Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.06.17. 12:25:47
Köszönöm
Dátum: 2015.06.17. 12:02:51
Szia
Köszi, akkor tudsz adni valami linket ahová felkerültek a beholder kvíz megfejtései? Kitöltöttem, de nem kaptam rá semmit, tehát kevesebb jó válaszom volt, mint amennyiért járt a díjazás, de azért kíváncsi lennék, hogy melyik kérdésre mi volt a helyes válasz.
Dátum: 2015.06.17. 09:26:48
Beholder kvíz esetleges nyereményei is be lettek írva?
Dátum: 2015.06.17. 09:23:48
Ez az őskőből relikvia dolog milyen mértékű volt? Hány trófeát lehetett így szerezni? Akkoriban épp nem játszottam, pont az utolsó 1-2 napra állítottak vissza.
Dátum: 2015.06.17. 07:26:36
Rossz a kérdés is. Legalábbis hiányos. Szerintem. A kérdés fontosabbik része szerintem az, hogy a jutalomrelikviákkal mi lesz?!
Részemről jöhet az új event, de a HH relikviái legyenek valami/más módon megszerezhetőek.
Dátum: 2015.06.14. 19:49:24
A ti szempontotokból igazatok van.
Amennyiben az a cél, hogy a játékosok töredékét szórakoztassuk és csak az ő igényeiknek megfelelő legyen ez az esetleges fejlesztés, akkor tény, hogy ez az egyszerűbb.
Csak ez mire jó a rendszeresen bajnokit nyerőkön kívül?
Dátum: 2015.06.14. 12:02:10
Értem amit írtok azt hiszem, viszont szerintem fordítva ez nem teljesen igaz. Ha a kihívó a párviadalra hívás előtt, a kihívott meg a visszaigazolás előtt ráöltözhet a párviadalra és a rendszer lementi a kihíváskori/visszaigazoláskori állapotot, mint ahogy a bajnoki nevezéskor is, akkor a körülmények bajnoki viadal szerűek. Nem? Ha nem, miért nem?
Lehet a ti megoldásotok egyszerűbb, nem értek a programozáshoz.
Én azt szeretném, ha a világok közti viadalokban nem az lenne, hogy havonta ugyanaz ellen bukik el valaki és vége, hanem hogy ténylegesen kipróbálhassuk magunkat más világok játékosai ellen. Nem egy ellen, nem mindig ugyanazok a játékosok egymás ellen, hanem bárkivel megküzdhessünk, sorsolások nélkül.
Dátum: 2015.06.14. 11:46:14
Idézet: Miklós - 2015.06.12. 14:41:37
Háborús veterán
Támadj meg 10 ellenfelet a szövetségi háborúban!
időtartam: jún. 19-24.
jutalom: 1 győzelmi embléma, 1 bajnoki tóken

Ez elírás? Tényleg háború szövetségek közt vagy Szövetségi Bajnokságban kell 10 csatát vívni?



Idézet: Miklós - 2015.06.12. 14:41:37
Esszenciagyűjtés
Szerezz %s esszenciát sajtolással! (több nap alatt végrehajtható)
időtartam: jún. 15-23.
jutalom: 8 győzelmi embléma, 3 katalizátor esszencia

Megoldódott.


Idézet: Miklós - 2015.06.12. 14:41:37
Mytokronit kalandor
Szerezz kalandok során 3 fehér mytokronitot!
időtartam: jún. 23-30.
jutalom: 1 győzelmi embléma, 2 fehér mytokronit

Minden nap lehet szerezni 3 fehéret és általa 1 emblémát meg még 2 fehér kronitot?
Dátum: 2015.06.14. 10:21:14
Így is lehet, de akkor elég lenne egy Világok közti Aréna, ahol bárki bárkit kihívhat, bármikor, mint a sima Arénában, de itt szinttől, hordától, szövitől és világtól függetlenül.
Vagy feltétlenül szüksége van a konstans bajnokainknak az új, semmi bónuszt nem adó medálra, hogy növeljék az ... Idézet: Iceman_96 - 2015.06.14. 10:02:30
e-pénisz
-üket?

Hogy tényleges bajnoki körülményeket lehessen szimulálni, lenne a sima Arénás támadás gombon kívül (ami azonnali, adott öltözetben és beállításokkal futna), a "Párviadalra kihívás" gomb. Ez azt tudhatná, hogy a kihívó beöltözik a választott felszerelésbe és minden mást is beállít arra, ahogy a párviadalban részt szeretne venni. A kihívott megkapná a kihívást és a lehetőséget, hogy ráöltözzön a párviadalra és utána fogadja el a kihívást. Amikor elfogadja, akkor a mindkét fél "nevezése" után lefutna a párviadal és a két farokméregető látná, hogy bajnoki - vagy más, választott - körülmények között melyikük az erősebb.
Dátum: 2015.06.13. 22:17:04
És ez miben lesz más az eddigiektől? Ha semmiben, akkor csak annyi történik, hogy a konstans bajnokok közül eldől, hogy adott kategóriában melyik világ örökös bajnoka a "leg".

