem meg kitartás kell, mint ahhoz, hogy napi szinten elnyomkodd az erőforrásaid
Dátum: 2015.02.28. 13:46:09
Vao

Az ne zavarjon, hogy 10 szilank 2 Őskő

Egy mini event általában 15 -17 napos vagyis 30 kő kell ami 300 szilank Ez 300 napi belépés és ez csak az egyik mini eevent Őskő mester feladata
Kell még prémium hat kő ami újabb 30 szilank stb tehát egy évbe csak egyik Mini event mehet ingyen korlátozott táp ért, de jó nagy ökör az aki egy évet azért lépked be,hogy abból ilyen tetemes mennyiségű oskovet buheraljon magának

Ez ám a logika.

Amúgy meg Mini event tavaly augusztusban jött be előtte nem volt
Xeno event khmmm kemény...
Ha pp ből támadsz és nincs energia hasznosítás szakid nulla le mellé kapsz nulla tp
Amennyiben csp t használsz speki nélkül ugyan fogható állat de rohadtul el b sz d a karaktert ami egy két évig csak áll

Xeno Csata végén eshetnek cuccok pl templom kristály ha van térkép szakid szinted harmada akkor uszkve minden 20.csatára őrült mennyiség össze szedhető, kérdezd meg aki 1000-3000 csatát le tol micsoda táp az a csillio templom kristály, tudom atvaltja köre vagy csatlós kristalyra
Egészségére
Engem nem zavar őrült összeget spórol egész évben vagy két ezer Ft se
Dátum: 2015.02.27. 19:00:59
már épp téged kerestelek a toplistán de valahova feljebb mentél
egyenlőre
ElektroMoss - 35. szintű végzetúr ig jutottam el , szerintem már nála ki fog akadni a nyuggermérő detektora ennek a remek embernek

igaz, hogy ha jól nézem ElektroMoss csak az elmúlt két hónapban elvert vagy 500 követ a játékra alsó hangon , vagy kódért vett relikviát de nem ingyen játszik ő sem (bááár lehet, hogy a több, mint 3 év alatt összejött szilánkból meg ingyen pörgetésből kapott templomkristályért váltott őskövet )ja hogy 3 éve nem is volt napi hűségbónusz sem meg templom sem a francba
Dátum: 2015.02.27. 18:45:09
már azt se tudja mivel védekezzen

kész tényekkel számokkal sem lehet meg győzni ezt az észlényt


nekem magyarázza a kémkedést akinek kristály gömbje van 33as szintem óta(pervenként lekémlellek azt is tudom mikor fingasz cimbora, ha úgy hozza kedvem) , hallod komolyan valaki ekkora arc már itt , még mindig jobban akar tudni mindent mint más

és egyszerűen szövegértésből egyes vagy annyi sem !
********

Rosten Olvasdd már el a linket amit az előző hsz ben adtam , nincs olyan, hogy valahova nevezel, aztán máshol harcolsz

a v5 nincs kihalva kis szinten csak te vagy annyira vak béna, hogy nem találsz senkit sehol

az álltalam említett karakter az elq-r-t karijával valahogy mégis összeszedett 5 bajnokit , úgy hogy a karaktere 19-es és kb max fél éve regizett
lehet, hogy inaktív vagy csak kis léptekkel játszik és neked fel sem tűnik, jajj nem mondtam semmit me ez is minja nyugger pok szocpolos lesz

Egyébként meg van három bajnokid mit sír a szád széle? és ahogy látom azoriust legyőzted nem kevés sebzéssel , akkor meg végképp nem értem mit sírsz itt, hogy az ilyen karakterek bármi gondot okoznának

Ajánlom figyelmedbe még ha szinteket lépsz
VerGci 22 es , 3 éves kari aktiv mert 7 szövimedálja van tehát nem nyugger ha az is volt
Majin Vegita - 24. szintű végzetúr nincs katában 2év 2 hónapos kari
ZVorosV - 26. szintű végzetúr 1év kb nyolc hónapos kari rengeteg bajnoki medálall megáldva és több, mint 20 templommal készen tehát l---f,,szt nyugger inkább sokat költ jóóóó sokat dekrétumra őskövet
30as szintig végig nyálaztam neked a toplistát ennyi az a személy aki úgymond pók elven játszik, egyik sem verhetetlen, sőt ezeknek egynek sincs csatlósa egysem mindet le kémkedtem mielőtt nekem támadsz

