Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fsanyi82

Dátum: 2022.09.19. 11:04:39
akkor bonts egy pezsgőt ,bár sztem azt se tudod ki voltam
de most hogy nem vagyok vajon ki fogja elrontani a játékod



na azt hiszem fórumról is törlöm magam
Dátum: 2022.09.18. 14:35:37
Heimdall v1

végleges

10 év és oly sok beleölt idő, energia és pénz után nulla játékélmény

mindenkinek további jó játékot
Dátum: 2022.09.16. 15:21:33
Felesleges.
Már alapból tartalmazza a jutalom az ultraspec kedvezményt is,ha van ha nincs ilyen eszenciád
Dátum: 2022.08.31. 20:31:35
elvileg el fogja fogadni
mondjuk én nem bíztam a véletlenre és inkább túl tettem magam ezen a feladatokon
Dátum: 2022.08.27. 16:22:44
föld síkja :
"Méltó hívem vagy! Térj vissza világodba, és toborozz híveket nekem! (+5 támadás)"

pozitív létsík:
"Raia igaz híve vagy! (+30 sebgyógyítás)"

10 fázis kutatásban is megismert bu eventre hajazó piramis ami még mindig kocka alakú
teljesíthető kb 1 másfél hónap alatt , dekrétum nincs
Dátum: 2022.08.21. 17:00:08
Nem
Dátum: 2022.08.06. 08:33:55
Ide hiába írod ki,a kutya el nem fogja olvasni
Talán próbáld az ügyfélszolgálatot,de ha az email cimedre se emkékszel akkor ne sokmindenbe reménykedj,mert bemondásra bárkinek be irhatnak akkor bármennyi követ ezen az alapon
Dátum: 2022.07.27. 08:35:41
hát ne válassz be küldit
egyből nem teljesül

miért ne lenne fair ? nulla tp-re akarsz portyás küldizni ?
Dátum: 2022.07.26. 10:31:10
Ja és az nem gyengült ,hanem gyógyult,ha nem ütötted elég sűrűn ,akkor fel gyógyult 100% ép ra

Egy olyan feladat volt amiben 10 ezer csata kellett,de nem egyénileg és nem is 7 fős csapatonként,hanem aki odaért beszállt a csatába.
Akik meg nagyon soká értek oda kaptak valami 200 legyőzendő xenot aztán annyi
Dátum: 2022.07.26. 10:22:43
Karakter erősségtől független 34 ütéssel lehetett megölni az általad írt szörnyet.
33x gyorsítva őskőért kb 5 perces feladat volt egy embernek is.
De itt 10 ezerszer kell megütni amennyiben tudsz min 200 ezret sebezni
Dátum: 2022.07.25. 22:33:44
A kutatásba nem volt ilyen ellenfél
Ott egy olyan szint volt,ahol 10 ezer xenot kellett legyőzni de nem 6-7 vagy kevesebb fős csapatoknak,hanem összesen
A kettőnek semmi köze egymáshoz
Dátum: 2022.07.24. 09:10:32
Ne indíts új vermet mert a 6. Fázis ingyen verem
Ha végig viszed utána persze bugos mert nem tudsz adott hónapba verempálcát használni de attól még inkább ingyen vermezz mint egy oálcát használj el
Dátum: 2022.07.22. 21:04:59
4 napja ütjük heten , persze nyílván nem nonstop és most így áll az első kapuőr

92.142 / 100 %

őszi vu talira a miénk talán fel is fordul vagy nem, mert lesznek napok, mikor én se fogok bele ütni max 1x , mert van életem meg egyéb hobbim , nameg munkám is , nem csak a játék látástól mikulásig

Mire meghal a szörny érdektelenségbe fullad az event kb
Dátum: 2022.07.22. 21:00:27
ebbe semmi küzdelem nincs , csupán legyél gép előtt nonstop heteken keresztül

Értelme se sok ennek a feladatnak , a szintjutalom meg nevetséges más szintek jutalmához képest , még akkor is ha erőforrás igénye nulla a feladatnak .

amit furcsállok , hogy Miklósék be se néznek a fórumra mióta elindult ez az event .
Legalább annyit mondana valaki ez szándékosan így van tervezve , vagy csak hibás működés mint a kutatásnál is a 10 ezer szörny ölés feladat ami ügye egyénibe indult egy hiba miatt a számlálója ,majd javítva lett

később lesz olyan, hogy valaki egymaga ér erre a szintre s időn belül senki sem ér oda , na majd arra kiváncsi leszek az mennyire fog örvendezni ennek a feladatnak, ha egymaga kell 10 ezerszer megütnie a xenot , amennyiben tud 200k sebzést egy csatával bele tolni persze
Dátum: 2022.07.21. 16:51:14
Ha ezt előre közlik ,bele se kezdek ebbe az eventbe ...

