Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2015.03.15. 08:13:55
Nos nézd , 21es szinten valószínő ki se tudod venni , hisz elég sok kő költés mellett sem biztos , hogy össze tudod szedni a 120 hímes tojást lévén a feladatok teljesíthetetlenek
viszont ha ki tudod venni akkor is már lehet egy xenos fétised elvben egy ősi fétised, templom kristályból vehető fétised , meg ha elég lassan toltad eddig és vagy v6-on hamarosan meglehet a hűség fétised is

de ha csak három van már megéri ne azt nézd, hogy ennek az egynek nem adhastz csatlós kristályt , adj a másiknak ez pont jó, ezt nem kell hízlalni direktbe , hisz ameddig ez kap tp addig az összes többi csatlósod is kap mindegy, hogy egy vagy két tp esetleg három tp idővel , de azt a semmiért kapják, mellette a többi csatlóst ugyanugy tudod etetni csatlós kristállyal , valamint ha elérsz 60 szintre majd tudod zabáltatni a többit , ezt az egyet ameddig felneveled harcban 250 ig illetve az több szintnyi ajándék tp az összes csatlósodnak

pont te ne becsülnéd a sok kicsit aki heteken keresztül kardoskodott a nulla tp s játék ellen Ez egy nagyon is jól használható fétis még akkor is ha csak két csatlósod van ,
egynél nem éri meg abban egyet értünk , vagy ha ez az első akkor ki se venném én sem
Dátum: 2015.03.14. 05:52:14
Nekem jól jön a csatlós ezzel a bonusszal

155-ös alapszintű 58 lépett szintű állatbol hihetetlen de 60-as csatlós lesz ami plusz 6 mindenre
Innentől ezt jelölöm aktívnak és Ha nem adok neki csatlós kristály akkor minden csatára a többi 9 csatlós is kap 2-2tp
Ahhoz, hogy 90 es legyen ez a csatlós csak harcban edzve 95250tp kell szereznie ez Jelenlegi szovibe 2442 Csata tehát minden csatlós kap 4882 tp a semmire(42178tp a 9 csatlósra) és még csak 90 ig néztem
90-120 ig 138750tp kell ami 3557 Csata ez a többi csatlosnak 10671tp a semmire

Nem annyira jelentéktelen ez a fétis szerintem
Dátum: 2015.03.13. 23:58:32
Össze adtam mennyi az annyi

Ha van szerencse kerék bérlete valakinek akkor összesen 54 Őskő a feladatok plusz a napi 3, 21 napra számolva hisz esemény után még három napig lehet venni koert. Az 63 kavics, vagyis összesen 117 kő amiből a feladatok vissza adnak 12 db ha sikerül lopni kiegettet

Kerék bérlet nélkül 135 kő
Gyógyító pálca relikvia megléte esetén az ősköves gyógyital feladat plusz 18 kő mert két italt veszel 3 kőert

Szerezhető hímes tojás :
Max 149 db
Egy csatlósal rendelkező kB 30 as szintű karakternek pedig max cca 124 tojás szerezhető

Plusz majd a napi ajánlat és a láda nyitás

Eddig ez sikerült úgymond a leg jobbra fétis szinte bárkinek elérhető átlag 100-130 kő költés mellett,anélkül esélytelen viszont még a 100 tojás is
Dátum: 2015.03.13. 15:29:13
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.13. 15:08:31
Ami a gond a sok mini esemény és event szünet nélkül követi egymást, egyszerűen akinek nincs már pl v5-v6 inspirációja az kénytelen mindent minimumon csinálni vagy valamit kihagyni , épp ezért szerintem ha már fétist lehet szerezni még akkor olyan kellene ami erőforrást generál a játékhoz , a megnövekedett csp pp igény hez vagy ,ahogy másik topicban már írtam jutalom relikvia lehetne inspirátor szerű valami /quote
A nagy eseményeknél azért nem olyan intenziv a csp/pp követelmény, hogy 3 héten át az összeset el kell rá használni. A mini-eventnél is a vadászós küldik napi 10-30 csp-ből megoldhatók, a portyázósak jóval kevesebből. Ráadásul azért lehet szerezni vadászat és portya italt is, szóval én nem érzem ilyen feszítettnek azért a tempót.


