Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

csak Crimson örökbecsűjét tudnám idézni.
Dátum: 2010.11.24. 03:22:53
nem tudom jelezte e már vki, de a HT elvesztésekor kiíródó szövegnél (szövetségi események) található link (az új birtokló szövetség) kivág V2-ről, és V1-re dob. ha csak nálam ilyen, akkor bocs.
Dátum: 2010.11.23. 23:42:40
ez így van, mi szívunk és le vagyunk tojva. pláne azért, mert az emberi lélektanból kiindulva xy HKK-s elad némi kódot HUF-ért (tegyük fel pont a találkozón), amiből újabb csomag kártyát fog venni azonnal, hiszen neki ingyen van a kód miatt (kártyáztam én is sokat, így működik). ergo a behonak nem érdeke, hogy ezt a folyamatot megállítsa, mert jó esetben a VU-sok pénzéből is Ő (a beho) profitál. csak mi szívunk.
Dátum: 2010.11.05. 13:59:56
látom, köszi. grat a kihíváshoz.
örömteli, hogy a döntetlen eredmény esetén 4 díjazott is van.
Dátum: 2010.11.05. 13:50:16
csini a medál. köszönjük!

kérdés: lesz valahol nyoma a győzteseknek? ki lesz hirdetve/világ eseményekben látszani fog e etc?
Dátum: 2010.10.30. 13:05:55
nem azért, hogy kötekedjek, de a térkifordító ital maga nem pont azért van, hogy mind a két oldalt használhassam? gondolom ezért lett kitalálva, hogy több szerezhető belőle. sőt, ezért lett kisírva az is, hogy lehessen venni a kufárnál. javíts ki, ha tévedek, de nem éppen úgy lett megcsinálva, hogy választani kelljen. az AF miatt úgy lesz, ergo ki lett herélve egy fejlesztés egy másik által. ha már választanom kell, akkor miért nem lett TÉNYLEGESEN relikvia az ital, azaz találsz egyet, és eldöntheted, átállsz e a másik oldalra, avagy maradsz ott, ahol voltál. innentől az okfejtés okafogyott szerintem.
Dátum: 2010.10.28. 16:59:17
röpke 10 perc alatt több mint 4 pontot esett az indexed Miklós. ezzel a hsz-szel sikerült 2 jónak tűnő fejlesztésből 2 rosszat csinálni. neked nem tűnik fel, hogy kezd kicsúszni a VU alól a talaj?
Dátum: 2010.10.14. 20:13:00
V1-en és V2-n sem mutatja. tulajdonképpen mindegy, mert első 3-ban úgysem leszek. csak furcsa.
Dátum: 2010.10.14. 19:49:42
jól látom, hogy Landragór szépen beleszámít a TÖ-növekedésbe?

Legnagyobb tulajdonságösszeg növekedés

1. Izdubar 314
2. Mortalbeauty 292
3. Raz'n il Dwait 289


viszont ha igen, akkor vajon nálam miért 0-át ír ki?
Dátum: 2010.10.14. 16:10:45
és nem mindegy, h 4szer tudom eljátszani a váltogatást, vagy 10-12-szer....
Dátum: 2010.10.14. 15:59:45
vicces, hogy valakinek 1000 csatából 56-59 ital esett, valakinek meg 500-ból összesen 9. random bácsi megint működött rendesen.
Dátum: 2010.10.08. 15:15:38
úgy tudom, ezen a szinten még nem nyert. akkor is kap módosítót? azt hittem csak akkor, ha már nyert ebben a kategóriában. köszönöm az infot.
Dátum: 2010.10.07. 15:31:30
speciel nem kaptam ki, és nem volt módosítója az említett karakternek, mert az elmúlt 3 bajnokin kikapott, csak épp nem érdekes a számára ez a tényező, mert ha meg is veri vki, a köv bajnokin az már túl halad rajta, ő meg csak ül a szintben. LE diff nem változik, néha event közben kiüt pár relikviát, és várja a köv bajnokit, hátha most nem ért senki a nyakára, aki mg tudja verni. Az elmúlt 3 hónapban pont felért 2 karakter. Mellesleg: gyenge karakter. Egy 12szeres bajnok esetén sanszos, h gyengébb a karaktered (mielőtt belekötnél, jelenleg ez szerencsére nem igaz. de sebaj, kiszedik a láthatatlan sajtolást, és máris esélyesebbek lesznek az ilyen bajnoki-karakterek )

