Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.02.03. 09:50:26
látom nem érted. azzal rontod el, h levettek rólam miattad (átvitt értelemben) vmit, amiért megdolgoztam, és megérdemeltem volna. ezáltal TE szólsz bele AZ ÉN karakterem fejlesztésébe, és életébe. ehhez pedig nem sok jogod lenne egy ETIKUS világban. és nem az a rinya, h felvetsz egy problémát, hanem az, h másokra mutogatsz ujjal, mert vmit elértek, amit te nem. top 1 vagy a szinteden, ne panaszkodj, meg sírj, hanem JÁTSSZ!!!
Dátum: 2010.02.02. 23:39:46
lehet h én vicces vagyok, de sosem rinyáltam azért, mert Döngölőnek 7szer annyi a rabolt LE-je, mint nekem, és vmiért erősebb nálam. te meg folyamatosan rinyálsz, és ezzel tönkrevágod mások játékát. már nem csak azokét, akik gyengébbek nálad, hanem azokét is, akik erősebbek.
Dátum: 2010.02.02. 23:02:46
üldözési mániád van. neked meg van +12/+18 azokhoz képest, akiket napi szinten lerabolsz és nincsenek szövetségben, vagy vannak ugyan, de nincsenek ilyen bónuszaik. és mindezt egy "építőkarakter" segítségével... érdekes, ők nem szoktak idejárni SÍRNI mint te. innentől kezdve s...gget csinálsz a saját szádból.
Dátum: 2010.02.02. 16:56:21
Lidércmedve? hmmm... akkor viszont nem értem mit pattog az 1403 LE-s össz építésével, amiért keményen megdolgozva kap: +12 védekezés (Védőfal)/+18 támadás (Gyakorlótér).
innentől a szememben meg is bukott végleg az etikáról alkotott rinyálása.

jah, és etika: portyakarakterként 13. szinten 700K rabolt LE-vel. ugyanmár...
Dátum: 2010.02.01. 23:46:13
tévedés. nincsenek rajtam 10 szint óta. és képzeld, én BEÁLDOZTAM A PORTYÁIMAT azért, h beépítsek 600K-t a lélekkútba 20. szint környékén. ugye nem kell ecsetelnem, mekkora TÖ-m lenne ennyiből. Razz 110K-t épített eddig összesen, és ugyanúgy van rajta epikus cucc. Energizer kapcsán 65K-ról beszéltetek, mennyivel van előrébb Razz (akivel amúgy megbeszéltük PÜ-ben a dolgot, és csak azért hivatkozok rá, mert a te karaktered nevét nem tudom)?? ugyanazt csinálja, amit Energizer pl, csak annyival kevesebb, h nem olyan szöv társai vannak, akik FELÁLDOZOTT karakterekkel építenek konstrukcióból. legális manakonstrukcióból építeni? legális. etikus konstrukcióból felépíteni akármilyen épületet? etikus. ez egy MINDENKI SZÁMÁRA ADOTT LEHETŐSÉG a VU játékban. ha a csúnya etikátlan epikus kincs birtoklók tönkreteszik a te etikus játékélményed, akkor te meg az enyémet teszed tönkre azzal, h a rinyáid miatt elveszik tőlem azt, amiért igenis megdolgoztam, és hidd el Energizer is!!! PONT.
Dátum: 2010.02.01. 20:07:32
+75 védekezésem van épületből, amikor pihenek 20-30. szint között. úgy átütik mint a sz...t, már bocsánat. az elnyelés sztem a baráti portyák kapcsán fog előkerülni.
Dátum: 2010.02.01. 17:56:42
amiről te beszélsz az a random. 1 ÉP-vel megver vagy sem. Milyen cucc esik a térkapuból/epikusból és mi nem? az, h régen megverted, és most már nem, nem feltétlenül köszönhető az epikus kincseinek. egy epikus kincs sem mindenható.
Dátum: 2010.02.01. 15:25:44
etikus az, ami másokat nem károsít meg effektíven. téged miben befolyásol az, h nekem van egy +3/+3-at adó cuccom, amit most már nem tudok használni? nem bántok senkit, nem portyázok (egyelőre), akkor kit zavar az, h van ilyenem? kaptam még 10 dukátot, nah bumm, mekkora táp már. nem tudsz bajnokit nyerni mások epikus tárgyai miatt? tele vagy gonddal hallod... hidd el, akik megvernek, epikus tárgy nélkül is meg fognak verni.
Dátum: 2010.02.01. 14:54:02
ha tudsz majd említs légyszíves pár példát bárhonnan, ahol "etikus egészséges versenyt" tapasztaltál életed során. hol élsz te könyörgöm?
Dátum: 2010.01.31. 21:12:01
valóban nem, de a topic címe a lélekszívás. ha lent táp, akkor nyilván fent a kh-val is.
de igazad van.
Dátum: 2010.01.31. 21:04:22
V2, 60. szint, 19M rabolt LE, 60% lélekszívás. tényleg nem táp.
Dátum: 2010.01.31. 12:57:40
maximálisan egyetértek a végével. az aukciót csak egy példának hoztam fel arra, h van akinek előbb van vmije, ami a másiknak csak később, és ezáltal behozhatatlan az előnye.

