Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Amúgy a vadászatkor eső szürke esélyét is csökkentették? Vagy csak random?
De erre az asztrális kőre egyszer már Miklós azt mondta hogy hadd gyűljön, elfér.

A kincsnerf meg a bizonytalan képletek senkit nem zavarnak?
Akkor viszont 16 csilliárd kheszon törmelék lesz egy új tárgy

Én azért még mindig a kincstalálás képlete után kuncsorognék. Plusz így ezek fényében kb. minden újonnan bejött cucchoz tartozó képletet érdemes lenne nyilvánosságra hozni. Leginkább azért, hogy tudjuk ellenőrizni, hogy biztos jól működik-e.
Dátum: 2016.06.08. 15:29:18
Idézet: mist - 2016.06.08. 15:27:54

(Most már értem, hogy a sok ezer játékosból miért csak pár tucatnyi aktív.)


Szerintem azért, mert megvehetőek. Bérencek mind.
Én azért nagyon örülnék egy nyilvános képletnek. Ebben a formában teljesen bizonytalan a sárga mytokronit fejlesztése.
Dátum: 2016.06.07. 10:16:53
Így van. És a csúf, gonosz Hókuszpók (Offs) támogatta az egész megoldását, miközben a többiek csak fújoltak hogy váltsak én is világot és licitáljak. Hovatovább az egész világok közötti ugrálást Miklós is teljesen normálisnak tartotta. Azt hiszem valami olyasmi hasonlat volt, hogy ha egy boltban lennék a kasszáknál és látnám, hogy az egyik sorban sokan vannak, a másikban meg kevesen, akkor természetesen, hogy oda állok ahol kevesen vannak. Na Offs ezt játssza az aukciós tételekkel, most meg átállt a V3 sorba
Dátum: 2016.06.07. 10:12:56
Idézet: Quellon - 2016.06.07. 09:40:32
Figyelem az események folyását, lényegében úgy tűnik csak azért megy ez a herce-hurca, mert Ariel nem akar V3-ra költözni, de azt sem akarja, hogy más jobb tápolási lehetőségekkel hízzon, mint ő ÉS visszatérhessen Ariel világába, ütőtávjába.


omg
Dátum: 2016.06.03. 10:56:40
A következő tárgyak(at) találtad: ősi aranypénz
Cool. Köszi!
Nézegettem a galériát, tök jók lettek a képek is. Esetleg lehet ezekből a képekből találni valahol nagyobb méretűt?
Akkor szorosabb volt, mint gondoltam! Így még jobb

Jobb volt ez új fajta verseny.
Ó értem. Legközelebb! Vagyis ne legközelebb, mert legközelebb mi akarjuk megnyerni

Végig mi vezettünk, aztán a végén minden lehetőséget ellődöztünk, aminek "kő" volt a vége, de a legegyszerűbbre nem is gondoltunk
Min akadtatok el?
Dátum: 2016.05.26. 15:35:34
Alapvetően igazad van, de azért már a 20. napon számottevő előnyöm van, ha:
* minden nap pörgetek őskőért is szerencsekeréken is
* mindig zabáltatok 4.200 TP-ért
* mindig gradulátummal sajtoltok, állatfelszereléssel léptetek szinteket.
* megveszem a csatlóskristály csomagokat, apró stimulátort, mindent.
Dátum: 2016.05.26. 14:33:09
Én itt a közeledést más szemszögből értékelem. Ha már egy toplistán előrébb tudok lépni, az nekem jó. Persze ez lehet hogy másoknak édeskevés
Dátum: 2016.05.26. 14:00:45
Szerintem itt főleg az anyagi és időráfordítás a nagyobb probléma.

Ha feltesszük hogy végtelen forintom van, és mindent megveszek, még azt is, ami alig éri meg, akkor belátható időn belül megelőzök mindenkit.

A másik meg az időprobléma. Az SZB, az 1 másodperces vadászat és az új állatoldal sokat segített, ezen az úton érdemes továbbhaladni.

A karakterek közötti interakciót annyira nem tudom megfogni még sajnos
Dátum: 2016.05.25. 18:29:12
Idézet: Azazel - 2016.05.25. 18:04:34
50 ember fog dönteni arról, hogyan játszik majd x idő múlva 500????


Pedig minden végzetúr találkozón ez van
Dátum: 2016.05.25. 17:42:40
Szia!

A lélekkufárnál a Relikviák alatt lehet venni 10 őskőért.
Dátum: 2016.05.23. 21:35:10
Ha magadnak küldesz üzenetet úgy is elfogadja a küldetést
Dátum: 2016.05.23. 11:23:40
Az egy g**i