Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.10.28. 08:52:52
Mit szerettél volna megtudni a szerencsekerékről?
Dátum: 2012.10.27. 10:42:48
Igen, a kicsiknek csak alkalmazkodni kellene a nagyok által eldöntött sorrendben, hogy melyik nap melyik erőforrást használják.
Mivel minden horda minden erőforrást szeretne tuningolni ezért lenne egy természetes vagy megbeszélt forgás az erőforrások bónuszainak birtoklásában.
Dátum: 2012.10.27. 10:40:16
Szintet léptél és az óriási szörny LE-je így több, mint alacsonyabb szinten + eltolódott a pozitív, felső maximum határérték felé?
Én is gyakran kapok majdnem 5000-et egy csatából, pedig normál vadászatban majdnem 4000 volt a max.
Dátum: 2012.10.27. 10:36:35

(Nem szoktam addig inni.)
Dátum: 2012.10.27. 09:59:52
Akkor az Offsboy által írt bug zavart meg és természetesen, ha nem visszaváltható akkor én sem adnám hízóra.
Dátum: 2012.10.27. 08:39:44
Változott vagy nem is volt visszaváltható? Csak mert akkor nem tudom honnan gondoltam.
Dátum: 2012.10.27. 08:37:46
Valószínűleg igazad van, csak megírtam, mint lehetőséget. 8 óra alatt hány CSP-t égetsz el normál vadászattal?
Dátum: 2012.10.27. 08:22:00
Viszont, ha sok sárkányölés előtt eltolsz egy +5 spekist ami 8órán át tart, akkor az hozhat némi bónusz LE-t a csaták végén.
Dátum: 2012.10.27. 08:19:12
Miért lenne felesleges a 4 vagy az 5 feletti ultraimplant?
Megnéztem, mert nekem nincs, 12 TP-t ad egy nem Sárkánykígyó, tehát normál lénynek. Melyik 20-as szintig működő hízónevelő állatfelszerelés ad ennyit vagy többet (wikin nincsenek fenn és alacsony szintemnél fogva nem is látom a törött korona felettieket)?
Arról nem beszélve, hogy visszaváltható, tehát örök, 20-ig neveled vele a dögöt, kisajtolod, mehet a következő lényre. Vagy nem így van, van valami amiről nem tudok még és gátolja az ilyenfajta felhasználást?
Dátum: 2012.10.26. 18:28:47
Hehe, vajon holnap javítják, hétfőn, őszi szünet után vagy 1-2 hónap múlva?
Dátum: 2012.10.26. 17:21:55
Mint az kiderült, mi sem tudunk mindent amit kéne - önhibánkon kívül.

Ha csak 1 szintre vagy az "üdvösségtől" akkor szerintem megéri fellépni és ládát szerezni, mert ha még nincs TÖ fejlesztést olcsóbbító gyűrűd, akkor így szerezhetsz még a Landi jutalom átvétele előtt (az átvételt el lehet halasztani legkésőbb az esemény vége utáni következő szintlépésig) és úgy jelentősen nőhet a jutalmad, ha meg már van TÖ olcsóbbító cuccod akkor vehetsz ki mást az entikből, nem feltétlen azonnal, hanem bármikor a következő Landiig. (+20% LE küldikből, +20% LE-szívás, -30% fertőzés csökkentés költség, +25% LE-rablás, -5% SZÖ fejlesztés költség, -10% kedvezmény a kufárnál a LE-ből - ezek olyan dolgok amik behozhatják azt az egy szintet fél év alatt, de akár hasznot is termelhetnek, ha ügyesen csinálod.)
Dátum: 2012.10.26. 16:44:08
Mivel a ládát akármeddig el lehet tárolni, ezért az lenne a korrekt, hogy akár már 1. szinten is eshetne, mert az általa szerzett kincsek úgyis csak akkor lesznek használhatóak amikor elérjük a határt (Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje VAGY max. kétszerese az övének, VAGY max. 20 szinttel nagyobb (a két feltétel közül bármelyiket elég teljesíteni).). Fél év alatt el lehet jutni 30. szintig amikor már entizhet a tag, tehát lehet, hogy valaki egyik Landin szerez ládát amikor még 30 alatt van, de még a következő Landi előtt már 30 fölé ér és elhasználja, hogy a következő eventen is szerezhessen. Ez akkor lehet a legbosszantóbb, ha mondjuk csak 1-2 szinttel marad el a 30-tól az event végekor és emiatt nem kapott ládát.
Dátum: 2012.10.26. 14:30:58
Idézet: Baraty - 2012.10.26. 14:01:35
És hogy ne lehessen exploitálni, úgy figyeltül le, ki az akinek már esett, és nem eshet még1x, hogy kinek van 40. szint alatt lélekgyémántja.

