Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2013.04.27. 13:10:20
540. Qukori 97.szint
Dragons of Revenge
TÖ: 2939
SZÖ: 3055

Na kíváncsiságból beregeltem a V1-re!

Menj már valahová...
Van egy átlagos karaktered és próbálod osztani az észt azoknak, akik kicsit/sokkal jobban vágják a játék adta lehetöségeket mint te!
Ilyen volt kb az elsö karakterem amit kidobtam a kukába, mert rájöttem hogy szinte semmit sem csináltam jól a fejlesztések során!
Ahelyett hogy itt vádaskodsz tanulj meg játszani...
Olvasd át a fórumot, tanulj a tapasztaltabbaktól! Tanulni nem szégyen, csak nehezebb mint itt butaságokat összehordani!
Ha meg nem akarod megérteni hogyan lesznek sikeresebbek egyesek mint az átlag, akkor inkább ne turbózd itt magadat.

Nincs igazad! Ne hari de fogalmad sincsen hogyan kell úgy fejleszteni ahhoz, hogy sokkal jobb lehess mint a nagy többség!

---------------------
Ahhoz képest hogy milyen karid van, nem játszol rosszul az eredményeidet nézve. Egész jó!
De hidd el, ennél sokkal de sokkal jobban is lehet fejleszteni/játszani... Csalás nélkül!
De gondolom azt nagyon nehéz beismerni, hogy mások jobbak és te hibáztál a kezdeti fejlesztéseknél. Aki ott elcseszi az nagyon nehezen hozza be a lemaradást.
2 karaktert már töröltem anno, nekem elhiheted! A 3. már ott van az elsök között a mindenkori szintje környékén.


Secpec nagyon jó kis karakter, nem csak az a bajod hogy kiszúrta hogy aktív vagy???

9 szintel alattad van, nagyon jól jövedelmezhetsz neki a kínzóban ha bevisz néha... A kapott TP ellenére is!
Dátum: 2013.04.27. 10:06:46
Hát igen, aki jobb valamiben mint az átlag, azt be kell feketíteni. Így könnyebb elviselni azt hogy nem értjük, hogy lehet csalás nélkül eredményesen játszani.
Nem kell ehhez itt ülni egész nap. De kár is ezt a témát tovább turbózni, falra hányt borsó csak.
Aki csal tegye, de remélem elkapják. Viszont ne ide írkáljon a fórumra aki csalást gyanít. Jelentse ahol kell és kivizsgálják.
Nem kellene befeketíteni senkit sem, amíg nem derül ki az igazság!
Dátum: 2013.04.26. 23:44:55
Milyen fél életét? Neked annyi kell hogy kikapcsolódj és jól csináld azt amit?
Ne keverd azokat a dolgokat ezzel... Aki játszik egy ideje itt, az simán kitapasztalja a dolgokat egy idö után.
Már ha van egy kis sütnivalója!
Neked még mindíg nem sikerült?
Na arról én nem tehetek...

Csak nem mentséget keresel a scriptezöknek?
Igazolni akarod hogy jogosan használják, vagy mi?!
Dátum: 2013.04.26. 21:52:57
A napi 3 x fél órádat hagyjad már légyszíves! A zseniális programod talán azt is megmutatta hogy elköltötték e az LE-t vagy sem?
Script nélkül is elkapom a szintlépöket, csak lesegetnem kell a portyalistát meg a toplistát, vagy kémkedek. Sokszor nem viszek semmit, de van hogy jókat rabolok.
Akármilyen scripted van az nem garantálja az LE-t pajtás!
Sokszor azoktól lehet a legtöbbet rabolni akire csak úgy spontán rámegy az ember. Speciel én olyanokat támadok akiknél vannak állatok és idöszakos relikviák, amiket az eventeken szereznek. Ez aktivitást mutat.
A bajnoki táblákat is nézem, nem az inaktív karakterek neveznek be, ugye?
Csalás nélkül is nagyokat lehet aratni, ha kicsit odafigyel az ember... Ha te scriptre szorultál csak sajnálni tudlak!
Azzal sem vagy eredményesebb, mint egy olyan aki a fejét használja erre.
Dátum: 2013.04.26. 18:46:32
100. szintfelett oké... De amúgy miért nem? 52. szintre Mithrill láncom van. Elérem a 60.-at és Kufár barátja AFK-val már elég hosszú ideig élvezhetem a maxos hatását. Föleg hogy így 66. szinten már megvehetem a Fekete piaci tagságot. Ha meg elég sokat költök a gradulátumokra, elég korán a lehetö legnagyobbra tolom a kereskedelmet. Így nem veszti el a jelentöségét túlságosan hamar a Mithrill relikvia. Persze nem mindenki nyomul rá arra, hogy még alacsony szinten maxos kereskedelme legyen. Simán meg lehet csinálni. 52. szinten +22 szintre nyúlok fel, vari esetén 23-ra.
Elég sokan vagyunk még így alacsony szinten...
Dátum: 2013.04.26. 15:15:32
Ne vezesd félre az embert! Kristálygömböt írj... Ha esetleg van portyagömbje akkor majd nem fogja érteni, hogy miért nem tud percenként kémkedni!
Mi tudjuk mit akartál írni, de ö nem fogja ahogy a HSZ-it olvasom.

