Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Idézet: mist - 2021.12.06. 17:19:11

És szerintem a 300-as szinthez közeledve ez a 143 medál egyáltalán nem vízválasztó a csatákban.


így igaz , nekem csak 122 van , és nem ez határozza meg a karakter erősséget nálam sem .
2013 elején kezdtem ezt a karakterem de szb már régebben van, mert egy másik karaktert elvittem előtte 110 szintig és már annak is voltak szb medáljai plusz az egyéb relikviák amiket ki lehetett venni nameg elég sűrűn kihagyom még az 5 ütést is , mert nem optimális Eh eszencia nélkül még az 5 pp sem
Valahol igazad van , de ezt lehet kompenzálni pl egy okos tö fejlesztéssel ,illetve a most indulóknak vagy kisebb szintűeknek sokkal nagyobb kedvezmények elérhetőek kisebb szinteken , mint annó nekünk 400 közeli karaktereknek . Vagyis ti ha kihasználtok mindent sokkal olcsóbban tudtok eljutni ugyanolyan tö szintre , mint ahogy mi jutottunk
csak egy példa ,- az én időmben még csak 80% volt a plafon tö fejlesztésre , ez már most 95 % ami azért elég hamar elérhető idézőjelben persze a hamar .

Nem azt mondom , hogy kuka az ötleted , csak a csatlós arénához képest ez azért behozható ha másképp nem őskővel kutat sütögetve kimaxolt relikviákkal , vagy precizen küldizve . pár magas szintű állat sajtolással, mert igazából mindegy , hogy a medál ad 1-1 et mindenre vagy te magad fejlesztesz rajta azzal, hogy okosabban játszol, mint a többség

csatlós arénában nincs trükk , dinárium még szerencse-kereken(3 db) szerezhető illetve csatlós bajnokit ha nyered (de ügye az nyeri aki amugy is erős) Tehát ha egy napot kihagyok bukok jelenleg 7 csatát , ami jelenleg 7x92 dinárium (na ezt nem lehet semmivel behozni valóban) vagy ne csak saját példám nézzem , valakik közel azonosan fejlesztenek de elég sokat vesztes csatákat sikerült összehozni , ott nem kap semmi extra dináriumot csak 4 et és slusz passz .

toplistán látható az elhúzás mértéke minden világon
igen v3 on én vezetek most így magam ellen beszélek , de azt szeretném , ha többen fel tudnának zárkózni mellém és lenne valami izgalom nem pedig 16 üres kattintás . Jelenleg annyit tudok tenni, hogy nem költöm a dináriumot csak a tárgyakat cserélgetem meg havi 1-2 alkalommal 1-2 pontot fejlesztek, hátha jönne feljebb a mezőny és nem 5 pontosakat kellene ütlegelni tét nélkül
Nem tudom volt-e javaslat erre de a csatlós arénába is lehetne némi fejlesztés

1. relikviával napi 16 csata lehetséges . régen 10 volt a plafon és Af képességgel ha nem csatáztam akkor másnap ebből 9 et tudtam csatázni vagyis két napnál 1 csata bukott csak , most ha valami miatt kimarad , akkor 7 csatát bukok

Af képesség növelése, hogy 14-15 csatét lehessen átvinni a következő napra (feltétele, hogy 16 ot tud a karakter egy nap támadni alap esetbe )

2. minél előrébb megyünk az időbe annál jobban nyílik az olló
csatlós harci erő/400 pontonként plusz egy dinárium jár ügye a csatákért . aki valami miatt kihagyott pár napot vagy voltak vesztes csatái illetve van még egy harmadik verzió* is később részletezem, azok semmilyen formában nem tudják behozni a lemaradásukat kapott dináriumban .Emiatt azt veszem észre egyre kevesebben foglalkoznak a csatlós arénával egyre nagyobb a lemaradásuk így akik elől vannak betonfixen nyernek de lassan elfogynak a 10 és a 6-7 pontos ellenfelek is .
az inspiráciohoz hasonlóan lehetne itt is lemaradástól függően plusz csatákra lehetőséget adni , hátha megjönne pár játékos kedve ha záros határidőn belül be tudná érni a vele azonos kaliberű karaktereket -

Nem arra gondolok hogy ma valaki regisztrál és 1 év múlva a top karaktereket verje péppé, hanem ha valakinek kimaradt pár napja vagy hete , vagy sok vesztes csatát vivott és emiatt van lemaradva dináriumba azok valahogy tudjanak felzárkózni (nyilván itt is azért aktív játék kell, mert barna kronit se terem minden sarkon stb )

Én pl már azért nem fejlesztek a csatlósokon , mert nem lenne 6-10 pontos célpontjaim se vagyis ha fejlesztem , kevesebbet szereznék mint jelenleg

