Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.06.28. 23:46:49
majdnem 1 hónapig voltam első kedves barátom, és most is csak azért nem mert kb. egy hete nem játszok rendesen és már 3. napja 400CSPn állok:P

no de várj csak, 1400SZÖ-nél találkozunk
Dátum: 2009.06.28. 00:44:14
140? akkora nem is lehet
Dátum: 2009.06.27. 23:08:59
személy szerint nekem nagy megtiszteltetés lenne LanMaffia-t olvasni egy kártyán. Van itthon jó pár pakli, már pár tízezer forint értékben ha jól számoltam, a VUval együtt a Beho már keresett rajtam némi forintot

Na de a lényeg, hogy most kapásból tudnék vagy 50 embert akit szívesen látnék egy pakliban magammal

A kérdés már csak az, hogy ki mit fog tudni, milyen kép lesz kinn, milyen faj meg kaszt, mik specek stb stb stb... mert azért ne legyen már a nevem adva egy tök gagyi akármihez, nem kell szupererős lap, de legyen használható.

Pl. ha kézből való kijátszásakor ha ellenfelednek kevesebb, mint 5 ÉPje van, te nyertél. És mellé egy 1-1 es lenne kb, mert harcban gyenge a karakter. Na de ez így elég erős ám, de irányvonalnak jó.
És akkor megjegyzésnek alá meg pl hogy: "csaló"
Dátum: 2009.06.26. 22:46:38
én nagyon örülnék ha rajta lehetnék egy kártyán

Igaz hogy nem egy fantáziadús név, de úgy érzem elég ismert VU körökben ... viszont nincs sok dukátom
Dátum: 2009.06.24. 18:34:26
Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18

az ismételhető küldetéseknél ha valaki mindig ugyanazt csinálja, egyre kevesebb legyen a jutalom (legalább 3 küldit kelljen variálni)


ezt megértem igazából, vessetek meg érte akár

Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18
a kvízolimpiák problémája (a kérdés adatbázist rotáljuk, hogy ne lehessen előre összerakott adatbázisból dolgozni)


még egy jó ötlet bukik... bár még nem tudni mennyire

Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18

a visszafogott fejlődés a térkapu tp-re is hasson


abszolút mellette vagyok

Idézet: Miklós - 2009.06.24. 18:10:18
térkapu max. szintje 24-re nőjön (de az idő ne csökkenjen, csak a max. térkapu pontok száma nőjön)


ezt is támogatom
Dátum: 2009.06.24. 17:23:55
Ez a játék unalmas én azt mondom. Azzal hogy rövidebb lesz a vadászat vagy buffer lesz, csak még unalmasabb lesz. Maximum kényelmesebb, mert tovább lehet nézni hogy nőnek a CSPk, és most nem 400 hanem 800 a max. Csak magamból indulok ki, ugyanis egye többször érzem hogy most nem akarok vadászni, meg most se, és akkor 4-5 naponta rászánok egy napot. És az is unalmas.

Tudjátok mi volt izgalmas? Amikor 120.000LÉvel és full élettel frissítgettem állandóan a portyalistát várva hátha jön valaki. Ajánlom egyébként mindenkinek kipróbálásra egyszer-kétszer

Egyébként más játékokban egyértelmű előnye van azoknak akik több időt töltenek a gép előtt. Most ezzel szerintem az lenne hogy TOP 200-300 30 perc alatt elintézi a napi játékot, plusz a portyák a TPért (a 400LÉ nevetséges 40. szinten, úgy 4000et tartanék reálisnak LÉ/TPt nézve).

Örülök az állandó újítási javaslatoknak, de szeretnék 1-2 iránymutatást adni:

1. a portya el van rontva, Miklós ezt nem fogja beismerni, mert a többségnek jó, meg amúgy is ő a főnök és a főnök nem hibázik, meg olyan nincs hogy 200 legyen a kivégzése valakinek (Miklós mondta személyesen nekem találkozón), mert hogy annak semmi értelme. Tehát hagyjuk a portyát ebben a minőségében ahogy van, ilyen szarból már nem hogy várat de viskót se lehet építeni.
2. a vadászat mikéntjét sem kéne bántani, mert úgy érzem hogy ez csak még unalmasabbá teszi az egészet. A buffer egy jó ötlet, nekem azzal a kombinációval is tetszik hogy el kelljen hozzá költeni 300CSPt. Sőt így az izgalmas.
3. legyen új irányok... pl ez a lovaglós téma. De legyen a szakértelem maximuma 200 és akkor kapsz komoly bónuszt rá pl. Legyenek személyre szabott ellenségek. Gondolok itt olyasmire, hogy mintegy leküzdve a benned rejtőző gonoszt, meg kell küzdened önmagaddal, de minden vereséggel komoly mínuszt kapsz, amíg le nem győzöd addig is. Ha legyőzöd király leszel, 5 napig +10% LÉt kapsz. Hasonló. De valami olyan ami nem egy érdekcsoportnak kedvez a még-még-még elvet követve, hanem lehetőséget adva az elmaradottaknak arra hogy behozzák az elsőket. Félreértés ne essék, én nem akarom behozni az elsőket.