Idézet: Fericske - 2010.01.31. 11:53:20

Azért egy-egy tárgy még nem dönti el a játék menetét.


azért erről van/volt egy külön vita Cyron kapcsán.

Zantetsuken: kérlek ne hozz fel példát. etikátlan kihasználni a játék adta lehetőségeket?
te egy olyan játékban beszélsz etikáról, ahol a játékosok a másik játékostól elrabolt LE-ből élnek, és naponta 4-5-6-7 szinttel ütnek lefelé holmi állatfejlődésekre hivatkozva? hol élsz te?
Dátum: 2010.01.31. 00:59:41
winnie: tetszett a hsz vége. úgy gondolod, h fennáll ez a veszély?
Dátum: 2010.01.31. 00:58:19
az a baj, h nyávogsz folyamatosan, de érvet még nem hoztál fel azon kívül, h ez rossz, és a csúnya Energizer, meg a szánalmas Blazek bácsi. Ennyi erővel kéremszépen tessenek elvenni minden Aukciós tárgyat, mert olyan előnyt ad, ami nekem nincs. jójó, tudom, h nekem is adott volt a lehetőség dukátszerzésre, de ők fél évvel előbb kezdték a dukátgyűjtögetést a térkapu miatt, mint én, és így ez jogosulatlan előny. ugyan már. ébresztő!!!! semmi szabályellenes nem volt a dologban, amit a nyivákolásotok miatt korlátoztak. ez nekem még mindig csak a "nekem nincs, másnak se legyen" nyavalygás.
Dátum: 2010.01.30. 15:03:08
segélykiáltás? inkább csak irigykedést látok a mondandódban. mások ügyesebbek, és jobbak mint te, pfúj ez azért van, mert olyan előnyük van veled szemben, ami neked nem adatott meg.
soroljak pár dolgot, ami előny olyanokhoz képest, akik nem birtokolják? térkapu, kínzókamra, epikus, entitás stbstb. ebben a játékban minden adott, csak tenni kell érte, és nem sírni. van aki tett érte, te pedig csak nyávogsz, h miattad, mások karakterébe szóljanak bele a vezetők. csak azért, mert más több időt tölt ezzel mint te. nevetséges.

Hogo: Nem érdekel a pontozás! Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
ezért lepontozol mindenkit. most akkor érdekel vagy nem?
Dátum: 2010.01.29. 19:54:36
látom amint megérkeztél már sikerült is lepontoznod.
felmentősereg? áhh, csak hoztam pár érvet. neked van?
Dátum: 2010.01.29. 18:50:50
kedves Razz, és Zantetsuken.