* harmadik verzióhoz annyit ha világösszevonás lenne, csak a v1 top tudna érdemben csatlósokkal elől maradni , mivel jelenleg ott valamivel többen vannak aktívak és így több a 6-7 illetve 10 pontos célpont aminek köszönhetően pl egy velem azonos aktivitású karakternek is jóval nagyobb harci ereje van , így ha világösszevonás lenne vagy átmennék v1 re esélytelen lenne beérjem a topkarikat , előzni meg lehetetlen okosabb vagy aktivabb játékkal sem sem őskővel sem sehogy sem kivéve ha az adott karakter leáll napokra hetekre

egyébként világösszevonás v1 el sok minden miatt hátrányba hozná a többi világ top karaktereit, gondolom nem kell részleteznem
Dátum: 2021.11.25. 19:46:37
Nen emlékszek bocs, hogy valaha is kioktattam bárkit vagy lenéztem akár játékost vagy szövit, szerintem valakivel nagyin keversz.
Nem a kristálypontok a lényege a posztnak, és egyébként véletlen épp kifogytam belőle.

Légy oly szíves és akár itt, akár privátban mutasd meg nekem, hol és mikor néztem le a karaktered vagy bárkiét , vagy a szövetségét.
Ha valóban így van (9 év hosszú idő) bármikor elnézést kérek.
Ha van időd és energiád olvasd végig a fórumot én úgy ítélem meg magam, hogy álltalában próbálok segíteni. Ha privátba is kérdez valaki nem szoktam megtattani a titkaim mit hogy csinálok, hátha az illetőnek is megjön a kedve s nem hagyja abba a játékot..


Itt a hangsúly azon volt, hogy ha valaminek van maximuma ol egy szakinak akkor ne kérje kaland próbában a másfélszeresét ( nem azért mert sajnálom a kristálypontokat vagy az af et rá hanem mert alapjába véve a kaland nem teljesíthető( igen erre van a kristálypont... Hagyjuk ha nem érted.) nem is én jeleztem elsőnek ezt az évek alatt csak ma úgy szembe jött frontálisan mert épp egyesével kalandoztam
Dátum: 2021.11.25. 12:36:14
nyilván ha majd nem lesz mire pakoljam az AF et akkor ezt is kihúzom maxra egyszer talán

De ez még nem változtat azon, ha valaminek maximuma van akkor ne kérjen már másfélszer nagyobb képességet

az erő tau stb meg se említem, ha kér pl 12000 és felhúzom 12 ezerre akkor tuti 12200 at fog kérni vagy többet , és nem csak az epikus kalandok
Dátum: 2021.11.25. 10:47:00
123. szintű tanulás próba: tanulás: 81 + 18 = KUDARC...

tisztelt Jv , tájékoztatásul közölném, hogy a szakértelem elérhető maximuma 81

tehát maradjunk már a valóságban és kicsit finomhangoljuk már a kalandokat , mert csillió kristálypont sem elég ,lassan
ez csak egy a sok közül
a 3x oltott fél a 2x oltottól
a 2x oltott fél az 1x oltottól
az 1x oltott fél az oltatlantól

az oltatlan meg nem fél egyiktől sem , meg a virustól sem

járvány alatt nem szokás védőoltást adni, kényszeríteni meg pláne nem

Legujabb verzió, hogy már nem 6 hónapot "véd" az oltás(nem véd semmitől) , hanem csak 4 hónapot

szóval évente 3 at lehet ezután szuratni akinek arra van ingere

Én nem ellenzem az oltást de közel nyolc éve egy fájdalomcsillapítót a számba nem veszek , így ezt se fogom sem most sem soha beadatni
hozzáteszem 8 éve nem is kellett orvoshoz menjek , csak fizetem a tb t vastagon a semmire

aki akarja adassa be a sokadikat is ha ő ettől biztonságba érzi magát de ez legyen mindenkinek saját magánügye s nem kellene senkinek a másikat lenézni vagy ellenségnek tekinteni mert be van vagy nincs oltva (oda vissza igaz)

Pláne n em való ez egy játék fórumára , ha nagyon osztani akarjátok az észt tegyétek meg egymásnak privátba

ui: Gyertek ki Svédbe , itt nagyon komoly intézkedések vannak virus ellen
menj a természetbe , egyél sok zöldséget s vitamint , találkozz a barátaiddal , utazz kapcsolodj ki, sportolj sokat, táplálkozz egészségesen, moss kezet , kb ennyi
se maszk se oltás kampány pláne nem erőszakkal , hogy akkor megvonok tőled minden emberi jogod ha nem nyomsz magadba valami ismeretlen anyagot immár 3 x is , sőt még egészségügyi ellátást se kapsz .Itt is voltak vannak korlátozások a távolságtartás(üzletekben , stb) de a svédek amúgy sem másznak bele egymás aurájába szóval nem nehéz betartani
Dátum: 2021.11.10. 10:48:24
ha ma sikerül befizetést elintéznem , akkor még megkapom az elit jutalmakat?
Dátum: 2021.11.10. 02:18:50
Én is bíztam benne, hogy még 1-2 napig bent marad , mint a mini eventek a befizetés miatt ...
Fizetésem ma érkezik és Svédből nem megy a dolog csak utalással , nincs otp fiók , az sms re meg rész jutalom sem járt volna