Erről az automata LÉ elköltésről pedig... nem tudom mennyire védett a játék az ilyenekkel szemben, de nyáron ha lesz rá időm ráfekszek erre az egészre és írok egy botot vagy egy komplexebb scriptet. Apróságokat már így is könnyen bele lehet tenni... és ez tök jó lenne, mert nem kell szinte semmi időt a gép előtt tölteni...tehát unalmas... tehát abbahagyom mert minek?

Bocs ezért az agymenésért mindenkitől, ez most így esett, megyek vissza Grahammel versenyezni SZÖ TOP1ért V1en
Dátum: 2009.06.20. 08:53:27
a nemzetközi mindegy

Úgyis az elején kezdik, akkor még minden új, jajj de jó, lehet játszani. Ezek a problémák úgyis csak később fognak előjönni, és akkor majd jön a nemzetközi szerver 2
Dátum: 2009.06.19. 23:39:35
az előző két HSZ nagyon tetszik :D

egyébként szerintem sem volt valami nagy program, két ismerősöm szerint szánalmas volt, igaz nekik nem volt ott ismerősük.
Én viszont megittam egy csomó sört és mindjárt jobb volt, tegyétek ti is ezt.
Dátum: 2009.06.19. 23:38:14
Nari77 10 pont.

Igenis az kapja a medált aki megküzdött érte, és nem érdekel engem semmiféle random.

A ZTE meg azért nyert mert Koplárovics a király
Dátum: 2009.06.16. 20:20:43
nono... egy ember kitalált valamit, dolgozik érte hogy működjön, meg is osztotta másokkal az ötletét,

NEHOGY LEKORLÁTOZZÁTOK!
Dátum: 2009.06.16. 14:57:47
:D:D ez jó volt...
Dátum: 2009.06.16. 13:33:26
nincs 100-200k LÉ növelés naponta, a korlátozások előtt volt annyi. Most már nem is portyázok.

De Ricardonak van igaza akármit mondotok.

add1: vadászat. Elküldöm 1 óra 10 percre, válaszolok 20 kérdésre, 5 perc és kész. Állatokat is lehet vele elfogni, stb, nyugis.
add2: kivégzéses portyázás: órákig gép előtt ülés, figyelés, 20ból 2-3 találat.

Ha bárki sajnálja tőlem azt a LÉt amit összeszedtem, megkérem rá hogy üljön a gép mellett folyamatosan pár órát, folyamatosan frissítgetve, és aztán a kérdés hogy megérte-e.

Nem. Mivel sokkal kényelmesebb vadászni.

Új petíció: szüntessük meg a portyát, mert lóf@sz értelme sincs, csak a TP kell, semmi más. (ebből következően szeretném a visszafogott fejlődést is nullázni, mivel az is csökkenti a TP adást)

Belenyugodtam már az egészbe, nem erről van szó. Csak a legtöbb ember nem tudja miről is volt itt szó pontosan. És nagyon jól esett hogy találkozón sokan odajöttek kifejezni sajnálatukat hogy elbaszták a játékot. És elnézést mindenkitől akinek nem tudtam mondani 2 értelmes mondatot se, az egész találkozóban a sör volt a legjobb.

Szeretném látni ennek a játéknak a jövőjét. Bejött a kristály horda, hogy legyen kitől TPt szerezni, mert LÉt nem igen fogsz.

De a nagy probléma az, hogy míg 10-20-30 szinten teljesen elfogadott hogy egy pók karakter garázdálkodik, addig magas szinten ez elviselhetetlen kín. Igaz hogy eme magas szintűek 99%a nem akart ilyen újítást, de most szidjuk Miklóst inkább?...

Jelen pillanatban 200as a kivégzésem. Miklós válasza arra, hogy valakinek már ekkora van az hogy ez nem létezik, miért csinálja valaki ilyet. A válaszom az hogy CSAK. Mert mi mást?