pont az ilyen játékosok miatt vannak a korlátozások, meg szabálymódosítások. az aki kisírta az epikus kincsek használhatóságának korlátozását, ha minden igaz, már nem is játszik. ez a "ha nekem nem lehet, akkor másnak se legyen" felfogás tipikus hungarikum. neked miért is nem lehet? miért nem kéritek meg ti is a haverjaitokat hogy "építsenek körétek" egy epikus kincsekkel tömő szövetséget? hm? jah értem. nincsenek olyan haverjaitok.
elárulom. nekem is van karakterem, aminek korlátozva van az epikus kincse, és igen top szövetségben vagyok. tudod hogyan sikerült? több mint 600 ezret kellett építenem csak a kútba 20. szint körül. nézd meg a toplistát, kinek van annyi építése 30. szint alatt. nem érdemlem meg az epikus kincset? egy évnyi aktív játék után töröltem anno a top25-ös karakteremet azért, mert idegesített a játékvezetés "a varázsló mindig erősebb" felfogása. 1 évnyi játékom, több mint 15M építésem volt anno abban a szövetségben, ahova "kicsiként" visszafogadtak, és csurrant cseppent epikus tárgy. a kapcsolati tőkéről nem is beszéltem, ami mindenkinek rendelkezésére áll, és NORMÁLIS játékkal elérhető. nem fújolni, meg köpködni kellene mindig azokra, akik komolyan veszik.
adott a lehetőség, be lehet lépni ebbe a csúnya csúnya szövetségbe, ahol 67K építéssel tag lehet vki, mindenkinek adott a lehetőség, csak van aki él vele, van aki meg köpköd mert más élt vele.
és még vmi. az h egy szövetségben a "haverok" építenek vki köré vmit, az az ún. "haverok" áldozata. kilépni valahonnan egy új, és igen kevés tápot adó szövetségbe, beáldozni karaktereket a manakonstrukció miatt (aztán sajnos törlés is lett a vége ). kérjétek meg a barátaitokat, h tegyék ugyanezt, és akkor nektek is lesz "körétek épített" szövetségetek.
Dátum: 2010.01.29. 15:55:17
1: nem vagyok a szíved, otthon beszélgess így azzal akivel szeretnél.
2: másold be légyszíves azt a sort, amiben ÉN AZT ÁLLÍTOM, h felváltja a portyát, vagy h táp lesz belőle. arra reagáltam, amit páran felvetettek itt a fórumon.
3: a lassan gépelés helyett inkább próbálj meg lassan olvasni, és akkor megérted, h ki mit ír ide a fórumra, mert nagyon úgy tűnik, h bár olvasni tudsz, értelmezni kevésbé.
4: azt sem értem, h ha neked ennyire mindegy minden, meg ennyire nem számít semmi, mégis miért vagy itt? időmilliomosok. irigylem őket.
5: én a baráti portya ellen? meg elszántan? javaslom keress vissza a nevem alapján, h mit írtam eddig erről. igen, én voltam az, aki szerint még ez a minimális táp sem kellene bele. és igen, én vagyok az, aki a dolog "kötelező" volta ellen beszélek szöv fórumon, vagy magánbeszélgetésekben.
6: nah most ezt a sokat próbáld meg lassan elolvasni, és ha sikerült, akkor kezdd el értelmezni, és ha vmi nyakatekert módon (vagy pofon egyszerűen, nekem mindegy végül is) találsz benne vmit amibe bele lehet kötni, és ki lehet forgatni, akkor kíváncsian várom a következő nagyra becsült hsz-ed!
Dátum: 2010.01.29. 15:09:49
V1, TOP25 összesen 101 kihívással rendelkezik. ebből 3-an viszik majdnem a felét. ekkora esély van arra, h felváltja a rendes portyát, meg hogy nagyon megéri.
Dátum: 2010.01.28. 23:59:56
Idézet: winnie - 2010.01.28. 23:51:43


mert ugye te hogy gonolkozol: aki baráti portyázik, annak a jutalom kell. holot egyáltalán nem ez mozgatja őket. elhiheted. van, akinek a játékélmény számít, neked a nagy számok a karakterkapon. (tipp: ments le a karakterlapodat képfile-ba és photoshoppal a támadásod helyére írj 700-zal nagyobb számot. máris jobban fogsz aludni.)


winnie: szted miért került bele az állatfejlődés? naná, h azért h megérje. szted mi a ráció abban, h az állatom azért kap morált, meg TP-t, mert én baromi jól fejlesztettem szakértelmeket? ha ez nem lenne benne, a sírás ezerszer nagyobb lett volna. holott sztem enélkül kellett volna leprogramozni.