Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Karaka

Oldal: 12
Dátum: 2015.12.13. 07:30:31
A szerencse fejlesztése is beleszámít a tulajdonság emelésbe?
Ha nem akkor az nem tulajdonság?
Dátum: 2015.11.02. 22:38:44
Most látom az új templom tele lett mitokronitos feladattal. Hát ez elég sz.pos lett így. Mindegyikből szerezzen az ember 30 db-ot és az asztrális kincs által adottat nem is számolja. Elég necces hogy dekrétummal sem lehet megcsinálni, mivel a szövetség nem rendelkezik asztrális állomással, bár ez még egy 10 milliós kúttal rendelkező szövetségnek sem egyszerű épület, szerintem
Dátum: 2015.05.19. 21:23:59
Kicsit kifejtenéd, hogy milyen pozitív hatása van?
Dátum: 2015.05.19. 20:50:40
Azt szeretném kérdezni, hogy VF-ként a Rablás agyara az jelent-e számomra valami pluszt a Kufár csata, SZB, Hordák harca Lé számolásánál, vagy csak VF-fel egy felesleges relikvia?
Dátum: 2015.02.26. 21:14:27
Tetszik a kezdeményezés én is teljes vállszéleséggel támogatom.
Nekem a harmadik karakterem lett az igazi befutó, ma is vele játszom. Kezdetben majdnem havonta, két-három havonta vettem 100 vagy 350 őskövet. Mára már a sok mini esemény, templom, event, csatlós nevelés hatására annyi őskövet kellene belepakolni a játékba, hogy tartsam a tempót a többiekkel, hogy azt mondtam ennyit nem ér meg. Mára már csak évente veszek egyszer vagy kétszer 100 őskövet többet nem.
Szintén egyet értek abban, hogy mára már nem elég a napi egy-két óra játék, mert úgy lemaradok, hogy esélyem se lesz behozni.
Erre jó példa hogy indítottam egy karakter v1-n is kizárólag őskö vásárlása nélkül és sikerült bajnokká is nevelnem, de két karakter nevelése már annyi időt vett el, hogy a család rovására ment. Pont ezért adtam át, és ma csak egy karakterem van.
Sajnos mára sok időt és még több pénzt vesz igénybe a játék és ha valaki komolyan akarja csinálni az felkészülhet rá, hogy mélyen a zsebébe kell nyúlnia és a sok munkaóra ráfordítás miatt már az élvezet rovására is mehet a játék.
Ez az én történetem, és támogatom a kezdeményezést, hogy kicsit legyen a végzetúr újra a játékot szerető játékosokért ne csak azoké, akik a pénzünket se sajnálják.
Dátum: 2015.02.15. 12:56:08
Köszi a választ
Dátum: 2015.02.15. 11:37:15
Lehet hülye kérdés de nincs nagy kedvem visszaolvasni.
Ha a csatlós eléri a 150. szintet és kék lesz a neve, akkor tovább milyen előn?yt ad (plusz tulajdonság és a képességet is tovább növeli-e), vagy csak a csatlósfókusz szintjéig biztosítja az előnyt
Dátum: 2014.10.07. 20:50:38
Sajnos időhiány miatt Amathil nevű 1-es világon lévő karakteremnek új gondos gazdát keresek.
Paraméterek:
Erő: 155 (+29)
Támadás: 172 (+50)
Védekezés: 177 (+81)
Egészség: 132 (+15)
IQ: 195 (+31)
Mágia: 130 (+20)
Taumaturgia:185 (+22)
Szerencse: 89

Tér-idő befolyás szakértelmek
elementáris fúzió 0
kontinuumszűkítés 0
kronokompenzáció 25
spektrális manipuláció 70
szinguláris ismeretek 0
szubtéri érzékelés 0
kreatív affinitás 10
transzcendális projekció 5
valóságformázás 0
transzplantáció 27
visszafogott fejlődés 50
ultraspecializáció 20
Állatokkal kapcsolatos szakértelmek
csapdakészítés 20
idomítás 7
meggyőzőkészség 0
vezetőkészség 24+15
sebgyógyítás 2
lélekenergia sajtolás 22
intelligens kedvenc 15
vastag bőr 0
hordázás 10
Harci szakértelmek
kivégzés 10+10
kritikus ütés 23+9
másodlagos támadás 10
szívósság 30+30
a gyémánt gyűlölete 0
a rubin gyűlölete 0
a zafír gyűlölete 0
kritikus varázslat 5+2
másodlagos varázslat 0
Egyéb szakértelmek
tanulás 50
kereskedelem 83
lopás 4
tudatturbó 60
építés 15
felejtés 0
mágikus regeneráció 8
manakonstrukció 18
Kaland szakértelmek
csapdaészlelés 0
mászás 0
zárnyitás 0
térképkeresés 0

A karakter őskő vásárlás és felhasználás nélkül fejlesztettem és így is 5 bajnoki és 5 utolsó vérig bajnoki medállal rendelkezik és szintjének egik legerősebb tagja.
Olyan gazdát keresek neki aki azért rendelkezik tapasztalattal és ki is hozza a karakterben rejlő lehetőségeket. Akit érdekel írjon pm-ben.
Dátum: 2014.09.11. 21:34:09
Szép teljesítmény, de ehhez azért kell, hogy egy csapat ne játsszon semmit, igaz a többi meg egyáltalán nem érti a játék lényegét. Csak azt sajnálom, hogy itt is lehet azért háttérben szövetkezni egy csapat kigolyózása érdekében.
Dátum: 2014.08.27. 20:23:18
Birka!