mod: amúgy ha jól tudom, -36-ot csak akkor kapna, ha mind a 12 medálját ugyanabban a kategóriában szerezte, nem?
Dátum: 2010.10.07. 14:55:45
vicces. én 12szeres bajnokkal küzdöttem, már az előzőn is ugyanabban a kategóriában indult, és a következőn is ugyanabban fog. sztem Miklós átnézhetné a játékélmény tényezőt, és jöhetne a nerf.
Dátum: 2010.10.05. 15:55:35
ismételten elnézést, hogy példaként hozom, de V2, Running Man. 12 kvízmedál, és szakértelmezés. Már bőven többszörös bajnok volt 42. szint környékén, amikor pozitívba váltott a csataaránya. azóta portyázik is.
Dátum: 2010.10.05. 13:59:34
a végleges döntés előtt érdemes lett volna szétnézni V2-n 45 és mondjuk 60 szint között a szint top listák élén. Ha csak azt veszem alapul, hogy 33. szintig -600 volt a csataarányom, most meg szint első vagyok, akkor is botorság, most is csak 700 csatát kell buknom, 2 hét alatt megvan, és mehetek láthatatlan vadászgatni. Ez én vagyok, a 0 kis karakteremmel, de ha pl RunningMan-t vesszük alapul, úgy 5szörös bajnok, hogy néhány hónapja még negatív csata aránya volt (bocs a példáért tőle). Aki vadász karakter, és ezzel a láthatatlan technikával haladt előre, annak még akár most is lehet több bukott csatája, mint győztes, és mégis szint első, mert az nem portyából szerezte a LE-t.
Dátum: 2010.10.01. 17:43:51
nyilván azok sírnak, akik használják. aki nem tud róla, miért is sírna a nerf ellen? a kreatív módosítás (stb) ellen is azok ágáltak, akik használták. én aki a limit közelébe sem érek soha, nyilván nem fogok miatta aggódni. és nem is akartam lekorlátozni, még akkor sem, ha esélyem sincs milliókat rabolni, pedig "a lehetőség adott hogy használjam a játék ezen részét is". valaki azt nem tudja, hogy a láthatatlan vadászat előnyt termel, én meg egyszerűen képtelen vagyok megtalálni a jó célpontokat, hogy több (tíz)millió LE-t raboljak, én meg ezt nem tudom. Viszont sosem panaszkodtam, és sosem kértem, h nerfeljék a portyát.
Dátum: 2010.10.01. 15:55:00
a nerf mindig 2 ember miatt van...
Dátum: 2010.09.29. 21:58:53
jah, csak nem az dönti el aki játssza, hanem az, akinek nem tetszik a játéka.
Dátum: 2010.09.29. 21:09:47
hiba? szerintem csak egy lehetőség, ha jobban tetszik: taktika. a lehetőség mindenki számára adott, hogy válasszon a karakterének egy utat. EH, VF, láthatatlanság, PÓK életmód stbstb. mindenki dönthet, mit választ. aki a láthatatlan életmódot választja, az lassan halad, de eredményes lehet (lásd a példák), aki nem ezt választja, ő döntött így, de VAN lehetősége így is, meg úgy is játszani. én sokkal nagyobb hibának tartom ha így nézzük a KH-t. az csak kevés embernek elérhető, és kegyetlen sok LE-t termel. én sosem fogok tudni KH-zni, de nem is fogok találkozni azokkal, akik most KH-znak. nem látom át, hogy kinek lenne előnyös avagy hasznos ez a nerf.