Na nagyon elkanyarodtam már, a lényeg hogy PÓKnak lenni sokkal-sokkal több időbefektetés mint 100 vadászat egyszerre.
Dátum: 2009.06.11. 01:59:10
de rég olvastam már fórumon a nevem
Dátum: 2009.06.10. 13:19:55
a HSZ az előző nap HSZeiből leszűrt véleményem. A javaslatokról a véleményem már korábban leírtam
Dátum: 2009.06.09. 01:58:43
Ikariamot én is úgy játszom

Küldetésem még nem volt soron, de valószínű hogy hasonló cipőben leszek, mint te. Viszont én kapásból sajtolnám az előző 4 állatot. Viszont azoknak akik ismétlik a küldetést azt tudom mondani hogy ezt vállalták...

Ez a gyógyítás dolog most elvileg meg lesz csinálva, ha jól vettem ki Miklós szavaiból. Ki tudja mikorra? Addigra már üzbég nyelven is lehet játszani lehet
Dátum: 2009.06.09. 01:19:27
"Nem. Vagyok én akárki, és úgy látom, hogy a vadászat borzasztó sok időt vesz el a játékból. Napi három óra nagyon-nagyon sok. Főleg hónapokon át. Mindenkinél van egy pohár, és ez egyre fárasztóbb így. Amikor kicsordul, akkor nem az van, hogy "najó, hagyom hogy raboljanak tőlem", hanem a játék abbahagyása van."

Ez szerintem nem teljesen oké, mert igaz hogy vannak olyanok, akiknek sok a 3 óra, de sokan vannak akiknek nem az. És sokan vannak akik 15% felett vannak sok LÉvel, mert csak. És eszük ágában sincs abbahagyni.

"Maxolva van a vezetőkészségem. Négy állatom van alapból (hordázás is maxon), és emellett küldetés miatt muszáj ötöt idomítanom. Maradt kettő darab a 20 vadászatra, ami jó eséllyel még a 20 előtt betelik. Bármikor."

És ez a küldetés a végtelenségig tart, vagy csak múló állapot? Vagy kötelező ismételni?....

"A kivégzést egy-két emberen kivül senki nem tartotta erősnek, egyáltalán nem volt széleskörű támogatottság a visszafogásának. Csak neked túl nagy arcod volt rosszkor, rossz helyen (a kreatív csalás topikjában), és Miklós az általad elbüszkélkedett nagy rablásokból azt hitte, hogy ez is bug."

Nem bántam meg hogy beírtam, beírnám most is. Miklós meg nem ismeri a saját játékát.

Nem ellened beszélek most. Csak nekem furcsa ez az egész dolog. Ha keresek 15 embert akiknek elég nagy a szájuk és aktívak fórumon 3 napig, akkor lesz egy olyan változtatás ami nekünk kell?
Dátum: 2009.06.09. 01:02:28
hm... nézzük csak akkor mi a helyzet.

Vagyok én a TOP20 akárkije és nincs időm a játékra, de optimalizált akarok lenni, mert az a király, egyébként nem ér semmit a játék, mert ez nem játék, hanem verseny hogy ki van a topban. Érdekes gondolatmenet, bár való igaz hogy ferdítek kissé.
Na most én aki fenn ülök a kakasülőn látom, hogy itt emberek kezdenek elhúzni más taktikával mint én. NEM JÓ! Miklós légy szíves csinálj valamit, mert én fizetek sok őskövet tudod, meg már amúgy is 10 éve TFezek. Kreatív mínusz.
De még ez nem jó, mert ha kivégeznek így is sok LÉt visznek el tőlem, vagy a csapattársaimtól, akik szintén szintén sok őskövet fizetnek és prémium tagok, tudod Miklós abból van az őskő! Kivégzés lebutítva.
De Miklós várj már, mert kéne még valami hogy ne kelljen olyan sokat a gép előtt ülnöm, és egy szakértelemre sem akarok feleslegesen tenni, nehogy már maxoljam a transzplantot meg az ultraspecet, legyen inkább egy segéd ami elkölti helyettem gyorsan. Meg ha nem tudok sajtolni mert nem vagyok gépnél és elfogtam egy állatot, sajtolja már ki helyettem valaki, mert ha nem akkor csomó LÉt vesztek, és esélyem sincs behozni a TOPot, pedig ott ám nagyon izgalmas a játék. Visszafogott fejlődés? Minek? Vezetőkészség maxra? Minek? Pontosan elég 1-el több slot, mint amennyi állatom van.

Ne haragudjon meg senki, de nekem a mai napból ez jött le...
Dátum: 2009.06.09. 00:49:45
10 pont.
Dátum: 2009.06.06. 14:23:35
ez okosság én is vállalnám a nyárra, hivatalosan diákmeló és kész is, még az állam is támogatja a diákok foglalkoztatását
Dátum: 2009.06.06. 01:38:24
ez az ötlet tetszik csak kicsit finomítani kell.

bár ez kristálypont függő és eléggé a top játékszere lesz. Vagy most oda keresünk játékot?