Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Papamaci 54

Oldal: 12
Dátum: 2016.12.16. 15:10:58
Oké,hogy egy havi rendszerességgel ismétlődő eseményért nem kapunk fétist sem fétisszilánkot,de mit csinál(tud) a veremmedál?
Dátum: 2016.12.09. 20:00:03
A csatlós aréna színtiszta csalás! Hetek óta naponta többször kikapok olyan ellenfelektől akik harci ereje 150-200 sőt még több minuszban van az enyémhez képest. Persze írtam a segítségre,de biztos más is tapasztalta ha István válaszol akkor semmi konkrét,csak a terelés és a kitérő manőverek és a vége az,hogy én vagyok a hülye!
A legszebb mikor biztonsági okokból,hogy meglegyen a küldetés jóval gyengébb ellenfelet választok hetedik ütésre és attól is kikapok...ugrott a küldi kössz szépen!
Dátum: 2016.07.31. 23:04:17
Helló Mit érek a maxolt (50-s ) szubtéri érzékeléssel és az 1359-es szerencsével,ha 130 vadászatra nem képes kidobni a sz@ros 3 kiégett őskövet?! Mégis mennyit kellene vadászni !!!
Dátum: 2016.07.06. 14:03:16
Úgy látom fogós kérdést sikerült feltennem.Nem nagyon akar rá válaszolni egyik illetékes sem
Dátum: 2016.07.01. 09:45:37
Miért van az,hogy személy függő a segítség? Bármilyen problémával fordulok az ügyfélszolgálathoz,Ha Miklós válaszol akkor megoldódik a gond (nagyrészt Baratynál is),ha István akkor viszont nagy többséggel én vagyok a h... ?
Dátum: 2016.02.04. 19:40:38
Elszomorító,hogy a játékban egyre sűrűbben találkozok nyilvánvaló csalással és persze reklamálni tök felesleges,mert mindig van kéznél egy frappáns magyarázat! Fő,hogy a pénzt költsük!
Dátum: 2015.12.09. 19:37:43
Hali! Lehetne ttudni pontos dátumot a Karácsonyi eseménysorozatról?
Dátum: 2015.11.27. 18:17:21
Basszus gyerekek! Tényleg nem lehetett volna 1 napot csúsztatni a kvíz olimpiát?! Holnap tali,tehát ha megyek akkor csak a vasárnap áll rendelkezésemre ami ugye a családé!!!
Dátum: 2015.10.07. 23:47:58
Sziasztok!
Sokszor írtam a támogatásnak,bár már kb a második alkalommal tudtam,hogy felesleges!
Kézi vezérlésen van a játék! Ha jól haladsz valamelyik feladattal vagy eventtel,netán veszéllyezteted a kedvezményezett pozícióját gondolkodás nélkül belenyúlnak!Mert ugye azt senki nem hiszi,hogy a 10 szubplazmát és az 5 ősdrágaköves vadászatot 100 feletti vadászatból nem lehet összehozni!? Ráadásul úgy,hogy ősdrágakő 1 se jött (mielőtt felmerülne: jól van beállítva),dekizni kellet,pedig van egy raklappal a szublazma meg 8-nál leállt és 2 nap múlva jött a maradék kettő q-va sok vadászat után! Na gondoltam vége a szivatásnak,de nem!Irgalmatlan mennyiségű vadászat után,(mert a deki még feljebb kellhet és a barna mytokronit is elvitt egyet ) 2 napja 20-nál áll a szürke myto. és bár maxos + turbós a csapdakészítés 1 db állatot sem tudok elfogni,így a narancs is megállt 18-nál!
Erre már tényleg nincs mit mondani,azt meg ugye,hogy kapják be: nem lehet
Dátum: 2015.04.07. 05:17:17
Eredetileg tegnap indult volna az event,mikorra várható???
Dátum: 2015.02.22. 10:13:31
Kvízkérdés: Az alábbi történelmi alakok közül ki NEM vezetett szabadságharcot?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: Petőfi Sándor

A kérdésre nincs egyértelmű válasz,Thököly nem vezetője,csak egyik tábornoka volt a kurucoknak,Petőfi sem a szabadságharc vezetője volt,de nélküle meg sem történt volna! Rossz kérdés,figyellmetlen bírálók... én meg elbuktam egy fontos kalandot SOKADSZOR!!!
Dátum: 2014.12.29. 18:54:04
"Volt e örmény származású tábornokunk az aradi 13-ak közt"
A kérdésfeltevő szerint a helyes válasz : igen! Ez sajnos tévedés és a bírálóknak ezt észre kellett volna venni.Egyetlen örmény származású volt köztük : Lázár Vilmos ezredes!
Ezredes---tehát NEM tábornok!!! Buktam egy kvízkérdést a kérdező tudatlansága és a bíráló figyelmetlensége miatt és már sokadszor.Másik világokon is (V1,V5) játszom és sajnos ott is rendszeresek az ilyen jellegű hibák. Ezenkívül,ha egyszer valaki elolvasná a kérdésfeltevés szabályait akkor a meglevő kérdéseknek minimum a felét törölni kéne,hogy csak a szabályoknak megfelelők maradjanak.
Köszi ha végigolvastátok,üdv Ninja 54
Dátum: 2014.01.23. 18:29:15
2009-ben hol kap helyet az első magyar rendezésű Moto-Gp futam?