Igen lehet, de akkor is hátrányban vagyok azokkal szemben akik nem két éve vagy régebben játszanak, hisz nekik még most is van egy 2-3as szorzójuk a napi csp pp tk pontra , annak ellenére, hogy az inspiráció lényege alapjában az lenne, hogy felzárkozzon szintben tehát ha csak addig mőködne kutyát se zavarná, de jelenleg nem lehet versenyezni egy olyan karakterrel aki jóval 100 szint felett van és van egy saccra 2,5 ös szorzója , pl az én egyes szorzommal szemben

egy dolog csak pl ismétlős küldetések napi le bevétel , látom , ahogy közelednek vagy már lehagytak , hogy egyszerűen nem lehet lépést tartani velük , szbajnokival egyben meg semmiből sem tart ismétlős küldit pörgetni hisz krites küldihez elég egy nyamvadt 100as alap krit 200 turbóval filléres téma ahhoz képest, hogy pl nekem 1000es alap krit 400 turbóval is akadtak ellenfelek akiken nem tudtam küldetést pörgetni .

Lehet, hogy a nagy eventeken nem kell szerinted elhasználni mindent de azért jobban jársz ha maxon tolod, mint ha csak pötyögtetsz bele kicsit lásd pl landragor event , vagy xeno csp-ből állatok tp-t kapnak , csatlósok is , azért lehet ezek nem tűnnek nagy tápnak , de pedig hosszú távon igenis azok, szerintem hiba volt ilyen formában bevezetni az inspirációt , főleg úgy, hogy aki meg a magas tp-s módon szenvedve gondolkozva ön-megtartóztatva jutott fel és most meg már nincs szorzója újra szív

Persze ezt lehet csak én látom problémának jelenleg , majd az idő eldönti
Dátum: 2015.03.13. 15:08:31
Ránézésre most a kisebb szinteken is elég sok minden teljesíthető az eddigi mini eventekkel szemben

a 12 küldire is van nyolc nap, akár még nem ismétlős küldikkel is teljesíthető bár igaz, hogy sokkal nehezebb és bizonyos küldetés állásnál inkább lehetetlen pl lépj 4 szintet , vagy felejts el két szakit lépj 5 szintet küldiknél szinte kizárt , hogy meg lehessen csinálni , de csak 10 hímes tojás kiesés , szerintem még ennek hiányában is vannak jutalmak kicsiknek is amire érdemes gyűjteni

Ami a gond a sok mini esemény és event szünet nélkül követi egymást, egyszerűen akinek nincs már pl v5-v6 inspirációja az kénytelen mindent minimumon csinálni vagy valamit kihagyni , épp ezért szerintem ha már fétist lehet szerezni még akkor olyan kellene ami erőforrást generál a játékhoz , a megnövekedett csp pp igény hez vagy ,ahogy másik topicban már írtam jutalom relikvia lehetne inspirátor szerű valami

jelenleg ott jár a játék, hogy a napi 90 cselekvés nem elegendő , bár lehet csak nekem nem illetve nem lehet tartalékolni anélkül, hogy valamit ne csináljak meg , amivel ha csak apró tápokat is de bukok napról napra egyre többet azokkal szemben akik az eredeti inspiráció miatt fél év alatt felmásztak 100 szintet , most pedig a napi 3xos erőforrásnak köszönhetően úgy játszhatnak még kb másfél két évet, hogy nem kell gondolkozni mire jut , mire nem
Dátum: 2015.03.12. 10:38:45
wikin is csak 285 ig vannak fent a kincsek , szerintem nincs leprogramozva még
Dátum: 2015.03.12. 05:33:29
Az sms vásárlásra is csak egy köszönjük a vásárlás sikeres volt de hiba történt üzenet jött vissza a pénzt levonta kő meg sehol , franc se figyelte, hogy v1-2-3 meg afórum meghalt és eszembe e jutot volna, hogy ha az egyik szerver nem megy , akkor sms fizetés is meghal
Dátum: 2015.03.11. 12:29:16
Bolygó ura event vége ,-jutalmak nem akarnak valahogy beíródni a toplistás helyezetteknek

**********

NEm topic téma de ide írom
v5-v6 szerver idő már lassan 8 perces csúszásban van , napról napra egyre több időt van "elcsúszva" rendszeridő
Dátum: 2015.03.08. 15:43:03
valami hasonló cucc kellene , mint az inspirátor (VU talis aukciós tárgy) csak mondjuk bronz, ezüst ,arany stb fokozatban lenne beszerezhető
hogy ne rugaszkodjunk el a valóságtól , csak akkor működne ha amúgy nincs már inspirációd, tehát addig meg se lehetne venni kuponért