Erre kár volt fejlesztési időt pocsékolni.ugyan ki a f...om fog hónapokon keresztül nonstop negyed óránként be lépni,hogy haladjon is a feladat valahova?
Egy dolog,hogy 400 felett semmi értelme a játéknak egysíku unalmas ,erre itt lenne valami event ami uj célokat ad ,de nem,még egysíkubb lett az egész plusz legyél éjjel nappal gép előtt egész nyáron meg majd ősszel is ha igy halad
És ez csak egy feladat.

A megszerezhető fétis meg egyfelöl teljesen felesleges ,másfelöl megint nem ad semmi olyat amiért meg érné váltogatni az aktív csatlóst. A plusz szerencse még passzívan is lófütty kimaxolt csatlóssal is ( mrgár a nap fétis is tudja ugyanazt) a a vadászatra a 3% meg egy vicc ,mivel 400 felett hacsak valami event feladat nem kéri senki se pocsékolja a csp t hagyományos vadászatta

Adtunk a sz..nak egy pofont ezzel a fejlesztéssel
Dátum: 2022.07.20. 17:09:00
amikor van rá 5 csp-d , bármikor meg lehet csinálni
Dátum: 2022.07.18. 14:43:05
Szerintem ez nem így lett tervezve
Akik később érnek ide azok soha az életbe le nem győzik a szörnyet,vagy akik később érnek ide becsatlakoznak ,mint kutatásba a 10000 támadásos feladatba ,és az azután érkezőknek meg csak meg kell simogatni kicsit majd

Ez így elég gázos különben pláne ha közbe meg majd gyógyul is
Dátum: 2022.07.17. 17:20:12
5/1
állatkarom-vadászat 9 kisebb vadászzsákmánnyal meglett
rézdarab-térkapu 60 térkapuval meglett
fáklya -75 kaland kellett

5/2
fehér kristály-térkapu 50 kapuval meglett
ugarhéj- kaland 45 kaland kellett
madártoll-vadászat 10 kisebb vadászzsákmánnyal meglett

5/3
csuklyavirág -térkapu 60 kapuval meglett
fekete gyöngy - kaland 60 kaland kellett
bordacsontok - vadászat 11 kisebb vadászzsákmánnyal meglett

5/4
szörnyszem - vadászat 120 csp
mákrózsa virág- térkapu 60 kapuval meglett
izzadságcsepp -kihívás 23 kihívás kellett

5/5
mágikus homokóra- kaland 60 kaland kellett
aranypénz -portya és szb 4 kábítós küldivel meglett (kb 26 pp)
kvíztóken 20 helyes kvíz válasz

5/6
csontfegyver -portya és szb 60 pp kellett
gyenge méreg -vp italt kell inni
lüktető szív -vadászat 80 csp kellett

5/7
Chara-din ékköve -kaland60 kaland kellett
állatbőr - vadászat 150 csp kellett
deus ex machina - térkapu 60 ból meglett

5/8
erdei hernyó - vadászat 100 csp kellett
móri virág - térkapu 40 kapuból meglett
nyúlláb - kaland 60 kaland kellett

Ha már úgyis ki van írkálva itt van egybe a saját statjaimmal
Dátum: 2022.07.15. 12:07:07
ezt a várakozást nem értem , minek kellett berakni ebbe az eventbe is
már a kutatásnál sem működött egyetlen egyszer sem

ha nem lesz meg a létszám , akkor is egy ember üti le 33 ütéssel független milyen erős (x3 kő) ha meg többen vagyunk ,sem fogja egyszerre ütni mindenki, mert nem egy időpontba játszik mindenki, mellesleg nem is lehet sehogy szólni a többi játékosnak, hogy ugyan gyere már ütni, mivel nagy eséllyel nem egy világon játszunk , és nem mindenki lesi a fórumot sem
plusz ha többen ütjük , akkor sem lehet megúszni köves gyorsítás nélkül, mert többet gyógyul, mint amennyit egy csatában elveszt a max életpontjából

elég lett volna beállítani, hogy 33x3 kőért cserébe le ütheted az ellenséget és mehetsz tovább , merthisz úgyis ez a vége az egésznek csak most sakkozzon az ember 1-2 hetet itt egy helyben (később meg fixen 2 heteket kell majd akik ezután kezdik )
Dátum: 2022.07.15. 11:28:54
7. A kapu őre
Jutalom a fázis teljesítéséért:
1 a Felemelkedés gyémántja 10 Isteni nektár
Számtalan viszontagság után eljutottál a labirintus mélyén levő kapuhoz. Azonban úgy tűnik, a megpróbáltatásaid nem értek véget: a kapu előtt egy irdatlan, csápos xenóteremtmény kigyózik! Egyedül esélytelen vagy a legyőzésére.


100 / 100 %
Jelenleg itt várakozik: Heimdall a Felszín ura

(Még 6 karakternek kell csatlakoznia, hogy el tudjátok kezdeni a csatát.
Ha nem lesz meg a létszám 335:59:08 idő múlva sem, automatikusan elkezdődik a csata)

majdnem írtam valamit de inkább most elmegyek egy hétre valahova