Hátha így érteni fogja:

Kristálygömb
relikvia
A kémkedés VP költsége 10 VP-re, újrahasználati ideje 1 percre csökken.

Az AH-ban lehet szerezni!
Dátum: 2013.04.26. 13:26:23
Ment a 10-es...
Script-el 1 mp-n belül el tudná kapni. Teljesen mindegy feladatozik vagy taktikázik e valahogy. Bár én nem alkalmaztam még ilyet, de ismertem olyat aki igen... Azóta sajnos zárolták!

Ebben az esetben ez nem áll fenn Kotko, ha a fejed tetejére is állsz!
Dátum: 2013.04.22. 21:53:51
A karakter átvételi szándékom innetöl kezdve már nem aktuális.
Köszönöm mindenkinek akik írtak nekem ez ügyben!
Dátum: 2013.04.22. 20:12:06
Cras! V5-ön van. Más világ más szabályok, akkora inspirációs TP bónuszt kapsz a vadászatra hogy bele is görbülnél. Az ö esetében ez érthetö, ha nem régóta tolja ott.

Az elözö landin volt aki 18 szintet lépett emiatt...
Dátum: 2013.04.22. 15:10:31
Hát aki 4-5 éve csak portya/EH taktikán tolja és utol éregetem a toplistán, az mind jobb mint én a "mindent" felhasználós taktikámmal... Persze én még váltogatom az EH-t a VF-el az eventeknél ha megéri. De feljebb már nem fogom, fogok vadászni de csak állat elfogáshoz. Ezt is az "okosoktól" tanultam...
Dátum: 2013.04.22. 14:41:16
Majd 60. szintnél váltok EH-ra, addig jó a VF... Ha lesz magas szintü kari azzal csak portya lesz. Az a "legolcsóbb" , legjobb és kevesebb idöt igényel.
Dátum: 2013.04.22. 13:46:27
Vártam a beszólásodat...

Ezért írtam hogy amit fizetni tudok csak jelképes összeg... Nem tudok és nem is akarok 100 ezreket kifizetni senkinek egy kariért. Ez azt jelzi hogy tudom mekkora érték és mennyi munka van mögötte. Nem villogni akarok ha átveszem, csak nem akarok megint 2 évig játszani mire lesz egy magas szintü karakterem. Ha kapok egy karit jó kezekben lesz, nem megy el a levesbe ha átadja valaki...

Nem fogom neked külön elmagyarázni, ahhoz kéne egy regényt írnom neked hogy értsed. De nem is vártam töled mást a csípkelödésen kívül.
Dátum: 2013.04.21. 20:09:24
V1-V2-röl hasonló kaliberü karakter érdekelne átvételre mint Zoltié vagy Aurrié. 4 éve játszom, van egy karakterem V3-on amivel újrakezdtem. Hiányzik a magasabb szintek adta játék élmény.
20K-ig elmegyek maximum, ez is csak egy jelképes összeg egy magas szintü karakterért. Az én 51. szintü karim ennek már a többszörösébe van. Aktív, tapasztalt játékos vagyok... Elég jól megy a dolog... Ha esetleg valaki megunja a karakterét írjon. Nálam biztosan jó kezekben lesz a karakter jövöje.
De csak a szintje környékén erös karakter érdekel, átlag kari nem! Olyat már töröltem... A mostani karim a szintje környékén az elsök között van, lejjebb nem adom a "színvonalat" már!