tehát amiért itt kardoskodsz az máris 20-30ig nem létezik hasonló karakter sem , sem kennel sem katakomba sem borzasztóan hatalmas állatszint sem őrült nagy csatlós ingyen
de ha tovább szórakozol a népek idegeivel egyesével lekémlelem neked mind a kb 1000 karaktert akik 20tól 30 ig vannak , kik afelett vannak, jobb ha még most előre nézel, mert csúnya meglepetések érhetnek
Dátum: 2015.02.27. 15:16:56
játszani akarsz , akkor játssz ésszel és ne azzal foglalkozz, hogy egy amúgy nem túl erős karakter bajnokikat nyer a rettenetes 17es szinten , (egyébként ha fingik egyet 18 ra lép 2tp kell neki)

Ha meg bajnokit akarsz nyerni fejleszd magad , nem lehetetlen lenyomni egy ezer éve egy helyben medált zsebelő karaktert , mert
olvass wikit haver végre azt rájössz , hogy nem minden alkalommal nyernek , max mikor nagyon gyenge ellenfelek vannak nevezve vagy épp senki adott kategóriában(akkor klónok ellen harcol 50% esélye van, hogy nyer maga ellen)

http://vegzetur.wikidot.com/bajnok

kiemelek neked egy fontos részt , mert elvesznél a szövegben olyan sok értékes infó van itt leírva

Ha a bajnoki viadalon olyan kategóriában indulsz, ahol korábban már nyertél, nem medál * -1-et, hanem medál * -3-mat kapsz a tulajdonságaidra.

Ha már annyira jó vagy matematikából , akkor számold ki ha a megengedett számú bajnokit megnyerte a saját kategóriájában és oda nevez , a medáljai x mínusz 3at kap minden tulajdonságára és utolsó vérig bajnokin a harci szakértelmekre is

Tehát , hogy fel is fogd te legeslegokosabb legtapasztaltabb legszebb , Rosten cimbora

van 16 bónusza a medáljaiból ennek az általad annyira kifogásolt karakternek
ha a 16-17es szint kategóriájába nevez vszínű mindenre min 16xminusz 3 at kap vagyis mínusz 48 at minden tö-jére )ami elsőnek a zárójeles értéket csökkenti majd ha az nem elég zárójelben negatív szám kerül)

ha feljebb nevez akkor a 18-19es szintűekkel fog csatázni , mert nevezhet feljebb
namost ott miért nem tűnt fel neked egy karakter?

Lidércfény - 19. szintű végzetúr
regszáma 48502 vagyis még egy éve sem játszik és láss csodát erősebb az általad csesztetett karakternél pedig csak két nyamvadt szinttel magasabb, ha Azorius ide nevez vszínű nem is fog nyerni, ehhez mit szólsz?hiába áll egy helyben és markolja fel azokat a fantasztikus tápokat amiről te itt regényeket írsz.(és nem igen költ kőre ez a kari sem csak okosan játszik ennyi.)

És légy szíves olvasd el amit neked írnak rendesen és ne hülyézz itt le mindenkit , mert volt pár hozzászólás ami még melletted állt pl Ariel, de te észre se veszed ha valaki valamiben egyet ért veled csak fújod, hogy itt mindenki gyökér hülye fogyatékos vak , és csak ahhoz ért, hogy beléd kössön


Nyamvadt bajnoki már egy kalap xart sem ér fogd már fel, 7 alap tö-re ad egyet pluszban és 10 medál felett már csak minden második ad 20 felett minden harmadik , vagy csak az a színű medál ad bónuszt amelyikből többet szereztél, mellé bajnokin minuszt ad nem pluszt

szerezz szövimedált az egy egyszerű semmit fejlesztő építőnek is megy napi 10 vesztes csatával , aztán addig állj egy helyben te is ameddig nem szerzel vagy 20 szövimedált és olyan laposra vered a nyuggereket a szocpolosokat meg a vittorió közmelósait , hogy öröm lesz nézni. (sz. medál még a szerencsére is ad egyet pluszban , tehát már építeni sem kell neked sem ha meg állsz és mégis növekedik a szerencséd, ami az egyik legfontosabb tulajdonság )

Ennyi



Jah még arra azért reagálnék, hogy te még Lanmandragoran-t is le hülyézed , azt aki már kezdetek óta játszik és ismeri a játékot
Bátor ember vagy és itt mindenki közül a legokosabb aki minden részét átlátja az egész vu-nak, csak valamit mégis szarul csinálsz ha nem tudsz bajnokit nyerni