Lehetne pl állatok, csatlósok, épületek és minden egyéb bónuszok nélküli a harc. Csak az alap tulajdonságok és szakik a turbóval és a 4-8 hordást igénylő felszereléssel (fegyver, varázslat, páncél, pajzs, csizma, sisak, gyűrű, lánc). Esetleg AFK-k. Zöld medál. Nem tudom, ez csak egy hirtelen ötlet, nem kidolgozott, lehet javítani vagy más ötletet javasolni.
De önmagában annak nem látom értelmét, hogy az eddigi 2 féle bajnoki egyikét rendezzük meg eztán több világ összevont részvételével pluszban, ott lennénk ahol a part szakad, csak annyi történne, hogy ha 2 világ vívna egyben, akkor feleannyi medált osztanánk ki, ha 5 világ vívna egyben, akkor ötödannyian nyernének, de ugyanazokból kerülnének ki. Akkor meg elég lenne a bajnokok viadalát megrendezni, Bár ezt lehet, hogy semmi módon nem lehet kiküszöbölni.
Azért gondolkodjunk és ha lesz valami, akkor próbáljunk valami újat kihozni belőle.
Dátum: 2015.06.13. 21:37:42
Az új event tervezete érdekesen hangzik, de a trófeákból kivehető, eddig más forrásból be nem szerezhető relikviákat mindenképp tartsuk meg és valamilyen módon legyenek megszerezhetőek a jövőben is.
Dátum: 2015.06.11. 09:09:53
Javítás megtörtént, köszönjük
Dátum: 2015.06.10. 16:55:35
Küldtem képet ÜSZ-en.
Dátum: 2015.06.10. 08:06:33
És Miklós mindenkinek egy kör ajándék őskő is legyen! Siva állja a cechet
Találkozón csak 10 ezer és hozzád vágnak egyet.
Igaz a minieventben múltkor 50 akármiért is járt, csak akkor még nem tudtuk, hogy a továbbiakban a fél életünk ezekre fog épülni
Dátum: 2015.06.07. 19:02:36
- Szerencsekeréknél a tételekre gondolsz/gondoltok vagy a pechpont értékre vagy mindkettőre? A pechpont tuti frissítendő és vannak tételek is melyek elavultak, de akkor nem ártana új ötletet feldobni helyettük, vagy csökken a tételszám? Szerintem mind ráfér, csak a vezetőség felé nem árt tisztázni mit is szeretnénk, mielőtt másba fognak, mint amire gondoltunk.
- Az állatokat ki lehessen jelölni harcra, pihenésre és gyakorlásra is, mint gyógyulásra, hogy ne egyesével kelljen ide-oda küldeni, gyakorlásnál az időt is beállítani le-fel görgetések nélkül.

Idézet: Iceman_96 - 2015.06.07. 16:07:51
- ha vadászat során nincs autosajtolás bekapcsolva, a befogott állatom azonnal idomuljon be, egyet se kelljen klikkelnem miatta
Erre szerintem legyen egy gomb, mint az autosajtra, hogy ha az be van pipálva és az autosajt nincs (lehet ez egymást kizáró a kettő) akkor idomuljon be, mert azért nem 100% hogy mindig mindenki be akar idomítani minden lényt amit nem autosajtolt. Lehet ez valami egyéb célból állatok gyűjtése: pl sajtolj x állatot egyszerre vagy állatok szeretete vagy ki tudja ki mit miért és hogy talált ki. Adjunk lehetőséget a manuális idomításra is.
Dátum: 2015.06.04. 22:13:34
Igen, sajnos abban sem első, hogy ~200+ szintű karakterekre szabják az AFP költséget egy AFK-ra ami 60-tól elérhető, se szintben se elköltött AFP-ben nincs korlátozva. Tápoló képességnél mondjuk, hogy megértem miért, de ennél?
Mindegy. Akinek kell, áldoz rá, akinek nem kell vagy drágállja, az mellőzi.
Dátum: 2015.06.03. 17:07:37
Talán használtál 1-2 felemelkedés gyémántját is + nem mindegy, hogy a húsvéti fétises mekkora szintű, mert minden 30. szintje után jár 1 TP, aki 30-assal tolja annak minden passzív csatlós 1 TP-t kap, aki 240-essel annak mindegyik passzívja 8 TP-t kap. És a Húsvét event után volt a Xenó háború, azt már tolhattad húsvéti fétissel, és abban CSP-ből is lehet csatázni, inspirátorral meg lehet lódítani a dögöket.
Dátum: 2015.06.03. 15:08:06
Tegyük fel, hogy napi 40 PP-ből 4-5 portya alapú ismétlőt csinál adott játékos. A napi 50 CSP-ből viszont egy fél küldi sem lenne meg. 150-200 vadászatból 4+/-1 kisebb jött össze és kevesebb kiégett kő. Szándékosan van ez így? Nem lehetne a CSP alapú ismétlő küldiket átalakítani úgy, hogy az is hasonló arányt mutasson? Vagy nem kisebbet kéne fogni meg kiégettet gyűjteni, hanem itt az új sztár a szürke kronit, gyűjtsük azt ismételhetőként, még jobban is kell, mint a kisebb lények és a magas szerencse nem is büntetné, mint a kisebbeknél.
Lehet jobbat javasolni
Dátum: 2015.06.03. 14:47:18
Én mondjuk nem tolom ilyen durván, mint te, de tudom, hogy sokat jelent, Miklós becsülte alá, tőle vettem át a "néhány TP" kifejezést.