Bronz adna 20% insp. szorzó így 1,2 lenne)
ezüst 40% (1,4)
arany 60% (1,6)
platina 80% (1,8)
mithrill 90% (1,9)
kryxónium pedig 100% (2)

vagyis egy 30pp-s beállítás mellett napi min 80 pp termelődne és prémiummal maxos szakival pedig 100 csp
sugok egy most 2-3x os szorzós akár már igen magas szintet elért karinak is megvan ez csak neki még jár a hibás számítás miatt
Mivel eddig a magas tp vel ami csak vadászatra szívatta a népet felszaladt sok szintet , most meg kapja a megemelt erőforrást mindenre csp-pp tk pont

még ezzel is elmaradna egy sok kuponos kari is egy most hirtelen felvágtázó (újra)kezdő játékos kb 3x os erőforrásra ható inspirációjától , de legalább valamelyest kompenzálva lenne aki haladni is akarna és nem csak totyogni , ha már változtattunk a szorzó működésén , akkor aki eddig a magas tp miatt szívott a szintlépésekkel, az most legalább erőforrásban hadd érje be magát , vagy tudjon versenyben maradni azokkal akik fél év egy év alatt utolérik szintben és még kb két évig élvezik a tömérdek erőforrást , az ezzel együtt járó rengeteg ismétlős küldi és miegymás mellett .

Persze jelenleg is van rá mód, hogy 18 órára megnövekedjen pl a kapott pp-k száma csak ez évekbe telik és sok tíz ezer ft ba mire annyi mega eszencia összejön, hogy értelmes mennyiséget termeljen egy valóságformázás eszencia és akkor is csak 18 órát ad tehát legelvadultabb esetben sem lesz dupla pp egy napra
Dátum: 2015.03.08. 07:42:00
2015.03.07. Migrant az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyorsított fejlődés 400 aranydukátért.

10af pontot vettél szerintem ami az Af pontokhoz adódott hozzá
Dátum: 2015.03.04. 22:13:49
Még valami..

Aki részt vesz a landragor eventen, mind Őskő csaló, hisz tul elosztásnal spórol a spec váltson legkevesebb 50 követ, ez évi 100 kő

Azután le ből dekrétumozza a bu piramist így újabb ingyen Köveket szerez

Szörnyű hogy ilyen elő fordulhat egy játékban
Pfujj
Dátum: 2015.03.04. 21:57:39
Egy roppant egyszerű megoldás jutott eszembe

A napi hűség bónusz csak akkor vehető át ha a kapott csp és pp nem csordul túl, magyarán a max csp és max pp ből egy 11.napon átvehető hűség bónusz plusz 2pp 2csp je éppen hiányzik
Ez legalább annyit eredményezne, hogy adott napon kénytelen lenne 2 portya és két vadászatot le nyomni mielőtt át vehetne a hűség bónuszt és pikk pakk a probléma megoldva, így max 30 szint után lehetne elkezdeni a tapolast nulla tp vel, hisz onnan már csp benyomja aukciós ház pp meg el Nyomja kihívás
Viszont aki már 30 ig elmegy nem valószínű, hogy majd ott le áll

Emellett ha nem akarunk kicsi pók karikat be kell vezetni két egyszerű dolgot
Büntetni magas tp vel a lefelé ütést és nem jutalmazni
Illetve a V6 os rablási képletet rá lehet ereszteni az összes szerverre

Na most lehet nem leszek népszerű de legalább kolléga le nyugodna hogy születne egy megoldás hogy ne találkozzon kettes szinten agyon gyúrt állatokkal meg a gazdaikkal

Mellesleg aki ezt kettes négyes szintre meg csinálja továbbra se fog portyazni mert arra tp is jár ha négy év alatt szerzett nulla tp akkor egy portyaba kapott 2-3 tp öngyilkossági kísérlet

Szövi medált meg maximálisan annyit lehetne szerezni ahanyadik szintű az adott karakter és pff ennyi
Dátum: 2015.03.04. 15:23:56
ma, 15:23
Fsanyi82 (86061)
Sziasztok!