Zárásként, pedig a kisebbségi kérdésekkel sem és a politikával sem itt kell foglalkozni ez egy játék fórum ha nem tűnt volna fel, és neadjisten lehet , hogy vannak kisebbségi játékosok (nem csak roma kisebbség létezik) tehát illene nem sértegetni itt mindenkit sem faji sem nemi sem vallási hovatartozása miatt de még amiatt sem , hogy melyik párttal ért egyet
Dátum: 2015.02.25. 14:24:15
Break_SOS

legnagyobb állata 59es , szövijében nincs kennel tehát igencsak figyelnie kell a morálra
Erő: 62 (+34)
Támadás: 73 (+39)
Védekezés: 61 (+52)
Egészség: 48 (+42)
IQ: 75 (+28)
Mágia: 41 (+24)
Taumaturgia: 60 (+22)
Szerencse: 53

csatlósa nincs , tárgyai kövesek , ok lehet ingyen kőért vette huha 500ft ot sporolt
ahhoz képest hogy 4 xenot lenyomott minimum és összes csata száma tul van a 2000-en nem valami nagy állatai vannak már bocs

2308 portya és 2 milla rabolt nincs teljes egészben 1000 es átlaga sem

mindenez kellett neki jelen állás szerint 3 év meg pár hónap

A személyeskedés részhez , annyit ha gyanús jelentsd üszre
ugyanis nem hiszem, hogy mindig minden alkalommal amikor a te elképzelésed szerint csinál egy farm accot uj emil és uj ip ről tudná csinálni
namost ha két három alkalommal ugyanazt az ip címet használja , az üsznek van erre egy jó kis progi és hidd el zárolják amennyiben neked lenne igazad , de sajnos nincs

Ránézhetek a másik karira is de szerintem felesleges , egyikük sem akkora isten császár a szintjén , nem játszottál régen mikor nem napi 1-2 uj regizett kari volt és nem ismertél egy régi v1es igazi POK karit sem , na ha azokkal akadtál volna össze a szilánk az ingyen kő meg minden előtt akkor jogosan szidnád őket részben , de még akkor sem , mert ők ezt a lassú játékot fel vállalták , ha hasonlóan akarsz javakban részesedni játsz te is ugyanugy és láss csodát egy két év mulva még erősebb is lehetsz ingyen mint akármelyikük
Dátum: 2015.02.25. 13:32:20
Má hogyne lehetne le-t lopni alacsony szinten ?
Kérdezd Brak Sos t meg , hogy mennyi türelem napi hány óra toplista nyálazás és figyelés szükséges ahhoz, hogy minden pp-t maximálisan tudjon kihasználni
Na ő POK karakter nem pók hanem POK tehát portya orientált karakter , ahogy azt Azazel is leírta neked.

Mondok én neked valamit

neked az fáj, hogy másnak mennyi is mi jut, tehát azért mert te napi 12 órában gürizve csak trabanttal tudsz szaladgálni és azt is hosszútávon csak tolókocsira tudod cserélni, leköpnéd a szomszédod amiért napi egy óra melóval audija van

Szerintem inkább tanulj, fejleszd magad mind a játékban, mind az életben és legyél jobb , mint egy POK vagy egy kisnyugdíjas

Ne azon az elven éldd az életed, hogy azt irigyled másnak mi jut vagy mennyije van , hanem azzal foglalkozz te mit tudsz elérni és abban legyen sikerélményed mind az életben mind a játékban , különben marha savanyú életet fogsz élni és a játék is csak egy idegbaj lesz számodra
Dátum: 2015.02.25. 12:57:16
telefonrol nem egyszerű gyorsan jól írni

Mellesleg én a helyesírás miatt még nem kötöttem beléd , de majd jobban figyelek , ígérem

a szocpol jó
legyél szíves tényekkel alátámasztani a mondandód
mutass három olyan karaktert aki bizonyíthatóan 8x osan felmarkolja a jutalmakat ahogy te írtad
és csatlakozom Azazelhez és meg bombázzuk az üszt , hogy ez így nem van faszán

okés?
várom-várjuk a min három ilyen karakter nevet és, hogy melyik világon játszik khhm illetve nem játszik csak hízik
Dátum: 2015.02.25. 12:51:24
te vadász pok vagy pffj fajtád szégyene , hogy képzeled ezt nem is tudom
Dátum: 2015.02.25. 12:50:24
A játékban az az elv van elcseszve hogy ha lefelé ütsz kevesebb tp kapsz, ezt a legelején elcseszték , pont fordítva csináltam volna , ugya kisebbek nem lennének legyalulva kár 10 szinttel magasabb karik által csupán a jobb le tp-ért

na ennyit a pokoskodáshoz a többi rizsa meg értelmetlen szélmalom harc

amikor nem volt szilánk templomkristály , akkor is voltak pokok már a játék első percétől vannak