Ha kapok egy karaktert a magam számára és tetszik az a szövi vagy a társaság ahol van ott maradok. De ha nem, viszem egy másik világra. Ha valaki úgy dönt hogy átadná az ne várja el kötelezö szinten hogy ott maradok a szövijében. Én nem leszek sosem ugyan az a személy, mint aki addig vitte a karakert. Viszont rossz kezekben sem lesz.

Mint írtam ha valaki átadná én átvenném, fizetek is érte valamennyit. De ha onnantól ha valaki odaadja lehetöleg ne szabjon olyan feltételt hogy maradjak ott a karakterrel.
Dátum: 2013.04.18. 20:11:08
Mi volt a probléma?
Dátum: 2013.04.17. 21:09:13
A keresés nem járt sikerrel, próbáld meg néhány perc múlva!


Vagy törölték, vagy pedig átnevezték és átírták a karaktert egy másik emailra. Írj Barátynak vagy Miklósnak itt. Ök majd kiderítik mi történt!
Dátum: 2013.04.16. 18:44:14
Nem te vagy az elsö aki jelzi hogy ez "probléma"... Igéretet már tettek rá hogy lesz megoldás.
Dátum: 2013.04.16. 17:17:41
Na ez ölég velös volt.... Kár hogy nem írsz többet, nem jár feleslegesen a szád/kezed... De ha igen akkor ott van minden amit tudnyi köllene nekünk.
Többet ér a pár hsz-d mint másnak a több ezer...

Ment a 10-es!
Dátum: 2013.04.16. 14:14:08
Egy szóval sem mondtam hogy egyböl azzal indulok neki... Lehetetlen lenne! Annyi AFP-m lesz 60. szintre, amit a templom segítségével összeszedek.
De hogy nem fogok VF-el AFP gyüjtögetni, az hót ziher!
Dátum: 2013.04.16. 12:09:02
Az AF pont ha jól értelmezem a képletet így néz ki:

60. szinten

TP osztva szint x 35-el, 100 TP-t veszek alapul. Ennek az eredménye: 0,047.

120. szinten

Ugyan csak 100 TP-t alapul véve az eredmény: 0,023

Ezt csökkentheti a VF szaki. Most számoljunk VF nélkül...


Eddig csak Quellon gondolat menetét követtem, soha nem érdekelt hogyan kapom az AF pontot...
De a képlet szerint nemhogy ugyan annyi AFP jár, hanem csak fele annyi ha a 60. szinten kapottat viszonyítom a 120. szinten kapotthoz! ( 100 TP-t vettem alapul hogy fejben is számolhassak, leellenöriztem számológéppel is. )


Hogyan jön ki nektek ez egyformára? Mit számolok rosszul?

Ha jól számoltam, akkor ha az új karimmal elérem a 60. szintet egyböl abba hagyom a VF taktikát és csak EH-zom. Ezután csak az állat elfogáshoz vadászom maxos EH-s AF-ek mellett. Bazi nagy elönyhöz lehet jutni az AFK-k által, jó hogy feljött a téma. Egyébként fingom sem lett volna erröl. Megint tanultam valamit.
Dátum: 2013.04.13. 17:15:03
A Kvíz kérdésekre válaszoltál?

" Térképdarabot akkor találhatsz, ha egy vadászat során helyesen válaszolsz egy kvízkérdésre "


Ha csak vadásztál akkor ez is kell hozzá.

Ha csupa helyes kvízzel toltál el ennyit és egy darab sem jött, az már nagy gáz!
Nekem nincsen szaki hozzá de a kvízkérdéseket rendszeresen megválaszolom. Eddig arany /platina/ fokozatra vagyok esélyes...