Sávoly
Segesd
Mogyoród
Salgóbánya

Nem kéne ezt törölni,vagy frissíteni az elfogadott kérdéseket? Mint tudjuk nem volt moto GP futam és a pálya sem lett befejezve
Dátum: 2014.01.08. 22:32:50
Hogy hívták Petőfi Sándor feleségét?

Szenrey Júlia
Csapó Etelke
Széppataki Róza
Garbóczy Anna

Ezt tényleg elfogadtátok??? SZÉGYEN!!!
Dátum: 2014.01.03. 18:48:41
Sziasztok!

Ez már szégyen,a kvíz kérdés szerint Gyurta Dániel NEM olimpiai bajnok!!! Ezt nem frissíteni egyszerüen bűn!A kérdésben dátum nem szerepel tehát a helyes válasz 1x-es lett volna."Hála"
a tudatlanoknak és a kvízgyorsításomnak a bosszúságon kívül még 10 vadászat bónuszát is buktam
Ismételten csak "gratulálni" tudok

"Gyurta Dániel - Wikipédia
hu.wikipedia.org/wiki/Gyurta_Dániel‎
Gyurta Dániel (Budapest, 1989. május 4. –) olimpiai, háromszoros világ- és kétszeres Európa-bajnok magyar úszó."...... és akkor még az ehhez kapcsolódó fair play díjról nem is beszéltünk.
Dátum: 2013.11.07. 18:13:37
Hali

Persze,hogy terjedelmes a topic,hiszen számtalan hibás kérdés van és olyan ami ellenkezik a kérdésfeltevés szabályaival.
Íme egy újabb "gyöngyszem" : Ki írta a Dél Csillaga, a Néró kapitány, A rejtelmes sziget, az Utazás a Holdba című regényeket?
Bocsi,lehet,hogy műveletlen vagyok,de ki a fene az a Néró kapitány???
A másik 3-al ellentétben róla nem írt Verne egy sort sem !!!
Dátum: 2013.09.14. 17:37:22
Mint már többször jeleztem,nevetséges hibáktól hemzsegnek a kvízkérdések!

Íme egy újabb gyöngyszem :

Kvízkérdés: Hol halt meg Kőrösi Csoma Sándor?

Mongóliában
Magyarországon
Tibetben
Kirgizisztánban

Ez vicc,hogy ez bekerülhetett!

A helyes válasz,a kérdés író szerint Tibetben.
Nos akkor idézek az életrajzából :

Kőrösi Csoma Sándor
Kőrösi Csoma Sándor, sz. Csoma Sándor, saját szavaival: Székely-Magyar Erdélyből, nyelvtudós, könyvtáros, a tibetológia megalapítója, a Tibeti-Angol szótár megalkotója. Wikipédia
Született: 1784. március 27., Kovászna, Románia
Meghalt: 1842. április 11., Dardzsiling, India
Azt hiszem egyértelmű,de részletesebben :
1842 februárjában megkísérelte a Lhászába való eljutást. A Mahananda folyón vízi úton haladt, ahol a mocsaras, egészségtelen éghajlatú vidéken gyalogosan kelt át és maláriát kapott. Március 24-én megérkezett Dardzsilingbe. Április 4-én súlyos rohamok kínozták, egészségi állapota a láz következtében nagyon leromlott. Április 11-én, reggel 5 órakor Kőrösi Csoma Sándor földi élete véget ért. Másnap a dardzsilingi európai temetőben helyezték végső nyugalomra, a Himalája harmadik legnagyobb csúcsa, a Kancsendzönga (KangchenDzö-nga) árnyékában.
Köszönöm,ha foglalkoztok az ilyen esetekkel.Most egy kalandot buktam miatta.
Dátum: 2013.09.08. 13:46:23
Sziasztok

Eléggé lehangoló,hogy az utóbbi hetekben kizárólag olyan kalandok jönnek "véletlenszerűen" ?! melyekben miután több ezer ép-t és vp-t elhasznélok egyszer csak jön egy olyan elem ami 120-140-el magasabb tul szintet vagy szaki szintet követelne,vagyis lehetetlen megoldani. Ha fejlesztek,a kaland is erősödik amit kapok.Jó néhány hete csak morzsákat kapok és megoldhatatlan kalandokat
Dátum: 2012.08.02. 19:33:42
Győzz egymás után 50 portyában úgy,hogy te támadsz! Ezt a küldetést vállaltam és felháborító módon bukom el már másodszor! Ime az esemény :

34 győzelem után,kikaptam egy harmatgyenge kristályostól,nyilvánvalóan manipulálják az eventet a kristályosok javára A varázslatom 25-el a pajzsom 30-al magasabb szintű és minden szempontból gyenge,ráadásul korábban már többször elvertem.Most,hogy a küldetésem múlott rajta és max ép-vel 4 fullos álattal mentem neki,bukok? Vicc és nyilvánvaló csalás.Elveszik az ember játékkedvét
Dátum: 2012.08.01. 09:09:31
1 hete kizárólag feketét forgatok! Véletlen???
Oldal: 12