Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Na arra gondoltam, hogy aukció előtt lenne egy asztal vagy egy pult, ahol egész nap mindenki jelentkezhet az adott világ aukciójára, majd azonosítás után kap egy Beholder pecsétes papírt, hogy mennyi dukátja van. Csak az licitálhat, akinek van ilyen pecsétes papírja. Ha vége az aukciónak, csak meg kell nézni, hogy van-e elég dukát a papíron és kész is.

Ezzel a tárgyak árainak felsrófolását lehetne elkerülni. Elég kacifántos, meg nem is biztos hogy beválik, de keretet szabna neki
Semmi gond, majd iszunk rá egyet!
De ez meg már megint micsoda? Semmi ilyesmit nem írtam. Egyetlen bajom a más helyetti licitálás, illetve ennek el nem ismerése.

Lord Skylenak volt igaza, térjünk vissza megoldáskereséshez
Vagy csak szimplán azért, mert nem létezik ilyen levél
Biztosíthatlak hogy nem írtam senkinek semmilyen levelet. Főleg nem mocskolódósat meg hasonlót. De ha megnyugtat kérd el, és meglátod
Nem nekem válaszoltál, de Lan én vagyok. Mi a gond?
1. A Lélekhozókat én alapítottam és maximálisan elkötelezett vezetője voltam 1 éven keresztül, ami alatt találkozókat is szerveztünk stb, stb. Biztosan van valaki aki meg tudja erősíteni

2. Még mindig csak handabandázol, de természetesen már senkit nem érdekel

3. Offs nem hamisította a képet.
Attól hogy egyszer egyik aztán másik accountról írsz, még nem zavarsz össze, ne hidd!
Egyébként aki ismer tudja hogy bárkivel szívesen legurítok egy sört a talin, és totál nem érdekel hogy éppen ki mit nyer vagy nem nyer A társaság a lényeg és a jó hangulat Amit ezek a baromságok jól szétvernek
Azt igazából nem értettem, leírnád részletesebben? Én még karakterátadást se éltem át igazából, de az hogy 50 őskő, meg hogy minden ősköves tárgy eltűnik az elég húzós. Persze megoldható.

Vagy van esetleg valami más javaslat? Én gondolkoztam rajta sokat, de az ésszerűség határain belül (és jóhiszeműséget feltételezve) azt hiszem ez a maximum.
Igazából mindeddig pontosan így gondoltam, ahogy te. Kezdjük tiszta lappal, most akkor tényleg nagyon odafigyelünk, stb.

De! Évek óta... mindig, mióta találkozó van, ki van írva, el van mondva többször, Miklós személyesen is elmondja, hogy csak a saját karakterednek lehet licitálni. Ez azok privilégiuma, akik elmennek a találkozóra. Nem egyszer tanúja voltam már annak, hogy a licitgyőztesről még ott helyben kiderült, hogy csalt, így újrakezdődött az aktuális tétel licitje. Igazából nem is értem az egészet, a helyzet vagy fekete, vagy fehér. Csalás volt, vagy nem volt csalás Az hogy most ki mennyi őskövet vesz, pörget, hány órát tölt a gép előtt játékkal, mekkora kocka, stb, stb, stb, az egy másik tárgyalás.

Mindenesetre először nem hittem Offsnak, hogy ilyen van és létezik. Mármint az, hogy megpróbálják kimagyarázni a nyilvánvalót. Kissé csalódtam a játékostársadalom egy részében

Visszakanyarodva, szerintem Miklós javaslata azért elég jó irány. Név, születési dátum, helyszínen igazolás. Ha többen visztek egy karaktert, akkor elmehettek többen aukcióra, de csak az licitálhat, akinek benn vannak az adatai a rendszerben.
Gyerekek, ne nézzétek már madárnak az embereket légy szíves.

NecroManci te azért vagy arrogáns, mert ahelyett hogy elfogadnád a dolgokat, urambocsá elnézést kérnél, mindenféle kifacsart logikátlan érvelés mögé bújsz. Ahelyett, hogy egész egyszerűen elfogadnád azt, hogy a csalás nem helyes, kiskapukat keresel, és morálisan teljesen elítélendő módon más - egyébként pozitív és emberi - tulajdonságaid felhasználva magad mellé próbálsz állítani embereket.
Nagyon nem kéne arrogánsnak és szőrszálhasogatónak lenned Főleg mert azon emberek szoktak így viselkedni, akiknek vaj van a fejükön.
Dátum: 2015.10.08. 07:32:18
Ez az, ez az, gyűjtsétek csak, nekem ne maradjon egy se!
Dátum: 2015.10.08. 07:31:49
Válaszolni akartam én is tegnap este, de háromszor hagytam inkább a fenébe Meg lehetne magyarázni mindent, de mivel ez a Dühöngő, itt lehet dühöngeni
Dátum: 2015.10.08. 00:06:56
A következő tárgyak(at) találtad: 2 kiégett őskő, Lélekgyémánt csomagocska
Dátum: 2015.10.07. 22:11:21
Szia!

Ha elhasználsz egy szürke esszenciát, akkor valamekkora % eséllyel kaphatsz egy sárgát. Plusz infó itt: http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak
Igazad van. Viszont szerintem kijátszhatatlan szabály nemigen van, az emberek hozzáállásán múlik az egész. Már az eleve igen rossz, hogy ilyen megoldásokhoz kell nyúlni
Idézet: Multifilter - 2015.10.07. 19:17:35
Én addigra már eléggé be szoktam karmolni


Hehe, én is reménykedem hogy a több éves jelenlétem megfelelő azonosítás
Dátum: 2015.10.07. 19:30:39
Hol látsz ilyet?