Számlám új , ezért csak KP van nálam ...

na mindegy ennyivel több marad zsebbe ismét
Talis befizetés is ugrik , nyilván azért sem tudok 2300 KM t utazni , hogy ott legyek
Dátum: 2021.11.10. 02:11:48
transzdestrukció:

Portyázás során az ellenfél transzcendális projekció szakértelme annyival alacsonyabbnak számít, ahányas a transzdestrukció szakértelmed. Ezenkívül +1 templomkristályt kapsz a templom végső kincsében a szakértelem minden 2 szintje után, ha van Indiana ostorád. LE-ből nem fejleszthető. A szakértelemnek nincs maximális szintje, és nem drágítja a többi szakértelem fejlesztését.


jó lenne kijavítani a szakértelem leírását, mert bár olvastam valamikor a nyáron, hogy mégis van maximuma csak most szembesültem vele, hogy valóban van

1400 a szakértelem maximuma

nem kellene félrevezetni a játékosokat az ilyen leírásokkal .
Dátum: 2021.11.07. 13:56:54
meg hogy vegyen részt a csatlós csatában ? hisz megvan a 7 harcoló, most elég komolytalan lenne egyet lekukázni egy egyes harci szintűre (bár smaragd szelencét el lehet tolni rá ) de a harci tulajdonságait felhuzni dináriumból igen nagy öntökön szúrás lenne

hacsak nem a fétiscsere megoldhatja a kérdést némi kavicsért
Dátum: 2021.11.07. 13:54:05
Grat , amúgy ez érdekes, mert összesen egy feladat maradt ki nekem és még két nap mire a fétis meglesz nem ugyanazokat kapja mindenki vagy mivel jutottál előrébb, mint én pl? nekem 300 tp esett ki a szb hétfői okosság miatt , mert csak du léptem be
Dátum: 2021.11.01. 20:39:00
Én ha tehetem inkább pihenek
Napi 800-1000 km vezetés mellett nem tudok éjjel nappal itt lenni, most lekéstem mert csak du tudtam benézni, még szerencse, hogy nem 300 tp n múlik a fétis
Dátum: 2021.11.01. 12:59:10
300 pont minusz mert nem néztem be reggel
Nyílván mindenki itt indítja a napját...
Gratulálok megint ehhez a remek feladathoz így hétfő du támadjak 10 et a szövibajnokiba.

Komolyan nem értem, hasravütés szerűen vannak a feladatok vagy ha nem a vu val ébredsz akkor... Le magad...
Dátum: 2021.10.28. 03:02:28
Veremkufár
Vegyél meg a Kárhozat/Végzet Vermében 5 kufárajánlatot őskőért!

Nooooormális?
A hónap 28. Napján indítsak egy vermet csak hogy meg vehessek 5 ősköves (többnyire sennire való) ajánlatot a verem kufártól????

Mikor ilyen feladat beraktok nem csuklotok?
Legalább tennétek be hó elejére mikor van új verme mindenkinek.
Erre elnyomni egy verempálcát....
Dátum: 2021.10.05. 20:32:09
akkor reménykedjünk, hogy lesz valami értelme is
Dátum: 2021.10.05. 09:36:46
Mit tudsz amit én nem?
Nem látom, hogy elindult volna de lehet csak vak vagyok
Dátum: 2021.10.04. 08:35:00
akkor elvbe ez ma indul a xenoval?

Tehát akkor nem ma
Dátum: 2021.09.28. 11:35:54
melyik világon vitted el aukciós házba ezt az állatidomár követ?

nem lehetséges , hogy kevered a relikviáknál megvehető állatidomár kristállyal? mert akkor az egyfelől 100 as szintű relikvia , ami a szinted miatt nem tuti, hogy működik még , másfelől annyit vehetsz ahány familiárist birtokolsz ,és ennyiszer 3 at enged emelni a szakin

a 3 szaki emelés egy relikvia esetén nem fog ujabb állathelyet eredményezni
Dátum: 2021.09.28. 11:27:33
akkor egyszerűbb ha jobb felül irsz az ügyfélszolgálatnak , biztosan segítenek .

Én kétszer vettem meg (ennyiszer lehet) nem volt probléma a szakértelem fejlesztéssel