Ezt jól elbaltáztátok srácok!!

Nekem előző Landin amikor már 30 felett voltam, de 40 alatt, volt LGY-m Xenó eventből (az is azért, mert a regisztrációmkor pont volt egy xenó event amin persze nem tudtam kezdőként 2-es szintű eredménynél jobbat elérni, de gondoltam, hogy ne vesszen kárba az a kis teljesítmény, LGY-t kérek - ugye, ha nem hiányoznának az infók a játékból akkor kérhettem volna a fertőzés csökkentést is, de honnan a rákból tudtam volna, hogy azt is lehet, majd amikor 19-re érek akkor megkapom???), ezért a "nyomós okotok" miatt nem eshetett nekem fél éves bérlet (se!), pedig qrva nagy szükségem lett volna rá! Már csak azért is mert a VT folyamatosan kérte tőlem a 60 AD-s küldit az elmúlt fél évben!
Mivel a qrva nyomós okotokat elfelejtettétek közölni és bele se gondoltatok a játék lehetőségeibe, így nem tudtunk erről a szarról, honnan tudtam volna, hogy ne szerezzek LGY-t?

És akkor jöttök ilyen jópofa dumával, hogyIdézet: Baraty - 2012.10.26. 12:42:02
A féléves aukciós bérletre vonatkozott egy olyan limit, hogy 40. szint alatt nem eshetett ki. Ezt lecsökkentettük 20. szintre.
Idézet: Baraty - 2012.10.26. 13:09:33
Nyomós okunk volt rá, hogy 40. szinttől raktuk be, de őszintén szólva már nem emlékszem miért.
de sehol egy "bocs gyerekek" az 1 hónap méregért és fél év szívásért, kompenzációt meg nem is kérek (lehet nem is adnátok ) mert nem a ~ 70-80 dukátot sérelmezem, hanem a bánásmódot (sokadszori infó- és "bocs" hiány) és a 7 hónap kellemetlenséget!

Ez bár Baratynak címződött, mivel ő tájékoztatott minket, de nem neki szól, hanem a komplett játékvezetésnek.
Idézet: Craslorg - 2012.10.26. 13:09:21
Kíváncsi vagyok, minek van még ilyen szintkorlátja, amiről senki se tud?
IGEN, ÉN IS! (Vagy bármi más amiről nem tudunk, pedig kéne!)
Dátum: 2012.10.26. 13:05:15
Ez hiba volt? Hogy jöttetek rá? Ha szándékos akkor nem értem miért volt 40 az eredeti tervezés, hisz a relik szintje csak 30 és az AH is 24-től érhető el.
Tényleg, 20 alatt miért ne eshetne? Vehetnének belőle csizmát az aprók vagy lehet még a következő Landi előtt elérik a 24. szintet és akkor már ők is "rendeltetés szerűen" tudnák használni.
Dátum: 2012.10.26. 11:19:04
Jó ötlet ez az eventes tesztelés!
Dátum: 2012.10.25. 22:20:49
TÖ/SZÖ fejlesztésnél 4 éve jó lenne még sincs, kár. Majd csak lesz
Dátum: 2012.10.25. 19:41:04
Ez egy érdekes ötlet, (ha még nem tetted) írd meg fejlesztési terv/ötlet/javaslat vagy minek ÜSZ-en, akkor biztosan és közvetlenül Miklós (is) olvassa.
Egy kérdésem van most: a HT a vadászatra ad 10%-ot, az új trió egyike is, akkor ezek összeadódnak, nem adódnak össze vagy az új épület felváltaná a HT-t?
Na ahogy ezt leírtam eszembe jutott még 1, bár ez (is) már finomhangolás kérdése: a dicsőség medál és egyéb hasonló hatású bónuszokkal összeadódnának vagy úgy működnének, mint a HT vs más bónuszok, tehát amelyik a nagyobb+1%?
Dátum: 2012.10.25. 17:37:48
Ez úgy hangzik, mintha kihasználtad volna a csalást és amikor már nem tejeltek megfelelően csak akkor jelentetted. Ha így lenne az "bűnrészesség" azt hiszem, Syabo talán pontosít, ha nem szakszerűen írtam.
Dátum: 2012.10.25. 14:31:58
Erősítgesd az állataid csontjait
Dátum: 2012.10.25. 14:30:17
Én mondjuk örülnék a Lélekkút katalizátornak is Te nem szoktál sütögetni (szósz húszt )?

Miklós: szerintem elvenni attól akinek van több is enyhén szólva csúnya dolog lenne akármit is adtok helyette.
4-5 implant (ki hány állattal harcol) nagyon hasznos lenne az EH-nak az AFK-kal kombózva (energiamester), akkor inkább limitáljátok most 4 vagy 5-el és akkor a hízokat már nem ultraimplanttal neveljük majd