Megoldható lenne-e , hogy a külső fórumra legyen egy opció , hogy le tudjam tiltani azon felhasználókat akiknek az írásait nem szeretném olvasni és azt sem szeretném ha az olvasná az enyémeket-
Több nagy fórumon van ilyesmire mód, itt csak pontszám alapján tudom félig meddig láthatatlanná tenni valaki írásait .

Szerintem sokan fel lélegeznének, ha lenne egy ilyen opció, mint pl most Rosten nevű fórumozót kb mindenki le is tiltaná.

Még egy kérésem is lenne, de nem akarom külön levélben küldeni.
Miklós ha egy frappánsat válaszolna a külső fórumban ennek a Rostenek a fejlesztési javaslat topicban , talán befejezné a szélmalom harcot ez a felhasználó
Már roppant idegesítő

Köszi szép napot!

No ennyi
Dátum: 2015.03.04. 15:16:42
aha ugy van

megy a levél üszre , szerintem kb mindenkinek elege van az elméleteidből

Tudatlanságod határtalan, és roppantul le egyszerősíted az építési átlagot is , de élj ebben a hitben , nameg ehhez 11 kari kell , ha te tudsz ennyi ip t csinalni ám csináld , elárulom az egész szövi zárolás alá kerül szinte azonnal, hogy 10en építenek egy meg csak tápolja magát

mellesleg az induló létszám max 3 fő
az építési átlag lefelé a büdös életben nem megy , attól, hogy újabb tagok lépnek be , csak nem növekszik addig ameddig az átlag el nem éri az addigit , ezt jó ha a csepp eszedbe vésed

100 energia tégla egy rohadt erős napon egy egyes karinak maximum 20000 le de ehhez az egész szerverrel egyeztetned kell, hogy vajon mikor fognak a nagy szövik több milliárdot építeni pont azon a napon amikor a játékosok alig aktívak ,
Ezt nem kell értened ehhez már magas iskola kell

fejlesztési javaslatom az üszre :
mint minden közösségi oldalon és minden fórumon , itt is lehessen karakternév szerint tiltani , hogy véletlen sem lássam az illető hozzászólásait illetve az se tudjon nekem reagálni

gondolom nem nagy kérés , ha teljesítik egymagad magad maradsz itt mert hiába írsz ha mindenki letiltja az accod senki nem fogja látni
Dátum: 2015.03.04. 11:13:53
egyéb menü gyorsítás, kényelmi funkciók 50 kő az ára és minden olyan tárgyból amiből lehet nálad több , mint pl gyógyitalok vehetsz egyszerre 20db ot

réges régen megoldott dolog , ingyenesen ne várj ilyen csodát 50 kő elviselhető a karakter életében egyszer
Dátum: 2015.03.04. 11:11:33
ha te alapitasz klánt , vagyis végzetúr játékban szövetséget helyesen fogalmazva , akkor kell csak a lélek kuthoz 5000 le amit saját zsebből kell bevakolnod ameddig nincs kutad nincs építési energiád sem máris egyes szinten nem lehetséges
amennyiben más építi be a kutat ugy neked akkor is fel kell töltened

hiába okoskodsz , hogy hamis ip-ről havrok regelnek neked építeni és akkor neked nem kell
teljesen mindegy ki épít ha nem mannakonsttal teszi azt az átlag növekszik amit te smmit csinálva nem tudsz tartaniés ennyi

ha vagytok hárman egy szövibe és ketten építenek te meg nem ... pl
fejenként be építenek 100-100 ezret amivel még rohadt messze vagy egy alap egyes kenneltől is ott kapásból 200.000/3 lesz az építési átlag vagyis 66,666 le aminek a felét tartanod kell , 33 000 et nem tudsz a semmivel összeszedni
egy karácsonyi süti lufasz le t ad kis szinten , abból te nem fogsz vakolni cimbora

De én be is fejezem a következő levelet Miklósnak fogom írni, hogy valahogy tiltsanak le innen a fórumról téged mert rohadt idegesítő, hogy csak fújod a marhaságaid és nem fogadod el évek óta jól játszó karakterek képletekkel számokkal tényekkel levezett példáit sem , neked akkor is igazad kell legyen , mert azok a k¤va kisnyugdíjas pok ok akkora vizet zavarnak a fejedben, hogy belehalnál ha játszanál és magasról leszarnád, hogy valaki évente össze tud szedni vagy kétszer 500 ftnyi tápot magának ingyen
Sugok te észlény, mindenki ugyanazokat a tápokat kapja egész évben a napi belépés után , tehát te is kapsz ugyannyi ingyen tápot , meg mindenki más aki hajlandó legalább napi egyszer bedugni az orrát a vu-ra
Dátum: 2015.03.04. 10:57:13
kennel alap feltétele pl ha nincs aréna nem lehet kennel sem