Nem az a probléma hogy eseménypontot kell gyűjteni, hanem hogy ez akkor derül ki mikor már fut az esemény. Nem kertelek optimalizátor típus vagyok, ha eseménypontot kell gyűjteni, akkor vf-el gyűjtöm, majd eh-val csatázok. Na most elvették tőlem ezt a lehetőséget, ezt sajnálom. De ettől még tolni fogom az eventet, csak eseménypont nélkül.
Ui: Ez a saját véleményem, meglátásom. Nem kötözködni akartam. Ami bánt hogy nem szép dolog menet közben módosítani a szabályokon.
Dátum: 2014.08.27. 18:16:17
Az eseménypontot indulás után szerintem is gáz volt kicsit berakni, jobban jártunk volna, ha legalább tudunk róla, hogy érdemes eseménypontot gyűjteni.
Dátum: 2014.05.26. 20:49:48
Én is várom, de félő, hogy az optimalizálók többsége kihagyja az bajnokit, ha a jutalom gyenge, mivel a fix Lé közel sem akkora, mint amennyi más támadási módban (térkapu és pókos nyalánkságok) nyerhető. Nekem személy szerint tetszik a napi fix szövetségi pont mint szövetségi bajnokira elkölthető erőforrás, de a nagyobb részvétel érdekében az ilyen csatákra se Tp, se Lé ne járjon szerintem.
Dátum: 2014.05.17. 20:52:21
Én is már régóta szívok a bajnokin, pedig karakterem élvonalbelinek mondható v2-n, 2600 tö-vel, szinte mindig döntőt játszva.
Erre jön egy karakter Tö-je 2100-2200 körüli. És azért bukok mert a szövetség amiben vagyok csak + 90-et tud adni, míg az ellenfélnek +135 vagy 150-et így simán lever. Szerintem a bajnoki akkor szólna a karakterekről, ha csak azok számítanak, amit bárki elérhet (felszerelés, állatok csak).
Szövetségi bónuszok hátránya:
- ha bajnok akarsz lenni cél top szöviben lenni
- a szövetségek életútját nézve az új szövetség megalapul, fejlődik míg a tagok elég építéssel rendelkeznek hogy felvegyék őket a top szövikbe, majd az új szövi kihal, kvázi új szövetségek már nem alakulnak igazán hosszú távra.
- előnytelen bónuszt ad azoknak akik új karakterrel játszanak szépen fejlődnek de a fiatal szövetség gyengesége miatt a bajnokira esélytelenek, mert egy régi karakter a top szöviben de alacsony szinten tartva simán leveri
Nekem nincs csatlósom és nem is lesz egyhamar. Namármost főként térkapuzok és kezdenek gyűlni a csatlóskristályok, csatlóseledelek.
Mihez tudok velük kezdeni, hogy ne halmozódjon túl sok, és szeretném valahogy felhasználni. Be lehet-e váltani legalább platinára, hogy nekem akiknek nincs csatlósa tudjam valamire hasznosítani ezeket a számomra igaz csak egyenlőre, de felesleges tárgyakat?
Ha már valaki kérdezte előre is elnézést kérek, de nem volt kedvem ennyit visszaolvasni.
Dátum: 2013.08.02. 11:00:39
Emlékszik valaki előző hónapban mikor futott le a bajnoki hogy meddig vàrjunk tülkön ülve?
Olyan lettem mint a v4: kétszer szóltam ugyanazt hozzá
Dátum: 2013.08.02. 10:31:01
Emlékszik valaki előző hónapban mikor futott le a bajnoki hogy meddig vàrjunk tülkön ülve?
Dátum: 2013.01.13. 09:55:47
Érdeklődni szeretnék, hogy a Xenó event portyázása és vadászata beleszámít-e a Végzet temploma alatt kiadott vadássz 50-t, portyázz egy napon 12-t feladatok számolásába?
Dátum: 2012.12.17. 19:20:09
Köszi a választ
Dátum: 2012.12.17. 17:06:10
Az állatfelszerelések között a Lélekszívó mancs +5% Lélekenergia a portyázás során nyert Lé-re értendő, vagy a térkapuból érkező Lé-re is számolódik, vagy Lélekszívásként működik mert nem egyértelmű a számomra a bónusz végül is mit jelent és a wikin utánanézve sem lettem okosabb.
Dátum: 2012.11.29. 20:15:33
Mi az a neves térkapus szörny és mikortól lehet velük találkozni?
Oldal: 12