Tudod mia gond?
az, hogy ebben a játékban a szintlépés büntetés , de ha idejö egy uj emberke ezt nem tudja, mert a legtöbb mmo és mindenféle játékban az a lényeg, hogy minél magasabb szintre lépj , itt meg ezzel pont elcseszi a karit ha siet valaki és nem ismeri az összes aspektusát a játéknak

emelett az ha valaki regizik egy karit és egy helyben ülve csinál akármit senkit nem zavar ugyanis nem okoz kárt , ha véletlen egy valakit nem tudsz legyőzni lépj tovább vagy taléld meg ellene mit tudsz fejleszteni, ez ilyen egyszerő

egy ilyen pok nem hosszu élető minél feljebb pokolkodja magát annál lassabban kéne elviekben játszania hogy az egyre nagyobb ütőtáv miatt valaki el ne verje , tehát előbb utobb beleszörkül a örnyezetébe és vagy elkezd rendesen játszani és többet költeni mint a környezete , hogy ne gyengüljön ellenük, vagy töörl vagy ott marad végleg

tehát a te álltalad utált karakterek több év önsanyargatás után is kb azonos karit tudnak összehozni, mint egy jol játszó aktiv mberke aki szintén nem feltétlen költ követ ezer szamra
Dátum: 2015.02.25. 12:42:10
hát se én se offs se LAn nem pok , ugyhogy meint mellé nyultál

annyira nem vagyok pok hallod, hogy szövibajnokira 3200 eseménypontom van , (segítek.. vadászatra ad eseménypontot, és ha mostantól nem vadásznék hárrom hónapig a napi pp ket akkor is max le mellett tudnám el bajnokizni) nem kell ahhoz pok legyen valaki, hogy jó karaktere legyen és miért zavar téged annyira ha valaki azt választja hogy ő ugyan nem lép szintet mert nem kar nagy lenni sosem ? Játsz nézz utána mit hogy kérj tanácsot , és fejlessz ezerrel , többre mész ugy mint ezzel hogy a pok téma mindennel összehozható szerinted
Dátum: 2015.02.25. 12:37:27
ahan , ha te mondod egy pok tegyük fel kb legyen 20as szintú

marha hatalmas jutalmat kap szöviküldikre , se af se krisálypont csak nyers le

kb ki is fut neki egy év várakozással majdnem egy egész tö abban az esetben ha kemény 1x es jutalomra szert tesz

felejtsd már a pokokat el inkább keress valami másik állatfajt magadnak , ebben a pok témában marha nagy szakértő vagy már , akkor miért nem kezdel bele egy pok kari fejlesztésébe és élvezed minden luxusát és ingyen tápjait te is ? hmm
Dátum: 2015.02.25. 12:05:00
nem lép szintet nincs jutalom , má megen hülyeséget beszélsz , de kár volt elolvasni
Dátum: 2015.02.22. 14:23:50
hát jah , mindennel számoltam csak ezzel nem

De már mindegy , végre három év hipraktiv játék és oly sok kari után , sikerült megadni a végső döfést , így már nem tart itt semmi a játékban
Pénz is jut másra értelmes dolgokra , és nem eszem az ideget hogy egyre szarabb az egész és portyásként lószart sem érek lassan , mert ha nem szb csatázok minden csatán bukok egy rakás le-t meg kapok mellé majdnem dupla tp-t

Nekem meg az nem játék hogy belépek reggel vagy este és nyomok 20 csatát két perc alatt szb be aztán arra a napra elég is

vagy 40 et mindegy ,a lényege ugyanaz . Azért meg nem fizetek többet, hogy szopassam magam

3 év elég volt , törölni nem tudnám ahhoz tól jól sikerült a kari de hozzáértő játékosnak szívesen átadom , megbeszélés alapján

És mióta v5 ön az újfajta inspiráció lépett életbe azóta olyan karik akik edig sehol nem voltak most törnek fel egyre jobban , eventeken lassan nem lehetsz toplistás sem mert 3-4x es inspiráció mellett napi 100 pp min meg 150 csp ellen nem tudsz mit tenni