Rosten menthetetlen vagy , egyszerúen nem vagy képes felfogni a csökött agyaddal, hogy amit írsz szinte fizikai képtelenség
ÉS az égvilágon semmi értelme nincs ennek, ha valaki egy helyben nulla tp vel hízik évek alatt annyit, hogy az bárkijátékát zavarja bármiben is

A legfontosabb az egészben, ha valaki bulla tp mellett fejlődik az nem fog portyázni sem , tehát ki a lótórót érdekel, hogy ott van egy izom kari szocpok kisnyugdjas vagy nevezd aminek akarod ha egyszer nem jelent veszélyt senkire , hisz ha portyázna összedőlne a tamagocsi elmélet abban a pillanatban
De ha véletlen egyszer betámad mert hmm elkapja a vágy ilyen brutális cselekedetre , akkor mivan?
kikaptam valakitől egyszer?
egy hét múlva már emlékeimben sem fog szerepelni, mert aktívan játszva úgy elhagyom, azt se tudom már hol láttam

Ha meg nem tetszik, hogy valaki így fejlődik jelentsd üsznek
vagy kezdj te is egy ilyen karakterbe aztán pár év múlva jelentkezz mikor már betegre tápoltad magad
na szevasz
Dátum: 2015.03.03. 21:16:58
Hát karácsonyi sütiből Lesz le amennyi kell

...

Ez se fogja meg győzni hidd el

Ha léteznek majd ilyen 4-es szintre kigyurt karik, kit fognak zavarni 2_3_4 év múlva? Ha bajnokira hajt lépni kell majd 4 szintet amit szakik nélkül kell meg tegyen így mire 8-as lesz bele is szürkül a többi aktív kari közé. Ha mégis brutálisan erős marad nyer pár bajnokit pontosan kettőt lehet Egy kék egy piros aztán jön a medál x3 mínusz mindenre és kárba veszett 3-4 év

Simán megéri
Dátum: 2015.03.03. 17:02:43
Ezt fejtsd már ki , hogy a bránerben építesz két szinten belül annyit, hogy álltalad vázolt épületeket tudd használni .
És mellékesen kettes szinten jönnek be a szakik ami kellene ahhoz hogy egyáltalán lehessen állatod
vagy építsz vagy szakizol kettes szinten a kettő együtt nem megy

energiatéglával szerezhető maximum le egyes szinten

100tp kell szintlépéshez
vagyis extrém esetben 100portya

erre kapsz 100 energiatéglát ha már szöviben vagy
az energia téglák éjjel váltódnak át , kivétel nélkül mind az utolsó darabig építési energiára
egy energia tégla maximum 10ezer le-t hozhat ha a tudás fával rendelkező szövik szét építik magukat és kevés az aktivitás a szerveren , de egyes szinten ennek maximum 2%-át kapod meg ,tehát igen extrém esetben össze szedhetsz egyes szinten összesen 20000 le építési energiát
na ezzel aztán v5-ön egy olyan szövibe ahol van kennel te meg sem közelíted az építési átlagot kiv ha egy olyan szövibe kerülsz ami csak mannakonsttal és energiatéglával épül, vagyis ez sem fedi a valóságot mert az építési energia is növeli az építési átlagot
kettes szinten elfogni állatot el lehet de ahhoz kellene némi le a szakit kifejleszteni és feladatokat azzal kezdeni
megint csak ha nem szerzel le nem lesz szakid sem
és a többibe már bele se menjünk


javaslom neked Rosten van a nagy sárga segítség gomb ha belépsz a karidhoz jobb felső sarok
namost ott levél írása az üsznek
ott fejlesztési javaslat válaszd ki vagy reklamációt

Hidd el hamarabb eljut Miklóshoz , mint ha ezerszer beírod ide
Dátum: 2015.03.03. 15:17:13
egyik karimnak nincs pp másik meg még láthatatlan

Nem érdemelte ki de unatkozok, régen sokat számolgattam , most jó volt kicsit megint bele menni a lehetetlen elemzésébe