Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Beírok egy mini öfit, aztán majd ki lehet egészíteni

Végzetúr aukción meg fórumon nem voltunk túl sokan, ilyen világonként 5-6 ember, ezért Miklós kincsosztást hirdetett. Szóval az aukción igazából még verseny se volt egymással, mindenki azt vitt, amit akart. Igazából csomó tétel el sem kelt, mert megvolt mindenkinek. Ugye a tételek nem frissültek egy ideje, a találkozóra járók meg kb. ugyanazok, így idővel meglesz mindenkinek minden. De Miklós volt felírt pár ötletet meg elmondta vagy ötször, hogy mondjunk már mi is valamit, mert már nem tudnak mit kitalálni. Vagyis nyilván tudnának, de jó lenne, ha közös tudásból esne ki pár dolog.

Fórumon:
- a veremben a 3PP / kincsfelderítés mellé be fog jönni 1 vagy 2 ősköves opció is. Ezt kisírtuk.
- lesz gigaverem, ami 10 verempálcás választás, de úgy, hogy minden element (pl. kufár) 10-szer randomolódik. Ne legyen az, hogy ha neked 0 pálcád jönne a veremből, akkor 10*0 az 0. Elvileg megoldható.
- talán lesz majd még valami cucc, ami barna mytokronitot ad
- volt valami beszélgetés arról, hogy sok gyógyitalt meginni egyszerre, de ezt nem értettem
- kell valami új téma az epikus kincsekkel, itt valami olyasmi lenne a mondás, hogy lennének valami szilánkok, amivel upgradelni lehet az epikus tárgyakat és akkor mindenki úgy upgradel ahogy akar. Ez járható útnak tűnik
- nagyon toltuk a sírást, hogy lehessen párhuzamosan kárhozat meg végzet verme, ebből talán még lehet is valami. Szólni kell Baratynak a következő végzet verme előtt pár héttel, hogy meg tudja-e oldani.
- a térkapupontok elköltésének gyorsításáról is beszéltünk. Az őskövek felhasználásának eltörlése nem opció, de valami olyasmi talán, hogy egyszeri relikkel lehessen ezt pörgetni.
Dátum: 2023.06.20. 10:03:07
Miklós feldobta a talin, hogy legyen-e új világ. Szerintem ott igazából nem tudtunk reprezentatív döntést hozni.
Én örülnék valami reliknek, amivel még több barna mytot lehet szerezni. Most az egyetlen lehetőség nagyobb tételben előállítani az az ultramagas szintű állatok sajtolása.
Jó lenne valami, amivel gyorsabban lehet a verempálcákat elhasználni. Tudom, nyomkodhatnám többet a játékot, de na. Sok idő ám egy vermet végigsétálni.
A térkapus stimulátorok gyorsabb felhasználására is jó lenne valami mód. Most vagy baromi sok őskőért gyorsítunk folyamatosan, vagy várunk a végtelenségig.
Dátum: 2023.06.15. 14:39:00
Az már nem kell mondjuk... tulajdonképpen nem tudnám megmondani, hogy mi kell
Dátum: 2023.06.14. 01:42:23
persze kérdés, hogy mi a rejtett kincs. 1 mytocsomagért persze nem éri meg
Dátum: 2023.05.10. 12:48:56
Jogos.
Dátum: 2023.05.09. 18:27:07
A portyás probléma viszont eléggé valid. Ha nem nevezel kufárba, akkor rád rothad a PP?
Dátum: 2023.04.09. 16:54:15
Én is átálltam paypalra azonnal
Dátum: 2023.03.13. 01:22:32
Jöhetnek szebb és jobb javaslatok
Dátum: 2023.02.28. 01:38:11
mennyi csata kellett ehhez?
Dátum: 2023.02.23. 13:37:12
Van jelentősége, igen Egyes szervereken mások a szabályok. V6-on pl. baromi sok erőforrást termelsz már elejétől fogva. Ha rá akarsz kattanni a játékra, lehet ott kezdeni. V4 az gyors világ, az kb. 2 hónap, majd indul a következő. V1-V2 "normál" szabályok szerint megy, V3 "békés" világ, sokkal kevesebbet lehet egymástól rabolni pl. Igazából nem tudom pontosan a szabályokat minden világra én sem.
Dátum: 2023.02.13. 23:47:14
Facebook oldalon volt kb. 2 óránként frissítés és Discordon is válaszolt Baraty amint megtudott valamit
Dátum: 2023.02.13. 23:33:30
Köszi az infókat!

Guys, azért ne felejtsük, itt nem csak mi szívtunk. A mi elmaradt számainkat Baraty fél perc alatt olyanra írja át amilyenre akarja. Kaphatsz kompenzációnak 1000 templomi pálcát is. Itt szerintem Miklósék jóval többet stresszeltek, mint mi
Dátum: 2023.02.11. 20:11:20
Hogy-hogy nem tudsz? Rákattintasz a Fórum gombra és nem történik semmi?
Dátum: 2023.01.29. 18:47:12
A karaktered képe alatt van az ÉP / VP / TP számláló alatt és a Kilépés gomb felett.
Dátum: 2023.01.29. 18:46:11
Szerintem egy viszonylag egyszerű fejlesztés lesz 400 fölé emelni a limitet majd egyszer csak
Dátum: 2023.01.25. 11:55:35
A mytokronitokat én javasoltam anno, mert a +kritikus ütés, varázslat, védekezés, stb. nem volt túl jó jutalom.

Az, hogy ilyen típusú lett a fejődési és jutalmazási rendszer, az nekem sem tetszik. Erről beszéltünk is a legutóbbi találkozón. Szerintem erre majd lesznek relikek vagy AH-s tételek: nagyobb eséllyel kapsz vissza mytokronitot, rangot lépsz, ha másik Istenhez mész nem veszítesz rangot, esetleg szövetségi épület, minden Istennek és csak oda lehet váltani max olyan szintig, mint az épület.
Dátum: 2023.01.24. 23:14:36
Szintén. Mivel már szintén jártam így
Dátum: 2023.01.02. 09:59:22
Hát pedig de sajnos. Ha jól kitapasztald a rendszert, lehet. Illetve szintén van egy hasonló glitch napváltáskor éjfélkor, amikor van hogy még elérhető az előző napi ajánlat. Ott is lehet valami.
Dátum: 2023.01.02. 01:12:29
Tudod vannak azok a glitchek, amikor gyorsan kattintasz többször és többször történnek meg a dolgok. Ez olyan bug-féle.